Jump to content
IGNORED

Deep Purple

broy

Recommended Posts

broy>>

Przepraszam ale nie w temacie koncertu j/w , choć był na nim wczoraj mój syn(moge go spytać o wrażenia). Chodzi mi o ew. możliwość kontaktu z Tobą (tel, mail) w sprawie spendorów 2/3 i ew ich współpracy z lampą oraz ogólnie Twego zdania na temat. Pozdrawiam.

Guest Denon lover--->Krasnal

(Konto usunięte)

Rozumiem ze reprezentujesz inne pokolenie ale wydaje mi sie ze Deep Purple - te "pierniki" wiele z obecnych kapeli zapedzilyby jeszcze w kozi rog. Niestety nie gra juz z nimi Ritchie Blackmoore. Reszta kapeli ( oryginalny sklad) trzyma sie jeszcze dobrze. Bylem pare lat temu na polaczonym koncercie: Deep Purple, Emerson, Lake and Purple i ... nie pamietam ( tez "piernik" jestem :). Najslabiej wypadlo ELP ale Purple byli znakomici , szczegolnie glosowo Gillian.

nie mam nic do kapeli tylko "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym"

tez sie wychowalem na tych zespolach, kiedys mial przyjechac KISS i bilety sie nie sprzedaly, wiec odwolali koncerty (UFO tez), a tu dziwna sprawa graja?!

to wielka machina pioraca brudne pieniadze!!!

Eee tam, od razu mafia. Czyżby koleżeństwo padło ofiarą spiskowej teorii dziejów? Koncert był zakontraktowany, ludzie przyjechali i zagrali, jak na profesjonalistów przystało. Jak ktoś jest Artystą, to zagra i dla jednego widza, a jak tylko pajacem (KISS), to potrzebuje pełnej sali.

Guest Byłem na DP

(Konto usunięte)

->krasnal

Coś tam bredzisz facet. Spodek był pełny. Bawili sie wszyscy i to świetnie od malolatów począwszy. Skoro Ty nie potrafisz to może sam jesteś piernik.

• 6 years later...

Ta plyta tak ma ale wady zależne są od toru odtwarzającego. Chyba jedyna tak nagrana płyta z tego drugiego okresu działalnosci grupy. Z winyla pamiętam grała nieco lepiej.

O ile pamietam to niby najbardziej dopieszczona brzmieniowo płyta DP z tego okrasu ale chyba nie do końca.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Bylem niedawno na koncercie DP w Szczecinie. Koncert byl na stadionie, kpl widzow, bylo naprawde super, co prawda byly male klopoty z dzwiekiem na poczatku ale puzniej bylo wszstko OK, bisom nie bylo konca, bas sie roznosil na cale miasto, bylo slychac na wiele km. A koncert byl zwiazany z promocja plyty Bananas, ktora zreszta mam (orginal), i jest b.dobra, choc stare nagrania sa lepsze,

Mam wielki szacunek do Deep Purple.

Wychowałem się na tej muzyce, mam i cenię wszystkie płyty

z pierwszego okresu działalności.

Niestety nie mam najlepszego zdania na temat dokonań koncertowych

grupy. Tak naprawdę świetne i dobre były koncerty z lat 70-tych.

Później było już tylko gorzej. Gillan głosowo wypada coraz gorzej,

Morse zamiast Blackmore'a - to już nie to, odzczuwalny ostatnio brak Lorda...

Nie podoba mi się żaden oficjalnie wydany koncert Purpli po 76 roku.

Kupiłem kiedyś ten jedyny nagrany w Polsce i wydany na DVD - porażka totalna.

Słaba jakość, słaba gra muzyków, słaby Gillan.

Szkoda, bo grupa jest dla mnie jedną z największych w historii rocka,

a od pewnego czasu po prostu odcina kupony i gra chałturę.

Pozdrawiam wszystkich.

• 2 years later...
  • 1 month later...

Świetna płyta, jak dla mnie najlepsza od czasów "The Batttle Rages..." . Jakość zawdzięczamy prawdopodobnie producentowi-legendzie, Bobowi Ezrinowi. Dobry producent-"dyrygent" to coś czego, moim zdaniem, zawsze brakowało temu zespołowi, dlatego tak łatwo spadali poniżej zawieszonej przez siebie wcześniej poprzeczki. Wystarczyło, że odchodził jeden członek "klasycznego składu" i magia pryskała.

Myślę, że Ezrin świetnie "ogarnął" to, co zostało z Purpli.

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

świetnie się sprawdza następca Lorda i

Stary wyga. W końcu pogrywał z Whitesnake i Rainbow. Nie mówiąc o "milion" innych tuzów hard rocka

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.