Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników dobrych miniwież...


audioholik

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem m.in Piano 640. Milej wspominam 410. :)

 

MCS1330 to wieksze klocki I lepsze granie. Generalnie wybor masz duzy, wiec kto co lubi.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz tez Elac B5 lub B6, ewentualnie z wyzszej polki UB5.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jakiś tani CD. Z racji ograniczonego miejsca w musi być formacie mini/midi. Do samodzielnej gry lub jako transport do DAC po coaxialu lub optyku.

Do wydania max. 300zł, a najlepiej jak najmniej ;)

Na aukcjach występują najczęściej komponenty CD z mini Yamahy Pianocraft:

http://allegro.pl/yamaha-cdx-e100-pianocraft-i6572499225.html#thumb/1

http://allegro.pl/yamaha-pianocraft-cdx-e100-wysoki-odtwarzacz-cd-i6571358632.html

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-cdx-e-400-pianocraft-odtwarzacz-cd-lodz-CID99-IDi0EtB.html#e98b1ad88c

Onkyo:

http://allegro.pl/onkyo-c-711-0516-i6226581120.html

Teac:

http://allegro.pl/audiofilski-odtwarzacz-cd-teac-pd-h300-sweden-i6578786596.html

Kenwood:

https://www.olx.pl/oferta/odtwarzacz-cd-kenwood-dp-se9-CID99-IDilfQf.html

 

Poradzcie mi, który waszym zdaniem jest najlepszy w stosunku cena/jakość/brzmienie?

Przyznam, że za brzmieniem Yamahy jakoś nie przepadam, o Teacu słyszałem, że robi rewelacyjne napędy, podobnie zresztą o systemach Kenwooda, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami w Japoni i azji.

Może macie jakieś inne warte uwagi typowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jak unowocześnić pianocrafta?

Ostatnio moja bratowa wpadła na genialny pomysł żeby wywalić Piano 810 i wstawić "coś" co gra mp3. Na szczęście jakoś ją przekonałem ale nóż się otwiera dosłownie ;) Ponieważ mam Spotify w abo to stwierdziłem że może wezme rodzinne abo i u brata też pogra, No więc teraz jak "ustrumieniowić" Yamaszkę :) Co lepsze? Tylko rozwiązania budżetowe!

1) Saturn Avantree - wiadomo, tylko BT - czyli źródłem jest telefon/laptop/tablet.- http://avantreepolska.pl/avantree-saturn-pro

2) albo jw ale coś od Logitecha- chinche wyglądają solidniej i ogólnie lepiej to wygląda - http://www.logitech.com/pl-pl/product/bluetooth-audio-adapter

2) Chromecast Audio - tu się nie znam ale wygląda to na lepsze rozwiązanie bo strumieniuje o ile dobrze zrozumiałem bez udziału telefonu który tylko wybiera czego słuchamy.

3) Kurcze - przy okazji można by wprowadzić Netflixa na pokoje od razu - może Minix? Ale nie wiem czy da się pożenić Audio i Video w jednym urządzeniu i słuchać muzyki BEZ włączonego TV? To było by idealne rozwiązanie że można by np sterować Spotify np smartfonem a jak chciało by się obejrzeć film na Netflixie to odpalamy TV i gotowe

https://eco-gadzet.eu/pl/glowna/25-minix-z64a-android-.html

Dajcie znać jak u Was to rozwiązaliście. Oczywiście wiem że są gotowe odtwarzacze strumieniowe (sam mam taki)ale to za droga zabawka dla kogoś kto chce "posłuchać mp3" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to domyslnie robi mini Marantz. Moze czas na zmiane. ;)

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim Klubowiczom. Wracam tu po około 8 latach (dawniej występowałem pod nickiem "kurce", którego nie udało mi się odzyskać). Widzę, że stara gwardia po części dalej aktywna - pozdrawiam DawidM, ALTON, stomasz i innych z tamtego okresu.

Dawniej przerobiłem Yamaszki mini/midi (PC e810, RX10, AX10) obecnie powracam do nasłuchów z Teac AH 500i + Yamaha NX E200.

Edytowane przez binarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mogę porównać, bo jestem w trakcie remontu. Pod koniec tygodnia powinno się udać juz ustawić wszystko na swoim miejscu to napiszę krótką relację. Wcześniej testowałem monitorki Yamahy z Pioneerem sx757 i tutaj pełne zwycięstwo po stronie Yamaszki 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, sprzęty ustawione. Nie tak jak sobie wymarzyłem - ze względu na 4 letniego synka, który lubi szaleć, wobec czego kolumny u mnie muszą stać powyżej jego możliwości ruchowych, czyli kompletnie nieałdjofilsko i za wysoko.

Po pierwsze, nie chciałem kupować TEACa, gdyż nie wierzyłem w jego możliwości. Moim Jedynym celem było odkupienie zestawu Yamaha 10 na bazie wzmacniacza AX10 + kolumny NX-E810 (tak, te same który były w komplecie z mini PC810). Niestety na aukcjach internetowych AX10 jest bardzo rzadki, a NX e810 były dostępne tylko w zestawach z Piano, który mnie kompletnie nie interesuje. Dlaczego Y10 + kolumienki od zwykłego budżetowego mini Piano? Bo to był mój dźwięk. I wcale nie ze względu na to że nie miałem porównania, czy pieniędzy na droższe klocki. Porównanie miałem i to nie byle jakie. Owszem, słyszałem lepsze systemy. Po pierwsze zestaw dużo wyższej klasy i w dużo wyższej cenie z kolumnami podłogowymi ELAC (niestety nie pamiętam modelu, ale to była miazga) i po drugie z zestawem referencyjnym, mojego szanowanego sąsiada, obecnie jednego z bardziej znanego w Polsce producenta muzycznego (nazwiska nie wymienię przez grzeczność i skromność), który posiada sprzęt, który jest w pieniądzach wart co najmniej więcej niż moje mieszkanie. Tutaj porównania oczywiście nie ma. Ale miałem też porównanie z dużo droższymi podłogowcami i dużo droższymi systemami (pełnowymiarowymi), które w porównaniu z Y10 + te skromne NXy wymiękały na całej linii.

 

Ale do rzeczy...

Wobec powyższego wstępu TEACa będę porównywał z Yamahą 10 (z tą różnicą, że Yamahy słuchałem na NX E800, a Teaca mam połączonego z Yamahami NX E200).

Wykonanie Teaca to majstersztyk wizualny, ale... no właśnie, coś czego nie widać na zdjęciach to wykonanie wizualne Yamahy. Ona na fotkach nie wygląda, a w rzeczywistości moim zdaniem niczym nie ustępuje TEAC'owi. Jest też cięższa i większa. Pilot Yamahy jest bez porównania lepszy od tego z TEACa, który wygląda jak pilot od plastikowej wieży.

Jeśli natomiast chodzi o dźwięk, tutaj już rozbieżność jest innej miary. Yamaha deklasuje TEAC'a na wyższych poziomach głośności. Prawdopodobnie przez to, że ma większą moc. Bas w Yamaszce jest dużo bardziej wyrazisty i bardziej kotrolowany. Takie pierdolnięcie ma, którego TEACowi brak. Jeżeli natomiast chodzi o scenę i średnicę to tutaj moim skromnym zdaniem TEAC jest górą. Do tego dodam, że TEAC przy niskich głośnościach (co ważne gdy dziecko śpi ;) ) jest dużo bardziej muzykalny od Yamahy. Słychać więcej szczegółów itd. Niemniej z tego co zapamiętałem, a zapamiętałem bardzo dobrze, to Yamaha 10 rozpiernicza TEACA pod względem dynamiki przy wyższych głośnościach i tego nie da się ukryć. Możliwe, że źródło też ma znaczenie, bo Yamahy słuchałem na CD z serii 10, a TEACa póki co testuję tylko z laptopem.

 

Jeszcze jedno porównanie, lub jego brak. I tutaj wypowiem się kompletnie na moją niekorzyść, bowiem zamierzam sprzedać amplituner Pioneera sx 757. Owy ampli ma niebanalną moc, jednak w porónaniu z TEACiem... no nie ma czego porównywać i na tym dyplomatycznie zakończę dzisiejszy wywód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha z serii 10 to rzadko spotykany sprzet. Teac'a mozna dostac znacznie szybciej. Kolumny od Piano E410/E810 maja w sobie spory potencjal. Wiec warto go wykorzystac. Wiadomo ze nie kazdy bedzie jak Twoj ulubiony sasiad. ;)

 

Ja obecnie szukam docelowych kolumn do mojego mini. Rozne typy chodziliy po glowie i staly juz w salonie. Teraz juz czas by zwrocic sie w strone Wloch, choc Skandynawia ciagle nie daje mi spokoju.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po głowie chodzą jakieś monitorki ELACa, nie wiem tylko czy obecnie w moim wypadku jest sens inwestowania w porządne kolumny, skoro muszę je postawić na półce na wysokości około 2 metrów :/. No i nie wiem też, czy mały TEAC poradzi sobie z ELACami, które z tego co wiem łatwe do wysterowania nie są.

DawidM widzę przebyłeś niemałą drogę od swojego pierwszego Piano i Triangli. Nie mam czasu na przeglądanie 400 stron forum wstecz, więc zapytam, co masz teraz podłączone do swojego Marantza?

Audioholik kiedyś upalałeś bodaj JVC EX10 z przepięknymi woodconeami, u Ciebie dalej mini, czy poszedłeś w grubsze sprzęty?

Macie może jakieś doświadczenie z ELACami + mini/midi?

Edytowane przez binarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja konsekwentnie z mini. :)

 

Oj duzo sie przewinelo. Obecnie nie sa podlaczone do niczego, byly z Wharfedale 9.1 (chyba najlepsze budzetowe kolumny jakie mozna kupic..), przez moment graly z Elac B5 - bardzo dobre kolumny (jako nowe w swojej cenie robia fenomenalna robote, co prawda nie maja tak dobrej srednicy jak Castle Knight - te maja ja niemal na poziomie duzo drozszych Herbatnikow..ale generalnie cale brzmienie moze sie podobac).

 

Obecnie staram sie kupic cos w cenie nowego Elaca B5 (250 funtow), tylko ze z uzywek. Po glowie chodzi mi Dali, Dynaudio, Monitor Audio czy Tannoy. Niestety Sonus Faber uciekl mi z obserwowanych aukcji, wiec na nie przyjdzie jeszcze czas kiedys indziej. Marantz jako ze ma wzmacniacz w klasie "D" potrzebuje troche bardziej muzykalnych, nasyconych, wypelnionych w nizsze oktawy "paczek". Oczywiscie to wg. mojego gustu i tego jak ja chce sobie to brzmienie ulozyc.

 

Mysle ze nie masz sie czego bac odnosnie wysterowania.

 

Mi do mojej ukladanki brakuje tylko adaptera, tu czaje sie na (prawdopodobnie) Thorensa. Jednak to dopiero najwczesniej w przyszlym roku. Generalnie chce polaczyc brzmienie pliki + vinyle. Oczywiscie Marantz na stale podpiety jest do TV (optykiem), przez co granie czy ogladanie filmow rowniez jest z klasa. Plus glownie leci radyjko (internetowe).

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

To moj pierwszy post. Szukalem miejsca gdzie sie mozna przywitac ale nie znalazlem lub przeoczylem.

 

Witam Was wszystkich. Przegladajac internet zauwazylem, ze tutaj moglby mi pomoc ktos z wiedza. A jak widac ja posiadacie.

 

Potrzebuje nowe audio. Obecnie posiadam Tannoy F1 Custom + Tannoy MSUB10 (dodatkowo wygluszony). Do tego stary amplituner Pioneer VSX-D510. Kiedys ogladalem duzo filmow i zestaw byl bardziej rozbudowany. Teraz glownie tylko stereo.

 

Wszedzie napisane, ze Denon RCD-M40 jest fenomenalny za te pieniadze. Moje wymagania to wzmacniacz stereo, CD, DAB+, USB - mp3/formaty bezstratne, 2xSPDIF po swietle (ewentualnie jedno z nich typu coaxial) w jednej obudowie. Denon wszystkie te wymagania spelnia ale obawiam sie, ze bedzie za slaby do zalezy jak liczyc ale pomieszczenia jakies 17,5m2.

 

Glosniki chce zostawic, mysle, ze nie sa takie zle, chce wydobyc z nich maksimum. Czytalem tez o Audio Bronze 2, jednak na razie wchodzi wymiana tylko jednostki centralnej. To jest wielkosc jak i jednoczesnie jakosc jaka mnie interesuje. Nic ponadto.

 

To krotka historia, prosze o jakies rady. Muzyka rozna hip-hop, rock, soul, filmy, telewizja. Budzet do 3k, przegladalem rozne rzeczy w tej cenie ale licze na propozycje.

Zakup na dluzszy czas, nie chce segmentow, takie rozwiazanie all in one to cos czego chcialbym sprobowac. Idealny bylby troche mocniejsze M40. Sprzet nie bedzie bardzo eksploatowany ale w obecnej aplikacji chcialbym uzywac takze przy ogladaniu tv, moze konsola, etc.

 

Czy warto w ogole wydawac prawie 3k na np. Marantz Melody? Bedzie tam tez Wifi, innego rodzaju stream bezprzewodowy. Zastanawiam sie czy lepsza klasyka czy bajery...ktore moga byc przydatne. Czy moze jednak ten Denon spelni swoja role, a roznica w cenie diametralna.

 

Pozdrawiam i dzieki.

Edytowane przez Pan Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz to kolejny krok na przod wzgledem tego Denona, tylko nie przestrasz sie tego ze z zew. zamiast materialow blaszanych dostaniesz akryl. Oczywiscie same przyciski to aluminium, wszystko jest bardzo fajnie ze soba spasowane. Swietny wyswietlacz OLED.

 

Tu masz go w swietnej cenie:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Marantz-MCR610-Melody-Media-Network-Hifi-System-Black-/331989215858?hash=item4d4c196a72:g:h1EAAOSwh-1W2XuY

 

http://www.ebay.co.u...yEAAOSw1DtXH1as

 

I nowsza wersja:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Marantz-MCR611-Melody-Media-Network-Hifi-System-Black-M-CR611-/331792902192?hash=item4d4065e830:g:Aj8AAOSwxN5WXv82

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Marantz-MCR611-Streaming-Mini-System-EXC-Speakers-Black-/112176241649?hash=item1a1e399bf1:g:qhgAAOSwnbZYCsNR

 

Mysle ze nie ma sie nad czym zastanawiac. Ten Marantz ciagnie bez problemu np. Dali Zensor 3 lub 5.

 

Ja mam to samo tylko ze bez CD, czyli wersja 510/511. Jestem bardzo zadowolony. Dzis kupilem MA RX1 i nie moge sie doczekac jak to razem ze soba zagra. :)

 

Jak bedziesz mial jakies pytania, pisz smialo.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny fajne, nie powiem, szczegolnie w porownaniu z tym co mamy u nas. Chce jednak kupic w kraju bo chce pewna gwarancje. 610 jest juz troche na rynku, 611 chyba tez. Szkoda, ze nie jest to swiezszy sprzet. Spodziewam sie, ze innych propozycji niz sam widzialem nie otrzymam. Wybor nie jest duzy. Marantz wychodzi idealnie ale jest najdrozszy, niestety. Do konca jeszcze nie wiem czy chce streamowac cokolwiek i czy warto za to placic.

Edytowane przez Pan Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosciowo to wyzsza polka. Plus masz duzo wiecej "bajerow". Jak Airplay/Spotify/radio internetowe etc. Urzadzeniem mozesz sterowac z przedniego panelu/konwencjonalnym pilotem lub poprzez APK z telefonu/tabletu. Jesli chcesz jedno urzadzenie na dluzej to ten Marantz nie jest zlym wyborem, dla mnie byl/jest optymalnym.

 

Oczywiscie masz jeszcze inne urzadzenia. Mozna wymieniac jak chocby CA One, Onkyo CS-N765, Yamaha MCR-N670 etc.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gre wchodzi Denon RCD-M40, Denon D-F109 + CD, Denon RCD-N9 oraz Marantz Melody. Jesli ten pierwszy naglosni 17m2 w miare sensownie z subwooferem to bede szedl w ta strone. Potem moge zrobic upgrade na Monitor Audio Bronze 2, one maja duzo wieksza efektywnosc niz moje Tannoy'e to tez jest jakas droga.

 

Dzieki ogolnie.

Edytowane przez Pan Tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naglosni bez problemu. Nie ma za co, grunt bys byl zadowolony.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawidM

Wg mnie MA RX1 to bardzo fajne glosniki, jednak maja pewne ograniczenia. W mojej opinii, ze wzgledu na swoj nieduzy rozmiar nie maja duzo basu. Sa za to zwiewne, maja duzo powietrza, sa szczegolowe. Bas jest krotki, punktowy i jak na takie male paczki calkiem niezly, ale czasami go troche brakuje. W duzym pomieszczeniu moga zginac.

U mnie graly z Denonem DF107. Graly, bo obecnie zestaw jest spakowany w pudla (brak miejsca) a to byl zestaw tzw "delegacyjny". Generalnie w moim odczuciu powinienes byc z nich zadowolony, a jak ci sie nie spodobaja, to sprzedaz :-)

 

Wysłane z mojego JY-G4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Marek za opinie. Kupilem je w bardzo atrakcyjnej cenie, wiec mysle ze bede raczej zadowolony. Pokoj jma okolo 18m2, zas odleglosc odsluchowa to prawie 2 metry od zestawu. Jako ze w UK dominuja dywany, mysle ze sobie poradza z takimi ustrojami i dopasuja swoim brzmieniem. :)

 

Masz juz jakas alternatywe do sluchania muzyki?

 

Na Ebay'u mozesz kupic tanio np. B&W A5, do tego jakis ipod/iphone i gra muzyka:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Bowers-and-Wilkins-A5-AirPlay-Speaker-/282234975133?hash=item41b683f39d:g:7XAAAOSwHMJYEgrp

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Bowers-Wilkins-A5-Speaker-System-/201710105915?hash=item2ef6dbf53b:g:UQ4AAOSwA3dYHff9

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Bowers-Wilkins-A5-Wireless-Speaker-System-with-Apple-AirPlay-Black-NEW-/182306796747?hash=item2a7254f4cb:g:CrQAAOSwZJBX~Km8

 

To tez nie jest zly wybor, szczegolnie ze pewnie sprzeda sie do 100 funtow:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-AUDIO-PRO-ADDON-T10-BLUETOOTH-SPEAKER-SYSTEM-C10-/311734265607?hash=item4894cf6707:g:xTMAAOSwMVdYHK0U

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj zestaw denon df 107 i MA RX1 to zestaw delegacyjny. Obecnie w delegacji mam malutki pokoj wiec nie slucham.

Korci mnie zamiana RX1 na Dali Zensor 3, ktore moge kupic w dobrej cenie.

Mysle tez nad zmiana denka na marantza mcr611. Szkoda mi tego denka bo jest w extra stanie i jedyne czego mi w denku brakuje, to alfabetyczna obsluga utworow. Utwiry ukladane sa w kolejnosci jakiej sa nagrane na nosnik.

 

Uzywam tez portable plyera xDuoo X3, kiedy mam male pomieszczenie i nie mam gdzie rozlozyc denona.

 

Wysłane z mojego JY-G4

Edytowane przez Marek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz graja, bardzo ladnie graja z tym Marantzem, mozna smialo taki zestaw polecic. :)

 

586rQnU.jpg

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję wskazówek. Jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia zamierzam poszukać jakichś ciekawych małych monitorków do mojego TEACa A-H500i. Celuję w używki. Wysokość tych paczek niestety nie może przekroczyć 30cm no i raczej nie chcę inwestować więcej niż 1k pln. Myślałem o jakichś ELACach, ale wymiarowo chyba będzie ciężko. W tym wymiarze mieszczą się Tannoye M1, prawdopodobnie je wypróbuję na pierwszy strzał. Macie może jeszcze jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki DawidM, najbardziej oczy mi się zaświeciły na te KEF IQ30, zapomniałem już, że kiedyś chorowałem na monitorki tej firmy. Niestety te na moje obecne warunki są za wysokie o około 6cm.

Z pozostałych zaciekawiły mnie MA RX1, czytałem tyle sprzecznych opinii o nich, że chętnie je wypróbuję po Tannoyach M1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podeszly i to bardzo. Z moim Marantzem graja bardzo dobrze, generalnie szukalem takiego brzmienia od dawna I je znalazlem (choc Elac B5 tez brzmial bardzo fajnie..). Dobrze sie uzupelniaja. Jestem wiecej niz zadowolony. Tak jak mowilem wczesniej moge smialo, w ciemno taka konfiguracje polecic. Jesli ktos ma wiekszy pokoj to RX2 lub RX6.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 34

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.