Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników dobrych miniwież...


audioholik

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że to co podają producenci z tyłu swoich urządzeń to moc max ciągła bądź minimalna wydajność mocowa źródła (gniazdka w ścianie bądź innego ustrojstwa jak listwa zasilająca)... a jeśli o podawaną moc wzmacniaczy chodzi to mamy moc max chwilową... chyba że się mylę ;) Jak by na wzmacniacz dać sinus o max możliwej amplitudzie to moc max wynosiła by Umax^2/R ale moc obciążająca zasilacz będzie zależała od zadanego sygnału wejściowego (dla przebiegu sinus będzie to mniej, dla sygnału prostokątnego było by tyle samo). To tyle bazując na wiedzy z fizyki ze szkoły średniej ;)

 

Co do sprawności to dla przeciętnego wzmacniacza wynosi ona w granicach 50%, dla klasy A duuużo mniej a dla wzmacniacza cyfrowego sporo więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi wyliczeniami mocy tych wątków było już multum i nikt do niczego sensownego w nich nie doszedł :)....tysiące sposobó pomiarów , co producent to inny sposób pomiaru mocy ( skuteczna, dynamiczna , muzyczna, efektywna, chwilowa, maksymalna, wedlug niemieckich norm, wedlug japonskich norm, wedlug amerykanskich norm) szkoda na to czasu naprawdę :)....ale ogólnie to to co pisze z tyłu jest w miare obrazuja ce nam faktyczną moc sprzetu tak wiec 57 wat w przypoadku tego kenwooda to oznacza bardzo słabiutki wzmacniacz...co z tego ze ładny i fajne funkcje i w ogóle jak nagłośnić to może tylko pokój 10 metrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecalem tak i zrobie:)

Po pierwsze, co rzuca sie w oczy to ladnie zapakowane pudla(choc jakosc classe to nie jest, nie ma sie tez czemu dziwic dlaczego tak jest). Niemniej wszytkie kartony w ktorych zapakowany jest sprzet co dosc szczelnie opakowane folia jak i steropianem, sprzetowi nie ma sie prawa nic stac. Po wypakowanie, w oczy rzuca sie bardzo wysoka jakosc wykonania biorac pod uwage cene, jak i ciezar sprzetu...bardzo ladne glosniki(ja bym za nie dal nawet 1500zł) :) Po chwili uporania sie z podlaczenia sprzetu. Btw. wszystko jest logiczne i nawet bez polskiej instrukcji mozna sobie poradzic. Pierwsze wrazenie, w moim nie do konca idealnym pokoju 12m2(sporo ograniczen co do ustawienia sprzetu) sprzet gra milo i nie meczy, jednak slychac ze to taki poczatek, ze sprzet chce sie dogrzac i pokazac swe oblicze z czasem. Wiec sprzet sobie przez 2 tygodnie na max. godzinie 8, na standartowych kablach. Brzmienie z kazdym dniem nabiera plastycznosci. Po miesiacu czas na wymiane kabli(interkonekt sommer the spirit xxl, glosnikowe twinaxy 2,5mm2), czas na sprawdzenie nowo dostanych plyt(Karolina Kozak- Tak zwyczajny dzien, i koncert DM-Touring the Angel). Pierwsze co rzuca sie w uszy to wigor, niezla dynamika(szczegolnie mikro), brzmienie otwarte, soprany nie chodza w "garniturkach" i nie oddawaja pola srednicy, wrecz przeciwnie graja czesto i aktywnie pokazuja ze sa. Jednak jesli nawet czasem zdarzy im sie mala wpadka, to jednak brzmienie pozbawione jest ostrosci, poza tym bylo by za smetnie. Piano to nie zestaw do sypialni!

Basik gra odpowiednio do reszty pasma, stara sie i przy dobrze ustawionych glosnikach(sprawdzalem u kolegi), pokoju do 16m2 potrafi nas mile zaskoczyc, chce jednak z gory uprzedzic ze nie schodzi za nisko(bez pomrukow znanych z subwoffer'ow). Jednak wg. mnie wykonuja swa robote nadzwyczaj kompetentnie, biorac pod uwage rozmiar.Srednica jest neutralna, elastyczna, widac ze projektanci bardzo dobrze ja wkomponowali w brzmienie zestawu.Potrafi zagrac subtelnie, potrafi tez wyjsc przed szereg i zagrac przednim planem. Ogolnie brzmienie zestawu jest bardzo przyjemne, potrafi odtworzyc bardzo wiele roznych gatunkow muzycznych, takze tych skomplikowanych. Nigdy tez nie zdarzylo by mi sie uslyszec jakiego zakrztuszenia sie o ktorym chcielibysmy zapomniec, i to przy moim duzo pozostawiajacym do zyczenia ustawieniu glosnikow(wiecej w Wasze ustroje). Jednym slowem polecam, bo za te pieniadze nie kupicie lepszego nowego sprzetu, wychodze z zalozenia ze sprzet musi byc adekwatny do warunkow i muzyki. Nie rozumiem zakompleksionych pasjonatow muzyki, ktorzy laduja max kasy w sprzet, a w ich warunkach w/w sprzet nie da rady zagrac nawet w 40% swoich mozliwosci. Pochwalic sie przed znajomymi to marna wymowka;) Ps. aha sprzet zakupilem z polska instrukcja obslugi wiec mam gwarancje na 3 lata. Mysle ze w tym okresie Piano nie raz mnie zaskoczy. Jesli masz wiec budrzet do 3000zł i odpowiada Ci dzwiek Piano(szybkie odsluchy w MM czy innym masowym gigancie to sa takie testy, jak dotykanie dziewczyne przez szybe, czyli wiesz jak wyglada ale nie nacieszysz sie tym co najlepsze). A tu cos dla wszystkich ktorzy lubia liczby: http://www.yamaha.co.jp/english/product/av/pdfs/moreinfo/mcr_e810.pdf

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac, ze jak ktos ma sporo bardzo dobrej jakosci mp3( jak na mp3;) ) to lepiej wziac E810 bo moze sobie zrobic podglad na tv;) a potem wylaczyc przy sluchaniu. Co do pilota to obsluga latwa, a po paru dniach intuicyjna.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taka ciekawostka ze te dane co do specyfukacji ktore sa na stronie, sa ciut inne(bardziej zaokraglone) niz te ktore mam w instrukcji zarowno tej glownej jak i sekcji glosnikow np. glosniki przy -10db zagraja pasmem 55Hz to 28kHz, a przy -30db zagraja od 55Hz to 80kHz. Jak i to ze Min. moc wyjsciowa RMS na kanal(6om, 1kHz, 0,1%THD) to 55 W + 55 W. Max. moc wyjsciowa RMS na kanal(6om, 1kHz, 1%THD) to 65 W + 65W. Laczne znieksztalcenia (20Hz do 20kHz) Dvd itp. 30 W, 6om to mnie niz 0,04%. ale to takie ciekawostki. OK, juz Was nie zanudzam, mam nadzieje ze spodobalo sie to co napisalem, w chwili wolnego czasu.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Yamaha PC E810 to prawdziwa malina dla uszu. Kupiłem ją trochę eksperymentalnie, ale jakość dźwięku oraz precyzja wykonania tego sprzętu kompletnie mnie zaskoczyła. I do dziś nie mogę wyjść z podziwu dla tej maszyny. Naprawdę, mogę z czystym sercem go polecić każdemu kto szuka czegoś porządnie i audiofilsko grającego w cenie do 2000zł. Pzd.

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sukces, 14 Sty 2008, 14:32

 

>"audioholik" ile dałeś za tego JVC EX-A10 jego cena to też masakra jakaś 3000zł za sprzęt który

>pobiera 30W (ampli) + 9W (CD) !!! i ma w danych tech. 2x50W ?! oglądałem i słuchałem go w euro, hmm

>gra delikatnie mówiąc tak sobie :-)

 

dałem 2700 ale teraz można go już dostać za 2550:-) pobiera 30W ale to raczej zaleta niż wada, no chyba że ktos lubi wysokie rachunki za prąd;-) tak na marginesie mój Pioneer A-A6 pobiera 170W ale to nie wzmacniacz cyfrowy także to inna bajka, przy EX-A10 kluczem jest cyfrowy wzmacniacz , a nawet cztery cyfrowe wzmacniacze...

 

co do ceny to owszem wieżyczka nie jest tania ale ma bardzo dobry dźwięk i wiele funkcjonalności, DVD-Audio, DVD, Divx, a co najważniejsze CD player ma funkcję K2 HD także całość moim zdaniem zdecydowanie warta swojej ceny. Co do jakości to naprawdę trudno oceniać po odsłuchu w Euro, jak byś miał możliwość posłuchać tego sprzętu na spokojnie, w domu, zaparzyć herbatkę i zarzucić np. płytę Terry Evans - Put It Down K2/XRCD, albo Allan Taylor - Hotels and Dreamers, Jimmy D. Lane - Its time, Louis Armstrong i Duke Ellington - The Great Reunion, John Coltrane - Love Supreme, Chet Baker - In New York, albo coś z klasycznej np Shostakovic - Violin Concertos, albo Górecki - Symphony of Sorrowful Songs........napewno zmieniłbyś zdanie:-)ja podczas zakupu porównywałem JVC z Yamahą i Piano poległ, ale i tak EX-A10 pokazał dopiero pełnię swoich możliwości w domu przy odsłuchu w normalnych warunkach

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>audioholik

 

ja już jestem byłym posiadaczem gustownej miniwieży Denona f101 z kolumienkami Missiona. Sprzedałem, choć przez prawie rok nie mogłem uwierzyć, że to co tak pięknie wygląda (a Denon f101 jest naprawdę gustowny) za cholerę nie chce mi zagrać w sypialni choć w jakiejś znaczącej części w sypialni, jak starsze pełnowymiarowe (choć ciekawe) klocki. W sklepie to, to też kosztowało 2999zł (no więc co prawda nie 3000zł:)), ja kupiłe z wyprzedaży w U.K. za niewiele więcej niż1/2 ceny, bo inaczej nawet bym o tym nie pomyślał. Miało świetne recenzje w "What Hi-Fi" i w którymś z pism brytyjskich dostało nawet nagrodę. Nie słuchałem Piano, ale skoro ten wychwalany system Denona z fajnymi Missionkami grał jak grał, to przypuszczam, że Piano też taki cudowny nie jest (choć może się mylę), więc prawdopodobnie można w jego cenie pogrzebać na rynku wtórnym za "pełnymi" klockami, ewentualnie niewiele dołożyć i będzie zupełnie inna bajka. W każdym razie po doświadczeniu z Denonem (co prawda bezbolesnym bo tanio kupiony i sprzedany za niewiele mniej) powiedziałem sobie, że wygląd sprzętu będzie ostatnią rzeczą na jaką zwrócę uwagę.

A propos Denona ten zestawik mógłby faktycznie nieźle grać. Amplitunerek dźwiękowo jest naprawdę fajny. Ale przypuszczam, że dołączony cdek to dcd-485 upchane w ładną opakowkę (ten sam przetwornik) i nie gra on najlepiej.

W przypadku Piano przypuszczam (choć tu to tylko moje domysły), że w środku był "upchany" podstawowy model cdeka (który już notabene tak w opiniach na kolana nie rzucał) a teraz to pewnie przepakowane jakieś dvd Yamahy. Jakoś nie do końca wierzę więc w jedną z opinii, którą na tym forum czytałem (a wyrażoną przez długoletniego członka tego forum i osobę szanowaną), że do 4000 zł (jako nowe) nic lepszego od Pianocrafta się nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clo2, 14 Sty 2008, 19:56

 

>W każdym razie po doświadczeniu z Denonem (co prawda

>bezbolesnym bo tanio kupiony i sprzedany za niewiele mniej) powiedziałem sobie, że wygląd sprzętu

>będzie ostatnią rzeczą na jaką zwrócę uwagę.

 

też tak sobie powiedziałem jak wcześniej wpakowałem się miniwieże Technicsa SC-HD55, wygląd ekstra, CD TEXT i w ogóle ale grało to tragicznie i musiałem męczyć się z tym ustrojstwem przez kilka lat!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>audioholik

 

Ale ja nie twierdę, że Denon f101 gra źle. On w grupie tego typu mini wież może gra bardzo dobrze, może najlepiej, kto wie? Być może gdybym porównywał to z Pianocraftem to niekoniecznie musiałby być od niego gorszy. Gdyby tak było, to taki test opublikowany przez "What's Hi-fi" oraz przyznana nagroda roku byłaby raczej niemożliwa. Szanujące się pismo oczywiście może opinie nieco "naciągać", ale nie będzie starało się wmawiać rzeszy słuchaczy (która te urządzenia potem bynajmniej nie jednostkowo kupuje), że gówno gra jak miód. Dlatego też z z tego powodu oraz innych powodów o których wspomniałem wyżej obawiam się, że pieśni radości nad Piano mogą być znacznie przesadzone. Denon nie jest zły. Tylko pytanie czy kwoty 3000 zł nie można wydać na coś grającego znacznie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bylem na odlsuchu denona d-m33 oraz kenwooda K-501USB i byel pod niesamoitym wrazeniem. Sprzety za 1000zl potrafia pieknie grac, oczywsicie w miejszych pomieszcenieach. Odsluchalem tez piano za okolo 1400zl naprawde nie wiem skad piano yamahy maja takie dobre opinie. Tamte sprzety zagraly o wiele lepiej, bardzo czysta góra i niesamoawicie cieply bass. W Jamasze nawet podkrecenie bass i treble na full nic nie zmienilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...to ja dodam cos co moze sceptykow pocieszy, link do recki piano z zdjeciami wew. tego sprzetu. Moje zdanie juz znacie z recki.

http://s009.wyslijto.pl/?file_id=79099960139996191265

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>audioholik

 

No to napisał ktoś, kto słuchał i Denona (co prawda m33) i Piano. A Denon f101 poza inną konstrukcją i zresztą większą mocą ma ponoć dźwięk jeszcze lepszy od bardzo chwalonego m33. Więc źle nie gra. Pytanie skąd ten zachwyt nad Piano? Jestem może zbyt surowy dla tych urządzeń, bo faktem jest że porównuję dźwięk który słyszałem na niedrogich pełnowymiarowych (acz przyzwoitych) klockach. Jednak stwierdzam, że ów Denon, który ponoć w grupie mini wież jest naprawdę niezły przy "pełnowymiarze" się wykłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powyższym zestawie Denona F101 kolumienki Missiona, midbas z plecionki. Na rynku polskim i chyba też niemieckim (nie wiem jak na innych) były inne kolumienki wykonywane przez Tonsila. W U.K. z powyższymi Missonami. Z tymi głośniczkami zresztą zestaw był testowany w "What's Hi-Fi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd F101 moim zdanie ekstra klasa (prostota formy dzięki której uzyskano świetny rezultat a "nowa" linia Denona jest moim zdaniem szajsowata , znakomite materiały i wykonanie, grube aluminiowe fronty ze szczotkowanego aluminium). Gra pewnie też przodująco w grupie mini, ale niestety ... lepiej kupić jakiś "pełny wymiar".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tak zachwycasz tym wyglądem?:)

Wiadomo że może Ci się podobać, ale zwracać na to uwagę w każdej wypowiedzi?:)

O gustach się nie dyskutuje, ale biorąc pod uwagę całość (włącznie z kolumnami) to raczej ta wieżyczka Denona nie ma startu do Piano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardziej podoba desing piano, ale to kwestia gustu;) co do jakosci wykonania to kwestia otwarta. Beda glosy za Piano i za Denonem. Ja obstawiam za Piano, w koncu go wybralem, bo mnie bardziej przekonal dzwiekowo(visualnie tez).

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Erni

 

Oczywiście wyrażam swoją całkowicie prywatną i subiektywną opinię. Nie traktujcie tego tak, jakbym tu objawiał jakąkolwiek prawdę absolutną;). A Pianocrafta jak będzie jakaś sposobność (oczywiście nie w żadnej hali typu MM, bo tam nic raczej nie usłyszę;)) nie omieszkam posłuchać, ponieważ naprawdę zaintrygowały mnie te wszystkie opinie o których tyle czytam. Muszę to sprawdzić nausznie.

A do posiadaczy Piano, badał ktoś co w bebechach cd oraz dvd (chodzi mi o ten dzielony zestaw) siedzi? Tzn, czy ktoś to oglądał pod kątem porównania zawartości z innymi podstawowymi modelami Yamahy w "pełnym wymiarze"?

 

Jak pisałem, przypuszczam że DCD-F101 Denona to przepakowane DCD-485 (ten sam przetwornik) - choć na 100% pewien nie jestem, czy to był "przeszczep" całkowity, czy też oparli tylko konstrukcję F101 o DCD-485.

Czy cd/dvd Yamahy to adaptacja tego, co siedzi w podstawowych "pełnowymiarowych" klockach tej firmy, czy też zupełnie na nowo opracowane konstrukcje i dedykowane tylko Pianocraftowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wieloletni ale były już posiadasz PianoCafta zgadzam się z kolegą "kaliope" testy testami ale ja nie podpisuje się pod listą zwolenników Y-PC. Miałem tę Yamahe w dwóch powieszczeniach próbowałem coś poustawiać ale niestety niewiele to pomagało basu jak na lekarstwo (gałami od barwy nie kręciłem bo tak), przestrzeni większej nie stwierdziłem, natomiast bił od niej chłód a muzykalność to pojęcie jej całkowicie obce :-( mimo iż denony z serii D-M33 i D-F102 grają nieco "sucho" i basu też nie mają specjalnego to jednak oferują dziwięk przyjemniejszy dla ucha, cieplejszy i można powiedzieć już o pewnej "muzykalności" to tylko moje odczucie ale jako były posiadacz tego sprzętu poczułem sie zobowiazany to napisać :-) No i Piano ma kalekie MP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sukces, ja rowniez nie mam optymalnie ustawionego Piano, ale basu to ja mam czasem za duzo(jak leze i jestem ponizej lini prostej glosnikow)zalezy to co prawda od nagrania. Mnie dzwiek Piano zadowala, moze to ze mam mimo wszystko dobrze akustycznie pokoj, albo jakies czary, albo sprzet polubil kabelki, jako takie ustawienie i to co mu daje zagrac;) Do 12m2 nie bede kupowac niczego wiekszego bo z Piano mialem problemy zeby je ustawic, zreszta mam czas, dopiero ze mnie student(3 roku). Co do zagladania do srodka, to ja poki co testu nie zrobie, bo sa plomby a 3 letniej gwarancji nie chce tracic. Co do mp3 to hmm ja jak slucham sobie epek zgranych na mp3 (eac'iem) to nie narzekam, oczywiscie wysoka jakosc mp3, ja ponizej jakosci 192 nic nie mam.Jednak przewazaja u mnie plyty audio nagrane z Flac'a i orginale, jak i pare koncertow na dvd.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ audioholik czy moglbys napisac jakas recke swojego systemu i dodac pare fajnych fotek, ale real bo jestem ciekawe tego JVC, i obiektywnie przynaje ze jego desing i jakosc wykonania jest min. o oczko przed Piano(czarna wersja jaka posiadam).

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DawidM"

 

Nie jesteś obiektywny bo ją masz ;-) żarcik :-) Dobrze że Ci odpowiada może to jakieś twoje brzmienie, ja wiem jedno po wymianie sprzętu na Teac-a jak w opisie "o mnie" zaczełem nałogowo wprost słuchać muzy wszystko co mi wpadnie w łapki i cokolwiek sobą reprezentuje :-) wieczorami obowiązkowo "trójka" Yamahe włączałem sporadycznie w zasadzie tyko po to aby "grała" nie przykuwała mnie do fotela. Ale ja też nie jestem obiektywny bo mam Teac-a ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe;) Ja mysle ze rynek segmentow mini jest tak szeroki ze kazdy moze cos wybrac, tylko nie porownujcie sprzetu Yamahy, Teaca, Denona, Onkyo, JVC czy czegos innego do wiezyczek sony, technicsa i im pochodnych bo to sa wiezyczki a tu mamy do czynienia z mikro/midi systemami audio. Peace;)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.