Skocz do zawartości
IGNORED

Czy składał ktoś Audio Note Kit One??


filip

Rekomendowane odpowiedzi

AN Kit One - nie, ale przmierzam się do kitu DACa. AN obecnie sprzedaje kity zaledwie przez kilku dystrybutorów - jeśli byś się decydował i ściągał swój, daj znać - można by jakoś połączyć wysiłki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak to gra po złożeniu ? i ja sam to bym sobie nie poradził z tym składaniem. I ile kosztuje ten kit i ile by kosztował gdyby sprzedawali go już jako gowtowy produkt????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip, cena gotowego - nie ma takiego, bo to KIT. Wyroby gotowe są podobne; zadzwoń do dystrybutora albo do HiFi Clubu. Cena kitu - różni się w zależności od sprzedawcy, nie ma takiego w RP, trzeba pisać - możesz mnie skopiować :). Adresy na stronie AN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem tego wzmacniacza. Kit ten złoży Ci dosłownie każdy obeznany z techniką. Zawodowo jeszcze jakieś 2 lata temu składał te kit-y Piotr Nykiel plus stosował autorskie poprawki nie tylko we wzmacniaczach ale i DAC. Niestety nie miałem okazji porównać urządzeń „oryginalnych” z modyfikowanymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem firmy a więc odpowiedź może być jedna (i stronnicza) – podoba mi się ten dźwięk i za taką kasę ok. 1000 funtów konkurencji nie widzę. Mam określony gust który ostatnio potwierdził się słuchając ostatnio „Chińczyka” na 300B grał efektownie kolega był zachwycony pancernym wykonaniem i dźwiękiem - zapewne go nabędzie – mi się ta aplikacja spodobała tylko w pierwszej chwili później rozczarowanie rosło -lubię bardziej higieniczny dźwięk i bez ekspozycji jakiegoś fragmentu pasma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem zaledwie 3x różnych zestawów AN. (1. raz na 2. AS)

Jeśli coś bym miał powiedzieć, to to, że pozostaję pod wielkim wrażeniem możliwości AN, który w mojej prywatnej klasyfikacji kojarzy mi się z jednym z najlepszych (okolice top endu) dźwięków, jakie kiedykolwiek słyszałem z urządzeń do odtwarzania. Cenowo - poza moim zasięgiem.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek>>> Sluchalem tego chinczyka i pierwszego dnia podobalo mi sie bardzo a drugiego juz mnie. Nie wiem za bardzo co bylo nie tak. A jak gra AN w porownaniu z chinczykiem??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk jest jakby plastikowy i wyraźnie ocieplony coś w połowie drogi między SE a PP (np. Jadis) ale mój osąd wydaje na podstawie porównania z Meishu (ten właśnie nabyłem) a to wiadomo inna bajka i opinia może być krzywdząca. Kitu nie mam od dłużnego czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipie skontaktuj się z Wojtkiem Szemisem jest wysokie prawdopodobieństwo, że przed zamówieniem dystrybutor zorganizuje Ci odsłuch (chyba i tak Cię czeka kontakt z dystrybutorem) wtedy twoje wątpliwości powinny być rozwiane. Ponadto kupując Kita masz otwarte możliwości (upgrade) w przypadku „Chińczyka” są one ograniczone (za to masz ładny mebel) i w przypadku odsprzedaży bardzo dużą stratę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyślnie skasowałem dane z „O mnie” aby nie być identyfikowalny. Jak do tej pory namierzyli mnie znajomi nie chcę aby ten krąg się rozszerzył. Mam cały system AN na doczepkę dwa b dobre gramofony trochę powiedzmy samoróbek (choć przy pracach manualnych wyręczam się kolegami) i trochę sprzętu który nabyłem z sentymentu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek>>> Byłeś zadowolony z Kitu One? Czy opłaca sie go rozbudowywac? Szykuje sie do zakupu systemu opartego na wzmaku lampowym ale jeszcze mało wiem na ten temat i mało widziałem. Wiem że AN to może być dobry kierunek. Dlatego tez prosze o podzielenie sie swoimi doswiadczeniami na ten AN. Dlaczego zmieniłeś. Czy Meishu gra lepiej niz Kit ONe??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mam nadzieję że tym razem wypowiem się dogłębnie i ze swojej strony wyczerpie tamat.

Uważam, że Kit to bardzo dobry wybór (u mnie były przeróbki podmiana części, ale tych nie pomne żongluje sprzętem od zawsze) u mnie grał jako kocówka z M1 / DAC 2 stare E(te jeszcze z rantami) w 16m2 jednocześnie używałem też Soro SE z J-kami (kit zawsze wygrywał na kolumnach AN) a moja Pani wzięła ten wzmacniacz (tzn Soro) i napędzała Spendory 2/3 (te miałem jeszcze wcześniej zasilane M1/ końcówka Exposure póki ta nie wybuchła). Później mieliśmy już system DAC2 / M2 / Conqueror / Esp. Ot tyle na temat własnych doświadczeń z AN od 2 lat nie mam tego sytemu teraz są kolejne zmiany ale następują wolniej niż kiedyś a i priorytety są inne choć muzyki słucham więcej niż kiedyś.

Jeszcze jedno AN słynie ze wzmacniaczy kolumny są jakoś niedoceniane (może dlatego że to konstrukcja „skradziona”) ale takie duety są fantastyczne – klocki te sprawdzane były w przeróżnych systemach choć ostatnio rzucił mnie na kolana Meishu Silver z Lowterami (te niestety nie sprawdzają się na każdym repertuarze – są mało uniwersalne).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozwole zapytać, od kogo Audio Note zapożyczył konstrukcję kolumn ?. Miałem kiedyś podstawowy model i byłem bardzo z nich zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do Wojtka 601-25-27-45.

Kit One to naprawdę fajny wzmacniacz. Poszukaj w necie jest kilka recenzji, a dźwiękowo z proackami 1 s super dźwięk za małe pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo lubię wzmacniacze AN, ale dźwięk Kolumny AN to nie moja cup of tea grają chudo w niższej średnicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.