Skocz do zawartości
IGNORED

kit avt2850 - wzm. sluchawkowy kl. A


hessus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wysłałem poprzez allegro info do allegrowicza który kupił od Cudak10 wzmak słuchawkowy i do nicka HFO_PL , ( chyba taki) gdzie cudak10 kupował elementy . Narazie żadnej informacji zwrotnej nie dostałem .

Mam przeczucie że bez środków przymusu bezpośredniego czyli policji/prokuratury się nie obejdzie.

 

Pozdrawiam

 

kajo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie bądźmy nadpobudliwi, na razie pozostaje nam czekać i próbować skontaktować się z Cudak10. Ostatnio wypowiadał się 24 maja wiec minęły nieco ponad 2 tygodnie od jego ostatniej obecności. Myślę ze prędzej czy później się odezwie, bo wątpię aby chciał nas oszukać. Moim zdaniem jest to zwykłe opóźnienie spowodowane sprawami rodzinnymi itp. Ale nie ukrywam ze miło by było gdyby dał jakieś oznaki życia w najbliższym czasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info od jednego allegrowicza do którego wysyłałem info i odpisał że kontakt był poprzez maila : [email protected] i jak stwierdził nie było problemów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego samego gościa od którego dostałem powyższe info odpisując czy nie ma innego kontaktu do naszego winowajcy dostałem info że mam ale nie poda .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro także ma namiary na wszystkich zarejestrowanych allegrowiczów no ale cudak10 przewały na allegro nie zrobił więc allegro nam nie pomoże .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam adres:

 

ul.Rymarkiewicza

41-800 Zabrze

 

Może jest ktoś, kto ma niedaleko i mógłby złożyć wizytę?

 

Są sposoby by taki ktoś - jeśli oczywiście próbuje oszustwa - miał problemy przez wieeele lat, z utratą znacznej części majątku włącznie, ale o tym nie teraz, musi minąć jakiś czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się przejechać i sprawdzić. Mam niedaleko. Zrobię to pod koniec tygodnia, obecnie jestem na delegacji za granicą.

 

A nuż widelec się nam cudak jeszcze odezwie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam za zaistniałą sytuacje ale ostatnio pracuje po 12-14 godzin i naprawdę całkowicie zapomniałem o zorganizowanym zamówieniu, dzisiaj przeleje pieniążki do kolegi Pkrecz.

Niepotrzebnie roicie takie zamieszanie i piszecie do ludzi z którymi przeprowadzałem transakcje na Allegro i umieszczacie moje dane na publicznym forum, nikt nie otrzymał odemnie zgody na przetwarzanie moich danych, mam nadzieje że one szybko znikną z forum. Jeżeli ktoś się czuł oszukany wystarczyło iść na Policję a nie łamać prawo i przekazywać moje dane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że kolega się pokazał, to przywraca wiarę w ludzi.

co do danych osobowych to w wątku zostały podane tylko te, które są ogólnodostępne w necie i każdy może je odszukać.

Nie został podany pełny adres, tylko miasto i ulica, nie podano też telefonu.

Nie dziw się więc ludziom bo jakoś trudno sobie wyobrazić, że zapomniałeś o zamówieniu przyjmując tyle przelewów na konto.

Liczę na to - pewnie tu mógłbym napisać i za innych - że dalej sprawa potoczy się już bez problemów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Liczę na to - pewnie tu mógłbym napisać i za innych - że dalej sprawa potoczy się już bez

> problemów.

 

Również mam taką nadzieję...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudak10, 10 Cze 2009, 08:10

>dzisiaj przeleje pieniążki do kolegi Pkrecz.<

 

Jak sprawy się mają, bo nikt nic nie pisze?

Poszedł przelew do PKrecza?, bo czas najwyższy lecieć dalej z tematem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudak10, 10 Cze 2009, 08:10

>dzisiaj przeleje pieniążki do kolegi Pkrecz.<

 

> cudak10 gdzie jesteś ???

 

Z tego co wiem od kolegi pkrecz-a to nasza kasa na zamówienie PCB do niego nie dotarła .

 

Pozdrawiam

 

Kajo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudak, złodzieju, Pkrecz nie dostał od ciebie przelewu.

Zagarnąłeś cudze pieniądze tym samym doprowadzając wielu ludzi, którzy ci zaufali do niekorzystnego nimi obrotu.

Nie odbierasz telefonów, z wyjątkiem jednego gdzie zełgałeś, że to nie ty, tym samym wypierając się swojej pokrętnej tożsamości.

Na moje liczne próby kontaktu napisałeś mi durniu SMS-a z zapytaniem "o co chodzi", nie jestem gówniarzem i nie będę z nikim korespondował SMS-ami kiedy mogę zadzwonić, ukradłeś kupę forsy a szkoda ci na jeden telefon by oddzwonić.

Nie masz do czynienia z dziećmi i nikt tu nie będzie tolerował złodziejstwa, kombinatorstwa i chamstwa.

Miałeś zrobić przelew do Pkrecza, jak myślisz, ile jeszcze będziemy czekać?, powiem ci - do środy do wieczora.

Radzę ci by Pkrecz mi napisał, że ma od ciebie przelew z pełną kwotą, jeśli coś pójdzie nie tak poniesiesz tego konsekwencje, zostaniesz złodzieju ukarany za swój wyczyn.

Twoje postępowanie gnoju wyjątkowo mnie mierzi bo uderza bezpośrednio w kwestię wspólnych zamówień i działa destrukcyjnie na kontakty ludzi o wspólnych zainteresowaniach.

Jesteś ignorantem i śmierdzącym gnojem jeśli tego nie pojmujesz.

Na koniec - cudak, cholerny złodzieju, traktuj ten post jako ostrzeżenie przed konsekwencjami, które cię czekają w przypadku nie dokonania przelewu do Pkrecza, byś później nie miał pretensji, że nikt cię nie uprzedził.

 

Apeluję tu do pozostałych uczestników tego feralnego zamówienia - nie tolerujmy oszustwa i złodziejstwa, napiętnujmy takie zachowania i bądźmy konsekwentni.

Żaden cholerny cudak nie może nas okradać, nie taka jest idea tego przedsięzięcia.

 

Dop.

sk***iel ceni sobie uczciwość:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na ten wątek był ok. Niestety – realizacja pechowa :(

Popieram termin zaproponowany wyżej przez Robertinusa tj. do środy wieczorem.

W czwartek jeżeli nie stwierdzimy postępu to faktycznie trzeba będzie reagować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za zrobieniem czegoś konkretnego, bo przez takich cudakow później będę się dwa razy zastanawiał czy brać udział w forumowym zamówieniu, kogo obchodzi czy pracuje 10 czy 12 godzin na dobę, podjął się to ma obowiązek wykonać zadanie. Miał czas żeby napisać na forum wytłumaczenie a nie miał chwili na wykonanie przelewu - śmieszne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze coś napisać bo wk....a mnie ta cała sytuacja a brałem udział w kilku zbiorowych zamówieniach gdzie zbierane kwoty były o wiele większe i nikomu nawet przez myśl nie przeszło aby przywłaszczyć kasę ale ojej Robertinus to chyba podsumowałeś temat ostatecznie ale i sytuacja tego wymaga .

cudak10 nie migaj się z tym przelewem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pojawienie się cudaka na forum 10 czerwca było tylko akcją dywersyjną opóźniającą pościg?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro_747, 15 Cze 2009, 22:16

>Czyżby pojawienie się cudaka na forum 10 czerwca było tylko akcją dywersyjną opóźniającą pościg?<

----------

Na to wygląda, cudak zachował się jak typowy tchórz i prostak niewart zaczepienia nawet kijem przez szmatę.

Typowy pasożyt żerujący na cudzym wiarołomstwie. Ot co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pr1nce, 16 Cze 2009, 23:17

>macie ochotę ruszyć temat zamówienia płytek na nowo?<

-------------

Przecież Cię okradziono, chcesz to tak zostawić?, bo ja nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując słowa cudaka:

 

"Jeżeli ktoś się czuł oszukany wystarczyło iść na Policję a nie łamać prawo i przekazywać moje dane."

 

Kolega cudak sam zaproponował rozwiązanie, z którego nie pozostaje nic innego jak skorzystać. Pozostałym poszkodowanym polecam to samo. Niespełniona obietnica jakże opóźnionego już przelewu powoduje, że czuję się jaknajbardziej oszukany. Jako, że wszystko już wiadomo - z odwiedzin się wycofuję bo i nie ma po co.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z poszkodowanych zgłosił na policję temat ??? . Nie znam się na prawie ale czy jak będziemy zgłaszać doniesienie na policję pojedyńczo to czy przy tej kwocie wogóle policja będzie z nami rozmawiać . Dopiero sumarycznie wszystkie wpłaty zrobiły niezłą sumkę . Jakie macie propozycje ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zgłaszać pojedynczo podając link do tego tematu.

Jeśli chodzi o moje zapowiedzi to niestety ktoś na kogo liczyłem wycofał się z oferowanej wcześniej pomocy.

Musiałem powziąć nowe, idące w innym kierunku działania.

Jeszcze dziś przedstawię temu złodziejowi cudakowi propozycję nie do odrzucenia, ale to później.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc mam zamiar przedstawić złodzieja cudaka jego rodzinie i znajomym w prawdziwym świetle.

Powinni go poznać takim, jakim jest naprawdę, to jego prawdziwe złodziejskie oblicze.

Myślę, że uczciwie będzie sukcesywnie kolejnym osobom podawać linka do tego tematu, wszystkim jego znajomym z portalu "nasza klasa" i licznych for internetowych, na których się udziela.

Dodając od siebie krótką notatkę można sprawiać, że wujkowie, ciotki, koledzy, koleżanki, wszyscy poznają prawdę o cudaku.

Ludzi tych będę powiadamiał do czasu, aż cudak odda to co zagarnął, wszystko co do grosza przeleje na konto Pkrecza.

Nie wiem czy powiadamiać po dwie, trzy osoby czy może większą grupę na raz. Czy raz na dzień czy co kilka godzin - myślę, że to nie ma większego znaczenia, ważne by odniosło skutek.

 

Napiszcie co o tym sądzicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Na "nasza klasa" było ich kilku, nie wiedziałem, który to ten właściwy, ale wybieg mi się udał i zgodnie z moimi przewidywaniami zmienił nazwisko. Teraz nazywa się Damian "Pog", wskazał mi tym samym właściwego D.P.

Okazuje się, że to ten cymbał po zawodówce od dojenia krów, nie dziwi więc, ze umysł niezbyt lotny.

Ma kilkudziesięciu znajomych, jako że porobiłem sobie zrzuty z ekranu mogę przystąpić do działania, nawet jeśli całkowicie usunie swoje konto na NK.

Piszecie mi na PW, że nie powinienem mieć skrupułów i działać, hmm - też tak myślę, chwasty się wyrywa.

Cały czas jednak mam nadzieję, że d.p. zareaguje w jedyny słuszny i właściwy sposób.

Nie jestem mściwy i chodzi mi o odzyskanie pieniędzy a nie o robienie komuś na złość.

Niech więc d.p. ruszy swoim zakutym łbem i zastanowi się co mu się bardziej opłaca - piszę tu, bo wiem doskonale, że z trwogą śledzi ten wątek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Czy ktoś z poszkodowanych zgłosił na policję temat ??? . Nie znam się na prawie ale czy jak

>będziemy zgłaszać doniesienie na policję pojedyńczo to czy przy tej kwocie wogóle policja będzie z

>nami rozmawiać.

 

Kwota jednostkowo poniżej 250 zł - Policja nie będzie chciała nawet rozmawiac na temat takiego nadużycia. Musimy to załatwić na swój sposób, co w pewnym stopniu ułatwia nam podejmowanie decyzji. Złodziejstwu i buractwu mówię stanowczo nie, nawet jeżeli jest to raptem 30 zł, które musiałem zarobić swoją pracą. Cudak10 szykuj się na bliskie spotkanie trzeciego stopnia bo ktoś z okolicy na pewno się wkurzy i zrobi ci wiosnę średniowiecza wcześniej niż się tego spodziewasz...

 

P.S. Pisownia formy osobowej "Ci" została w tekście umyślnie napisana małą literą aby wyrazić swój brak szacunku do osobnika cudak10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ktoś sobie robi jaja, przelew wykonałem dnia 12 czyli tydzień temu, nazywanie mnie złodziejem jest trochę nie na miejscu. Na zdjęciu screen z konta jeżeli kolega Pkrecz się zgodzi to mogę wszystkie dane które są zakryte odkryć swoje również. Straszyc to sobie możecie ale kolegów w przedszkolu, konta na naszej klasie nie mam a podstawówkę to chyba kolega Robertinius skończył. Nr. telefonu który podałes niestety już nie używam. Jak ktoś chcę się ze mną skontaktować telefonicznie to jest to ten nr. który podał ktoś wyżej tylko jedynka na końcu zamiast 7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze screen o którym zapomniałem czytając te wszystkie posty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.