Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  119 członków

Dual Klub
IGNORED

Klub miłosników wzmacniaczy DUAL -:)


mzawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to była manufaktura bardziej

nie chcieli masowy

kto w tamtym czasie nie poszedł na konkurencje z azją i nie zaczał robic chlamu ten przepadł

 

zalano rynek szrotem

 

duala wykupil thomson

 

to był dziwny czas kiedy azja zalala rynek

a ludzie napaleni na yamahy zmeczeni starym znanym brzmieniem zachwycali sie nowosciami od piszczącouchych

 

była poprostu moda na japonie

 

manufaktura nie miała szans

 

kiedys bili sie by postawic "yamehe" - dzis sie zmaczyli "yamahą"

 

 

na moje to ja sie nia mecze odrazu

takie i podobne zale wyczytałem :)

Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

... to kogo by nie zacytować, Duale grają co najmniej dobrze ...

Problem kupujących, to problem kasy.

Większość uważa, że jak coś można taniej wyrwać, (gdyż nie ma na to zbytniego popytu) to musi toto grać kiepsko, a prawda jest zupełnie inna.

Ja rozumiem, że trudno odsłuchać wszystkie urządzenia jakie kiedykolwiek powstały i te które obecnie są produkowane, ale nie ulegajmy też złym emocjom, że jak tanio to źle.

Historia firmy Dual to nie historia jednego urządzenia, oni sporo produkowali.

 

..a ludzie napaleni na yamahy zmeczeni starym znanym brzmieniem zachwycali sie nowosciami od piszczącouchych...

 

Mam nieodparte wrażenie, że japoński sprzęt który to ewidentnie ma przesunięty ciężar reprodukcji w stronę średnicy i wysokich kupują ludzie głusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

....Nie wiem, czy i tym razem nie udało mi się przypadkiem kupić prawie "dziewicze" urządzenie, bo po rozpakowaniu go mimo że obudowa nosiła znamiona używania, przenoszenia, a może tylko składowania to z wnętrza unosił się zapach elektroniki ...nieużywanej.

Po podłączeniu wszystkiego jak należy i uruchomieniu zestawu ten zapach wzmógł się na tyle, że musiałem na pewien czas otworzyć szeroko okno.

To taki specyficzny i trudno definiowalny zapach wygrzewanych urządzeń, a w zasadzie ich elektroniki.

Po paru godzinach od włączenia przestało już "capić", a ja dalej wygrzewam tego brzydala dając mu zapętloną muzę z CD Audioslave, takie mocne i gęste granie.

O brzmieniu nic na razie nie napiszę, gdyż zdecydowanie za wcześnie na jakieś opinie.

"Brzydki, mały śmierdziel" ma jednak potencjał i "serce" do grania.

 

 

"nie wierze" dostałem to samo :)

wali jak z telewizora :) tyle ze jest w dosc niesamowitym stanie - cieko stwierdzic oznaki uzytkowania nawet na przyciskach/pokretłach, budki nie otwieralem bo ma plombę sprzedawcy dzis posmiga jutro zajrze

w pokoju to moze nie czuc ale przy kratce tak

 

mam nowego faworyta wsrod ampli (so.. g x 70 e s - wypada ) pojawia sie 5950

bajera to malo powiedziane - nasycenie i srednica czyli wzór soniacza "ustepują" wszelkie dodatkowe pogłosy z tła instrumentalnego bardzo czytelne i wypchniete

mocowo tez - choc to akurat nie ma wielkiego znaczenia

 

zdecydownaie mniej neutralny od starszego wielkiego brata

ale....to sie moze podobac - baaardzo podobac:)

 

ps

trzeba by zakombinowc 70/90 es do bezposrdnich porównan - ale tu czuc te bajkę

 

 

 

ps2

jest tez jakis klopot z wyregulowaniem pradów spoczynkowych

po właczeniu nie rzuca membranami - spokojnie bez ruchu załacza na opoznionym zapłonie- nic nie drgnie nawet

ale przy selekcjonerze wejscia na właczonym po zmianie z jedego na inne wejscie - tu juz dyga porzadnie nskimi zawieszeniami

trzeba dla spokoju odłaczac kolumny włacznikiem/ A/B zamienic wejscie i uruchomic para A/B

dziwne

Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraznie (no moze nie tak ze bardzo wyraznie) podbija tez niskie

wrazenie jakby cały czas szedł na lekkim loudnessie ale bez wysokich

 

bardzo miekko na basie - nie nada sie zbytnio do pewnych kolumn

(ale raczej z tych starszych) - kurka znowu trzeba nakrzesac sprzetu do badan :)

 

to co perfekcyjnie wykonano to obrobka sylabiantów - wzór i odeał -sony tak nie robi:)

 

sepleniacy E iglesias w spasnish - nic nie sepleni:) nie to ze troche podcieto lecz da sie wykryc zniekształcenie by nie było "ttsss" lecz wzorowa wymowa:)

 

swietna scena- wykrzesa z kolumn ile sie da

 

 

fenomenalne zgranie z kolumnami typu pilot cd - az mnie przestało korcic ku arcusowi - co jak u mnie nie ma prawa sie zdarzyc ;)

Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

To kupiłeś 5950 ?

I ten opis dotyczy tego wzmacniacza ?

Na jakich kolumnach i z jakim źródłem słuchasz ?

 

Ja się nie udzielałem na Forum i nic nie czytałem, bo wczoraj dopiero wyszedłem ze szpitala.

A zmiany w brzmieniu mojej 650 są znaczne i mógł je wprowadzić dość długi okres wygrzewania.

Jak i co się zmieniło opiszę wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowiej

 

u mnie nic sie nie zminiło wiec chyba nie był tak swiezy, elektronika sie "wypaliła" i juz nie czuc nic po 2 dniach

dobrze ze sie nie zmieło - nie chaciałbym zeby sie zmieniło :)

 

zrodło komp - specjalizowany

kolumny znosne jak wyzej

 

jestem zadowolony ponad wszelka miare z tej "tanizny"

tez nic w całym necie nie wyczytałem - wziałem bo budowa sie podoabala a jako ze był wyceniony przez producenta dosc wysoko to sie nie zastanawialem - sprawa ulokowania w osobistej klasyfikacji wsród ampli

mial posłuzyc dla znajomego wzglednie , zastepujac cos -ale juz nie oddaje

referencyjny amplituner :)

 

 

 

ps

jakby kto był chcetny dual cv 440 wstepnie klasyfikuje jako do wystawienia na tablicy regionalnie - mozliwe allegro

nie "ubił" technicsa 9021 po wielu probach i chciach (moze z innymi kolumnami smokami jak kappa 9;) ale nie pierwszy nie ostatni porzadny wzmak nie dal rady - jako ze zadne dodatkowe opcje nie sa mi konieczne raczej koncówka dalej zostaje jako "moj referent"

 

czy ktos uwaza ze móglby sie wykazac powazniejsza przewage na czyms takim jak arcus tl 500 cos za mna chodza te kolumny niczym odwieczny przesladowca :)

Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

(pomyłka)

Edytowane przez erazm2

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Jestem tu nowy i chciałbym dołączyć do Was jako od niedawna szczęśliwy posiadacz zestawu cv 5650 i cd 5150 rc. Od lat szukałem "swojego" sprzętu. Uważam się za "dźwiękoluba" ale na miarę moich możliwości finansowych. Wyczytałem tutaj pewną opinię cytuję " Większość uważa, że jak coś można taniej wyrwać, (gdyż nie ma na to zbytniego popytu) to musi toto grać kiepsko, a prawda jest zupełnie inna"- koniec cytatu- i absolutnie się z tym zgadzam. Przez ładnych parę lat przerzuciłem sporo "markowego" sprzętu (Technics, Yamaha, Luxman, Sony i ostatnio Marantz) i nagle uwagę moją przykuł Dual cv5650, a raczej nazwa tej serii. Audiophile Concept - no brzmi dumnie, a że mój Marantz zaczął mieć problemy z zasilaniem, postanowiłem zaryzykować. Markę Dual znałem już ale z nieco innej strony. Mój Ojciec miał dawno temu ich radiolę (gramofon z radiem). Wtedy to było "coś" (czasy głębokiej komuny) Nie spodziewałem się po zakupie żadnych cudów i tym bardziej jestem miło zaskoczony. To co usłyszałem w moich DIY-ach ( trójdrożne niski i średni Tesla, a wysoki Visaton) przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Takiej jakości i rozdzielności stereo nie było na żadnym z posiadanych przeze mnie sprzętów choć najbliższy tego był Marantz.

Kilka dni później wylukałem na Tablicy CD 5150 za 250zł i nie czekałem ani chwili. Było trochę nerwowo, bo jak oszołom wpłaciłem gościowi pieniądze na konto, minęło pięć dni a sprzętu nie ma. Dotarł dnia siudmego i tu następny szok. Wizualnie totalna igła, jak wyciągnięty z wystawowej gabloty. Podmieniłem go szybko z dotychczasową Yamachą CDX 660 rs wrzucilem płytkę Kenny G i "znalazłem się na jego koncercie". Dla takich chwil warto żyć.

Tyle mojej historii z Dualem. Mam do Was kilka pytań dotyczących tego sprzętu, a ponieważ nie jestem elektronikiem prosiłbym o raczej "łopatologiczne " informacje. W necie spotkałem się ze wzmacniaczem cv 5690 i chcialbym wiedzieć czym on się różni od mojego (poza symbolem oczywiście) i ponadto jaki wzmacniacz z tej serii był "najwyższy". Bedę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.

TURUBURU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wrzuciłem zdjęcie płyty mojego wzmacniacza. Porównałem wygl zdjęciem oryginalnej płyty i wychodzi na to ze poprzedni właściciel wymienił niemal wszystkie kondensatory, więc to już mam chyba z głowy, jak sądzicie?

Teraz chciałbym to samo zrobić z moim cd 5150. Znacie może kogoś solidnego z Warszawy kto mógłby się tego podjąć?

 

 

 

14258164581.jpg

 

 

 

 

[

Edytowane przez turuburu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

w kwestii przywitania się, napiszę iż jestem tu nowy, powiedzmy że zaczynam przygodę z hi-fi, jako że zbliżam się do 40-stki :) łapię się na tym, że zaczynam realizować jakieś zaległości z młodości :P

 

Ale do rzeczy, właśnie zakupiłem sobie zestaw Dual CV 6055 + CT 7050. Przyznaję, że zakup w ciemno ale z racji iż z przesyłką wyniesie mnie to niespełna 250pln postanowiłem zaryzykować.

 

Oczywiście pierwszym marzeniem był CV 1460. Jestem zakochany w analogowych VU mater lecz za nim wyłożę cięższą kaskę chcę się rozeznać i poeksperymentować.

 

Wzmacniacz jest dla mnie zupełną zagadką, bardzo mało informacji w sieci. Domyślam się, że to jakaś wersja budżetowa i przejściowa między CV 6050 a CV 6060, choć ogólne parametry nie wydają się takie złe :)

 

Jeśli ktoś potrafi z kolegów coś powiedzieć nt. tego sprzętu będę wdzięczny.

Dwa będę szukał teraz jakiś ciekawych kolumn najlepiej podłogowych do owego zestawu i powiedzmy w budżecie do 400pln. Będę wdzięczny za jakieś sugestie. Wzmacniacz dysponuje mocą 80W oraz RMS 70W

 

Czego słucham, gdzie i co lubię:

- klimaty reggae, blues, rock i to co leci w radiu :)

- pokój jakieś 20 mkw, sypialnia (duże stacjonarne łoże, dwie nie duże komody, wszystko poustawiane pod ścianami a na podłodze panele)

- generalnie lubię muzykalne brzmienie, ciepłe, z dość dużą ilością basu ale miękkiego, który nie męczy uszu i nie dudni, okraszonego cykaniem wysokich i przyjemnego środka. Póki co inaczej nie potrafię tego opisać :)

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za ewentualne informacje nt sprzętu i sugestie co do wyboru kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam.

Mam do sprzedania dwa kompletne głośniki wysokotonowe do kolumn cl 710.

Niestety jeden ma przepaloną cewkę. Nie bawiłem się w jej wymianę, choć już nawet znalazłem odpowiednią (średnica 18mm).

Drugi jest w pełni sprawny. Wymieniłem oba głośniki na nowe Eltax Response 4 ohm. Niemal idealnie (na wcisk) pasują w zagłebienia po oryginałach. Może to i "świętokradztwo", ale nie ukrywam że kolumny zyskały na przejrzystości sopranu, choć głośniki nie należą do tych z wysokiej pułki. Kiedy rozebrałem głośnik, aby sprawdzić czy da się jakoś "pocerować" cewkę, okazało się że już ktoś wcześniej to czynił i to dość nieudolnie. Piszę o tym bo może kogoś zainteresuje jak ten głośnik jest zbudowany. Zaskoczył mnie mały rozmiar membrany i tworzywo z którego została wykonana ( do złudzenia przypomina plastik).

Zrobiłem zdjęcia tego głośnika rozłożonego na czynniki. Tak więc gdyby ktoś chciał to zamieszczę, a gdyby ktoś chciał kupić ten sprawny (nie grzebałem) lub oba to dajcie znać. Jutro lub pojutrze wrzucę też zdjęcia tych moich kolumn już z nowymi głośnikami.

Jeszcze chcę się pochwalić że wyczaiłem na niemieckim odpowiedniku naszej tablicy, a nazywa to się http://kleinanzeigen.ebay.de tunerek CT 5750 do mojego zestawu. Gość z pod Berlina wystawił go za 10 € z adnotacją że nie wysyła za granicę. Było tylko jedno bardzo marne zdjęcie i opis że jest po prostu sprawny. Może łamany niemiecki z translatora przekonał go żeby jednak wysłał tuner do Warszawy i tak stałem się jego posiadaczem. Stan - igła i gra jak marzenie. Co prawda zapłaciłem za wysyłkę 25 € przez Paypala, a gościu nadał go w Kostrzyniu (pewnie wpadł na zakupy), ale to jego sprawa. Ja jestem szczęśliwy, bo mam już zestaw taki jaki chciałem. CV 5650 CD5150RS CT5750.

 

Jak by ktoś chciał to mam też do sprzedania CT 5040. Kupiłem kiedyś na allegro. Ma ułamane mocowanie anteny AM, tak więc sobie zwisa, choć mam wszystkie ułamane elementy mocowania.Taki już kupiłem i nie chciało mi się tego kleić. W podświetleniu wyświetlacza walnięta jest jedna z dwóch żarówek, tak więc wyświetlacz słabiej świeci. Poza tym działa i gra świetnie. I jeszcze jedno - front jest grafitowy a nie czarny. Ten model tak ma.

Zainteresowanych zapraszam na [email protected] albo dzwoń 601514610.

 

Z szacunem

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Jak i co się zmieniło opiszę wkrótce.

A skoro obiecałem, to i słowa dotrzymuję.

Ten opis dotyczy (dla przypomnienia) CV 650RC i nie będzie zastosowane w tym przypadku porównanie z innymi wzmacniaczami.

Chodziło mi głównie o odpowiedź na pytanie - czy wzmacniacz ten spełni wymagania dotyczące komfortowego odbioru muzyki ?

A jak pamiętacie, kupiłem go z ciekawości i po to aby w razie mojego "pochylania się nad jakimś projektem" mógł bez drażnienia uszu pograć - bez muzyki czasami trudno wytrzymać.

Zawsze ilekroć piszę lub mówię o sobie, twierdzę że jestem melomanem, a nie audiofilem.

I choć muzykę odbieram "całościowo" to wiadomo że o smaczkach w niej ukrytych decyduje amplifikacja i reszta toru.

A ja lubię wyławiać takie smaczki, ale jak poświęcam się tylko i wyłącznie delektowaniu się muzyką.

 

I 650-tka jest w tym przypadku bezpiecznym wzmacniaczem.

Bezpiecznym o tyle, że gorzej zrealizowanych płyt można słuchać bez "wstrętu", ale nie znaczy to że wzmacniacz aż tak mocno uśrednia materiał muzyczny, wcale nie.

Te świetnie zrealizowane krążki aż kipią energią, ukazując rozpiętość pasma, angażując zejściem i pochodami basowymi, dość dobrą średnicą i ciepłymi wysokimi.

Tak jak wspomniałem w którymś z wcześniejszych wpisów, wzmacniacz ma naprawdę niezłą podstawę basową, i świetnie różnicuje instrumenty potrafiące oddać ten przedział pasma.

Średnica jednak jest nieco wycofana, przez co wokale wydają się być nieco stonowane i nie tak dominujące, czy też wypchnięte na plan pierwszy.

Dlatego trochę traci na tym scena, bo ta jest budowana bardziej w głąb niż na boki, przez co o spektakularnej przestrzeni można raczej zapomnieć, jest poprawna, ale nie tak holograficzna do jakiej ja jestem przyzwyczajony ;-)

 

Ja nie lubię jak "grają" tranzystory bipolarne, bo często w kiepskich konstrukcjach grają nienaturalnie, a nawet w tych lepszych lub najlepszych powodują zeszklenie się brzmienia, nadając mu nieprzyjemny w odbiorze charakter.

To rodzaj wysuszenia, sterylizacji i "kastracji' z tego co powinno się naprawdę dziać w tym zakresie pasma, a dzieje się tam przecież wiele.

Bo kreślenie konturów brzmienia to jedno, a wypełnienie ich to drugie i czasami bywa tak, że ten kontur jest tak ostry, że nie można usłyszeć wypełnienia i wielowątkowości tego przedziału pasma.

W 650-tce na szczęście wysokie są nieco zaokrąglone, to tak jakby konstruktor celowo je "przytępił" aby nie można było potwierdzić porzekadła o starej niemieckiej szkole brzmienia, a ta przecież mówi o graniu skrajami pasma.

To "przytępienie" wysokich tonuje nieco całościową charakterystykę wzmacniacza i zaprzecza powyższej szkole grania.

Ale takie granie jest przez to "bezpieczne", bo nie meczące.

 

Jeśli chodzi o gatunki muzyczne, to każdy jest równie komfortowo wzmacniany i słyszany.

Ten wzmacniacz nadaje się zarówno do bardzo cichego grania, jak i "ile fabryka dała", zwłaszcza że trafo wewnątrz jest słusznych rozmiarów i na pewno w potrzebie podoła prądowo, wzmacniacz ma naprawdę niezłego kopa.

O "planktonie i skrzypiących krzesłach, czarnym tle" i wielu innych atrakcjach znanych z innych konstrukcji możemy jednak zapomnieć.

Ale te atrakcje są znane raczej z konstrukcji które przeważnie wzmacniają poprawnie, lub nawet hi-endowo tylko określone gatunki muzyczne.

Ten model wzmacniacza nie etapuje nas powyższymi walorami, gdyż jest wzmacniaczem uniwersalnym ...takim dla Kowalskiego.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Jak zatem ten wzmacniacz wypada na tle konkurencji do 1000zł ?

Bo pisząc, że jest to wzmacniacz dla Kowalskiego, to tak jakbym go chciał pozbawić należnego mu miejsca w rankingu.

Miałem Braun'a, Rotel'a, Sony, HK i muszę stwierdzić, że "granie" tego modelu Dual'a najbardziej przypadło mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Witam.

Czasem tak się zdarza, że zakupię coś z oferty firmy Dual. Niedawno trafił w moje ręce wzmacniacz PA-5030 Audiophile Concept, muszę oznajmić, że to jest świetny budżetowy wzmak - posiadałem kiedyś wzmacniacz Dual CV 5600 (też z serii AC), lecz PA 5030 jest od niego zdecydowanie lepszy, to znaczy - dla mnie lepszy:-)

Jest strasznie muzykalny, przestrzenny, mięciutki, niektórzy narzekają na brak mocy, ale w moich 20 metrach 30W zdecydowanie wystarczy.

Jeśli miałbym go porównać do jakiś używanych wzmacniaczy vintage w cenie kilkuset złotych to porównałbym go do Denona PMA-777 z lekko przewagą tego ostatniego jeśli chodzi o moc i dynamikę.

Edytowane przez jarex

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym go porównać do jakiś używanych wzmacniaczy vintage w cenie kilkuset złotych to porównałbym go do Denona PMA-777 z lekko przewagą tego ostatniego jeśli chodzi o moc i dynamikę.

A to wielkie wyróżnienie dla małego Duala. Kolega niedawno kupił PMA-777 i generalnie od tego czasu nie wychodzi z pokoju o ile nie musi :) Wcześniej słuchał u mnie CV441 i Denon jest jego zdaniem zdecydowanie bardziej muzykalny, przyjemny, by nie rzec relaksujący, bez utraty cech dynamicznych i rozdzielczości (+ podłogowe heco elan). Wcześniej miał Yamahę AX497, którą szybko sprzedał i stwierdził, że porównać te klocki jest po prostu ciężko.

Czechy24.com.pl - Czechy na okrągło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli traficie na PA-5030, PA-5060 w dobrych pieniądzach to się nie zastanawiajcie, brać w ciemno;-)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

DUAL CV-5650 AUDIOPHILE CONCEPT

DUAL CV 1400

czy są to dobre wzmacniacze ? Proszę o pomoc

Dobre, jednak ja preferuję nowszą serię AUDIOPHILE CONCEPT, sam posiadam PA-5030, uważam, że jest lepszy od serii CV.

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz kilka moich postów wyżej i wejdź do działu OPINIE, tam są recenzje wzmacniaczy DUAL

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.