Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  249 członków

Krell Klub
IGNORED

Klub miłośników Krella


josef

Rekomendowane odpowiedzi

To całkiem możliwe, bo KRC i FPB mają zbliżony, lekko kluskowaty i ciemnawy charakter.

Jak zepniemy je jeszcze nieodpowiednim kablem, bedzie ciemno i mało rozdzielczo.

Miałem też KAV 250 i faktycznie, połączenie go z KRC 3 może dać ciekawszy efekt.

Sam KAV 250 jest bardzo dynamiczny ale po chłodniejszej stronie grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 16.01.2020 o 13:52, wit-told napisał:

KAV 250 z pre KRC grało lepiej niż FPB 200 z tym pre??

 

W dniu 17.01.2020 o 13:54, kami1973 napisał:

Bardzo, dobre pytanie..

Sam jestem ciekawy odpowiedzi od "Jonny", jeżeli wg. niego Kav-500i zgrał gorzej niż Leema,  ale jednocześnie wg. Jonny  KRC zagrał lepiej z Kav250 niż z FPB 200!!! Dziwne...., no i mało wiarygodne.. Może sam Jonny coś więcej napisze....

 

W dniu 17.01.2020 o 14:26, wit-told napisał:

no to czekamy na odpowiedź...

Nie widziałem pytania, żądło zaglądam na as 

Odpowiadam 

KAV500i ma słabą kontrolę basu, miałem w tedy potężne kolumny na Scanach, była buła 

Leema Tucana jest tak samo dynamiczna ma potężne walnięcie na Basię przy czym lepiej go kontroluje, ma mniej gładki dźwięk od KAV500i ale gra ciekawiej, dla mnie, świetna gra w głąb, góra to ten sam poziom.

KRC3 + KAV250a vs KRC3 + FPB200, te same kolumny 3dr Scany, gęste granie samych kolumn. kAV250a pierdzielnięcie dynamika rozmach rozdzielczość kontrola, lepsze od FPB200, FPB lepsza barwa lepsze wypełnienie, ale u mnie była klucha i buła 

9 godzin temu, rambo54 napisał:

To całkiem możliwe, bo KRC i FPB mają zbliżony, lekko kluskowaty i ciemnawy charakter.

Jak zepniemy je jeszcze nieodpowiednim kablem, bedzie ciemno i mało rozdzielczo.

Miałem też KAV 250 i faktycznie, połączenie go z KRC 3 może dać ciekawszy efekt.

Sam KAV 250 jest bardzo dynamiczny ale po chłodniejszej stronie grania.

A Ty nie miałeś KAV150? Tak mi kiedyś mówiłeś 

Widzę na Allegro kav250a Panowie to jest staroć z 97r z gniazdami blisko siebie, ja miałem 2001r z gniazdami rozstawionymi, i ewentualnie takiej bym szukał 

Oczywiście w innej konfiguracji niż moja FPB200 może zagrać lepiej od kav250a 

Podliczyłem tez KAV250a do pre lampowego i to zestawienie zagrało jeszcze lepiej od KRC3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jonny napisał:

Widzę na Allegro kav250a Panowie to jest staroć z 97r z gniazdami blisko siebie, ja miałem 2001r z gniazdami rozstawionymi, i ewentualnie takiej bym szukał 

Jonny,

Mam KAV-500i + KAV 280CD + Dynaudio Contour 1.3 SE (Contour 1.1, Focus 160 też mam), jest dobrze..., a i zapomniałem w pudle jest też KAV-300i,  przerzuciłem naście wzmacniaczy i definitywnie stwierdzam, że najlepiej lubię brzmienie Krella + Dynaudio. Czy twoim zdaniem warto w miejsce KAV- 500i, poszukać Kav250i + KRC-3,  czy będzie lepiej niż z moją ulubioną 500i?

Bardzo będę Ci wdzięczny za info, cały czas myślę czy KAV250i + KRC-3 to będzie zmiana na plus z tym co mam. To jest max. o czym myślę, mocniejsze końcówki nie wchodzą w grę z uwagi na mały pokój odsłuchowy i brak dodatkowej linii zasilającej. Jakie jest twoje zdanie, warto szukać KAV250i + KRC-3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAV 250a + KRC 3 to jest co najmniej o klasę lepsze granie niż KAV 500i.

KRC 3 to w pełni symetryczny, hi endowy preamp, jakiego na pokładzie KAV 500i nie ma.

KRC 3 pracuje w klasie A, jest w pełni symetryczny, jego impedancja wyjściowa ma rekordową niską wartość, 3 Ohmy jeśli dobrze pamiętam. To jest bardzo dobry, mocny pre. Ma świetną barwę, bas, dynamikę, przestrzeń, górę. Gra tak trochę po amerykańsku, tj pogrubia minimalnie brzmienie, które znowu w KAV 250a jest lekko sterylne. Ogólnie polecam. Bez awaryjny sprzęt, choć nie łatwo go kupić a z ewentualną odsprzedażą nie ma nigdy problemu.

Wszystko oczywiście zależy od stanu końcówki mocy, preampu czy integry, bo zamordowany i przegrzany sprzęt bedzie grał tak sobie, a egzemplarz mało używany czy po recapie bedzie grał jak złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rambo54 napisał:

KAV 250a + KRC 3 to jest co najmniej o klasę lepsze granie niż KAV 500i.

rambo54,

Dziękuje Ci bardzo za tego posta..., szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej...., miałem 300i byłem bardzo zadowolony..., chciałem lepiej, prawie rok szukałem 500i, w końcu trafiłem... w suuper stanie,  jest dobrze, dużo lepiej niż z 300i, a teraz Ty mi piszesz że KAV250a + KRC-3 to jest o klasę lepsze granie..., znowu uciekł mi ten królik.... Ale mimo to dzięki bardzo :)

Zaczynam szukać KAV250a + KRC-3!!!

Jak znajdę to mój KAV-500i w idealnym stanie, będzie do sprzedania..., mam wszystko łącznie z pudłem, gwarancją, pilotem i prospektem serii KAV, jak prosto z fabryki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w integrach  KRELL nie ma wejscia bezpośredniego na końcówkę, wtedy wiedziałbyś jak gra sama końcówka, bez wbudowanego pre a jak gra sama końcówka w KAV 500i podpięta pod KRC 3. 

KRC to bardzo dobry pre. 

Lepszy przedwzmacniacz to już trzeba szykować ponad 10 000zł na zakup.

PS: z Kav500i nie powinno być też cienia problemu ze sprzedażą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rambo54 napisał:

PS: z Kav500i nie powinno być też cienia problemu ze sprzedażą. 

Wiem, sam go szukałem prawie rok czasu... i w końcu  kupiłem od forumowicza w super stanie (tanio nie było...), egzemplarz który nie trafił na żadną aukcję, bardzo dobry wzmacniacz i zajebiście trudno go kupić, szukałem w całej Europie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
18 godzin temu, kami1973 napisał:

Jonny,

Mam KAV-500i + KAV 280CD + Dynaudio Contour 1.3 SE (Contour 1.1, Focus 160 też mam), jest dobrze..., a i zapomniałem w pudle jest też KAV-300i,  przerzuciłem naście wzmacniaczy i definitywnie stwierdzam, że najlepiej lubię brzmienie Krella + Dynaudio. Czy twoim zdaniem warto w miejsce KAV- 500i, poszukać Kav250i + KRC-3,  czy będzie lepiej niż z moją ulubioną 500i?

Bardzo będę Ci wdzięczny za info, cały czas myślę czy KAV250i + KRC-3 to będzie zmiana na plus z tym co mam. To jest max. o czym myślę, mocniejsze końcówki nie wchodzą w grę z uwagi na mały pokój odsłuchowy i brak dodatkowej linii zasilającej. Jakie jest twoje zdanie, warto szukać KAV250i + KRC-3 ?

Też mam Dynaudio i Karana KA I 180mk2, nie zamieniłbym się na KAV250A + KRC3 mkII, Karan to muzykalność i wyrafinowanie, nie ma takiego walnięcie na basie, za to ma dużo więcej przyjemności z słuchania 

dzielony Krell zawsze będzie lepszy od integry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się też lepiej słuchało finalnie KAV 250a + KRC 3 (ok 13 000zł rynkowo) niż FPB 300 + KRC 3 (  ok 20 000zł rynkowo) mimo że obudowy KRC + FPB bardziej do siebie wizualnie pasują niż KAV i KRC.

Nie łączył bym też KRC 3 z żadnym z KSA w czystej klasie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, rambo54 napisał:

To całkiem możliwe, bo KRC i FPB mają zbliżony, lekko kluskowaty i ciemnawy charakter.

Hm... miałem FPB 200 co prawda z innym pre i ciemnym i kluskowatym bym go nie nazwał (kolumny ProAc)...

 

A czy porównywal ktoś np FPB 300 CX lub FPB 400 CX z monoblokami FPB 350 MCX?

pre najlepiej do tego KCT....

takie marzenia;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wit-told napisał:

Hm... miałem FPB 200 co prawda z innym pre i ciemnym i kluskowatym bym go nie nazwał (kolumny ProAc)...

Oba urządzenia lekko pogrubiają sygnał, może w moim systemie tak to razem nie do końca ze sobą grało...?

Oddzielnie FPB podpięte pod wyjscie regulowane w DAC grał wybornie, i KRC 3 w końcówkami Icepower też wspaniale !

 

CX uchodzą za grające klase lepiej od starszych FPB, ale sam nie słuchałem.

 

Dziś zostawiłbym sobie KSA 150. Wydał KAŻDE pieniądze w porządne odnowienie zwietrzałej elektroniki, i grał do końca Świata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, rambo54 napisał:

Nie łączył bym też KRC 3 z żadnym z KSA w czystej klasie A.

Czy to ze względu na zbyt ciemny charakter grania ? Gdzieś mignęło mi też jak szukałem o różnicach pomiędzy preampami Krella że KRC3 mocno dosładza, zupełnie jak nie Krell, który znany był raczej wcześniej z technicznego brzmienia.

Co do alternatyw pre dla KSA-200B ostatnio chodzi mi po głowie dobra pasywka, np. jak nasz rodzimy Khozmo.

Edytowane przez Micke 13

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria KAV (miałem 300i, 500i, 250a) rzeczywiście daje wiekszego "kopa" na dole - pewnie dlatego że to klasa AB.

Ale ten dół jest dość uproszczony np. względem serii FPB cx (klasa A) - nie ma takich wybrzmień, faktury, smaczków, itd. Już nie mówiąc o środku czy górze pasma...

Trzeba to odpowiednio dobrać z kolumnami, przedwzmaczniaczem i źródłem, żeby z obu koncepcji wyciągnąć co najlepsze.

Edytowane przez tybero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2020 o 00:35, rambo54 napisał:

Szkoda że w integrach  KRELL nie ma wejscia bezpośredniego na końcówkę, wtedy wiedziałbyś jak gra sama końcówka, bez wbudowanego pre a jak gra sama końcówka w KAV 500i podpięta pod KRC 3. 

KRC to bardzo dobry pre. 

Lepszy przedwzmacniacz to już trzeba szykować ponad 10 000zł na zakup.

PS: z Kav500i nie powinno być też cienia problemu ze sprzedażą. 

KAV 400xi ma wejście na końcówkę, w pełni zbalansowaną i bez kondensatorów w torze sygnałowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tybero napisał:

Seria KAV (miałem 300i, 500i, 250a) rzeczywiście daje wiekszego "kopa" na dole - pewnie dlatego że to klasa AB.

Ale ten dół jest dość uproszczony np. względem serii FPB cx (klasa A) - nie ma takich wybrzmień, faktury, smaczków, itd. Już nie mówiąc o środku czy górze pasma...

Trzeba to odpowiednio dobrać z kolumnami, przedwzmaczniaczem i źródłem, żeby z obu koncepcji wyciągnąć co najlepsze.

Dla "nieaudiofili"* proponuję rozwiązanie maxi, wrzucić sobie do systemu z Krellem w klasie A aktywnego suba w klasie AB w obudowie zamkniętej. Będzie wykop jak się patrzy plus cała reszta dobrodziejstw inwentarza ? 

*nieaudiofili bo jak wiadomo suby w stereo są wyklęte przez purystów "trzy-płytowych" ? 

Jeszcze może co do spostrzeżeń serii KAV, co prawda słuchałem tylko u kumpla z JBLami L36 Decade (bardzo przeźroczyste, studyjne granie) i żeby tam był wykop to potrzebna jest nasycona i dynamiczna realizacja, czyli z automatu 80% rocka i metalu odpada, więc w sumie bez sensu troszkę. Pewnie dałoby się to wyciągnąć z bardziej nasyconych kolumn, ale ja wtedy odniosłem wrażenie że już mój Rotel RC/RB-990BX grał lepiej (oczywiście cały czas mowa odsłuchu mojej muzyki czyli nagrań z lat 80-tych). Kolega słuchał na tym głównie jazzu więc był zachwycony. Zaś ja słuchając teraz tych nieczęsto świszczących hevy-metali i hard-rocków na KSA-200B zaczynam rozumieć dlaczego niektórzy piszą że takiej muzy się najlepiej słucha z jakąś mocną lampą ? 

 

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Micke 13 napisał:

Dla "nieaudiofili"* proponuję rozwiązanie maxi, wrzucić sobie do systemu z Krellem w klasie A aktywnego suba w klasie AB w obudowie zamkniętej. Będzie wykop jak się patrzy plus cała reszta dobrodziejstw inwentarza ? 

*nieaudiofili bo jak wiadomo suby w stereo są wyklęte przez purystów "trzy-płytowych" ? 

Jeszcze może co do spostrzeżeń serii KAV, co prawda słuchałem tylko u kumpla z JBLami L36 Decade (bardzo przeźroczyste, studyjne granie) i żeby tam był wykop to potrzebna jest nasycona i dynamiczna realizacja, czyli z automatu 80% rocka i metalu odpada, więc w sumie bez sensu troszkę. Pewnie dałoby się to wyciągnąć z bardziej nasyconych kolumn, ale ja wtedy odniosłem wrażenie że już mój Rotel RC/RB-990BX grał lepiej (oczywiście cały czas mowa odsłuchu mojej muzyki czyli nagrań z lat 80-tych). Kolega słuchał na tym głównie jazzu więc był zachwycony. Zaś ja słuchając teraz tych nieczęsto świszczących hevy-metali i hard-rocków na KSA-200B zaczynam rozumieć dlaczego niektórzy piszą że takiej muzy się najlepiej słucha z jakąś mocną lampą ? 

 

Zależy jakiego kav masz na myśli - jak 400 czy nowsze serie to będzie suchotniczo.
Za to 300i lub 500i dały mi dźwięk bardziej nasycony niż Rotel RHB-10
Z drugiej strony co pokój to inaczej...

A odkąd mam odpowiednie kolumny i piec, suba sprzedałem, basu nie brak (choć lubię ten zakres i wiecznie miałem z nim problemy w moim pomieszczeniu).

Trzeba próbować samemu, u siebie, problem tylko taki, że nie wszystko da się do siebie pożyczyć, zwłaszcza używane klocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, konradwo napisał:

Zależy jakiego kav masz na myśli - jak 400 czy nowsze serie to będzie suchotniczo.

Zapomniałem dopisać, to był właśnie ponoć "nasycony" 300i ? Ale jak widać nasycony Krell z przeźroczystymi JBlami dalej będzie mniej nasycony niż suchy Rotel z tłustymi Dynkami ? Pamiętam że sporo sobie obiecywałem po tym odsłuchu, bo to był mój pierwszy odsłuch klocka tej marki i zawsze wyobrażałem sobie po barwnych opisach na forum, że Krell zmiecie mnie z fotela, tym bardziej z JBLami z 25cm na wooferze ? A tymczasem ten 300i zagrała tak bardzo po audiofilsku, czyli niby tak jak powinien, nieefekciarsko, tylko że jak dla mnie ciut za bezpiecznie. Teraz wydaje mi się że zabrakło właśnie masy w dźwięku, wypełnienia które można by poczuć na klacie gdy zrobi się głośniej. Oczywiście trzeba oddać sprawiedliwość że te JBLe to najlepiej grają z naprawdę "tłustą" elektroniką, ponoć najlepiej z typowymi lampami. No i pokój też kolega ma dość sporawy, dla mnie na znacznie większe kolumny. W sumie założę się że teraz z tym moim KSA-200B zagrałyby znacznie lepiej niż wtedy z KAV300i. Nawet powoli zaczynam interesować się wątkami o klonowaniu studyjnych monitorów JBLa 43..., tylko jak ja to wepchnę do mojego malutkiego pokoiku ? No ale jakoś Japończykom się udaje słuchać tych szaf w podobnych metrażach ? 

Edytowane przez Micke 13

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Micke 13 napisał:

Zapomniałem dopisać, to był właśnie ponoć "nasycony" 300i ? Ale jak widać nasycony Krell z przeźroczystymi JBlami dalej będzie mniej nasycony niż suchy Rotel z tłustymi Dynkami ? Pamiętam że sporo sobie obiecywałem po tym odsłuchu, bo to był mój pierwszy odsłuch klocka tej marki i zawsze wyobrażałem sobie po barwnych opisach na forum, że Krell zmiecie mnie z fotela, tym bardziej z JBLami z 25cm na wooferze ? A tymczasem ten 300i zagrała tak bardzo po audiofilsku, czyli niby tak jak powinien, nieefekciarsko, tylko że jak dla mnie ciut za bezpiecznie. Teraz wydaje mi się że zabrakło właśnie masy w dźwięku, wypełnienia które można by poczuć na klacie gdy zrobi się głośniej. Oczywiście trzeba oddać sprawiedliwość że te JBLe to najlepiej grają z naprawdę "tłustą" elektroniką, ponoć najlepiej z typowymi lampami. No i pokój też kolega ma dość sporawy, dla mnie na znacznie większe kolumny. W sumie założę się że teraz z tym moim KSA-200B zagrałyby znacznie lepiej niż wtedy z KAV300i. Nawet powoli zaczynam interesować się wątkami o klonowaniu studyjnych monitorów JBLa 43..., tylko jak ja to wepchnę do mojego malutkiego pokoiku ? No ale jakoś Japończykom się udaje słuchać tych szaf w podobnych metrażach ? 

Rotel z Dynaudio to bardzo dobre połączenie!
Zwłaszcza jeśli mowa o tych nie najnowszych modelach Dynaudio z 990ką.
Podejrzewam, że z tymi kolumnami sprawdzić by się mogły też te Krelle.
Tych JBLi nie znam w ogóle.
Grunt żeby się podobało, samemu sobie, a czy będzie "audiofilsko" czy nie... to nieistotne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, wit-told said:

No racja.... ale chyba jednak KCT to dużo lepszy Pre, przynajmniej cena na to wskazuje...

Gdzieś tam czytałem wywiad z Danem, gdzie mówił że to była jego ostatnia konstrukcja w Krellu i że ocenia ją jako lepszą od poprzedniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich KeeLUBOWICZÓW,

w sumie mój pierwszy wpis, posiadam Krella 402 evo od bardzo dawna i chciałbym zapytać, czy koś nie jest zainteresowany tym cudeńkiem? Ewentualnie mogę odpowiedzieć na większość pytań, osób zainteresowanych dźwiękiem tego kaloryfera. Grałem na kilku przedwzmacniaczu  w tym Phantom po castach, a teraz gra na xlr z Accuphasem. ( moim zdaniem lepsze rozwiązanie).

Pozdrawiam,

 

Edytowane przez _hidden_tiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, _hidden_tiger said:

Witam Wszystkich KeeLUBOWICZÓW,

w sumie mój pierwszy wpis, posiadam Krella 402 evo od bardzo dawna i chciałbym zapytać, czy koś nie jest zainteresowany tym cudeńkiem? Ewentualnie mogę odpowiedzieć na większość pytań, osób zainteresowanych dźwiękiem tego kaloryfera. Grałem na kilku przedwzmacniaczu  w tym Phantom po castach, a teraz gra na xlr z Accuphasem. ( moim zdaniem lepsze rozwiązanie).

Pozdrawiam,

 

A gdzie mieszkasz?
Bo zawsze można by porównać do poprzedniego modelu (FPBcx), a jeśli by się okazał lepszy, to.... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.