Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  576 członków

NAD Klub
IGNORED

Klub NAD


mariuszdab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Autax1, dobrze piszesz, masz odwagę.Popieram kolegę, nic dodać, nic ująć.Pozdr.

 

P.S.Ja po zakupie nie NADa, a Yamah,kompletnie mi to brzmienie nie pasowało, ale nie zmieniając klocków, po różnych kombinacjach z ustawieniem, kablami, odsprzężaniem doszedłem w końcu do brzmienia które akceptuję, i mi się podoba.Trochę to trwało, może trochę długo, ale się opłacało.Oczywiście zawsze mogło by być lepiej.Trzeba mieć cierpliwość do audio, to ciężki kawałek chleba.

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili z aktualnych aukcji na allegro?

 

polecałbym NADa 3080 (kilka słów napisałem o nim 3 grudnia w tym wątku). Jednak biorąc pod uwagę fotografie i stan opisany w aukcji, cena stanowczo za wysoka.

Warto zwrócić też uwagę w tej aukcji na tuner 4020 z literką "a". Konstrukcja bardzo prosta, skromny wygląd, lecz odznaczający się dobrym, dynamicznym brzmieniem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Figer, w mojej 20-kilku letniej zabawie w audio posiadałem kilkadziesiąt wzmacniaczy i w zasadzie nie udzielam sie zbytnio na forum a więcej czytam ale Twój post mnie ruszył.Miałem kilka NAD-ów i mam obecnie 3240PE i jak czytam że nie ma basów i góry to się we mnie gotuje.Ten wzmak ma za dużo basu i góry i bardzo gęstą niższą średnice!!!.Być może ten Audio Pro nie gra tak, jak NAD i stąd Twoje rozczarowanie.Podejżewam jednak że masz po prostu inne preferencje muzyczne i dlatego Panasonic Ci podpasował.Sprawa 2-daj mu dobre żródło cd nie blue ray,ja swojemu podpiołem Arcam Alpha 7SE i mojemu blue ray-owi pokazał gdzie jego miejsce(stolik pod plazmą :)),podłączam tylko ze względu że mam kilka płyt SACD i BR Sony dekoduje ten format.Sprawa 3-nie można poczytać opini kupić X wzmak podpiąć do Y kolumn nie wiadomo jakimi kabelkami i powiedzieć jestem rozczarowany!!!Nie wiem czy wiesz co to jest SYNERGIA ,audio nie polega na recenzjach i podpinaniu "klocków" z marszu i ma grać.Sprawa 4-napisałeś że stereofonia nie powala Cię na kolana,proszę uwierz mi mam znajomych którzy mają Naim-y,Roksany,Focale itp ogólnie sprzęt za kilkadziesiąt razy tyle,i ich też systemy nie powalają na kolana,więc może za dużo oczekujesz od Audio Pro za 300-400zł.Ostatnie, nie znam Twoich kolumn ale myślę że podłączam Twój Audio Pro+całe okablowanie Qed Silver,Cd Nad, Arcam,Marantz+kolumienki np B&W,MA,Tannoy i to zagra.Jeśli nie, to tak jak tu pisałem, masz inne preferencje muzyczne.Piszę to nie by pouczać lecz poprostu, nic w audio nie jest universalne i z jednym pasuje z drugim nie.Audio to pasja na lata a nie na jeden zakup,myślący inaczej kupują Pianocrafta i tylko dokupują ulubione płyki relaksując sie daną muzyką.Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Swiąt.

 

Hej! Nie spodziewałem się innej odpowiedzi i wcale się nie obrażam :) Myślę, że nie NAD jest winien małej ilości basu, tylko tego, że gram od dawna zestawem - fronty + subwoofer i teraz czego bym nie słuchał (same fronty) to zawsze będzie mało basu :D

Co do braku góry, to w tym przypadku obwiniam właśnie źródło - czyli bluraya.

Najbardziej to obwiniam swoje uszy - pewnie przyzwyczaiłem się do konkretnego brzmienia i teraz jak zmieniłem jeden klocek, to jest inaczej, a spodziewałem się po wzmaku za 300 pln cudów i mi nie pasuje przez to.

 

W każdym razie jeżeli ktoś z Was ma ochotę to oddam ten wzmacniacz w dobre ręce w cenie za jaką go kupiłem i dołożę gratis 2 sztuki wtyków XLR - które kupiłem do podłączenia przewodów głośnikowych. (kontakt na PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jeżeli ktoś z Was ma ochotę to oddam ten wzmacniacz w dobre ręce w cenie za jaką go kupiłem i dołożę gratis 2 sztuki wtyków XLR - które kupiłem do podłączenia przewodów głośnikowych. (kontakt na PW).

To już nie aktualne :) 15 minut na Allegro wystarczyło. Chyba wystawiłem za tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę się pozbywał swojego wzmaka C355BEE - mam go od nowości i tunera C425 - drugi właściciel. Kolor tytan. Jak ktoś byłby zainteresowany to więcej info na priv.

Home: Naim 112x + 150x + SMSL M8 (Tomanek) - Chord Cobra + Focal Aria 926 - Jantzen 13AWG 5N aka Supra; LG 65SJ800V + Xbox One;

Office: Musical Fidelity V-DAC II - Chord Crimson + Musical Fidelity V-CAN II + Grado SR80e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, możecie się pochwalić z jakimi kolumnami grał i gra teraz Wasz ostatni wzmak NADa i jakiego rodzaju muzyki słuchacie? Niestety nie każdy ma w profilu podany swój zestaw. Nikogo nie zmuszam, jak ktoś ma ochotę to prosiłbym o podzielenie się taką informacją.

 

Pytam, bo ciągle szukam kolumn do swojego zestawu, na poprzednich Acoustic Energy Neo 3 zawiodłem się przy dłuższym słuchaniu i wróciłem do starych. Jestem ciekaw na jakich kolumnach skończyliście aktualnie poszukiwania.

 

C355BEE + C545BEE + C425, aktualnie gra to z B&W 602S2. Kabelki głośnikowe VDH CS-122 Hybrid.

 

C375 + C565 + Audio Academy Phoebe III + IC Atlas Cable Hyper MKII + głośnikowe Atlas Cable Hyper 2.0 + zasilające DIY

Powyższy zestaw jest dla mnie skrojony w 100%. Polecam wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytać możesz tutaj: http://audio.com.pl/testy/nad-c355bee:2

 

Tak jak pisałem ja zastanawiam się nad sprzedażą także jak coś pisz na priv.

 

Witam gdzie mozna poczytac wiecej o wzmaku C355BEE? bo jakos szukam info na necie i nie ma nic konkretnego, a o kupnie uzywki juz nie wspominam ze ciezko jest znalezc gdziekolwiek. Moze takie one dobre ze nikt nie sprzedaje tylko malo informacji o nich jest.

Home: Naim 112x + 150x + SMSL M8 (Tomanek) - Chord Cobra + Focal Aria 926 - Jantzen 13AWG 5N aka Supra; LG 65SJ800V + Xbox One;

Office: Musical Fidelity V-DAC II - Chord Crimson + Musical Fidelity V-CAN II + Grado SR80e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchalem rad wielu z was i zakupilem wczoraj za 97 Euro odtwarzacz Nad 514. Bardzo jestem ciekaw tego chwalonego przez was oraz recenzentow klocuszka. Szkoda jedynie, ze nie pilota ale mam pilot systemowy Nad 450 ktory chyba obsluguje wszystkie klocki z Nad-linkiem. Uzywany do tej pory Nad 522 powedruje chyba do Radmorow w bibliotece albo do piwnicy. Pozdrawiam wszystkich i zycze Szczesliwego Nowego Roku.

 

P.S. Poszukuje gramofonu Nad 533 do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto zaryzykować.

Ja miałem okazję posiadać C320 oraz C372. Ten pierwszy był zdecydowanie za słaby zaś 372 to był wulkan energii. Bardzo miło go wspominam.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie c356 to ta sam klasa brzmienia co c326 dostaniesz więcej mocy,dynamiki ten model ma też bardziej obfity bas.

 

Tak samo uważam !

 

Myślę, że warto zaryzykować.

Ja miałem okazję posiadać C320 oraz C372. Ten pierwszy był zdecydowanie za słaby zaś 372 to był wulkan energii. Bardzo miło go wspominam.

 

Przerabiałem taki sam scenariusz i moim zdaniem poza znacznie większą mocą i nieznacznie lepszą rozdzielczością maniera brzmienia jest w 90 procentach taka sama .

 

czy wymiana wzmaka 326 na 356 w 18m pokoju przyniesie jakas wieksza korzysc?moze ma ktos na zbyciu uzywany? wymiana wyniesie ok1000zl

 

Osobiście uważam , że znacznie więcej zyskasz zmieniając kolumny na lepsze od tych , które masz . Przerabiałem wzmacniacze NAD-a , konkretnie model C 320 oraz C 372 i poza większą mocą różnica w brzmieniu jest nieznaczna . Dobrze gdybyś napisał jakie masz kolumny .

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolego miałeś słabą resztę toru skoro różnica była mała (bez żadnej urazy). Jest bardzo mocno zauważalna. Czasami lepiej postawić na dobrą podstawę i później zmieniać resztę. Ja zauważyłem, że dopiero przy tym wzmacniaczu co mam obecnie mogę bawić się w zmianę kolumn, bo mam pewność, że uzyskałem z nich niemal maksimum co się da.

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolego miałeś słabą resztę toru skoro różnica była mała (bez żadnej urazy). Jest bardzo mocno zauważalna. Czasami lepiej postawić na dobrą podstawę i później zmieniać resztę. Ja zauważyłem, że dopiero przy tym wzmacniaczu co mam obecnie mogę bawić się w zmianę kolumn, bo mam pewność, że uzyskałem z nich niemal maksimum co się da.

 

Być może , niemniej dopiero podłączając wzmacniacz Yaqin B 100 i Luxmana L 550 A pod 2, 5 drożne kolumny Akustyka uświadomiłem sobie , jak dużo zyskałem w brzmieniu w porównaniu do rzeczonego NAD-a 372 , notabene przez dwa lata obsługującego wspomniane kolumny .

Największą zaletą wzmacniaczy NAD jest muzykalność , pozostałe aspekty brzmienia są przeciętne aczkolwiek każdy ma swój gust , jednemu podoba się matka , drugiemu córka .

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23031970 -> Kupiłem nowe RothOli40, miałem 5tys na nowy wzmak + kolumny i po przesłuchaniu kilku zestawów tak się skończyło. Teraz jednak odłożyłem kilka groszy i udało się kupić nowy cd 565, i chyba zakupię 375 używany. Co do kolumn to nie mam pojęcia, ale na prawdę te co mam mi się podoba brzmienie, powiem tak: nie słyszałem droższych kolumn niż 5tys...i w przyszłości chciałbym tyle poświęcić na coś używanego w BDB stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23031970 -> Kupiłem nowe RothOli40, miałem 5tys na nowy wzmak + kolumny i po przesłuchaniu kilku zestawów tak się skończyło. Teraz jednak odłożyłem kilka groszy i udało się kupić nowy cd 565, i chyba zakupię 375 używany. Co do kolumn to nie mam pojęcia, ale na prawdę te co mam mi się podoba brzmienie, powiem tak: nie słyszałem droższych kolumn niż 5tys...i w przyszłości chciałbym tyle poświęcić na coś używanego w BDB stanie.

 

Jeżeli trafił by się Tobie NAD 375 z drugiej ręki , w dobrym stanie i rozsądnej cenie , to warto go kupić , zawsze będzie to poprawa na in plus , poza tym z żadnym wzmacniaczem ślubu się nie bierze i zawsze będziesz mógł NAD-a 375 sprzedać , NAD-y cieszą się dobrą prasą i opinią i nie ma problemu z odsprzedażą . Zresztą każdy początkujący audiofil zaczyna od NAD-a lub Cambrigde Audio

Mógłbyś jeszcze napisać jaką muzykę preferujesz ?

Uważam również , że bardzo rozsądnie zrobisz jeżeli przed zakupem 372 lub 375 weźmiesz swój obecny wzmacniacz NAD i po pół godzinnej rozgrzewce porównasz w/w wzmaki ze swoim , dzięki temu osobiście zweryfikujesz , czy jest aż tak duża przepaść w brzmieniu w/w wzmacniaczy na in plus w konfrontacji z obecnym twoim NAD-em .

Celowo piszę o rozgrzewce wzmacniaczy , gdyż z autopsji wiem , że wszystkie NAD-y brzmią zdecydowanie lepiej , jak się nagrzeją , chyba to również zauważyłeś .

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dopisuję się z moimi klockami, trochę zwlekalem z wpisaniem się do klubu, ponieważ chciałem wymienić na dużo droższy, co się okazało błędne.

Okazało się natomiast, że Nad dał mi dużo możliwości, o czym jest poniżej.

Muszę przyznać że kilkanaście lat temu gorączkowo szukałem zestawu audio i przewinęły się klocki Nad'a w odsluchach i nie podobał mi się rodzaj dźwięku (sucho, brak muzykalnosci) jaki przekazywały klocki tej marki (różne konfiguracje) i wtedy wybrałem zestaw innej marki, zaś 6-7 mcy temu okazyjnie kupiłem zestaw Nad'a 326bee/515bee z którym nameczylem się niemało, żeby zagrał tak jak gra obecnie, lecz było warto!

Sprzęt trudny do zgrania jako całość, lecz jak się to dobrze poskłada, to bije na łeb konstrukcje kilka razy droższe!!!

A o tym za chwilę.....

Spięte to jest wszystko GENIALNYM okablowaniem Albedo Monolight, które dało po kieszeni, lecz zmieniło cały dźwięk o kilka klas i zmiana kolumn z fatalnych Kef iq30 na równie GENIALNE jak w/w kable Audio Academy Phobe III też zmieniło dźwięk o kilka klas, co dało niesłychaną radochę.

Po jakimś czasie poszedłem o krok dalej i poeksperymentowalem z okablowaniem (jeszcze nie zmieniając kondensatorów) wewnątrz kolumn i tu był już szczyt marzeń z osiągniętego tym sposobem dźwięku.

Zestawy za 20 tyś mają problemy aby zaprezentować taką scenę, dynamikę, mikrodetale i ogólną kulturę prezentacji dźwięku jak w wyżej opisanym zestawieniu, a słuchałem w życiu naprawdę dużo różnych zestawień i to całkiem drogich.

Zapomniałbym dodać, że gra on teraz niesamowicie muzykalnie! Wszystko co powinno być to jest.

Niebawem zawita do mnie na odsluch znajomy z naszego grona i pewnie podzieli się wrażeniami z odsłuchu.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości w dopasowywaniu danych klocków w systemie i wierzcie mi że warto się pomęczyć.

Naprawdę warto!

 

czy wymiana wzmaka 326 na 356 w 18m pokoju przyniesie jakas wieksza korzysc?moze ma ktos na zbyciu uzywany? wymiana wyniesie ok1000zl

326 to super wzmak i proponuję te kasę odłożyć i kupić porządne kable, lub kolumny

 

23031970 -> Kupiłem nowe RothOli40, miałem 5tys na nowy wzmak + kolumny i po przesłuchaniu kilku zestawów tak się skończyło. Teraz jednak odłożyłem kilka groszy i udało się kupić nowy cd 565, i chyba zakupię 375 używany. Co do kolumn to nie mam pojęcia, ale na prawdę te co mam mi się podoba brzmienie, powiem tak: nie słyszałem droższych kolumn niż 5tys...i w przyszłości chciałbym tyle poświęcić na coś używanego w BDB stanie.

Za dużo, dużo mniej niż 5 tyś możesz mieć takie cuda jak te...

Lub zestaw kabli :)

post-46058-0-53867800-1358000437_thumb.jpg

post-46058-0-31800200-1358000555_thumb.jpg

post-46058-0-07899200-1358000763_thumb.jpg

post-46058-0-65781600-1358000789_thumb.jpg

post-46058-0-13478800-1358000886_thumb.jpg

Edytowane przez Cezar-EU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.Szczerze mówiąc aż strach się po lekturze Waszych postów przyznać do mojego skromnego stanu posiadania.Od wielu lat gra u mnie kupiony w latach 90 w salonie firmy Contramex w Bydgoszczy ( nie ma go jak i firmy od 100 lat...) Nad 310.Kiedy kupowałem sprzęt dołączył do niego CD 510 oraz kolumny Tannoy Mercury M4 .Po latach ten zestaw wygląda troszkę inaczej:510 rozsypał się ,więc zastąpił go CD C520. Kolumny to od kilku lat te same monitory Tannoy Mercury M2 .Do tego mam jeszcze magnetofon kasetowy z serii monitor model 6100.Do zestawu dołączył ostatnio zabytkowy gramofon z lat 70 -Dual 604.Kable głośnikowe to Nakamichi High End PC OFC Speaker Cable. Interconecty:Stare Eagle oraz Klotz AC 110.Skromnie ale nie ma tragedii-ale może się nie znam...Jeszcze raz pozdrawiam-Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.Szczerze mówiąc aż strach się po lekturze Waszych postów przyznać do mojego skromnego stanu posiadania.Od wielu lat gra u mnie kupiony w latach 90 w salonie firmy Contramex w Bydgoszczy ( nie ma go jak i firmy od 100 lat...) Nad 310.Kiedy kupowałem sprzęt dołączył do niego CD 510 oraz kolumny Tannoy Mercury M4 .Po latach ten zestaw wygląda troszkę inaczej:510 rozsypał się ,więc zastąpił go CD C520. Kolumny to od kilku lat te same monitory Tannoy Mercury M2 .Do tego mam jeszcze magnetofon kasetowy z serii monitor model 6100.Do zestawu dołączył ostatnio zabytkowy gramofon z lat 70 -Dual 604.Kable głośnikowe to Nakamichi High End PC OFC Speaker Cable. Interconecty:Stare Eagle oraz Klotz AC 110.Skromnie ale nie ma tragedii-ale może się nie znam...Jeszcze raz pozdrawiam-Andrzej

 

Jest dobrze! Dusza i serce liczy się, Andrzeju! :)))

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.Szczerze mówiąc aż strach się po lekturze Waszych postów przyznać do mojego skromnego stanu posiadania.Od wielu lat gra u mnie kupiony w latach 90 w salonie firmy Contramex w Bydgoszczy ( nie ma go jak i firmy od 100 lat...) Nad 310.Kiedy kupowałem sprzęt dołączył do niego CD 510 oraz kolumny Tannoy Mercury M4 .Po latach ten zestaw wygląda troszkę inaczej:510 rozsypał się ,więc zastąpił go CD C520. Kolumny to od kilku lat te same monitory Tannoy Mercury M2 .Do tego mam jeszcze magnetofon kasetowy z serii monitor model 6100.Do zestawu dołączył ostatnio zabytkowy gramofon z lat 70 -Dual 604.Kable głośnikowe to Nakamichi High End PC OFC Speaker Cable. Interconecty:Stare Eagle oraz Klotz AC 110.Skromnie ale nie ma tragedii-ale może się nie znam...Jeszcze raz pozdrawiam-Andrzej

Te Nakamichi to naprawdę fajna taśma. Miałem ja kiedyś, a raczej mam dalej, siedzi w kolumnach jako łączenie terminali ze zwrotnicą i zwrotnicą a głośnikami i spisuje się rewelacyjnie :)

Grała kilka dobrych lat z moimi Hyperionami serii pierwszej i spisywała się też rewelacyjnie, taśma funduje świetne mikrodetale i przetrzen.

W swej cenie nie do pobicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zamawiam w Trimexie potencjometr do mojej 370 - tki. Jeżeli ktoś ma potrzebę wymiany można się podpiąć. Koszt ok 100 zł. Przypomnę, że jest poza siecią dystrybucji NADa nie do zdobycia.

Modele z takim potkiem, to wszystkie z końcówką 0 i 2 nie wiem jak to wygląda we wcześniejszych trzycyfrowych (319, 317 itp) i nowszych. Trzeba sprawdzić. Model tego potka to ALPS RK168 10 KXA2

Pozdrawiam

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM SCM 40 z takim wzmakiem? Profanacja :D

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.