Jump to content
IGNORED

Na srodek tylu monitor czy center?

Guest Jacek_

Recommended Posts

Guest Jacek_

(Konto usunięte)

Jak w temacie. Chodzi o zestaw 6.1 z trzema glosnikami z tylu. Co lepsze center czy 3-ci monitor. W innym watku byla na ten temat zazarta dyskusja ( az zaiskrzylo ) ale wymienialo poglady tylko 2-ch czytelnikow forum Mysle, ze szersza sonda bedzie ciekawsza

ja się chętnie do tej sondy przyłącze. Z góry mówie że nie mam zamiaru się znowu kłucić, ten ostatni wątek był żenujący. Ja ze swej strony bardzo wszystkich za to przepraszam, ale mimo wszystko myśle że się niezle ubawiliście:) A co do pytania o głośniki to moje zdanie znasz: jeżeli masz możliwość kupna pojedyńczej kolumny, to do twojego pokoju będzie to rozwiązanie moim zdaniem najlepsze.

Guest loko

(Konto usunięte)

Najlepszy dowód jaki masz rozum. Trzbyło się uczyć w podstawówce, a nie słuchać badziewia.Ha ha ha

Guest loko

(Konto usunięte)

Od słuchania tego badziewia słuch Ci sfiksował, i dlatego teraz piszesz takie głupoty. Ja Ciebie też żegnam, do następnego wątku,ekspercie:)))

do Jacka_:

> Co lepsze center czy 3-ci monitor.

lepsza spojnosc dzwieku gwarantuje 3-ci monitor. Dla lepszego "naswietlenia" wszystkich miejsc widzow coniektorzy zalecaja 2 glosniki jako center back (zasilane tym samym sygnalem irostawione ok. 1m od siebie) czyli w sumie 4 monitory

do reszty:

no ladnie panowie pieniacze, na 12 postow jeden zawiera odpowiedz na pytanie!!!

xajas

www.jaschiks.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.