Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  171 członków

JBL Klub
IGNORED

Klub zwolenników JBL


Joku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam! Ostatnio dostałem Jbl studio l820 i szukam do nich wzmacniacza w cenie do 5tys. zł. i ma być nowy.

W przyszłym tygodniu będę jechał na odsłuch. Słuchałem tych głośników u znajomego na atoll in100 ale nie bardzo mi się spodobało to połączenie, grało to za jasno. Zastanawiałem się nad NAD C375bee ale jeszcze na nim nie słuchałem. Pokój w którym będę słuchał muzyki to około 17m2 a preferowane gatunki muzyczne rock, metal i trochę elektroniki. Najbardziej zależy mi na dobrej scenie i średnicy i dynamice. Przydałoby się gdyby wzmak wydobył też trochę więcej basu z tych głośników. Tutaj jest rysunek pokoju jakby mógł pomóc. Będe wdzięczny za każdą propozycje wzmacniacza do odsłuchu dziękuje za pomoc!

 

A i jeszcze jeśli to ważne to muzyki słucham narazie z konsoli z plików wav i planuje zakup daca prawdopodobnie Hegel HD12.

post-58579-0-43855200-1451729005_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego big bos !W cenie do 5 tys nic lepszego niż Atoll in 100 nie znajdziesz,to bardzo dobry piec ,prawdopodobnie przyczyną twojego rozczarowania jest samo żródło jak i pliki kiepskiej jakości ,jeśli masz możliwość posłuchaj konfiguracji /komputer + foobar +wtyczka omijająca windows ! Hagel którego proponujesz jak najbardziej może być ,wypróbuj jeszcze ASUS Xonar esence one -wersja z opami muses lub innego dobrego daca z asynchronicznym usb i regulowanym stopniem wyjściowym w podobnej cenie .Tym sposobem możesz zakupić samą końcówkę mocy i ominąć preamp integry który prawie zawsze jest wąskim gardłem wzmacniacza. Postaraj sie odsłuchać pawer ampy ATOLLA .Szczególnie AM100se ,kosztuje on niecałe 3 tys a generuje jakość dzwięku na poziomie wzmacniaczy za 10 tys. Od integry in100!!! am 100se odróżnia się tym że.gra bardziej nasyconą średnicą i przestrzennie, zachodzi subiektywne odczucie obcowania z muzykami i silna materializacja wokalu .Do tego jeszcze w miarę przyzwoite kabelki i hulasz panie hi-endowo , całość nie wyniesie cie więcej jak 6500 zł. Zaufaj mi wiem co mówię i nie zrażaj się przy pierwszych odsłuchach ,ATOLL potrzebuje ok 3 miesięcy na rozgrzewkę ,na początku gra koszmarnie ale juz po upływie tygodnia zgra się z twoimi l820 jak żaden przedtem. Pozdrawiam . / Łukasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego big bos !W cenie do 5 tys nic lepszego niż Atoll in 100 nie znajdziesz,to bardzo dobry piec ,prawdopodobnie przyczyną twojego rozczarowania jest samo żródło jak i pliki kiepskiej jakości ,jeśli masz możliwość posłuchaj konfiguracji /komputer + foobar +wtyczka omijająca windows ! Hagel którego proponujesz jak najbardziej może być ,wypróbuj jeszcze ASUS Xonar esence one -wersja z opami muses lub innego dobrego daca z asynchronicznym usb i regulowanym stopniem wyjściowym w podobnej cenie .Tym sposobem możesz zakupić samą końcówkę mocy i ominąć preamp integry który prawie zawsze jest wąskim gardłem wzmacniacza. Postaraj sie odsłuchać pawer ampy ATOLLA .Szczególnie AM100se ,kosztuje on niecałe 3 tys a generuje jakość dzwięku na poziomie wzmacniaczy za 10 tys. Od integry in100!!! am 100se odróżnia się tym że.gra bardziej nasyconą średnicą i przestrzennie, zachodzi subiektywne odczucie obcowania z muzykami i silna materializacja wokalu .Do tego jeszcze w miarę przyzwoite kabelki i hulasz panie hi-endowo , całość nie wyniesie cie więcej jak 6500 zł. Zaufaj mi wiem co mówię i nie zrażaj się przy pierwszych odsłuchach ,ATOLL potrzebuje ok 3 miesięcy na rozgrzewkę ,na początku gra koszmarnie ale juz po upływie tygodnia zgra się z twoimi l820 jak żaden przedtem. Pozdrawiam . / Łukasz...

 

Dziękuje za odpowiedź! Miałeś racje co do atolla był niewygrzany jeszcze oraz znajomy miał go podłączonego do dvd o czym mi nie wspomniał. Posłuchałem go w salonie na dobrym źródle i to było to okazał się lepszy od NADa oraz cambridge audio droższego o pare tys. Teraz tylko się zastanawiam czy nie dopłacić i kupić in200. Nie słuchałem jeszcze na nim i pewnie za pare tygodni znajde czas ale może ty wiesz jakie są różnice między nim a in100. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bardzo chętnie zapiszę sie do klubu.

Słuchałem 4343 i jestem oczarowany.

Może ktoś chce sprzedać oryginały lub klony 4343 lub 4344,4346 itp

urei też bym przygarnoł

 

pozdrawiam

Darek

4343B proszę bardzo cena 30000

Urei 811se około 11000zł najlepiej zgrywa się lampą single.

4430 około 9000zł wszelkie info na priv.

Edytowane przez lukag72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30kzł za 4343B, poważnie? Za 30-35k można kupić K2 9800 za zachodnią granicą.

Moje 4343 w które włożyłem jakieś 10tyś zł. stoją za 5k eur do wzięcia i chetnych nie ma.

Stać mogą i 10000zł trzeba pojechać sprawdzić i nie wiadomo co się zastanie. Ale to już normalne, a mówienie że coś można kupić za 50 % , proszę bardzo najlepiej uczyć się na własnych błędach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek.S,

 

Widzę, wystawiłeś na sprzedaż swoje JBL-e 4343 ASF Studio Monitor (2235H/2123H/2450J/2405H) za € 5.000,00 :

 

http://www.marktplaats.nl/a/audio-tv-en-foto/luidsprekers/m1018641191-jbl-4343-55-studio-monitor-met-2235h-2123h-2450j-etc.html

 

Beschrijving

 

Aangeboden vintage '78-79 JBL 4343 studiomonitoren met een legio aan upgrades. uiteraard met enkel JBL componenten.

 

Units:

- Laag 2235H (enkele jaren terug vernieuwd met originele C8R2235 kits)

- Laag-mid 2123H met originele conussen

- Mid 2311+2450J "2 Neodymium met 1,5 jaar oude Radian 1245-16 diafragma's

- Hoog JBL 2405H met originele membranen

 

Crossovers:

Door mijzelf gebouwde, externe JBL 3155 9V charge coupled filters op basis van het ontwerp van Giskard met Jantzen / Audyn Plus en Mundorf Supreme condensatoren, Jantzen Superes weerstanden en op bestelling gemaakte Jantzen Crosscoil spoelen.

De filters zelf zijn bekabeld met de welbekende Belden 9497 en de overige bekabeling is uitgevoerd met Vandamme Blue 2.5mm2 kabel.

$_85.JPG

$_85.JPG

 

hehe he :-) ... Evereściaki DD55000 się chce aby pozamiatały studyjniaki.

 

http://www.quoka.de/hifi-audio-tv-video-foto/boxen-lautsprecher-kopfhoerer/c7265a163092381/jbl-everest.html - preis € 15.000,00

 

Albo K2 S9800 / K2 S9800 Special Edition, tylko wiedz że one kosztują $20,000.00 właśnie te ''Special Edition'' które są w Nowym Jorku na Brooklynie :

 

http://www.usaudiomart.com/details/649225041-jbl-k2-s9800-se-speakers-extremely-rare/

1057942-jbl-k2-s9800-se-speakers-extremely-rare.jpg

1057945-jbl-k2-s9800-se-speakers-extremely-rare.jpg

 

A może K2 S9500 BQ za 1,580,000 JPY z Japonii : http://www.audiounion.jp/ct/detail/used/124389/

124389_3.jpg

124389_big.jpg

msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników firmy jbl zaznaczam na początku że jestem początkującym fanem dobrego brzmienia, dlatego nie ktore moje pytania mogą być banalne dla wiekszości użytkówników.Chciałbym się poradzić Was jakie kable (głośnikowe,ic,sieciowy)polecacie do zestawu Hk avr170 i klumny jbl es 30 z odtwarzaczem bd30 hk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukag72/branżysta/handlarzyna z Łodzi zaraz będzie wciskał nowym użytkownikom swoje vintage z niższej i średniej półki. On tylko czyha na takie okazje aby kogoś upolować, komu by tu wcisnąć jakiegoś wzmaka czy kolumnę. Pewnie i na priva sam się wprasza i proponuje swoje vintage.

 

 

4343B proszę bardzo cena 30000

Urei 811se około 11000zł najlepiej zgrywa się lampą single.

4430 około 9000zł wszelkie info na priv.

 

Wypier.dalaj stąd! z tym. Jak ktoś będzie chciał kupić to kupi sobie w lepszej cenie od prywatnej osoby, a nie po droższej od branżysty/handlarza.

 

Takich cen to nawet Nabor nie narzucał :D

msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukag72/branżysta/handlarzyna z Łodzi zaraz będzie wciskał nowym użytkownikom swoje vintage z niższej i średniej półki. On tylko czyha na takie okazje aby kogoś upolować, komu by tu wcisnąć jakiegoś wzmaka czy kolumnę. Pewnie i na priva sam się wprasza i proponuje swoje vintage.

 

 

 

 

Wypier.dalaj stąd! z tym. Jak ktoś będzie chciał kupić to kupi sobie w lepszej cenie od prywatnej osoby, a nie po droższej od branżysty/handlarza.

 

Takich cen to nawet Nabor nie narzucał :D

Atllon 11 totalny teoretyk nawet chłopie nie miałeś do czynienia 1% sprzętu o którym piszesz, gdyby nie net , nie miał byś zielonego pojęcia i trzymaj te wypowiedzi na ryj , nie znasz mnie OFICJALNIE Przy wszystkich cię wyzywam na walkę pieszą lub konną. Miałewś przyjechać do Łodzi i co dupa przytrzęsła. Dawaj do siebie adres , to CI śmieciu takie odwiedziny zrobię że zapamiętasz mnie do końca życia. KNOCIE>

Edytowane przez lukag72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki to typ lukag72, jak we wpisie #16 i #20 :

 

http://www.audiostereo.pl/sony-730es-vs-770es_124994.html#entry3703540

...sam się wprasza na priva, i gdy nic nie odpisują, wtedy pisze im tak jak tam widać.

 

On kręci tym niższym sprzętem vintage i czasem coś mu tam lepszego wpadnie jak to co oferuje za 30,000.00 zł, a tak przeważnie to niska, średnio-niska, i jeszcze rzadziej średnia półka. On świadczy ''usługi'' handluje tym niższym vintage, wszelkiej marki i maści, idzie na ilość aby tylko był obrót i jak największy zysk na każdym towarze. Ten typ to żadna prywatna osoba sprzedająca w ilości kilku sztuk, raz na jakiś czas, tylko po prostu niepłacący podatków usługodawca/branżysta/handlarz idący na ilość.

 

Typ z Łodzi ( http://www.audiostereo.pl/user/26076-lukag72/ ) podaje 3 miejscowości Łódź-Ulm-Londyn, a numerów/kart branżowych ma kilka z polskimi numerami - których tu nie podał, i żadnego prywatnego, aby go nie ścignęli za ew. przekręty.

 

Lukag72 o sobie : ''Poszukuję, poszukuję i odkrywam ,i chyba nigdy tego nie zmienię'' – handlarz wiecznie poszukuje :D, on prawie nic nie słucha tylko przerzuca i poszukuje jeleni którzy sprzedadzą mu coś za pół ceny, aby mógł jak najwięcej zarobić.

 

Zawieszone konto lukag72 http://allegro.pl/show_user.php?uid=15529183 - pewnie ma inne, tak samo jak skrzynki e-mail.

 

Jest zasadnicza różnica między nim a mną. On lubi przerzucać (wiadomo z jakich względów) i sporadycznie posłuchać przy odbiorze i trochę u siebie.

 

Ja nie lubię przerzucać, tylko słuchać muzyki wyczynowych/hardcore'owych set-upów. Tak, ze raz a konkretnie i pozamiatane. A nie się pierniczyć i przerzucać tak jak on.

 

On nie ma topowych set-upów, tylko przerzuca co się da z niższej półki :

Jestem takim samym fanem Sansui jak Sony, Marantza,Kenwooda, Yamahay,LG,Samsunga,Grundiga, Telefunkena ,Sonaba ,B&O jak i jeszcze kilkunastu firm czy firemek.

...jak to handlarz.

msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki to typ lukag72, jak we wpisie #16 i #20 :

 

http://www.audiostereo.pl/sony-730es-vs-770es_124994.html?do=findComment&comment=3703540

...sam się wprasza na priva, i gdy nic nie odpisują, wtedy pisze im tak jak tam widać.

 

On kręci tym niższym sprzętem vintage i czasem coś mu tam lepszego wpadnie jak to co oferuje za 30,000.00 zł, a tak przeważnie to niska, średnio-niska, i jeszcze rzadziej średnia półka. On świadczy ''usługi'' handluje tym niższym vintage, wszelkiej marki i maści, idzie na ilość aby tylko był obrót i jak największy zysk na każdym towarze. Ten typ to żadna prywatna osoba sprzedająca w ilości kilku sztuk, raz na jakiś czas, tylko po prostu niepłacący podatków usługodawca/branżysta/handlarz idący na ilość.

 

Typ z Łodzi ( http://www.audiostereo.pl/user/26076-lukag72/ ) podaje 3 miejscowości Łódź-Ulm-Londyn, a numerów/kart branżowych ma kilka z polskimi numerami - których tu nie podał, i żadnego prywatnego, aby go nie ścignęli za ew. przekręty.

 

Lukag72 o sobie : ''Poszukuję, poszukuję i odkrywam ,i chyba nigdy tego nie zmienię'' – handlarz wiecznie poszukuje :D, on prawie nic nie słucha tylko przerzuca i poszukuje jeleni którzy sprzedadzą mu coś za pół ceny, aby mógł jak najwięcej zarobić.

 

Zawieszone konto lukag72 http://allegro.pl/show_user.php?uid=15529183 - pewnie ma inne, tak samo jak skrzynki e-mail.

 

Jest zasadnicza różnica między nim a mną. On lubi przerzucać (wiadomo z jakich względów) i sporadycznie posłuchać przy odbiorze i trochę u siebie.

 

Ja nie lubię przerzucać, tylko słuchać muzyki wyczynowych/hardcore'owych set-upów. Tak, ze raz a konkretnie i pozamiatane. A nie się pierniczyć i przerzucać tak jak on.

 

On nie ma topowych set-upów, tylko przerzuca co się da z niższej półki :

 

...jak to handlarz.

 

Posłuchaj uważnie, napiszę to na forum ogólnym, żebyś zrozumiał ty, a przynajmniej zrozumieją to osoby inteligentne.

Nigdy w życiu ode mnie nic nie kupiłeś, nigdy ze mną nie miałeś bezpośrednio styczności - chyba tego nie zaprzeczysz. Nie znasz stanu rzeczy które sprzedaję, wyrywasz z kontekstu zdania z rozmów prowadzonych na forum zmieniając w ten sposób ich znaczenie. Próbujesz oceniać mnie samemu obrzucając błotem mnie i kolegę Piotra używając chamskich epitetów. Nie wiem ile masz lat, ale zachowujesz się jak prostak lub małolat, który nic nie robi tylko siedzi w sieci by hejtować innych. Po tym co napisałeś mi prywatnie nie wierzę że jesteś 84 rocznik.

Zbanowałem cię w moim temacie tylko i wyłącznie na twoje życzenie. Nie znasz mnie i nie pozwolę się obrażać byle komu.

Jeśli nadal będziesz w ten sposób sie zachowywał umieszczę naszą prywatną korespondencję na forum. Wtedy wszyscy zobaczą jaki jesteś.

 

Staram się być obiektywną osobą i doceniam twój wkład w tematy na forum w tym moje bo zawsze wrzucisz ciekawe zdjęcia lub opisy z innych stron, ale wiedza teoretyczna to nie wszystko.

Nie jestem złośliwy, mam już swój wiek na karku i jeśli chcesz bym traktował jak faceta na poziomie to tak się zachowuj. Teksty typu "że ci wp***dolę" pasują do gówniarzy z piaskownicy.

Ps.

Przepraszam, że poruszam tą sprawę na forum w temacie, którego nie jestem autorem. Na wszelkie dobre sugestie lub konstruktywną krytykę zawsze jestem otwarty i każda dobrą radę przyjmę z szacunkiem, ale nie pozwolę się obrażać osobie która mnie nie zna i nie miała ze mną kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowałem cię w moim temacie tylko i wyłącznie na twoje życzenie.

 

Na wasze wspólne/koleżeńskie życzenie piotr'a112 i lukag'a72, zbanowałeś mnie i innych - piotr112 pajacuje i nie umie kulturalnie się zachowywać, a ty popierasz go w jego działaniach włażąc mu w tyły.

 

Nie tylko mnie wyautowałeś na 101-str. jak widać w załączniku, bo także zajebistą osobowość electro.

 

Z czasem byliby jeszcze inni, którzy by się upomnieli, ale zaraz wszystko zostało usunięte - i wygląda tak jakby nic się nie stało, nawet żadnej informacji nie ma o tym kogo wyautowałeś...jak to nazwałeś.

 

Napisałeś że ''swym wątku/temacie'' - twój wątek to będzie z kilkoma pierwszymi wpisami poprzedzającymi mój pierwszy wpis, na pierwszej stronie. Czyli w takim stanie, w jakim go kiedyś odnalazłem na którejś z dalszych stron zakładki Hi-End.

 

http://www.audiostereo.pl/hi-endvintage-kolumny-jbl_93819.html/page__st__3000

 

To co pisałem to dla innych, nic dla siebie i co mi z tego!!!

 

JBL to moja pasja! :-) A dla ciebie to od czasu do czasu jakiś handlarski produkt vintage, i to z ich tańszej półki.

 

Widzicie lugag'a72 ostatnie zdanie tam na dole w załączniku.

 

Dla mnie bez różnicy czy ja pisze na priva czy na ogólnym, czy na żywca w oczy ... jest prawda maksymalna.

 

Nie to co piotr112 i lukag72 którzy koleżeńskie układanki i nieczyste zagrywki robią.

 

Nie do mnie z takim tekstami i numerami jak oni wywijają, bo mam swój honor, i to jeszcze jaki ... aby chociaż mieli zielone pojęcie!

 

Nawet gdybym mógł, nie będę pisał już tam w tym wątku branżysty lukag-a72 dopóki on będzie tym wątkiem operował!! lukag72 może mi buty całować i szorować a i tak nic tam nie napiszę.

 

Podziękujcie dla koleżeńskiego/przyjacielskiego duetu z Łodzi lukag72 & piotr112

 

Gdy lata temu zaczynałem tam pisać na pierwszej stronie to nie wiedziałem że to branżysta, bo wtedy jeszcze nie miał niebieskiej łatki branża. A gdyby miał, to bym od razu własny wątek założył.

 

Nie chce żeby moje wpisy tam były! - chce mieć przeniesione/zabrane stamtąd (razem z resztą) gdzie indziej, wszystkie wpisy poczynając od mego pierwszego.

 

Wiecie co wam powiem!, tamten wątek ''Hi-end&vintage kolumny JBL'' dużo osób uważa za mój, bo mi sami wielokrotnie na priva pisali, choćby tak:

 

''Ale przede wszystkim życzę Ci, żebyś kontynuował swój watek o JBL. Uważam, że jest to jeden z najlepszych wątków na tym forum.''

 

albo :

 

''Twój wątek na temat JBL jest teraz właściwie jedynym, który przeglądam na audiostereo. Super! Nie odpuszczaj tego tematu bo wiedzę o tym masz jak nikt w Polsce.''

 

I inne w tym stylu, że czytają to forum głównie albo tylko dla Amerykańskich kolumn JBL

post-28079-0-76727700-1455641272_thumb.jpg

msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek.S,

 

Jestem zainteresowany twoimi kolumnami 4343 proszę o kpntakt

Pozdrawiam

Darek

 

4343 ASF Studio Monitor (2235H/2123H/2450J/2405H) - taka trochę mieszanka, z każdej kolumny po trochu, bo z oryginału poza obudową nic nie pozostało. Chyba, że w kolumnach ma jeszcze stare oryginalne zwrotnice - jak tak to dobrze, bo im więcej oryginalnych komponentów tym lepiej, nawet jak są poza kolumnami, ale oryginał.

 

Tu jest moja myśl tuningowa http://www.audiostereo.pl/hi-endvintage-kolumny-jbl_93819.html/page__st__950#entry2972514 po której wymienił na horny 2311, i drivery z 2'' wyjściem.

 

Tam 1,5'' driver 2435HPL z 3'' berylem by pozamiatał.

 

W miejsce aluminiowych diaphragm'ów Radian 1245-16, do 2450J możesz wstawić oryginalne tytany, albo 4'' berylowe diaphragms.

 

Patrzę w zewnętrznych zwrotnicach do tych 4343ASF jedna bateryjka 9V, a mówiłem aby wstawił 27V, a nawet 40V ;-)

 

No i na papierowym mid-basie czy nisko-średnio-tonowym 2123H, do wymiany są Jantzen'y Cross-Cap. Rezystory na Mundorf M-Resist Supreme. A cewki jak kto woli, ale miedziane taśmy to nie moje granie, bo lepiej grają cewki z rdzeniem EI.

lithium-ion-accumulator-battery.jpg

msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4343B proszę bardzo cena 30000

Urei 811se około 11000zł najlepiej zgrywa się lampą single.

4430 około 9000zł wszelkie info na priv.

To ja UREI 813c kupiłem za duużoo mniej od prywatnej osoby w UK... faktycznie ceny z kosmosu, no ale każdy jakoś żyć musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To ja UREI 813c kupiłem za duużoo mniej od prywatnej osoby w UK... faktycznie ceny z kosmosu, no ale każdy jakoś żyć musi :)"

juter22

Jak ci te urei grały?

Ja sluchałem osobno w innych systemach 813 i JBL 4343B i oba zestawy bardzo mi się podobały.

 

Panowie porównywał ktoś Urei 813 i JBL 4343.

Jakie opinie?

 

Ceny w Polsce zaczynają być śmieszne. Taniej będzie z Japonia

 

Jest ktoś na śląsku kto ma Urei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wasze wspólne/koleżeńskie życzenie piotr'a112 i lukag'a72, zbanowałeś mnie i innych - piotr112 pajacuje i nie umie kulturalnie się zachowywać, a ty popierasz go w jego działaniach włażąc mu w tyły.

 

Nie tylko mnie wyautowałeś na 101-str. jak widać w załączniku, bo także zajebistą osobowość electro.

 

Z czasem byliby jeszcze inni, którzy by się upomnieli, ale zaraz wszystko zostało usunięte - i wygląda tak jakby nic się nie stało, nawet żadnej informacji nie ma o tym kogo wyautowałeś...jak to nazwałeś.

 

Napisałeś że ''swym wątku/temacie'' - twój wątek to będzie z kilkoma pierwszymi wpisami poprzedzającymi mój pierwszy wpis, na pierwszej stronie. Czyli w takim stanie, w jakim go kiedyś odnalazłem na którejś z dalszych stron zakładki Hi-End.

 

http://www.audiostereo.pl/hi-endvintage-kolumny-jbl_93819.html/page__st__3000

 

To co pisałem to dla innych, nic dla siebie i co mi z tego!!!

 

JBL to moja pasja! :-) A dla ciebie to od czasu do czasu jakiś handlarski produkt vintage, i to z ich tańszej półki.

 

Widzicie lugag'a72 ostatnie zdanie tam na dole w załączniku.

 

Dla mnie bez różnicy czy ja pisze na priva czy na ogólnym, czy na żywca w oczy ... jest prawda maksymalna.

 

Nie to co piotr112 i lukag72 którzy koleżeńskie układanki i nieczyste zagrywki robią.

 

Nie do mnie z takim tekstami i numerami jak oni wywijają, bo mam swój honor, i to jeszcze jaki ... aby chociaż mieli zielone pojęcie!

 

Nawet gdybym mógł, nie będę pisał już tam w tym wątku branżysty lukag-a72 dopóki on będzie tym wątkiem operował!! lukag72 może mi buty całować i szorować a i tak nic tam nie napiszę.

 

Podziękujcie dla koleżeńskiego/przyjacielskiego duetu z Łodzi lukag72 & piotr112

 

Gdy lata temu zaczynałem tam pisać na pierwszej stronie to nie wiedziałem że to branżysta, bo wtedy jeszcze nie miał niebieskiej łatki branża. A gdyby miał, to bym od razu własny wątek założył.

 

Nie chce żeby moje wpisy tam były! - chce mieć przeniesione/zabrane stamtąd (razem z resztą) gdzie indziej, wszystkie wpisy poczynając od mego pierwszego.

 

Wiecie co wam powiem!, tamten wątek ''Hi-end&vintage kolumny JBL'' dużo osób uważa za mój, bo mi sami wielokrotnie na priva pisali, choćby tak:

 

''Ale przede wszystkim życzę Ci, żebyś kontynuował swój watek o JBL. Uważam, że jest to jeden z najlepszych wątków na tym forum.''

 

albo :

 

''Twój wątek na temat JBL jest teraz właściwie jedynym, który przeglądam na audiostereo. Super! Nie odpuszczaj tego tematu bo wiedzę o tym masz jak nikt w Polsce.''

 

I inne w tym stylu, że czytają to forum głównie albo tylko dla Amerykańskich kolumn JBL

Nadal publicznie obrzucasz ludzi błotem nie znając nikogo z nas ani mnie anni kolegi Piotra. Dlaczego nie chcesz stanąć do konfrontacji na sprzęt, chętnie zapoznamy się z twoim systemem, potwierdź swoją wyczytaną w necie wiedzę z rzeczywistością ?

Może przytoczysz za co dostał bana twój znajomy. Bądź obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.