Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  577 członków

NAD Klub
IGNORED

Klub NAD


mariuszdab

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś miał chęć, to będę sprzedawał fajny zestaw NADa, składający się z amplitunera 701, cd 502, deck 602. Urządzenia w pięknym stanie, w komplecie fabryczne opakowania, dokumentacja do wszystkich trzech klockow z dowodami zakupu, pilot do amplitunera i pilot do cd. Zakupiłem od pierwszego własciciela.

Przenosze na kolejną strone, gdyz tak niefortunnie sie zlozylo, ze moj wpis konczyl poprzednią stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... ja mam zupełnie inne doświadczenia z C356. Już w którymś wątku pisałem o tym. Zero ostrości czy krzykliwości. Zarówno jako integra i jako końcówka. Pewnie, że idealny nie jest. Specyficzny jest bas, mnie akurat specjalnie nie przeszkadza. Fajny, dociążony dźwięk. Mogę godzinami słuchać. Nie drażni sybilantami. Przy prawidłowo zrealizowanych produkcjach nie mam zastrzeżeń również do basu. Wydaje mi się, że po prostu wpasował się idealnie w resztę systemu, choć wiem, że można lepiej. Ale w cenie jak za używany, to moim zdaniem dobry zawodnik.

C375 słyszałem w innej konfiguracji więc nie porównuję. Podobał mi się z tego co pamiętam.

Każdy słyszy inaczej i każdy lubi coś innego ;)

 

Super, że Nad się dobrze wpasował do reszty toru. O to chodzi, aby czerpać przede wszystkim przyjemność z muzyki.

 

Ja osobiście Nad'y i Naim'y cenie za dwie rzeczy. Według mnie żadne inne budżetowe wzmacniacze nie grają tak fajnie Rocka, Metalu. A dwa to fakt, że te firmy nie ściemniają z mocą. Większość tych wzmaków gra gęstym, dociążonym dźwiękiem , po męsku.

Edytowane przez Passion22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej do tych co znaję te sprzęty. Zestaw do cyfry generalnie i może nawet z focusem na pliki - czy lepiej zestawić:

a) M50 (transport) ze wzmacniaczem M2 (wzmacniacz cyfrowy z dac) czy też

b) transport M50 plus dac M51 i wzmacniacz M3.

 

Gdyby tylko skupić się na plikach, cyfrze - jak opinie co do walorów sonicznych? Pytam o soniczne bo oczywiście (hm?) wzmak analogowy (M3) ma pewne przewagi - zwłaszcza gdy słuch się też winylu, ale może to w sumie przesąd?

Rozumiem że gdyby była chęc również wykorzystania toru winylowego to M3 chyba bardziej uniwersalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej do tych co znaję te sprzęty. Zestaw do cyfry generalnie i może nawet z focusem na pliki - czy lepiej zestawić:

a) M50 (transport) ze wzmacniaczem M2 (wzmacniacz cyfrowy z dac) czy też

b) transport M50 plus dac M51 i wzmacniacz M3.

 

Gdyby tylko skupić się na plikach, cyfrze - jak opinie co do walorów sonicznych? Pytam o soniczne bo oczywiście (hm?) wzmak analogowy (M3) ma pewne przewagi - zwłaszcza gdy słuch się też winylu, ale może to w sumie przesąd?

Rozumiem że gdyby była chęc również wykorzystania toru winylowego to M3 chyba bardziej uniwersalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może ktoś z was zastanawiał się nad możliwością polepszenia brzmienia wzmacniacza NAD 302 ? Dostałem od brata w/w model NADa w stanie bardzo dobrym, zarówno wizualnym jak i technicznym. Jedyne co do tej pory zrobiłem z tym wzmacniaczem, to przeczyściłem potencjometry najpierw Kontaktem PR a potem Kontaktem U. Wzmacniacz oferuje, pomimo skromnej mocy, bardzo dynamiczne brzmienie, z dobrze namacalnymi wokalami czy instrumentami akustycznymi takimi jak fortepian czy gitara klasyczna, co moim zdaniem po czesci wynika z wypchnięcia zakresu średnich tonów, a w szczególności wyższej średnicy, która nadaje właśnie otwarty i namacalny charakter nagraniom akustycznym. Natomiast brakuje mi trochę wypełnienia na basie, ale to pikuś, bo najważniejsze jest to, ze NAD potrafi dobrze uchwycić rytm czy zróżnicowanie barwowe na basie w nagraniach, jednym słowem przedkładam tutaj jakość nad ilość. Przede wszystkim wkurzają mnie w NADzie 302 wysokie tony, wysokie są w mojej ocenie po prostu brudne, zapiaszczone, brakuje wybrzmień w zakresie najwyższej góry. Jak się patrzy do środka NADa to w oczy rzuca się mnóstwo elektrolitów niewiadomego pochodzenia TEAPO i te sprawy i może to one chrzaną górę pasma ? Nie chce wymieniać wszystkich kondów, bo efekt dźwiękowy może być różny, ale co myślicie o wymianie kondów elektrolitycznych 10uf/50v pomiędzy zworą łączącą pre z końcówką mocy na np. wimy 10uf 50V typu mks2 ? Może te elektrolity przybrudzają brzmienie na wysokich ? Myślę tez, żeby wymienić główne kondy w zasilaczu TEAPO 6800uf 50v na Rubycon 10000uf 50v ? Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia w tym temacie, może wie jak oczyścić góre pasma, przy okazji żeby reszta pozostała bez zmian, bo w sumie reszta jest niezła ? Czy może lepiej nic nie ruszać skoro NAD 302 gra poprawnie ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie w domu jest teraz: M50 (transport) + dac M51 + wzmacniacz M3. Do tego macierz dyskowa M52 zakupiona na milej ostatniej wyprzedaży w TopHiFi. Czyli prawie komplet Masters - a przynajmniej komplet w sensie słuchania plików.

Bardzo ciekawie to wygląda - choć wolałbym raczej dyskretną czerń niż srebro aluminium. Dżwiękowo i użytkowo oczywiście wysoka klasa. Zastanawiam się jakie kolumny/monitory byłyby dobrym strzałem do tego zestawu do pokoju 18m2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych Monitor Audio PL100 z allegro to rzeczywiście fajne ale bodajże zapytałem - w sumie pro forma przy tego rodzaju sprzęcie jak mi się wydawało, chciałem się tylko upewnić o ja naiwny - więc zapytałem czy są do wszystkiego oryginalne dokumenty zakupu, kartony, materiały transportowe, dodatkowe akcesoria jakie były w zestawie sklepowym (np. poręczne śrubokręty do regulacji standów). Oczywiście brak ale za to "to co najwazniejsze czyli kolumny i standy są!". Uśmiałem się. Weź tu potem kiedyś to sprzedawaj - zestaw jak po powodzi ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Skoro nikt nic nie napisał, to ja napiszę. Kumpel na moją prośbę wymienił mi kondy w NADzie 302 jak poniżej:

 

C313/C314 – NIPPON LXY 68UF/63V

C315/C316 – NIPPON LXY 120UF/35V

C321/C322 – NIPPON LXY 68UF/63V

C401/402 – 6,8 UF/63V WIMA MKS2

C409/C410 – NIPPON LXY 68UF/63V

C415/C416 – 2200 UF/10V

C427/C428 – NIPPON LXY 68UF/63V

C508/C509 – 10000 UF/50V RUBYCON MXG

C516/C517 – 560 UF/63V RUBYCON ZL

C525/C526/C527 - NIPPON LXY 330UF/63V

 

Serwisówka jest dostępna pod następującym linkiem, może komuś przyjdzie do głowy, które kondy warto byłoby jeszcze wymienić (moje wybory może nie były mądre lub cos istotnego pominąłem z kumplem).

 

https://www.vintageshifi.com/.../telecharge.php?...Nad-302-Servic...

 

Kumpel pomierzył też pojemności i esr niektórych wylutowanych kondów. Piszę niestety z pamięci, i tak kondy o pojemności w oryginale 47 uf np. C409/410 miały pojemność ok 40 uf oraz niedopuszczalnie wysoki esr. Kondy główne oryginalnie zamontowane w zasilaczu, tj. TEAPO 6800uf / 50v LX trzymały nominalne parametry, miały pojemność ok 7000uf i esr na poziomie nowych kondów Rubycon MXG 10000uf / 50v. C415 I C416 też trzymały pojemność nominalną 2200uf, ale miały gorszy esr jak Jamicony serii WL o tej samej pojemności i na napięcie pracy 10v. Oryginalne kondy C516/C517 o pojemności 470uf trzymały parametry całkiem nieźle, miały nawet lepszy esr jak nowe Nippony 470uf / 63v z serii LXY, dopiero Rubycony serii ZL pokazały lepszy esr. Wiec jak widać niektóre kondy się starzeją, niektóre nie są jakoś szczególnie podatne na starzenie, pewnie wszystko zależy od warunków ich pracy vs parametry nominalne (temperatura, napięcie pracy, prądy).

Wymiana kondów, poza oczywiście odświeżeniem wzmaka, dała również pozytywny efekt brzmieniowy, no chyba że kondy się jeszcze wygrzeją / ułożą i wszystko siądzie. Póki co wzmak nadal gra raczej jasno, może nawet jaśniej i w sposób bardziej otwarty niż pierwotnie – rozjaśniona i lekko krzykliwa średnica mimo wszystko pozostała, ale co najwazniejsze góra pasam uległa częściowemu oczyszczeniu, zniknęło w dużym stopniu zapiaszczenie góry pasma tak jak oczekiwałem, a sam skraj wysokich tonów przestał się chować za wspomnianą krzykliwą średnicą, najwyższe dźwięki potrafią teraz dłużej wybrzmiewać, talerze blachy perkusji mają teraz właściwe wykończenie. Bas także uległ dociążeniu, przy czym jest ciągle dostatecznie szybki, ma mniej kartonowy charakter niż pierwotnie. Wcześniej szczególnie słyszany był ten pudełkowy nalot na basie, kiedy włączony był soft clipping. Teraz nie słyszę jakiejś dużej różnicy na basie pomiędzy włączonym a wyłączonym soft clippingiem. Regulacji żadnych nie robiliśmy z kumplem, radiator końcówki mocy grzeje się delikatnie i równomiernie, więc bias może nie jest jakoś rozjechany. Wielkie dzięki Adam za pomoc w wymianie kondów.

Z innej beczki. Ten recaping NADa 302 to moja nie pierwsza przygoda z odświeżaniem brytyjskich klasyków, podobną rzecz zrobiłem z kolegą Adamem w przypadku wzmaka a&r cambridge arcam alpha. Mam tez w domu odświeżonego Cyrusa One. I wydaje mi się, że te brytyjskie klasyki po lekkiej renowacji, regulacji, na lepszych kondach potrafią zabrzmieć (cokolwiek to znaczy) bardzo muzykalnie, dając sporą frajdę ze słuchania muzyki, zwłaszcza akustycznej, tak jakby projektanci tych urządzeń zanim je dopuścili do masowej produkcji najpierw ich posłuchali, tak żeby muzyka nie brzmiała nudno, mechanicznie Oczywiście taki Cyrus One czy a&r cambridge arcam alpha to żaden hi end, ale relacja jakości oferowanego brzmienia do ceny jest niesamowita.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem powrócić do tematu potencjometrów w 375. Nie zwracałem bacznej uwagi prędzej na ten temat, ale od ostatnich wpisów pilnuje mojego NADa. Sam przesłuch na prawym kanale i przy Volume na 0 zaczyna mnie drażnić, duży wpływ na ten stan daje potencjometr balansu, który musiałem ustawić na gdzieś w okolicy h10,30 by grały oba kanały równo. Z tyłu mostki przełożyłem pod pre2 i potencjometrem o 50% mniej, teraz jest do zaakceptowania ale myślę intensywnie że 375 jest do wymiany na coś innego. Jest NAD M3 na sprzedaż. Napisałem że chciałby posłuchać przed kupnem bo nie daleko do siebie mamy i ..... jasnej odpowiedzi brak.

Tak czy siak, potencjometry to jakieś marnej jakości są

Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powrócić do tematu potencjometrów w 375. Nie zwracałem bacznej uwagi prędzej na ten temat, ale od ostatnich wpisów pilnuje mojego NADa. Sam przesłuch na prawym kanale i przy Volume na 0 zaczyna mnie drażnić, duży wpływ na ten stan daje potencjometr balansu, który musiałem ustawić na gdzieś w okolicy h10,30 by grały oba kanały równo. Z tyłu mostki przełożyłem pod pre2 i potencjometrem o 50% mniej, teraz jest do zaakceptowania ale myślę intensywnie że 375 jest do wymiany na coś innego. Jest NAD M3 na sprzedaż. Napisałem że chciałby posłuchać przed kupnem bo nie daleko do siebie mamy i ..... jasnej odpowiedzi brak.

Tak czy siak, potencjometry to jakieś marnej jakości są

 

Witam,

a nie taniej byłoby dla Ciebie wymienić potencjometr, nawet w serwisie za powiedzmy 200pln?

Z używanym M3 też może być loteria, a naprawa może być jeszcze droższa.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przez jakis czas mialem 375 i ten sam problem z potencjometrem balansu ale w pore sie ocknalem i odeslalem go z powrotem. Pre regulowane tez nie pomoglo. Dwa razy po wlaczeniu przekaznik nie zalaczyl sie i to juz w 1 dniu uzytkowania no i ten ciemny dzwiek... po podlaczeniu z powrotem 1510ae dzwiek nabral powietrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy mam pytanie i proszę o poradę .Posiadam NAD c 356 i noszę się z zamiarem kupna tunera NAD c 427. Czy ktoś z was posiada takie coś i mógłby się podzielić opinią na temat. Najważniejsze pytanie czy ten tuner ma możliwość uruchomienia wzmacniacza o określonej godzinie? Coś na zasadzie porannego budzika. Kiedyś miałem taką funkcję w Marantzu. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi. Daniel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez przez jakis czas mialem 375 i ten sam problem z potencjometrem balansu ale w pore sie ocknalem i odeslalem go z powrotem. Pre regulowane tez nie pomoglo. Dwa razy po wlaczeniu przekaznik nie zalaczyl sie i to juz w 1 dniu uzytkowania no i ten ciemny dzwiek... po podlaczeniu z powrotem 1510ae dzwiek nabral powietrza...

Blisko rok temu testowałem kilka wzmacniaczy m.in. Denon 1520 - bardzo fajny wzmacniacz, ale wybrałem NAD 375. Z moimi Polk Audio RTiA7 zgrał się najlepiej. Nie ma mowy o żadnym ciemnym dźwięku - jest przejrzyście, równo w całym paśmie...i bez żadnych problemów z przekażnikami, potencjometrami. Powietrza też nie brakuje, pod warunkiem...regularnego przewietrzania mieszkania ;) Bardzo dobry i solidny wzmacniacz :)

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie do Szanownych Klubowiczów... mam możliwość zakupu końcówki mocy NAD C 275 w dobrej cenie i zastanawiam się czy wniesie ona w moim systemie poprawę na tyle znaczącą, że warto na nią podmienić użytkowanego przeze mnie NADa C 356?

Jako pre grałby CXN lub Audiolab M Dac (obydwa posiadam). Obecnie gram na końcówce integry C 356 i jest w zasadzie ok ale dlaczego nie zrobić kroku do przodu, jeśli oczywiście warto..... Słucham na głośniczkach DefTech SM 65. Czy ta końcówka jest odpowiednikiem końcówki w C375, czy raczej jest to różniąca się konstrukcja?

Nie wykluczam bi ampingu, ale... słuchałem moich SM65 podłączonych podwójnie do C356 i nie grało to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial zwrócić honor.

Parę miesięcy temu kupiłem wymarzone wyszukane c350.

Zgrał się z kolumnami mega. Po licznych rozmowach tel i wymian maili z muda44 zdecydowałem się na moda. Miało być więcej powietrza, lepszy bas, separacja itd.

Zapłaciłem 600zl.

Podłączyłem i zapłakałem. Poczekałem 200h. Tego nie dało się słuchać.

Może daruje sobie komentarze odnośnie dzwieku bo szkoda słów.

Muda nie chciał nawet słyszeć o reklamacji. Wg niego gra zajebiście. Wina leży po stronie reszty toru chociaż przed modem tor byl ok.

Nagle zaczęły się gadki typu nowy dac nowe kable itd.

Wzmacniacz sprzedany, 600zl w dupę.

Po ok 3 miesiącach udalo mi się kupić kolejne c350 w super stanie za dosłownie grosze. Podłączam i znów banan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z was zastanawiał się nad możliwością polepszenia brzmienia wzmacniacza NAD 302 ? Dostałem od brata w/w model NADa w stanie bardzo dobrym, zarówno wizualnym jak i technicznym. Jedyne co do tej pory zrobiłem z tym wzmacniaczem, to przeczyściłem potencjometry najpierw Kontaktem PR a potem Kontaktem U. Wzmacniacz oferuje, pomimo skromnej mocy, bardzo dynamiczne brzmienie, z dobrze namacalnymi wokalami czy instrumentami akustycznymi takimi jak fortepian czy gitara klasyczna, co moim zdaniem po czesci wynika z wypchnięcia zakresu średnich tonów, a w szczególności wyższej średnicy, która nadaje właśnie otwarty i namacalny charakter nagraniom akustycznym.

 

Jeżeli gra poprawnie, to Twoje działania raczej mogą pogorszyć sytuację, a nie polepszyć, tym bardziej, że piszesz, że sprzęt jest zadbany i w bardzo dobrym stanie. Niedomagania na wysokich tonach, które zauważasz mogą nie być przyczyna starych elektrolitów. 302 to jest poprawny wzmacniacz (sam jestem posiadaczem), ale nie jakieś audiofilskie cudo ;)

 

Dla przestrogi przeczytaj post MaciejaT:

 

"ja bym chcial zwrócić honor.

Parę miesięcy temu kupiłem wymarzone wyszukane c350.

Zgrał się z kolumnami mega. Po licznych rozmowach tel i wymian maili z muda44 zdecydowałem się na moda. Miało być więcej powietrza, lepszy bas, separacja itd.

Zapłaciłem 600zl.

Podłączyłem i zapłakałem. Poczekałem 200h. Tego nie dało się słuchać.

Może daruje sobie komentarze odnośnie dzwieku bo szkoda słów.

Muda nie chciał nawet słyszeć o reklamacji. Wg niego gra zajebiście. Wina leży po stronie reszty toru chociaż przed modem tor byl ok.

Nagle zaczęły się gadki typu nowy dac nowe kable itd.

Wzmacniacz sprzedany, 600zl w dupę.

Po ok 3 miesiącach udalo mi się kupić kolejne c350 w super stanie za dosłownie grosze. Podłączam i znów banan "

 

Czy może ktoś z was zastanawiał się nad możliwością polepszenia brzmienia wzmacniacza NAD 302 ? Dostałem od brata w/w model NADa w stanie bardzo dobrym, zarówno wizualnym jak i technicznym. Jedyne co do tej pory zrobiłem z tym wzmacniaczem, to przeczyściłem potencjometry najpierw Kontaktem PR a potem Kontaktem U. Wzmacniacz oferuje, pomimo skromnej mocy, bardzo dynamiczne brzmienie, z dobrze namacalnymi wokalami czy instrumentami akustycznymi takimi jak fortepian czy gitara klasyczna, co moim zdaniem po czesci wynika z wypchnięcia zakresu średnich tonów, a w szczególności wyższej średnicy, która nadaje właśnie otwarty i namacalny charakter nagraniom akustycznym.

 

Jeżeli gra poprawnie, to Twoje działania raczej mogą pogorszyć sytuację, a nie polepszyć, tym bardziej, że piszesz, że sprzęt jest zadbany i w bardzo dobrym stanie. Niedomagania na wysokich tonach, które zauważasz mogą nie być przyczyna starych elektrolitów. 302 to jest poprawny wzmacniacz (sam jestem posiadaczem), ale nie jakieś audiofilskie cudo ;)

 

Dla przestrogi przeczytaj post MaciejaT:

 

"ja bym chcial zwrócić honor.

Parę miesięcy temu kupiłem wymarzone wyszukane c350.

Zgrał się z kolumnami mega. Po licznych rozmowach tel i wymian maili z muda44 zdecydowałem się na moda. Miało być więcej powietrza, lepszy bas, separacja itd.

Zapłaciłem 600zl.

Podłączyłem i zapłakałem. Poczekałem 200h. Tego nie dało się słuchać.

Może daruje sobie komentarze odnośnie dzwieku bo szkoda słów.

Muda nie chciał nawet słyszeć o reklamacji. Wg niego gra zajebiście. Wina leży po stronie reszty toru chociaż przed modem tor byl ok.

Nagle zaczęły się gadki typu nowy dac nowe kable itd.

Wzmacniacz sprzedany, 600zl w dupę.

Po ok 3 miesiącach udalo mi się kupić kolejne c350 w super stanie za dosłownie grosze. Podłączam i znów banan "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie- jakiego uzyć kabla coaxialnego do połaczenia Nad c546 ze wzmacniaczem , a raczej jego dacem. Sprzedawcy proponują Chorda Clearway w cenie ok 500zł lub miłosnikom basu Wireworda silver starlight 7.Jaka jest Wasza opinia? moze inny kabelek polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.