Jump to content
IGNORED

Czy składał ktoś Audio Note Kit One??


filip

Recommended Posts

filip, cena gotowego - nie ma takiego, bo to KIT. Wyroby gotowe są podobne; zadzwoń do dystrybutora albo do HiFi Clubu. Cena kitu - różni się w zależności od sprzedawcy, nie ma takiego w RP, trzeba pisać - możesz mnie skopiować :). Adresy na stronie AN.

Link to comment
Share on other sites

Używałem tego wzmacniacza. Kit ten złoży Ci dosłownie każdy obeznany z techniką. Zawodowo jeszcze jakieś 2 lata temu składał te kit-y Piotr Nykiel plus stosował autorskie poprawki nie tylko we wzmacniaczach ale i DAC. Niestety nie miałem okazji porównać urządzeń „oryginalnych” z modyfikowanymi.

Link to comment
Share on other sites

Jestem fanem firmy a więc odpowiedź może być jedna (i stronnicza) – podoba mi się ten dźwięk i za taką kasę ok. 1000 funtów konkurencji nie widzę. Mam określony gust który ostatnio potwierdził się słuchając ostatnio „Chińczyka” na 300B grał efektownie kolega był zachwycony pancernym wykonaniem i dźwiękiem - zapewne go nabędzie – mi się ta aplikacja spodobała tylko w pierwszej chwili później rozczarowanie rosło -lubię bardziej higieniczny dźwięk i bez ekspozycji jakiegoś fragmentu pasma.

Link to comment
Share on other sites

Słuchałem zaledwie 3x różnych zestawów AN. (1. raz na 2. AS)

Jeśli coś bym miał powiedzieć, to to, że pozostaję pod wielkim wrażeniem możliwości AN, który w mojej prywatnej klasyfikacji kojarzy mi się z jednym z najlepszych (okolice top endu) dźwięków, jakie kiedykolwiek słyszałem z urządzeń do odtwarzania. Cenowo - poza moim zasięgiem.

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Chińczyk jest jakby plastikowy i wyraźnie ocieplony coś w połowie drogi między SE a PP (np. Jadis) ale mój osąd wydaje na podstawie porównania z Meishu (ten właśnie nabyłem) a to wiadomo inna bajka i opinia może być krzywdząca. Kitu nie mam od dłużnego czasu.

Link to comment
Share on other sites

Filipie skontaktuj się z Wojtkiem Szemisem jest wysokie prawdopodobieństwo, że przed zamówieniem dystrybutor zorganizuje Ci odsłuch (chyba i tak Cię czeka kontakt z dystrybutorem) wtedy twoje wątpliwości powinny być rozwiane. Ponadto kupując Kita masz otwarte możliwości (upgrade) w przypadku „Chińczyka” są one ograniczone (za to masz ładny mebel) i w przypadku odsprzedaży bardzo dużą stratę.

Link to comment
Share on other sites

Umyślnie skasowałem dane z „O mnie” aby nie być identyfikowalny. Jak do tej pory namierzyli mnie znajomi nie chcę aby ten krąg się rozszerzył. Mam cały system AN na doczepkę dwa b dobre gramofony trochę powiedzmy samoróbek (choć przy pracach manualnych wyręczam się kolegami) i trochę sprzętu który nabyłem z sentymentu.

Link to comment
Share on other sites

Borek>>> Byłeś zadowolony z Kitu One? Czy opłaca sie go rozbudowywac? Szykuje sie do zakupu systemu opartego na wzmaku lampowym ale jeszcze mało wiem na ten temat i mało widziałem. Wiem że AN to może być dobry kierunek. Dlatego tez prosze o podzielenie sie swoimi doswiadczeniami na ten AN. Dlaczego zmieniłeś. Czy Meishu gra lepiej niz Kit ONe??

Link to comment
Share on other sites

No ale mam nadzieję że tym razem wypowiem się dogłębnie i ze swojej strony wyczerpie tamat.

Uważam, że Kit to bardzo dobry wybór (u mnie były przeróbki podmiana części, ale tych nie pomne żongluje sprzętem od zawsze) u mnie grał jako kocówka z M1 / DAC 2 stare E(te jeszcze z rantami) w 16m2 jednocześnie używałem też Soro SE z J-kami (kit zawsze wygrywał na kolumnach AN) a moja Pani wzięła ten wzmacniacz (tzn Soro) i napędzała Spendory 2/3 (te miałem jeszcze wcześniej zasilane M1/ końcówka Exposure póki ta nie wybuchła). Później mieliśmy już system DAC2 / M2 / Conqueror / Esp. Ot tyle na temat własnych doświadczeń z AN od 2 lat nie mam tego sytemu teraz są kolejne zmiany ale następują wolniej niż kiedyś a i priorytety są inne choć muzyki słucham więcej niż kiedyś.

Jeszcze jedno AN słynie ze wzmacniaczy kolumny są jakoś niedoceniane (może dlatego że to konstrukcja „skradziona”) ale takie duety są fantastyczne – klocki te sprawdzane były w przeróżnych systemach choć ostatnio rzucił mnie na kolana Meishu Silver z Lowterami (te niestety nie sprawdzają się na każdym repertuarze – są mało uniwersalne).

Link to comment
Share on other sites

Guest marcin m

(Konto usunięte)

tez bym sie cos chetnie dowiedzial na temat tego kitu. Jest toze wiecej osob niz jedna ktora slyszala jak gra ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.