Skocz do zawartości
IGNORED

Klub 300B


piotr_lass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczkomirinda, 26 Sie 2009, 20:34

 

>drodzy forumowicze

>bedac poczatkujacym lampowiczem zwracam sie z uprzjma prosba i pomoc w doborze odpowiedniego

>wzmacniacza lampowego zintegrowanego lub monoblokow i preampa do moich glosnikow Audio Physic Tempo

>VI (zobacz link)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>obszar do wypelnienia dzwiekiem ok 23m2.

>poszukuje muzykalnosci, czaru, slodyczy ale i dokladnosci i dynamiki z glebokim mocnym i

>kontrolowanym base. Slucham Jazzu, klasyki, wokalistyki i.... techna...

>bede bardzo wdzieczny za kazda pomoc nawet krytyczna.

 

Posłuchaj manleya stingraya. Kiedys nawet z amplifonem wt40 tempo 6 fajnie grały. Sam szukam Ap sitara.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Wklejam bo coś cicho w klubie 300B.

Już październik i na weekend zapowiada się zimno, więc należy odpalić lampki i zrobić nastrój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam. Ale dla mnie to już definitywny koniec. Nie będę pisał, że to hi-end (bo niektórych ten zwrot denerwuje) ale na pewno bardzo dobry produkt z bardzo wysokiej półki. Fajne uczucie jak złapie się "króliczka" za onyk:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. ja wlasnie jestem po zamontowaniu traf james i powiem szczerze róznica jest ogromna do traf iharpa. dzwiek stał sie słodszy, bardziej namacalny, bas sie poprawil i jest mocniejszy i bardziej punktowy. to jak narazie najlepszy upgrade. jestem zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> utopia.

a przynajmniej górna blacha, mod drivera w drodze,jak wszystko dogram i wymysle, wymienie top plate:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie dopytuję dystrybutora ArtAudio o wzmaka na PX25 :-) A Tom Willis, czyli szef AA stwierdził, że dźwięk jest bardzo zbliżony do 300B, z tym, że dostaje się więcej basu. Dick Olsher natomiast porównuje tą lampę raczej do 2A3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda się ściągnąć. Dystrybutor ma teraz w portfolio także głośniki Horninga modele Efrodite/ Aristoteles

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , z nimi według Toma Willisa z Art Audio najlepiej współpracował właśnie wzmacniacz na PX25.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem - tłumaczenie p. Piotra zawsze było takie, że nie ma odpowiednich głosników. Teraz juz (tzn chyba już od AudioShowa) nie będzie wymówki ... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyjścia nie będzie i pewnie pojawi się za jakiś czas PX25. Z tego co słyszałem to na AS jeszcze tej lampy nie usłyszymy. Tam będzie grał z Horningami prawdopodobnie Adagio na EML 520 w układzie PSE. W innym pokoju z głośnikami Art Loudspeakers Deco 20 Signature (dźwięk wystawy Ces 2009) zagra SET Charliz na lampie 211. Jak się uda to będzie tam też wielki powrót Systemdeka z nowy napędem (bo ART Loudspeakers to synowie Petera Dunlopa twórcy gramofonów Systemdek). Tak czy siak będzie ciekawie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie: możecie się wypowiedzieć na temat wartości dżiekowej i materiałowej tych lamp.?

Warto kupić?:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wszystkie trzy to chinczyki. Pierwszych nie znam i nie słuchałem (wyglądają bardzo pożądnie m.in. ze względu na cokół ceramiczny i pozłacane nóżki), natomiast słuchałem najwyższe wersje tych drugich tzn. 300B-98B "mesh" (cokół ceramicznych, pozłacane nóżki), najwyższe wersje tych trzecich tzn. 300B "mesh" (cokół porcelanowy, pozłacane nóżki). Muszę przyznać, że najlepiej sprawdziły się 300B-98B "mesh" oczywiście w układzie S.E.T, lepszy bas, średnica i góra nie taka rozwiana. Dodatkowo lepiej trzymały parametry niż pozostałe bo FM miał z tym ostatnio problem i dlatego wielu dystrybutorów wycofało się z tych lamp - zbyt awaryjne. Ja sam miałem sytuację, że pierwszy kpl. FM jac wymieniał mi na nowe i obeszło się bez problemów - tylko niepotrzebne koszty. Podejrzewam, że w przypadku tych w/w lamp może być podobnie.

Generalnie wybór musi należeć do Ciebie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wpis.

Padła mi jedna lampa i muszę coś dobrego wybrać.

Najbardziej kuszą mnie lampy typu Mesh,na partsconnexion znalazłem Shungauang-Valve Art,czyli pewniejsze w moim mniemaniu żródło tego typu zakupów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

interesuje mnie tańsza wrsja,199$

Z drugiej strony pamietam ,że piasłeś swojego czasu, że Shunguangi używane przez Ciebie miały niektóre cechy lepsze od TJ Mesh.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście doradze że zawsze możesz poszukac na jebaju sophia electric (lub poprostu przez strone sophii dokonac zakupu) te lampy to TJ full music wyselekcjonowane takjakby (produkcja na rynek usa). ludzie chwala a i cena (ok.300$ za pare mesh'ów) jak najbardziej okej. nic wiecej nie moge doradzic bo doswiadczenia z 300b dopiero zbieram ale sluchajac jj, svetlan, EHX, tj, sophii i EML mesh a mając obecnie 300b ehx nie mam wstydu grac na nich do póki nie padną i w tzw. miedzyczasie zbierac na emission labs, nic lepszego nie slyszalem w życiu, poprostu EML300B-mesh rules. cóż może byc lepszego od nich? byc moze EAT ale nie znam pozatym raczej ciezko bedzie tych lamp posłuchac. w polsce dystrybucja ma marżę wręcz lichwiarską bo wystarczy sie skontaktowac z panią byłą sekretarką i szwagierką alka vaic'a, p. Krahulcovą aby sie okazało że banda ździera w naszej ojczyżnie tak jakby naszą stolicą byla jerozolima. WE300b owszem ale nie te z nowej produkcji (choc cena brzmi zachęcająco...825$ za parę, podobno juz mozna zamawiac) podobno to juz nie to (standardowe robienie kasy na żerowaniu na historii marki). panom z VOICE Sp. z o.o. życze mazel tov!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany lampami typu Mesh to polecam Shuguang Treasure 300B-Z, tzw. Balack bottles. Łączą one moim zdaniem dobre cechy Mesh i carbon, bez obydwu minusów (szklistość, stosunkowo ograniczony bas, brak idealnego wypełnienia). Właśnie zakupiłem kwartet około 1 miesiąca temu. Wciąż są w procesie wygrzewania. Zgodnie z krążącymi opiniami, jak również opinią chińskiego dysrybutora wymagaja aż 300 godz. wygrzewania. Powiem na chwilę obecną tylko tyle. Miałem TJ mesh, mam jeszcze TJ carbony. Zarówno jedne jak i drugie są gorsze. Nie wiem czy to sprawka napylonego związku karbony na wewnętrzne ścianki lampy (jest cała czarna), ale wszystkie przeze mnie odsłuchiwane lampy 300B miały taki pewien "szklisty" rys.

Na zakończenie powiem tyle. Miałem do testu EAT 300B przez 2 tygodnie. Zdecydowanie wolę Shuguang Treasure 300B-Z.

Aha jeszcze cena. Kupiłem bezpośrednio w fabryce 26 września. U mnie w domu był kwartet 29 wrzesnia. Wręcz niewiarygodne. Wysyłka bezpłatna (DHL)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady,wstępnie wytypowałem Shuguang ze strony partsconnexion.Założyłem sobie max.granicę wydatku 230 $.

Można szaleć i wydać więcej,ale na tym etapie chcę kupić coś przyzwoitego nie wydając majątku.

Zakup lamp wypadł niespodziewanie,a jestem w trakcie kompletowania żródła DAC+ transport.

Z WE to ciekawa opinia ponieważ mam kupla można powiedzieć wytrawnego audiofila,który twirdzi że WE to najlepsza 300B i koniec.Nadmienię ,że słuchał EML.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi we to chyba jest tak ze pewne aspekty maja nie do pobicia i koniec. ale mowa chyba o lampach z przed 1998 roku. jak czasami aptrze na jebaj i widze aukcje z parą lamp z 1940roku za 10000$ to mam mieszane uczucia..... hardkor czy jak to tam sie mowi:>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja także powoli będę się przymierzał do posłuchania kilku 300 B. Teraz gram na TJ FM mesh. Z wielką ciekawością śledzę wątek:)

 

Myślę w obecnej chwili o posłuchaniu:

 

WE - Klasyk. Stanowi punk odniesienia. Drogi (nowa produkcja) chętnie jednak posłucham i porównam.

 

TJ Carbon SE - to nowsza poprawiona wersja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .Zdaje się że na starszej wersji opierał budowę SGM Pan Jarek z Ancient Audio

 

Sophia Carbon

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Znajomy porównywał do WE i według niego zagrała gorzej w jego systemie (zaznaczył że to odczucie subiektywnez tym, że nie była to lampa w pełni wygrzana. Więc kto wie jak by się spisała gdyby pograła 300 - 400 godzin

 

EML - 300B mesh i z czystej ciekawości 300BXLS

 

Shuguang Tresure 300BZ - o których tak pozytywnie wspominał powyżej kolega Szunaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Można zaleść gdzieś mecz pomiędzy czarnymi butlami a nowymi carbonami TJ. Wynik wskazywał na remis.

 

Mam też pytanie czy od ostatniego wpisu 19 października dostrzegł Pan jakieś kolejne pozytywy związane z dalszym wygrzaniem. Być może będzie okazja posłuchania ich u znajomego który też zamówił komplet.

 

pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa - i nie lekceważyłbym lamp XLS, skoro jest możliwośc ich wykorzystania w Diavolo, to proponuję jednak wypróbować. Jako posiadacz głośników o skuteczności ok 100 dB z całą stanowczością stwierdzam, że więcej watów (teoretycznie absolutnie zbednych) dobrze im robi i 30W z Ayona Crossfire (lampa 62B) rozbujało te głośniki duuuzo lepiej niż 10W z Symphony II.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))) święte słowa pal55, dlatego będę próbował...

W 1 wersji zastosuje 300B XLS jako normalne standardowe 300B czyli 10 W w standardzie, a w 2 zmienię odczepy w transformatorze i dam im więcej prądu. Uzyskam wtedy 16 - 17 W - taka mniejsza wersja Joty.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż, sprawa jest bardzo ciekawa. Nie chciałbym wpadać w ton i konkluzje testów porównawczych 300B-z carbonami i WE, ale nie moge oprzeć się wrażeniu, że sygnatura dźwiękowa tej lampy, a właściwie kwartetu ( gram na monoblokach)zmienia się wprost proporcjonalnie do czasu jej wygrzewania. Nie ukrywam, że kierowałem się przy jej zakupie opiniami w necie. Słyszałem, niestety nie w moim systemie WE, miałem i w dalszym ciągu mam karbony TJ oraz mesh'e. Wszystkie one miały pewną wspólną cechę, oczywiście absolutnie subiektywną. Choć grały pieknie, niektóre wręcz przepięknie, cały czas odnosiłem wrażenie, że muzyka brzmi trochę nienaturalnie. Przynajmniej nie tak jak słyszę ja na żywo. Albo może precyzyjniej nie oddaje wrażenia rzeczywistego (co oczywiście jest juz stwierdzeniem subiektywnym)spektaklu. Ta szklistoś o której wspomniałem, brak wypełnienia (w WE na górze, w TEA na średnicy, w karbonach na dole itd)Każda z wymienionych lamp miała swoje niezaprzeczalne plusy: np. TEA są nieprawdopodobnie czyste, ale nie kliniczne, wręcz gładkie co może dziwić bowiem czystość i przejrzystość bardzo często idzie w parze z ostością, kanciastością i właśnie brakiem wypełnienia.

Ale wracając do 300B-z to pierwsze wrażenia były.. no nie wiem co powiedzieć, może nie rozczarowaniem, ale w żadym razie nie nazwał bym ich, oczywiście w porwnaniu z TJ carbon, pozytywnymi. Co prawda rozniosły TJ na basie, bez dwóch zdań. Bas jest kapitalnie kontrolowany jak na lampę 300B. Czgoś takiego po prostu nie słyszałem. WE jest rozmyty i słabo zdefiniowany, TEA to bas ograniczony tak naprawdę do górnego pasma. Tutaj od razu kapitalnie rozciągnięty, kontrolowany Od dołu do góry (moge sobie tylko wyobrazić jak by to zagrało gdybym miał inne głościki, a nie Elekty)i przechodzący w dolną śednicę i górną zupełnie fenomenalnie spójnie bez najmniejszego poczucia sklejania, skoków, a o dziurach nie wspomnę. Natomiast góra była ciemna. Całość prezentacji przypominała kartkę papieru jeśli chodzi o scenę, holografię i kreowanie akustyki. No cóż pomyślałem, że pewnie, jak to w życiu bywa, jest coś za coś, i tyle. Ale po kilku tygodniach scena zaczęła nabierać rozmiarów, wypychać się w tył na boki, do przodu . Zaczęło następować zjawisko przemieszczania źródeł pozornych. Barwa zaczęła ulegać zróżnicowaniu w zależności od miejsca instrumentów na scenie. Wysokie tony zaczęły nabierac pewnej autonomi, juz nie były wyższą średnicą, ale jednocześnie bardzo homogeniczne w obrębie całego pasma. Sybilanty zaczynają przypominać te z realu a nie wyostrzone sssss. Jest jeszcze kilka aspektów, które, mam nadzieję ulegna poprawie, ale gdyby miało się okazać, że to kres, to jest na tyle dobrze, że już nie ma powrotu do TJ i żadnych innych lamp. Uczciwie muszę powiedzieć, nie słyszałem u siebie Emission Labs, więc byc może jeszcze trzeba będzie zbadać ten kierunek. Ale czyste meshe, obawiam się mają tę sygnaturę dźwięku która mnie osobiście przeszkadza, choć tak naprawdę to jedynie EL są prawdziwymi meshami. No cóż przypuszczam mimo wszystko, że będzie lepiej, i to zdecydowanie. W końcu wygrzewam je dopiero około 70 godzin +/- 10 h. Na zakończenie. Polecam z czystym sumieniem. Tym bardziej, że są konkurencyjne cenowo.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z Shuguang 300B-Z jest na etapie 30 godzin wygrzewania.Zdecydowanie za wczesnie na nawet pierwsze komentarze. Wczesniej grałem na TJ mesh i Sophia carbon. Wszystko to były krótkotrwałe znajomości. Bo zawsze wracam do WE. Może dlatego,że moje końcówki były projektowane i strojone pod własnie WE. Żadnych śladów rozmycia i słabosci definicji o których pisze Szunaj.Moje wrazenia sa dokładnie odwrotne.Jedyna lampa w której nie ma ewidentnie słabych stron.

Róznica nawet do Sophia carbon jest kolosalna i zdecydowanie warta dopłaty w cenie.

Trudno jest zdobyć i przesłuchac wszystkie interesujące lampy, ale jesli ktos poszukuje rozwiązania ' ostatecznego ' to WE powinien sprawdzić koniecznie.I w swoim sprzęcie. Bo przecież na rynku jest wiele urzadzeń projektowanych np. na JJ.

A dlaczego kupiłem Shuguang ? Jest dużo forów i testów na których znajdziecie wpisy: Lepsza niz WE.

Spokojnie. Posłuchajcie i sami ocencie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Szunaj tak przedstawił te Czarne Butle 300B, że nie zostaje nic innego jak tylko ich posłuchać i to jak najszybciej. Wspominałem, że grzeją się także u znajomego... Liczę że po AS, kiedy zakończy przezbrajanie systemu nastąpi czas prób i prawdy.

 

Wyłonimy niekwestionowanego (przynajmniej w systemie znajomego i moim) króla 300B. A może będzie dwóch panujących (bo systemy pomimo pewnych podobieńst mogą zagrać zgoła inaczej ...)

 

Zatem szykujmy się na próby i pojedynki na początek: 300B WE versus Shuguang b-z.

 

Może do tego czasu ujawni się (mam nadzieję że na AS) nowy dystrybutor Sophii i będzie można posłuchać nowych Sophia Carbon SE. Być może pojawią się także 300B WE starszej produkcji...Ciekawe jak poradzą sobie z aktualnie produkowanymi i pozostałą czołówką 300B.

 

Dużo pytań i jeszcze więcej odpowiedzi do uzyskania:)

Zapowiada się bardzo gorąca jesień i zima:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wstępniak.Witam w klubie 300B.Od dawna interesuje się techniką lampową a w szczególności lampami bezpośrednio żarzonymi.Miałem okazję przetestować wiele wzmacniaczy lampowych tzw :firmowych i DIY. Moje opinie sprowadzę to tego ,że każde z urządzeń nadaje swój charakter. Stanowczo stwierdzam, że nie ma takiego wzmacniacza na którym miarodajnie można by ocenić klasę lamp a szczególnie tych uznawanych za najlepsze.Wielokrotnie to co mi się podobało inni mieli zupełnie odmienne zdanie.Dlatego sprowadzę to do jednego :Czy bardziej podobają nam się blondynki czy brunetki?

Ze wszystkich lamp, które miałem okazje przesłuchać najbardziej do gustu przypadły mi Full Music Carbon i jak na razie pozostają w moim systemie.Wyczytałem,że pojawiły się nowe lampy Carbon w wersji SE.

Stad moje pytanie.Czy Full Music ma oficjalnego dystrybutora w kraju a jeśli tak ,to kto ją reprezentuje i czy będzie obecna na tegorocznym na Audio Show.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunetki czy blondynki ?

W konkursie miss jeśli wymiary pani odbiegaja dalece od 90/60/90 albo pani nie potrafi wypowiedzieć jednego zdania złozonego to jednak odpada.I preselekcja w lampach jest potrzebna bo wiele rzeczy nie nadaje sie do aplikacji hiend.Aby przekaz tego co artyści zawarli na nosniku cyfrowym lub analogowym był mozliwy potrzebne jest spełnienie pewnych elementarnych warunków ( równowaga harmoniczna, brak zniekształceń...). Jesli to dostajesz to w takiej sytuacji mozna dyskutować o kwestii osobistych preferencji. W tym miejscu bardziej wolałbym dylemat:

czy wolimy Le Quattro Stagioni w wykonaniu I Musici z Felixem Ayo czy English Concert z Simonem Standge.

A z praktycznego punktu widzenia:Swoje TJ kupowałem w foto pub i oni juz ponoć tego nie robią.

Pojawił sie ktos kto pretenduje do roli dystrybutora sophia i obiecał wesje SE do testu.

Shuguang 300B-Z juz sie grzeje.WE w pełnej gotowości.

Zatem brak tylko EML. Wiedzmin, ty jestes dobrze przygotowany PR-owo.Może tobie uda sie w RCM.

Mnie nigdy nie udało siz z ta firmą nic załatwić.Po informacji,ze używam WE dowiedziałem sie tylko,ze jestem nienormalny.

Jesli sie uda bedziemy mieli olimpiadę.Tylko zamiast pięciu kół bedzie pięć szklanych baniek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.