Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Musical Fidelity


clo2

Rekomendowane odpowiedzi

On 10/29/2019 at 7:11 AM, Sklep.RMS.pl said:

 M8xi przesunięto na nowy rok ? 

Witam. 

Mam pytanie na temat  nu vista 800,mianowicie czy 4 lampy  widoczne od góry palą się na zielono przez cały czas podczas pracy wzmacniacza???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Mam pytanie na temat  nu vista 800,mianowicie czy 4 lampy  widoczne od góry palą się na zielono przez cały czas podczas pracy wzmacniacza???????


Jak już sam zadałeś można wyłączyć. Napisz koniecznie jak gra bo mola opinii / mało posiadaczy Nu-Vista a sam bardzo ciekaw jestem. Czekamy


Wysłane z miłości do muzyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna M8xi stoi na AVS 2019...

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1115481660_AVS5.jpg.3dda6f833dd355d2b8b70c0fede62431.jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2019 o 19:40, marek-1969 napisał:

Srebrna M8xi stoi na AVS 2019...

Jakby tego było mało to egzemplarz produkcyjny - jednak podjęli decyzję, że produkcja rusza! 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na M6xi ?

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy,

Mam pytanie, czy do pomieszczenia +/- 20 m2,  M6si to nie będzie za dużo mocy ? Muzyka to spokojne słuchanie, głównie jazz, blues, klasyka. Czy lepszym wyborem będzie M3si ? Głośniki jakimi dysponuje to  Harpia Acoustics Live II. Brzmienie tych kolumn typowo pod lampę. Zasadniczo mam je podpięte do systemu : gramofon, preamp lampowy i wzmacniacz lampowy. Pomysłem na kolejny wzmacniacz (ew. tor)  jest niestety czasami kwestia czasu. Lampa musi się rozkręcić, zanim zacznie czarować a u mnie czasu co raz mniej a co za tym idzie muzyki też ? zależy mi na dobrym wzmacniaczu na lata + cd. No i tu kolejny dylemat czy w kwocie do 10 k lepiej zacząć budowę systemu od lepszego wzmacniacza + za jakiś czas do tego M6scd. Czy na już lepiej m3si + m3scd? 

pozdrawiam, 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....mocy nigdy za wiele....co do pytania....zdecydowanie postawiłbym na pierwszy wariant (lepszy wzmacniacz + za jakiś....)

 takie podejście do sprawy powoduje że traci się mniej kasy i tak za jakiś czas  myślałbyś o  M6si ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cook74 napisał:

Koledzy,

Mam pytanie, czy do pomieszczenia +/- 20 m2,  M6si to nie będzie za dużo mocy ? Muzyka to spokojne słuchanie, głównie jazz, blues, klasyka. Czy lepszym wyborem będzie M3si ? Głośniki jakimi dysponuje to  Harpia Acoustics Live II. Brzmienie tych kolumn typowo pod lampę. Zasadniczo mam je podpięte do systemu : gramofon, preamp lampowy i wzmacniacz lampowy. Pomysłem na kolejny wzmacniacz (ew. tor)  jest niestety czasami kwestia czasu. Lampa musi się rozkręcić, zanim zacznie czarować a u mnie czasu co raz mniej a co za tym idzie muzyki też ? zależy mi na dobrym wzmacniaczu na lata + cd. No i tu kolejny dylemat czy w kwocie do 10 k lepiej zacząć budowę systemu od lepszego wzmacniacza + za jakiś czas do tego M6scd. Czy na już lepiej m3si + m3scd? 

pozdrawiam, 

t.

Cześć .

 U mnie M6si stoi na 20 metrach, sprawdza się z każdym rodzajem muzyki, a Jazz i klasykę baardzo lubi ....taka moc przydaje się nocą - brak skarg sąsiadów z bloku ? przy przestrzennych i dynamicznych "popisach " na 8.30. "Grać " zaczyna po 15 minutach od włączenia a  "czarować" po 45 minutach ? . M3si nie posiada wejść zbalansowanych xlr , Czy coś dają? ... w M6si w porównaniu z RCA, więcej przestrzeni, "powietrza" i "blasku" . Jest oczywiście więcej różnic między 3 i 6 ale to już wyczytasz.

No i lubi "dobry" prąd ?

pozdrawiam 

Edytowane przez Adah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Adah napisał:

Cześć .

 U mnie M6si stoi na 20 metrach, sprawdza się z każdym rodzajem muzyki, a Jazz i klasykę baardzo lubi ....taka moc przydaje się nocą - brak skarg sąsiadów z bloku ? przy przestrzennych i dynamicznych "popisach " na 8.30. "Grać " zaczyna po 15 minutach od włączenia a  "czarować" po 45 minutach ? . M3si nie posiada wejść zbalansowanych xlr , Czy coś dają? ... w M6si w porównaniu z RCA, więcej przestrzeni, "powietrza" i "blasku" . Jest oczywiście więcej różnic między 3 i 6 ale to już wyczytasz.

No i lubi "dobry" prąd ?

pozdrawiam 

Kurczę , rozgrzewa się prawie jak moja lampa, a miało być pstryk i gramy ?  jak przystało na takie zakupy to i tak trzeba go wziąć na odsłuchy. I wtedy podjąć jakaś decyzje, chyba zacznę od 3 żeby się upewnić, ze będzie 6. A jak u Ciebie ze źródłem ? 

2 godziny temu, Miroslav1 napisał:

....mocy nigdy za wiele....co do pytania....zdecydowanie postawiłbym na pierwszy wariant (lepszy wzmacniacz + za jakiś....)

 takie podejście do sprawy powoduje że traci się mniej kasy i tak za jakiś czas  myślałbyś o  M6si ?

Przekonuje mnie fakt taki, ze bardzo się przywiązuje do rzeczy i staram się podejmować rozsądne decyzje, żeby ominąć kwestie późniejszej sprzedaży ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze radzą, zdecydowanie M6Si, nie ma coś się szczypać jak jest możliwość, odwdzięczy się z czasem, a i finalnie mniej stracisz kasiorki.

U mnie gra z N70AE, głównie Tidal i pliki i naprawdę chwale sobie to rozwiązanie, od święta poleci jakaś płytka z odtwarzacza dla odmiany.
Szczerze jestem zakochany w mocy MF.

KD 5.1.2: 4400H, DBT-3313, Stereo: M6Si, DBT-3313UD, Pioneer N-70AE, GŁośniki: 1.4LE, Klipsch, 440C, 240s, 112SW, 500SA, miniDSP-DDRC24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

23 minuty temu, asterix1 napisał:

Bierz m6 si moc sie przyda....nie będziesz żałował....mam m3 si na 18 metrach czasem brakuje paru Voltów ?

Moje myśli krążą wokół 6 natomiast będę potrzebował do niej jakiegoś źródła. Początkowo myślałem o 3 żeby była w komplecie z cd. Natomiast przy 6 plany mi się już trochę rozjeżdżają. W sumie zastanawiam się czy w dzisiejszych czasach nie lepiej jednak zainwestować w dobrego Daca ? Koszt cd podobny a możliwości dużo większe ?

 

Edytowane przez cook74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/25/2019 at 4:41 PM, cook74 said:

Koledzy,

Mam pytanie, czy do pomieszczenia +/- 20 m2,  M6si to nie będzie za dużo mocy ? Muzyka to spokojne słuchanie, głównie jazz, blues, klasyka. Czy lepszym wyborem będzie M3si ? Głośniki jakimi dysponuje to  Harpia Acoustics Live II. Brzmienie tych kolumn typowo pod lampę. Zasadniczo mam je podpięte do systemu : gramofon, preamp lampowy i wzmacniacz lampowy. Pomysłem na kolejny wzmacniacz (ew. tor)  jest niestety czasami kwestia czasu. Lampa musi się rozkręcić, zanim zacznie czarować a u mnie czasu co raz mniej a co za tym idzie muzyki też ? zależy mi na dobrym wzmacniaczu na lata + cd. No i tu kolejny dylemat czy w kwocie do 10 k lepiej zacząć budowę systemu od lepszego wzmacniacza + za jakiś czas do tego M6scd. Czy na już lepiej m3si + m3scd? 

pozdrawiam, 

t.

Cześć 

Mój  pokój.ma 18m A wzmacniacz ma.jakies 110w więcej niż m6si I nie widzę żadnego  problemu, kolumny.maja 87db 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał jakiś pomysł, gdzie najlepiej za rozsądna cenę nabędę owe cacuszko, to będę dźwięczny za info na priv, żeby nie robić kryptoreklamy ? Ew. Dajcie proszę znać za ile faktycznie można kupić nowa 6. Widziałem wątek na BF2019 i wiem, ze w DE można taniej a u nas ? Zawsze to bardziej patriotycznie i można posłuchać tylko ta cena, cena ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cook74 napisał:

Jakby ktoś miał jakiś pomysł, gdzie najlepiej za rozsądna cenę nabędę owe cacuszko, to będę dźwięczny za info na priv, żeby nie robić kryptoreklamy ? Ew. Dajcie proszę znać za ile faktycznie można kupić nowa 6. Widziałem wątek na BF2019 i wiem, ze w DE można taniej a u nas ? Zawsze to bardziej patriotycznie i można posłuchać tylko ta cena, cena ? 

 

 

Pogadaj z Marcinem Wielgusem jest tutaj w klubie

lecz wskazane byłoby posłuchać go przed

a co do mnie mam wiele płyt ( posiadam m3scd neutralny cedek)i nie brałem pod uwagę zakupu dodatkowo Dac-a... jeśli już zmienię  będzie to wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cook74 napisał:

Jakby ktoś miał jakiś pomysł, gdzie najlepiej za rozsądna cenę nabędę owe cacuszko, to będę dźwięczny za info na priv, żeby nie robić kryptoreklamy ? Ew. Dajcie proszę znać za ile faktycznie można kupić nowa 6. Widziałem wątek na BF2019 i wiem, ze w DE można taniej a u nas ? Zawsze to bardziej patriotycznie i można posłuchać tylko ta cena, cena ? 

 

 

 

cook74 ja przygodę zacząłem od MF M6i (który gra tutaj u naszego forumowego kolegi),  o którego następcy mylisz czyli o M6si. mogę z czystym sumieniem polecić do gatunków muzyki, których słuchasz. jeśli najdzie cie ochota na Punk, heavy metal czy inne rąbanie to nie - za ciepły i za łagodny. masz obawy czy nie za mocny - nie, bo nie o moc chodzi tylko o wydajność prądową, która twoje - nie małe basowe 22cm - wysteruje. fakt ze twoje paczki maja bardzo dobrą czułość, ale zapewniam ze moje Tannoy DC10Ti mające 92dB grają rewelacyjnie z moim obecnym cacuszkiem M6500i czyli 2x500 wat a nie mieszkam na boisku. ? po prostu z tym wzmacniaczem będziesz pewien ze M6si będąc dual mono daje ci pełne wysterowanie przetworników w kolumnach. odczujesz to / usłyszysz na basie - rewelacja. kontrola, dynamika, wybrzmiewanie a sopran łągodny i ciepło w całym paśmie MF da ci też poczucie "analogowości" bo taki on już jest w przeciwieństwie np. do Hegla. ponadto przydadzą ci się wejścia na gramofon w M6si, ja w M6i nie miałem. jest tam tez lepszy DAC niż M6i. co do rozgrzewania po włączeniu nie podzielam opinii kolegi ze trzeba czekać , a może ja po prostu nie słyszę już ? ? 

pasją do M6si kolega Worms się u mnie zaraził i nigdy mi nie mówił ze grzeje kloca przed słuchaniem. ja dokładnie z tych powodów co ty nie idę w lampę a nawet hybrydę nu-vista odpuscilem. zawsze pstryk i słucham i jest bardzo dobrze. nie wiem jak inni. (no zakładam ze w salonie masz +19 stopni?)

co do cedeka. miałem M3CD i … sprzedałem aby kupić M6CD. bardzo ale to bardzo dobra budowa, wykończenie i bebechy. widać to wszędzie. DAC na kościach Burr-Brown. solidny mechanizm ładowania płyty no i lepsza klasa grania. zdecydowanie tak. czy warta kasy … hmmm powiem szczerze ja poszedłem w kierunku plikow. słucham w 80% z Cocktail Audio X45 podłączone po XLR. super wygoda. CDeki zripowane do wewn HDD i na domowym NAS do tego Spotyfy, Tidal. moj przyjaciel kupił ode mnie kolumny i pomogłem mu z M6si, i złamał sie i kupił niedrogiego strumieniowca. teraz jest przeszczęśliwy ale to indywidulana sprawa. musisz wybrać. M6SCD cie nie zawiedzie ale strumieniowiec to mega wygoda i dostep do swiata cyfrowego. pomyśl o tym. cocktail audio daje ci nawet opcje ripowania winyli i to z bardzo wysokim próbkowaniem. CDeka po ripowaniu ciężko odróżnić z pliku czy z płyty choć … czasem wydaje mi się ze jest lpiej jednak z CD ale nie wiem czy w ślepym teście bym nie poległ.

no dobra bo mnie tu zaraz winylowcy na pal wbija za herezje ? 

podsumowując :

M6si - zdecydowanie tak, i znam takich co przeszli przez M3si i już tam nie wrócili

M6SCD - pytanie co będziesz słuchał ? on ma tez przyzwoitego DACa który porównywałem do DAC w Cocktail Audio X40 i nie słyszałem różnicy . dopiero w x45 jest lepiej. 

p.s.

jedna uwaga. jeśli kupisz nowy wzmak to koniecznie daruj sobie pierwsze 100+ godzin słuchania. to nie do wiary jak się zmienia dźwięk podczas wygrzewania. to nie mity. Worms ci może książkę o tym napisać, a ja ci powiem ze M6500i chciałem po włączeniu oddać, po 150 godzinach nie oddałbym za skarby .. no może za 14k PLN ? to bym duszę sprzedał ale zaraz wrócił.

p.s.2

jeśli nie masz daleko do wrocławia wpadaj posłuchać MF. zapraszam. 

p.s.3

powyższe to moje subiektywne opinie, które jednak wielu na tym forum podziela

powodzenia i mam nadzieje ze zawitasz w klubie Happy MF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin Wielgus napisał:

 

cook74 ja przygodę zacząłem od MF M6i (który gra tutaj u naszego forumowego kolegi),  o którego następcy mylisz czyli o M6si. mogę z czystym sumieniem polecić do gatunków muzyki, których słuchasz. jeśli najdzie cie ochota na Punk, heavy metal czy inne rąbanie to nie - za ciepły i za łagodny. masz obawy czy nie za mocny - nie, bo nie o moc chodzi tylko o wydajność prądową, która twoje - nie małe basowe 22cm - wysteruje. fakt ze twoje paczki maja bardzo dobrą czułość, ale zapewniam ze moje Tannoy DC10Ti mające 92dB grają rewelacyjnie z moim obecnym cacuszkiem M6500i czyli 2x500 wat a nie mieszkam na boisku. ? po prostu z tym wzmacniaczem będziesz pewien ze M6si będąc dual mono daje ci pełne wysterowanie przetworników w kolumnach. odczujesz to / usłyszysz na basie - rewelacja. kontrola, dynamika, wybrzmiewanie a sopran łągodny i ciepło w całym paśmie MF da ci też poczucie "analogowości" bo taki on już jest w przeciwieństwie np. do Hegla. ponadto przydadzą ci się wejścia na gramofon w M6si, ja w M6i nie miałem. jest tam tez lepszy DAC niż M6i. co do rozgrzewania po włączeniu nie podzielam opinii kolegi ze trzeba czekać , a może ja po prostu nie słyszę już ? ? 

pasją do M6si kolega Worms się u mnie zaraził i nigdy mi nie mówił ze grzeje kloca przed słuchaniem. ja dokładnie z tych powodów co ty nie idę w lampę a nawet hybrydę nu-vista odpuscilem. zawsze pstryk i słucham i jest bardzo dobrze. nie wiem jak inni. (no zakładam ze w salonie masz +19 stopni?)

co do cedeka. miałem M3CD i … sprzedałem aby kupić M6CD. bardzo ale to bardzo dobra budowa, wykończenie i bebechy. widać to wszędzie. DAC na kościach Burr-Brown. solidny mechanizm ładowania płyty no i lepsza klasa grania. zdecydowanie tak. czy warta kasy … hmmm powiem szczerze ja poszedłem w kierunku plikow. słucham w 80% z Cocktail Audio X45 podłączone po XLR. super wygoda. CDeki zripowane do wewn HDD i na domowym NAS do tego Spotyfy, Tidal. moj przyjaciel kupił ode mnie kolumny i pomogłem mu z M6si, i złamał sie i kupił niedrogiego strumieniowca. teraz jest przeszczęśliwy ale to indywidulana sprawa. musisz wybrać. M6SCD cie nie zawiedzie ale strumieniowiec to mega wygoda i dostep do swiata cyfrowego. pomyśl o tym. cocktail audio daje ci nawet opcje ripowania winyli i to z bardzo wysokim próbkowaniem. CDeka po ripowaniu ciężko odróżnić z pliku czy z płyty choć … czasem wydaje mi się ze jest lpiej jednak z CD ale nie wiem czy w ślepym teście bym nie poległ.

no dobra bo mnie tu zaraz winylowcy na pal wbija za herezje ? 

podsumowując :

M6si - zdecydowanie tak, i znam takich co przeszli przez M3si i już tam nie wrócili

M6SCD - pytanie co będziesz słuchał ? on ma tez przyzwoitego DACa który porównywałem do DAC w Cocktail Audio X40 i nie słyszałem różnicy . dopiero w x45 jest lepiej. 

p.s.

jedna uwaga. jeśli kupisz nowy wzmak to koniecznie daruj sobie pierwsze 100+ godzin słuchania. to nie do wiary jak się zmienia dźwięk podczas wygrzewania. to nie mity. Worms ci może książkę o tym napisać, a ja ci powiem ze M6500i chciałem po włączeniu oddać, po 150 godzinach nie oddałbym za skarby .. no może za 14k PLN ? to bym duszę sprzedał ale zaraz wrócił.

p.s.2

jeśli nie masz daleko do wrocławia wpadaj posłuchać MF. zapraszam. 

p.s.3

powyższe to moje subiektywne opinie, które jednak wielu na tym forum podziela

powodzenia i mam nadzieje ze zawitasz w klubie Happy MF

 

Dzięki Marcin za obszerna i wyczerpująca temat, odpowiedz. Właściwe nie mam już więcej pytań ? czuje się tak jakbym miał go już na półce. Odezwę się na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 19:00, cook74 napisał:

Jakby ktoś miał jakiś pomysł, gdzie najlepiej za rozsądna cenę nabędę owe cacuszko, to będę dźwięczny za info na priv, żeby nie robić kryptoreklamy ? Ew. Dajcie proszę znać za ile faktycznie można kupić nowa 6. Widziałem wątek na BF2019 i wiem, ze w DE można taniej a u nas ? Zawsze to bardziej patriotycznie i można posłuchać tylko ta cena, cena ? 

 

 

Nabyłem od Marcina musicala MF m6i. 

Jestem mega zadowolony.  Uwielbiam słuchać progressive hose, jazz, muzykę nostalgiczną. Tam  gdzie trzeba odtworzyć szczególnie męski gruby wokal,   gitarę bądź inne basowe instrumenty sprawdza się doskonale. 

Mocy ma dużo ale w żaden sposób o tym wzmacniacz nie informuje. 

Gra szczegółowo, spokojnie ale kiedy trzeba potrafi przestraszyć atakiem. 

Do spokojnego plumkania,  wczuwania się w detale - został stworzony. 

Czy poradzi sobie z mocnymi składam? 

tak, zagra poprawnie i będziesz zadowolony, do czasu kiedy uda się tobie porównać do czegoś typowo szybkiego...... 

Polecam transakcje  z Marcinem. 

Uczciwa osoba. 

Spotkaliśmy się w połowie drogi Warszawa - Wrocław ?

Za drogie zabawki na wysyłki ?

 

Edytowane przez dancos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie to teraz pozostało tylko wygrzewa M6si, bo jak wnioskuję nabyłeś nówkę sztukę i po wygraniu odpowiedniej ilości godzin będzie jeszcze bardziej uwodziła.
Napisz jak gra w domu, jak mniemam jesteś z Warszawy, może kiedyś uda się nam porównać systemy, byłoby miło.
Witamy w klubie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

KD 5.1.2: 4400H, DBT-3313, Stereo: M6Si, DBT-3313UD, Pioneer N-70AE, GŁośniki: 1.4LE, Klipsch, 440C, 240s, 112SW, 500SA, miniDSP-DDRC24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ladies & gentlemen the best of MF 6si zawitał w progi kolejnego szaleńca ? takie zakupy to ja lubię ? opisy pokrywają się w 100% ( chociaż dopiero na moim liczniku „wygrzewania” niespełna 20 godzin. ) a mi się co raz bardziej podoba. Pomoc w zakupie forumowego kolegi Marcina pokrywają się w 200% ?także jakby ktoś, coś.. polecam kontakt i wizytę we wrocku. Pełna profeska. 

2 sklepom z rodzimego hifistory tez dziękuje. Jednemu ze nie odbiera telefonów i nie oddzwania ( 4 x dzwoniłem do sklepu w black friday ) a drugiemu, ze nie rozumie potrzeb klienta co do odsłuchu  i jedyne co może to tylko sprzedać ? w kategorii jak kilka tysiączków ucieka sprzed nosa tez zdali w 100% ?

no to na tyle. 

Oddaje się słuchaniu muzyki .

pozdrawiam.

t.

3EF13BFE-1BE6-4446-8129-90516A3290ED.jpeg

Edytowane przez cook74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja produkcyjna M8xi. 

Z wejściami cyfrowymi nie zaszaleli bo optyk 24/96, coax 24/192 i usb 24/192.

20191213154048_2019-12-13_MusicalFidelity_M8xi_Back_(1600x750).jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny chyba takie :

M8xi Vollverstärker si + sw 4.999,00
M8-PRE Vorverstärker si + sw 4.499,00
M8500s Endverstärker stereo si + sw 5.499,00
M8700m Endverstärker mono si + sw 4.999,00

Choc sie obawiam czy po przejeciu firmy te nowe produkty beda takiej samej jakosci jak za starych wlascicieli, troche tak to mi wyglada jak wypychanie szybko roznych nowosci aby kase odzyskac za przejecie firmy. Poniewaz wtedy przewaznie ksiegowosc rzadzi wiec co bedzie w srodku skrzynek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ceny chyba takie :
M8xi Vollverstärker si + sw 4.999,00
M8-PRE Vorverstärker si + sw 4.499,00
M8500s Endverstärker stereo si + sw 5.499,00
M8700m Endverstärker mono si + sw 4.999,00
Choc sie obawiam czy po przejeciu firmy te nowe produkty beda takiej samej jakosci jak za starych wlascicieli, troche tak to mi wyglada jak wypychanie szybko roznych nowosci aby kase odzyskac za przejecie firmy. Poniewaz wtedy przewaznie ksiegowosc rzadzi wiec co bedzie w srodku skrzynek ?


Już coś widać , co martwi , w moim M6500i gniazda RCA są solidne zakręcane a tu linia M8 i gniazda jak w M3CD który kiedyś miałem. Oby środek nie był w tym stylu.
2 wejścia XLR to jest to czego mi obecnie brakuje.


Wysłane z miłości do muzyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielone M8 a Integra M8xi to inne konstrukcje, nie tak pokrewne jak oznaczenie by sugerowało.

Co do ceny to prawdopodobnie będzie bliższa 6000E.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.