Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  119 członków

Dual Klub
IGNORED

Klub miłosników wzmacniaczy DUAL -:)


mzawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

nie oddam przynajmniej narazie. bo cos mi się w nim spodobało. poza tym muszę przeczyscic jeden z przekaźników, odkurzyc go w srodku bo syf nieziemski, i pomyslec jak przyczepic klapkę zakrywającą regulacje, bo ma połamane zaczepy. ale generalnie poza paroma ryskami na pokrywie poobijany nie jest, naprawiany tez nie był (to juz zdązyłem sprawdzic). po moze 2 godzinach sluchania stwierdzam, ze swietnie panuje nad basem oraz jest bardzo detaliczny. tak wogóle to ile toto jest warte? i gdzie mozna dostac do niego pilota? (jest pilotowany). jedno co mi sie w nim nie podoba to kondensatory w zasilaczu-jakies niebieskie philipsy-fuj. jesli go sobie zostawie na pewno wstawię nowe, a przynajmniej jakiejs dobrej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

pilot nosi oznaczenie RC 50.

Te duale 440 i 441 to uznawane za najlepsze wzmaki duali. biły na głowę inne firmy w podobnej kategorii cenowej. Jak juz wyżej ktoś napisał to jedyna próba wejścia Duala do high-endu. U nas są tanie bo firma mało znana i niedoceniana..ale i tak ponad zawsze 500 zł..pzdr dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

tu proszę suche fakty różnic między tymi wzmakami.

co do bebechów to może inni bo nigdy tam nie zaglądałem..i w ogule nie miałem żadnego z nich.

pzdr

http://dual.pytalhost.eu/1991/05.jpg

http://dual.pytalhost.eu/1991/06.jpg

http://dual.pytalhost.eu/cv5650s/

http://dual.pytalhost.eu/cv5670s/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Poza danymi stricte technicznymi jestem zainteresowany ewentualnymi różnicami w brzmieniu, jakości użytych układów. Większa moc i nieco większe pasmo przenoszenia mnie nie kręci tak bardzo. Jakby nie patrzeć, mamy kryzys energetyczny ;) a pobór mocy jest prawie raz większy... Cv5650 mam, tyle że jeszcze do dmnie nie dotarł. Jakby ktoś miał wrażenia z odsłuchów któregokolwiek, bardzo proszę się nie krępować ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Przyznam sie ze jam to uczynil (czytaj wyrwalem ta 441) tyle sie o niej naczytalem dorego ze jak tylko sie pojawila na allegro postanowilem sprobowac, mam nadzieje ze nie przeplacilem i że wszystko w srodku bedzie ok..jak tylko do mnie dojdzie to wrzuce jakies fotki i oczywsicie podziele sie wrazeniami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to zostawię. Przy codziennym sluchaniu nie przeszkadza, może głęboką nocą i to tylko jak nie gra. Na razie Dual idzie cały czas i wygrzewa Quady 21L i jest ok. A jak znajdę trochę czasu to zaniosę do swojego sprawdzonego serwisu. Nie grzebie w sprzęcie bo uznaje że należy to zostawić fachowcom. Mnie w tym temacie polotu brak. No może polutować kable ale reszta to już nie. Przy okazji sprawdziłem że tuner CT 5750 jest czulszy od bardzo chwalonego Denona TU-767. Zacny sprzęcik ten DUAL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid86

porównaj tranzystory-po lewej stronei na zalaczonej przez ciebie fotce widac 4x philips. takie same powinny byc po prawej stronie, identyczne. mi sie cos z tej fotki wydaje ze tam są nieoryginalne tranzystory mocy. mam cv440 i mniej wiecej wiem jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.