Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników dobrych miniwież...


audioholik

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się pośmiałem z recenzji, a komentarze mnie rozwaliły, nie zostawili na autorze artykułu suchej nitki, i bardzo dobrze zresztą. Tak trzymać gazeta.pl!

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej muzykalnie dla mnie gra e410 a najbardziej analitycznie 1330 , 640 jest zawieszona pomiędzy, tak samo jak 1330 jest zawieszona dla mnie w jakości pomiędzy pełnymi wzmakami 1000 a e410 a nawet bliżej 1000 :) z 1330 trzeba uważać na słabą jakość nagrania lub stacje radiowe będzie dość ostro w przekazie ale płytkę z muzyką poważną zagrała poprawnie z ładną sceną dynamicznie i z dobrą rozdzielczością, tyle mogę powiedzieć po odsłuchu w salonie,

Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena http://allegro.pl/arcam-solo-mini-nowy-krajowa-pl-gwar-24-m-ce-i1250308567.html

do tego rx1 moje jest fajny komplecik sporo taniej niż w salonie :) 1600 w sumie wychodzi taniej :)

Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena http://allegro.pl/arcam-solo-mini-nowy-krajowa-pl-gwar-24-m-ce-i1250308567.html

do tego rx1 moje jest fajny komplecik sporo taniej niż w salonie :) 1600 w sumie wychodzi taniej :)

 

Przedmiotem aukcji jest NOWY jeszcze nie wypakowany..........

............ zdjęcie jest poglądowe, zaczerpnięte z sieci. Prezentowany Arcam wygląda dokładnie tak samo.

 

skąd on to wie ;-)

 

albo ona :-)

taki żarcik...

 

mikson, dzięki za wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja także coś polecę, polecam ten kanał i ten koncert:

 

 

Czarujący i inspirujący jednocześnie! :)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kasacji!

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest antena ze wzmacniaczem?

 

Mam zamiar kupic model ze wzmacniaczem (36zł) do tego zasilacz(7zł) i haczyk do ściany... :)

 

Tak, mam takową i jest ok . Zbiera stacje z polaryzacją V i H mam czysty odbiór, do drucika się nie umywa.

 

Tak myślałem. Drucik to zuo. :E

Edytowane przez PANDZIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic model ze wzmacniaczem (36zł) do tego zasilacz(7zł) i haczyk do ściany... :)

 

 

 

Tak myślałem. Drucik to zuo. :E

Ja nawet nie korzystam ze wzmacniacza , bez niego jest już czysty odbiór . Ale wiadomo zależy kto gdzie mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testnij ja w domu a potem na zewnątrz

Mam już kabel wyprowadzony na zewnątrz, poza tym w mieszkaniu nie ma sensu testować antenę która jest przeznaczona na zewnątrz.

Mogę tylko porównać jakość sygnału z kabla przywiązanego do mocowania satelitki, a jakością z anteny SV Total ;-)

 

Kolego Knopek podkradłeś mi avatara, nieładnie. Tak się nie robi :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już kabel wyprowadzony na zewnątrz, poza tym w mieszkaniu nie ma sensu testować antenę która jest przeznaczona na zewnątrz.

Mogę tylko porównać jakość sygnału z kabla przywiązanego do mocowania satelitki, a jakością z anteny SV Total ;-)

 

Kolego Knopek podkradłeś mi avatara, nieładnie. Tak się nie robi :-(

 

Zawsze taki bat powinien lepiej zbierać już w pomieszczeniu niż drut..

 

Są do kupienia jakieś mierniczki FM ?

Edytowane przez knopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś zakupiłem na Allegro "SV Total", ale bez wzmacniacza bo wzmacniacze wzmacniają wszystko, sygnał, szumy i zakłócenia.

Może jeszcze w tym tygodniu będę miał antenkę to o efektach napiszę.

 

czekam na wnioski... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kupiłem dziś sobie Yamahę E-320 do małego pokoju/sypialni na wieczorne słuchanie muzyki (Elvis Presley, Little Richard, Buckethead, Slash, Guns N' Roses)

W zestawie są oczywiście głośniki Yamaha NX-E700, małe pierdoły co brzmią średnio. Jakie głośniki do E-320 kupić? Podstawkowe, nie rujnujące kieszeni, zapewniające w miarę ciepły dźwięk?

 

Pozdrawiam!

post-536-019152500 1286473831_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś celować w coś z przedziału od 700 do 1200zł. Najbardziej uniwersalne będą te Paradigm.

 

http://allegro.pl/paradigm-atom-monitor-v6-jm-system-olkusz-i1251118399.html

 

Chociaż myślę że można też spróbować z MA BR1 lub AE Neo 1.

 

http://allegro.pl/monitor-audio-bronze-br1-gwar-pl-od-planus2-wawa-i1245697996.html

 

http://allegro.pl/acoustic-energy-neo-1-i1264036586.html

 

Za firmowe kolumny powinieneś dostać z 300-350zł.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nowy kabelek nabyty :)

http://www.kimber.com/products/loudspeakercables/vs/4/

bardzo gładziutkie i miłe brzmienie średnicy i wysokich ale z detalami i nisko schodzący bas z dobrą kontrolą

jedynie mogę mu zarzucić minimalnie mniejszą rozdzielczość góry w porównaniu do odysseya ale jest bardziej muzykalnym drutem

przyjemniej odbiera się przekaz na nim ciut cieplejszy na średnicy i wysokich :)

Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinieneś celować w coś z przedziału od 700 do 1200zł. Najbardziej uniwersalne będą te Paradigm.

 

http://allegro.pl/paradigm-atom-monitor-v6-jm-system-olkusz-i1251118399.html

 

[...]

 

Za firmowe kolumny powinieneś dostać z 300-350zł.

 

Piękne te Paradigmy, aż się przejdę je posłuchać, wzmacniacz w tej Yamaszce nie będzie za słaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.