Skocz do zawartości
krzyżak

Fan-Club Audio Physic

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie zupełnie nie związane z tematem

Spora cześć wzmacniaczy ma wyjście do nagrywania , czym w dzisiejszych czasach można nagrywać muzykę ? 

Moje doświadczenia w tym temacie skończyły się w czasach kasetowego Kasprzaka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nagrywarką CD - najczęściej z radia. A te wyjścia ze wzmacniacza, to chyba są przygotowane tylko do nagrywania analogowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I prawdopodobnie tak byłoby najlepiej , podpiąć się v te wyjścia i nagrywać np na dysk tylka czym i jak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I prawdopodobnie tak byłoby najlepiej , podpiąć się v te wyjścia i nagrywać np na dysk tylka czym i jak ?
Podpiąć do wejścia w karcie dźwiękowej np. stary dobry sounblaster miał takie wejście i nagrywasz w jakim formacie tylko sobie chcesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy żeby zdjąć terminal przylaczeniowy w T6 trzeba zdemontować głośnik basowy? Nie za bardzo wiem jak ściągnąć maskownice, by jej nie uszkodzić...

Swoją drogą jak widzę terminal w najnowszym avanti, z plastikowymi nakretkami, to az mi oczy pękają, a ten szary tył glosnika? Toż to istny Altus z siermieznych lat 80 w PRL! Nie kupuje tej ordynarnej oszczędności!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy żeby zdjąć terminal przylaczeniowy w T6 trzeba zdemontować głośnik basowy? Nie za bardzo wiem jak ściągnąć maskownice, by jej nie uszkodzić...
Swoją drogą jak widzę terminal w najnowszym avanti, z plastikowymi nakretkami, to az mi oczy pękają, a ten szary tył glosnika? Toż to istny Altus z siermieznych lat 80 w PRL! Nie kupuje tej ordynarnej oszczędności!
Terminal jest wklejony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, PolTor napisał:

Terminal jest wklejony.

Czyli trzeba go wyszarpac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy a co Wy sądzicie o WBA Thunderbird do Yara Classic? Generalnie to chyba nie będzie docelowe zestawienie jeśli chodzi o kolumny, ale pewnie po zakupie wzmacniacza trochę potrwa zanim kupię inne kolumny więc chcę żeby już fajnie grało...Ewentualnie poproszę jakieś alternatywy do 6000 w repertuarze rock/pop, bez jazzu, klasyki disco i rap...Raczej uniwersalne granie, ale takie żeby i Tool przygrzmocił, i pink Floyd zagrał i polskie starsze kawałki fajnie zagrały...No i żona Jacksona o Timberlake'a sobie posłuchała...W zestawie będzie jeszcze grać DAC-9 NuPrime, a z czasem jak finanse pozwolą, może jakiś pre z tej samej stajni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Chętnie kupię z pewnych rąk AP Virgo II, w bdb stanie technicznym i wizualnym. Najchętniej cherry. Nie czarne. Prawde powidziawszy nie wiem w ilu wykończeniach były produkowane. 

Moj email: otis01@o2.pl

Pozdrawiam,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i bym sprzedał ... ale na co wymienić ... poza tym mam klon, czy cuś, a nie wiśnię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, matee napisał:

Może i bym sprzedał ... ale na co wymienić ... poza tym mam klon, czy cuś, a nie wiśnię.

Wydaje mi sie, ze maple jest najpopularniejszym fornirem na APVII. Bardzo ladny. Wprawdzie srednio by mi pasowal do salonu ale coz poczac.

Wybaczcie brak polskich znakow.

Jesli znajdziesz alternatywe, to pisz smialo na pw/email.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi