Skocz do zawartości
IGNORED

Music Server za ok. 5000zł.


gutekbull

Rekomendowane odpowiedzi

gutekbull, 22 Lut 2008, 14:30

 

>foxbat=>

>nie chcę być złośliwy , ale pisałem już , żadnych popierdółek , solidny klocek ma być ;-) !!

 

imho ten Linn to smiech na sali, kontroler (gdzies widzialem to PDA, moge to dokupic i do mojego KLAJMAXA ;) i NAS do kupienia osobno... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gustaw, 22 Lut 2008, 14:31

 

>No to idziemy dalej....

>A Playstation 3 + zewnętrzny DAC ? A dlaczego nie ? :-)

 

na obecna chwile, chyba nie ma dobrego softu media center...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez jest prawda tyle ze grom ich klientow to ludzie naprawde bogaci ktorzy do internetu zadko zagladaja ( maja poprostu za duzo innych zajec ) - a zeby do nich dotrzec to trzeba placic za testy i reklamy w miesiecznikach na calym swiecie, wystawiac klocki na audioszlochac i ces'ach, trzeba zatrudnic troche ludzi ktorzy sie wszystkim zajmuja, a tak naprawde to dochod z jednego "klocka" nie taki astronomiczny bo - marza sklepu - koszt produkcji - koszt wszelakich przesylek itd. itp. - takze jak ktos uwaza ze to takie zdzierstwo to radze mu sprobowac to sie dowie jak to wyglada z "drugiej" strony

 

i zeby niebylo gadania ja po drugiej stronie niejestem :D - tylko pare razy przynierzalem sie do otworzenia nawet malej firmy takze wiem jak to wyglada

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy ktoś z osób tutaj piszących, mógłby jasno wytłumaczyć laikowi jak takie urządzenia działają?

Czytałem o serwerze Macintosha oraz LINNa, jednak nie mam pojęcia jak słuchać na tym muzyki. Dodam że komputer dalej stanowi dla mnie pewnego rodzaju zagadkę, powyżej założenia konta e-mail jeszcze nie wychodziłem. Byłbym zainteresowany ewentualnym zastąpieniem odtwarzacza Musical Fidelity w moim systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Révéler=>

płyta CD jest zapisem cyfrowym dźwięku i w tym przypadku zgrywamy ją cyfrowo na dysk twardy komputera czy servera - ten dysk twardy to taki zespół wirujących talerzy ,któren przyjmuje i zapisuje obraz cyfrowy płyty CD najlepiej nic nie zmieniając choć można użyć oprogramowania i bezstratnie skompresować ( tego za bardzo nie pojmuje ,ale ponoć tak jest i trza wierzyć mądralom na słowo,ze tak jest )

I teraz najciekawsze , mam na dysku cyfrowy zapis płyty CD (kopię) ,potrzebny nam przetwornik - procesor , któren to przerobi ten obraz cyfrowy na analogowy , chyba mniej więcej tak by to było ..........

Może mądrale coś dopowiedzą ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Révéler, 22 Lut 2008, 15:45

 

Upraszczając - mediaservery działają na podobnej zasadzie jak CD. W tym wypadku nie ma jednak transportu tylko dysk twardy. Muzykę na taki serwerek przesyła się zwykle po sieci (WiFi, Ethernet) z komputera, w formatach stratnych mp3 i co lepsze do naszych zastosowań, w formatach bezstratnych flac, Apple, wave

 

Mediaservery mają zwykle rozbudowane oprogramowanie sterujące, które po dołączeniu zewnętrznego wyświetlacza (lub ew. wykorzystaniu wbudowanego) umożliwiają wygodne posługiwanie się plikami (tworzenie własnych playlist, przeglądanie okładek itd.) Oczywiście, oprócz funkcji związanych odtwarzaniem samej muzyki klocki typu mediaserver mają możliwość składowania i wyświetlania zdjęć i filmów (również w rozdzielczości HD), przeglądania internetu, kupowania muzyki (iTunes). Niektóre urządzenia tego typu są nieprzyzwoicie tanie w stosunku do możliwości i komfortu ich obsługi. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie przyda >>>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mako=>

na razie najciekawsze ,ale nie mogę znaleść czym się różnia te trzy wersje ,zdjęcia z tył i danych technicznych.

W Europie chyba nie jest dostępny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mako, 22 Lut 2008, 18:04

>Może sie przyda >>>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A miało być tak fajnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią te trzy wersje Olive ?

Bo jeśli tylko sekcją przetwornika to w moim przypadku nie bardzo jest sens inwestować w najdroższą wewrsję

i tak podłączę pod CD - przetwornik.

Czy dysk można tam samodzielnie wymienić na większy ,robioąc przed tem np.obraz dysku Ghostem ?

Jak to kupić ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull=>

 

Na stronie każdego z modeli, w prawym dolnym rogu jest sekcja "MORE INFO" z odnośnikami do konkretnych informacji.

Czy sklep na stronie Olive wysyła do Polski to się nie orientuje. W każdym razie w przypadkach gdy nie wysyła, pomocą mogą okazać się serwisy które pośredniczą w sprzedaży (np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), ale nie mam żadnych doświadczeń w tym zakresie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem (moim zdaniem) wyciągnąć-odłączyć dysk ,wsadzić w obudowę i przez USB zrobić obraz dysku - oprogramowania , potem wgrać to na dowolny ,zgodny ,większy dysk ....?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull, 24 Lut 2008, 12:36

 

>Żaden problem (moim zdaniem) wyciągnąć-odłączyć dysk ,wsadzić w obudowę i przez USB zrobić obraz

>dysku - oprogramowania , potem wgrać to na dowolny ,zgodny ,większy dysk ....?

 

niekoniecznie, mozna takie cos zblokowac, wszystko zalezy od firmwaru tego klocka :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> foxbat

Jeśli dobrze zrozumiałem gutekbull'a, to chodziło mu chyba o możliwość zrobienia backupu, a nie o podmianę HDD na większy.

Wydaje mi się, że powinno to być możliwe i firmware klocka nie powinien niczego zepsuć. Jedynie problemem może być system plików...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jednak źle zrozumiałem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutekbull: "Myślałem o tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ale chyba brak tu dysku twardego nawet przez USB nie podłączę ??"

 

podłaczysz przez wifi. obudowa dysku twardego standardu 3,5 cala (500, 750 lub 1000GB) z wifi kosztuje teraz grosze (niewiele ponad 400zl) , mozesz trzymac z dala od siebie (nie slychac pracy dysku) i cieszyc sie wielkim zbiorem muzyki. moze slyzyc w domu jako serwer sieciowy, mozesz tam trzymac filmy, inne zasoby w zaleznosci od pojemnosci twardziela. słowem: usefull. a o to chyba chodzi w serwerach, o wygodę i szybkość dostępu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parmenides=>

właśnie tu jest problem ,słyszałem ,że do np. Squeezeboxa trzeba postawić oprogramowanie na komputerze czy na laptopie inaczej się nie komunikuje , a to dyskwalifikuje to urzadzenie w moim odczuciu.

Jeśli musi chodzić laptop czy komputer to po co mi Squeezebox ???

Połącze kablem optycznym moją kartę z wyjściem cyfrowym w CD i jest ok. mam to samo ,a nawet lepiej bez dodatkowych kosztów, ale nie o to mi chodzi !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull=>

Nie pomogę ci w tych wątpliwościach bo się nie orientuje (chyba najlepiej z takimi pytaniami zwrócić się do źródła).

Nazwa firmy mi utkwiła w pamięci, więc zapodałem link (teraz sobie przypomniałem gdzie się z nią spotkałem >>>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).

 

Parmenides=>

Nie do końca jest tak jak piszesz.

Ale sytuacja nie jest tragiczna >>>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zapewne większa konkurencja w tym segmencie wymusi stosowanie bardziej elastycznych rozwiązań – czyli nieograniczoną możliwość sieciowego dostępu/przechowywania danych, czyli również bezpośrednio do dysków/macierzy sieciowych. (obecnie wybór bardzo cichych dysków twardych jest dość duży).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutekbull: nie pisales o sqeezboxie tylko o modelu wyzszym za 2000$. tam jest napisane, ze korzysta z wifi. zatem moglby sie komunikowac bezposrednio z twardym dyskiem (bez komputera) za tym posrednictwem. dlatego napisalem o obudowie twardziela z wbudowanym wifi. komp nie potrzebny wtedy. czesto takie obudowy maja rowniez router wifi i mozesz za ich posrednictwem korzystac z internetu w domu bez kabli. ale oczywiscie to inne dodatkowe bonusy, z ktorych nie musisz korzystac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mako - przepraszam - nie doczytałem Twojego wpisu, przed odpisaniem do Gutka. dziekuję za informacje - Gutek - musisz przeczytać info do linka podanego przez Mako. pozdrowienia

adam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc wpis mako dotycy sqeeza to mozna przypuszczac, ze tak samo wyglada to w przypadku Twojego urzadzenia... nie zdazylem sprawdzic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutek, wszystkie urządzenia od SlimDevices POTRZEBUJĄ kompa do działania. Kompa lub mocniej zaawansowanego dysku sieciowego NAS, na którym da się postawić soft niezbędny do pracy Squeezeboxa/Transportera/Dueta. Zwykłe podpięcie dysku w jakikolwiek sposób sprawy nie rozwiąże. Bez chodzącego na komputerze/NAS SlimServera (lub jego nowszej wersji, SoftSqueeze) można sobie jedynie posłuchać radyjek internetowych.

 

Wbrew pozorom, takie rozwiązanie ma wiecej zalet, niż wad. Ale jeśli dla Ciebie to dyskwalifikuje sprzęt, to tym bardziej czuję się w obowiązku donieść, jak sprawa w rzeczywistości wygląda. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwiązałęm to tak:

QNAP TS-109 (dysk sieciowy z zainstalowanym slimserverem HDD750gb) włączony do sieci przez router. Router łączy się bezprzewodowo ze Squeezebox`em v3 (duży wyświetlacz, pilot bezprzewodowy). Squeezebox jest podłączony coaxial`em do daca zewnętrznego (w moim przypadku jest to cyrus dac-x). Cała impreza kosztuje ok. 2,5 tys (oczywiście nie wliczam ceny zewnętrznego dac`a - można grać na dac`u wbudowanym w squeezebox`a). Najtrudniejsze było zgranie skromnej (ok 200 cd) płytoteki na twardziela - nudne i czasochłonne. Wszystkie płyty są w bezstratnym WMA i zajmują ok 50 gb na dysku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper=>

nie widzę sensu kupowania klocków SlimDevices ,mimo że ten transporter cieszy oko-bardzo mi się podoba ;-)

Mam w laptopie dodatkową kartę dźwiękową z niej ciągnę kabel optyczny pod wyjście cyfrowe - optyczne w moim CD (wykorzystuje jego przetwornik) Zgrywam płyty EAC i używam Foobara 2000.

 

Ja chcę mieć osobny klocek z twardym dyskiem-magazynem z ewentualnym - sporadycznym podłączeniem do sieci ,tylko w czasie przerzucania plików raz na jakiś czas.

Snajper to jakby dwie różne drogi ;-)

 

Czy ta kieszeń na dysk umożliwi mi postawienie oprogramowania pod SlimDevices ?

Ewentualnie podaj przyklad takiej kieszeni-obudowy dysku ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwok=>

Czyli na tym dysku można poostawić oprogramowanie slimservera ?

Czy tylko na tym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy są inne ? Co ta obudowa dysku musi mieć ,aby to oprogramowanie na niej bezproblemowo można było zainstalować zZ?

Jaką jakość dźwięku uzyskałeś - do jakieiej klasy CD byś porównał ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> gutekbull

A robiłeś może jakieś testy odsłuchowe (najlepiej ślepe) płyta CD w Accuphase kontra plik lossless w laptopie podłączonym pod DAC-a w odtwarzaczu CD?

Jeśli tak, to jaki był wynik?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.