Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Musical Fidelity


clo2

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin 
Czy to.prawda ze nu vista w kolorze czarnym  zostały zrobione specjalnie na rynek niemiecki???

Nigdy nie słyszałem takiej opinii. Szczerze to nie wydaje mi się ale ... Twoje pytanie coś mi przypomniało tj miałem wzmacniacz słuchawkowy MF oraz mój pierwszy M6i (grający u kolegi forumowicza) miały z tyłu naklejkę "made for Germany". Nie wiem czy to taki marketing czy rzeczywiście coś "inaczej" robili.
Co do Nu-Vista to tylko robili te z grillem od przodu (jak twój i mój) i z glatkim frontem. Teraz już jest tylko z grillem. Glodkich nie robią.
962d0a675217a67189e933d635ff0054.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale nie było zróżnicowania sprzedaży. Oba typy frontów szły na EU i GB.

Z newsów - oba kiepskie - to :
1. kończą produkcję Nu-Vista CD takich jak twoje. Nie ukrywam że cenę miały z poziomu Nu-Vista 800 więc dla skromnego posiadacza Nu-Vista 600 to poza zasięgiem
2. Podnoszą ceny Nu-Vista 600 jak pisałem powyżej do 6700 EUR w Niemczech. Ostatnie sztuki zostały w starych cenach. Nie wiem jak będzie z 800


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marcin Wielgus napisał:


Nigdy nie słyszałem takiej opinii. Szczerze to nie wydaje mi się ale ... Twoje pytanie coś mi przypomniało tj miałem wzmacniacz słuchawkowy MF oraz mój pierwszy M6i (grający u kolegi forumowicza) miały z tyłu naklejkę "made for Germany". Nie wiem czy to taki marketing czy rzeczywiście coś "inaczej" robili.
Co do Nu-Vista to tylko robili te z grillem od przodu (jak twój i mój) i z glatkim frontem. Teraz już jest tylko z grillem. Glodkich nie robią.
962d0a675217a67189e933d635ff0054.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale nie było zróżnicowania sprzedaży. Oba typy frontów szły na EU i GB.

Z newsów - oba kiepskie - to :
1. kończą produkcję Nu-Vista CD takich jak twoje. Nie ukrywam że cenę miały z poziomu Nu-Vista 800 więc dla skromnego posiadacza Nu-Vista 600 to poza zasięgiem emoji22.png
2. Podnoszą ceny Nu-Vista 600 jak pisałem powyżej do 6700 EUR w Niemczech. Ostatnie sztuki zostały w starych cenach. Nie wiem jak będzie z 800


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Takie coś w klubie mf na Facebooku  znalazłem 

Screenshot_20201018-204304_Samsung capture.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe. I z tego co on napisał wynika że "flat" czyli płaski panel też bym dla DE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak z innej bajki
Ronaldo jak dajesz i siebie mute to dioda koło włącznika zmienia kolor ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Marcin Wielgus napisał:

No ciekawe. I z tego co on napisał wynika że "flat" czyli płaski panel też bym dla DE


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak z innej bajki
Ronaldo jak dajesz i siebie mute to dioda koło włącznika zmienia kolor ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie zmienia.jedynie pasek led od dołu  zmienia się na czerwony kolor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia.jedynie pasek led od dołu  zmienia się na czerwony kolor 

Ok. Clear. U mnie na pasek nie starczylo budżetu jest tylko w 800.
Coś mi się wydawało że w M6500i dioda się czerwona robiła i nie wiedziałem jak tutaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie zmienia.jedynie pasek led od dołu  zmienia się na czerwony kolor 

Mam. Podświetlenie nuvistorow się robi czerwone . Jak na starcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni koledzy! Po latach poszukiwań w końcu udało mi się kupić długo poszukiwany przeze mnie model wzmacniacza firmy Musical Fidelity a mianowicie model A220! Póki co jestem bardzo mocno oczarowany, chyba musze poczekać aż emocje trochę opadną, bo póki co ekscytacja jest bardzo wielka:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na ebay  pojawiły się takie  lampki.4 nowe sztuki ,myślicie że  wartoje kupić  i wpiąć  do nu vista 800???
Screenshot_20201027-113243_eBay.thumb.jpg.b75759a3587434cf85ba3c126f5093bd.jpg
Screenshot_20201027-113255_eBay.thumb.jpg.3e6766c3348f20c07718bbbc454cd1a6.jpg
Roni pewnie można ale po co? Sądzisz że twoje są już stare i zużyte? Producent przewidział bardzo długi czas użytkowania nuvistorow. Nie pamiętam ile było to godzin ale kiedyś liczyłem że przy średniej słuchania wychodziło mi że zużyją się za 30-40 lat. Nie wiem też czy one są w podstawkach czy wlutowane w płytę?

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka

Szanowni koledzy! Po latach poszukiwań w końcu udało mi się kupić długo poszukiwany przeze mnie model wzmacniacza firmy Musical Fidelity a mianowicie model A220! Póki co jestem bardzo mocno oczarowany, chyba musze poczekać aż emocje trochę opadną, bo póki co ekscytacja jest bardzo wielka:) 
No to witamy w klubie opisuj swoje wrażenia. Z jakimi kolumnami gra?

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin Wielgus napisał:

Roni pewnie można ale po co? Sądzisz że twoje są już stare i zużyte? Producent przewidział bardzo długi czas użytkowania nuvistorow. Nie pamiętam ile było to godzin ale kiedyś liczyłem że przy średniej słuchania wychodziło mi że zużyją się za 30-40 lat. Nie wiem też czy one są w podstawkach czy wlutowane w płytę?

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka

No to witamy w klubie opisuj swoje wrażenia. Z jakimi kolumnami gra?

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka
 

Juz tlumacze.w klubie mf na fb pojawil sie taki. Wpis.

Screenshot_20201028-221548_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2020 o 07:54, Ronaldo9 napisał:

5k to może być mało, ale za 10 juz by coś znalazł. JAK już wspomniałem wcześniej  każdy z moich kumpli mających  m3 lub m6 zaczynał  od pmc fb1 signature ,24,czy 26.U mnie mf gra ze spendor .spendor ma ta zaletę ze sa bardzo łatwe w ustawieniu wi3c jeżeli masz ograniczenia w salonie to one sprawdza się idealnie.miałem też  triangle i było dobrze.do listy można dodać tannoy. 

U mnie MSI 6si gra z Tannoy Revolution  XT 8F. Zastanawiam się nad z tej serii CD obecnie transport CXC z 851N. Jest możliwość kupna MF 6 CD starszy i nie tak pusty jak MF 6 SDC.  Warto zmieniać z CXC czy bez różnicy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Trismus napisał:

U mnie MSI 6si gra z Tannoy Revolution  XT 8F. Zastanawiam się nad z tej serii CD obecnie transport CXC z 851N. Jest możliwość kupna MF 6 CD starszy i nie tak pusty jak MF 6 SDC.  Warto zmieniać z CXC czy bez różnicy. Pozdrawiam

Wiesz co o serie m6 lepiej zapytaj Marcin Wielgus , bo on ma bodajże m6cd tylko nie pamiętam którą dokładnie  i ogólnie miał  sporo elektroniki  z tej serii. Ja z CA nie słyszałem w  życiu nic wiec ciężko się wypowiedzieć ale trzeba pamiętać  że m6cd to dedykowane źródło do m6 wiec powinno być  dobrze.u mnie 800 z cd leema antilla brzmiala ol ale kiedy zmieniłem ja na dedykowane cd pod nu vista  przeskok by spory. Ale trzeba pamiętać że cena nu vista cd jest 2razy taka co leema. W CD za 45kzl za dużo tez nie ma

Screenshot_20201029-115617_Samsung Internet.jpg

Edytowane przez Ronaldo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję za odpowiedź .Kolega Marcin to forumowicz. Myślałem sobie o wymianie kolumn ale ktoś powiedział że jeżeli z Tannoy jest ok to może kable, ale do XLR jakoś nie jestem przekonany. Pozdrawiam

Edytowane przez Trismus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tlumacze.w klubie mf na fb pojawil sie taki. Wpis.
610707342_Screenshot_20201028-221548_SamsungInternet.thumb.jpg.16f37951510432a6c2bf543415dc305b.jpg

Bardzo ciekawy wpis. Ciekawe ile godzin grania / lat miał ten wzmak. ? Koszt nie jest wielki i chyba - do sprawdzenia- są w podstawkach więc easy to do. Co ciekawe po twoim wpisie patrzyłem co jest na eBay i są NOS różnych producentów - Siemens , GE ... Więc pewnie jak w normalnych lampach - może być różnica w brzmieniu pomiędzy producentami. Oby na lepsze.
Ja nie pomogę z opinią bo mój nowy. Pewnie mam przed sobą parę lat grania ale już przez ciebie myślę o zakupie na zapas.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz co o serie m6 lepiej zapytaj Marcin Wielgus , bo on ma bodajże m6cd tylko nie pamiętam którą dokładnie  i ogólnie miał  sporo elektroniki  z tej serii. Ja z CA nie słyszałem w  życiu nic wiec ciężko się wypowiedzieć ale trzeba pamiętać  że m6cd to dedykowane źródło do m6 wiec powinno być  dobrze.u mnie 800 z cd leema antilla brzmiala ol ale kiedy zmieniłem ja na dedykowane cd pod nu vista  przeskok by spory. Ale trzeba pamiętać że cena nu vista cd jest 2razy taka co leema. W CD za 45kzl za dużo tez nie ma
1339869505_Screenshot_20201029-115617_SamsungInternet.thumb.jpg.59b6e10729035806188aca623e78cbf7.jpg

Tak sporo powietrza ale po lewej stronie w tym czarnym pudełku jest bardzo solidny zasilacz no i ... Najlepszy CD drive na rynku. To na pewno robi robotę. Choć osobiście uważam za ten CD to przesadzili z cena. Jest pozycjonowany pod linie 800 a nie wyprodukowali linii CD pod linią 600. Niestety.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Marcin Wielgus napisał:


Bardzo ciekawy wpis. Ciekawe ile godzin grania / lat miał ten wzmak. ? Koszt nie jest wielki i chyba - do sprawdzenia- są w podstawkach więc easy to do. Co ciekawe po twoim wpisie patrzyłem co jest na eBay i są NOS różnych producentów - Siemens , GE ... Więc pewnie jak w normalnych lampach - może być różnica w brzmieniu pomiędzy producentami. Oby na lepsze.
Ja nie pomogę z opinią bo mój nowy. Pewnie mam przed sobą parę lat grania ale już przez ciebie emoji1.png myślę o zakupie na zapas.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak sporo powietrza ale po lewej stronie w tym czarnym pudełku jest bardzo solidny zasilacz no i ... Najlepszy CD drive na rynku. To na pewno robi robotę. Choć osobiście uważam za ten CD to przesadzili z cena. Jest pozycjonowany pod linie 800 a nie wyprodukowali linii CD pod linią 600. Niestety.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aukcja  zakończyła się na  162£ do tego koszty wymiany +wysyłka 45kg kartonu i trochu sie nazbiera.W sobotę podejdę  do mojego lokalnego dystrybutora MF i zapytam jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję za odpowiedź .Kolega Marcin to forumowicz. Myślałem sobie o wymianie kolumn ale ktoś powiedział że jeżeli z Tannoy jest ok to może kable, ale do XLR jakoś nie jestem przekonany. Pozdrawiam

Tak kolega Marcin to forumowicz.

Najprościej by było żebyś wypozyczyl tego CD i posłuchaj. W stosunku do CA będzie na pewno ciepłej i łagodniej ale bez najmniejszej utraty detalu. Mam MF M6CD i mam drugi hi-end włoski Aloia i powiem że MF się nie poddaje nic a nic. Daleko masz do Wrocławia? Wpadnij z ważnym badaniem Covid-19 i posłuchamy razem.
O klasie MF M6cd niech świadczy to że mniej majętni audiofile tj posiadacze skromnego MF Nu-Vista 600 zamiast kupować MF Nu-Vista CD to właśnie łącza ja z M6CD / M6scd. Majętni - jak Ronaldo , mają komplet.
W mojej ocenie ten CD gra bardzo otwartą i szeroką sceną. Nie ma ostrości ale jest detal i ciepło. Co tu gadać trzeba posłuchać . Zapraszam i jak będziesz chciał to z M6scd pomogę jeśli będziesz szukał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Trismus napisał:

Ok. Dziękuję za odpowiedź .Kolega Marcin to forumowicz. Myślałem sobie o wymianie kolumn ale ktoś powiedział że jeżeli z Tannoy jest ok to może kable, ale do XLR jakoś nie jestem przekonany. Pozdrawiam

A dlaczego xlr??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja  zakończyła się na  162£ do tego koszty wymiany +wysyłka 45kg kartonu i trochu sie nazbiera.W sobotę podejdę  do mojego lokalnego dystrybutora MF i zapytam jak to jest.

Jeśli są podstawki to nie ruszaj sprzętu. Sam dasz radę. Popytaj i koniecznie napisz co się dowiedziałeś. Ciekaw jestem co ci powiedzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marcin Wielgus napisał:


Tak kolega Marcin to forumowicz.emoji6.png

Najprościej by było żebyś wypozyczyl tego CD i posłuchaj. W stosunku do CA będzie na pewno ciepłej i łagodniej ale bez najmniejszej utraty detalu. Mam MF M6CD i mam drugi hi-end włoski Aloia i powiem że MF się nie poddaje nic a nic. Daleko masz do Wrocławia? Wpadnij z ważnym badaniem Covid-19 emoji12.png i posłuchamy razem.
O klasie MF M6cd niech świadczy to że mniej majętni audiofile tj posiadacze skromnego MF Nu-Vista 600 zamiast kupować MF Nu-Vista CD to właśnie łącza ja z M6CD / M6scd. Majętni - jak Ronaldo emoji6.png, mają komplet.
W mojej ocenie ten CD gra bardzo otwartą i szeroką sceną. Nie ma ostrości ale jest detal i ciepło. Co tu gadać trzeba posłuchać . Zapraszam i jak będziesz chciał to z M6scd pomogę jeśli będziesz szukał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Marcinie  co ja poradzę że  w uk ceny są  sporo atrakcyjniejsze niż w  Pl.Ale przyznam ze dziwnie to wygląda  że  MF nie stworzyło  cd pod 600.wszystko by miało sens gdyby vista cd kosztowała  powiedzmy 4000£ ale ona jest droższa od 600 o 1600£, a zadko się zdarza żeby cd byl droższy od wzmacniacza. OCZYWIŚCIE rozumiem że  vista jest robiona pod 800 .jak będę coś wiedział to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie  co ja poradzę że  w uk ceny są  sporo atrakcyjniejsze niż w  Pl.Ale przyznam ze dziwnie to wygląda  że  MF nie stworzyło  cd pod 600.wszystko by miało sens gdyby vista cd kosztowała  powiedzmy 4000£ ale ona jest droższa od 600 o 1600£, a zadko się zdarza żeby cd byl droższy od wzmacniacza. OCZYWIŚCIE rozumiem że  vista jest robiona pod 800 .jak będę coś wiedział to napisze

No niestety. Korzystaj z tych dobrych cen
A co do CD już pisałem gdzieś tam - nie dość że nie ma CD pod Nu-Vista 600 to ten który jest pod 800 kończą produkcję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:


No niestety. Korzystaj z tych dobrych cen emoji1.png
A co do CD już pisałem gdzieś tam - nie dość że nie ma CD pod Nu-Vista 600 to ten który jest pod 800 kończą produkcję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W uk jest czarna za 3400+ best offer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie jakie słuchawki do Musical Fidelity 6si polecacie. Nie ma on wejścia słuchawkowego i trzeba wzmacniacz Musical Fidelity LX2-HPA . Mam Azur 851 N i on też nie ma wejścia słuchawkowego tylko BT aptX i wejścia USB-tylko słyszałem że słabo gra po tym wyjściu- są słuchawki z USB. Trochę się motam bo chcę słuchawki z mikrofonem do gier i muzyki, filmy są np. Audeze Mobius. Co lepsze , czy warto dodatkowy skrzynka czy podpinać pod AZURA. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od kilku miesięcy użytkuje wzmacniacz Nu Vista 800. Doszedłem do wniosku, po dłuższym "obcowaniu" z tym wzmacniaczem, ze już zostanie ze mną na dłużej. Musze powiedzieć. ze jest to właściwie mój pierwszy wzmacniacz ze stajni MF, ale trafił w mój gust idealnie. Tak, ze zgłaszam swój akces do klubu MF ;).

NuVista.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, padre napisał:

Witam. Od kilku miesięcy użytkuje wzmacniacz Nu Vista 800. Doszedłem do wniosku, po dłuższym "obcowaniu" z tym wzmacniaczem, ze już zostanie ze mną na dłużej. Musze powiedzieć. ze jest to właściwie mój pierwszy wzmacniacz ze stajni MF, ale trafił w mój gust idealnie. Tak, ze zgłaszam swój akces do klubu MF ;).

NuVista.jpg

Padre witamy na pokładzie . pierwszy MF i od razu strzał w samo serce ! i w sam top topów 

pozazdrościć . a co u ciebie jeszcze gra w torze ?

pozdrawiam ciepło i zdrowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marcin Wielgus napisał:

a co u ciebie jeszcze gra w torze ?

Marantz SACD 15S2 Limited Edition, transport plików Lampizatora z DAC OppO i z NAS`em SYNOLOGY 6TB, a do tego kolumny hORNS 5degress no.27 i subwoofer SVS SB-2000Pro i jakieś tam rożne kable.  Rowniez pozdrawiam serdelecznie ?

A i zapomnialem jeszcze trzy gramofony, dwa Duale i jeden Technics. Duale vintydżowe, a Technics SL1200GR, plus dwa phono stage.

Edytowane przez padre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2020 o 19:45, Marcin Wielgus napisał:

O klasie MF M6cd niech świadczy to że mniej majętni audiofile tj posiadacze skromnego MF Nu-Vista 600 zamiast kupować MF Nu-Vista CD to właśnie łącza ja z M6CD / M6scd. Majętni - jak Ronaldo emoji6.png, mają komplet.
W mojej ocenie ten CD gra bardzo otwartą i szeroką sceną. Nie ma ostrości ale jest detal i ciepło. Co tu gadać trzeba posłuchać . Zapraszam i jak będziesz chciał to z M6scd pomogę jeśli będziesz szukał.

A ja proponuje poszukać coś z Marantza. U mnie, jak wyzej pisałe, gra Nu-Vista z Marantz SACD 15S2, urządzenia są spięte kablem Gekko Silver Lining RCA. I to był w pełni świadomy wybór. Kupując wzmacniacz moglem tez kupić CD Nu-Vista. Miałem tydzień na próby i podjęcie decyzji. Trzy czynniki zadecydowały, że zostałem przy moim Marantzu. Po pierwsze, świetne i  pełne wypełnienie sceny, wcale nie ustępujące Nu-Viscie "gęstością" muzyki. Po drugie, Marantz ma wspaniałe wokale, sugestywne, bardzo dźwięczne, dające gęsia skórkę na rekach, podobnie jak Nu-Vista, ale cena trzy razy mniejsza, wiec po co przepłacać? ?  No i po trzecie, ważny dla mnie aspekt ze względu na spora kolekcje, to Marantz jest SACD. Co wydawało mi się lepsze w Nu-Viscie? Może fortepian brzmiał lepiej, ale to na granicy percepcji, bo Marantz tez obchodzi się z tym szlachetnym instrumentem doskonale. Tyle moich uwag, ale musze powiedziec, ze te odczucia są bardzo subiektywne, a i moj wiek, tez może miec wpływ na to, ze nie odbieram dźwięku CD Nu-Vista w pełnym spektrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

... Wszystko zależy od gustu

A ja raczej obstawiam głosniki, chyba od nich to w dużej mierze zależy. Chociaż gusta też są ważne. Jak to mówią, każda pliszka własny ogon i jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika itd... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, padre napisał:

A ja raczej obstawiam głosniki, chyba od nich to w dużej mierze zależy. Chociaż gusta też są ważne. Jak to mówią, każda pliszka własny ogon i jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika itd... ?

Kilka zabawek marantza mialem  w tym 2 cdki i jak dla mnie jest to chłodne i analityczne granie kapletnie przeciwna strona tego co oferuje leema .być może  z 800 zgrywa się to dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.