Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  25 członków

MBL Klub
IGNORED

MBL klub


xniwax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety moje kolumny są odrobinkę starsze od Twoich:) Są z początku produkcji (mają numery 211 i 212). Pamiętam jak grały gdy je podłączyłem po raz pierwszy w swoim systemie w 2009 roku. Z czasem (po około 2 latach grania) zacząłem odczuwać brak góry i wtedy zdecydowałem się na wymianę kilku elementów w zwrotnicy. Wymieniałem sam na elementy o takich samych parametrach, więc to bardzo prosta ingerencja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, doszedł kolejny posiadacz cebulek ... mbl 100 ... , niestety z braku miejsca będą szły na sprzedaż ... , szanowni klubowicze z czym najlepiej łąćzycie swoje cebulki ? u mnie aktualnie stoją w sypialni podłączone pod zestaw pioneer spec i szpule revoxa . A oto one ..

oj690_dd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ktos sluchal moze wersji E DAC-a 1611 i moze odniesc to brzmienie np do brzmienia CD 1531 lub innych DAC-ow za okolo 30 tys zl ?

 

Wersji 1611E nie słuchałem. W zestawie 1611F/1621A brzmienie jest podobne w charakterze do brzmienia 1531. Oczywiście, poszczególne aspekty są na zdecydowanie wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Witam.
Czy ktos z was mial przyjemnosc sluchac wzmacniaczy mbl 9008 i jesli tak, to jakie odniosl wrazenie? Pytam, bo pojawily sie wlasnie na sprzedaz i jako, ze mam podstawowa trojke 6010 1611 1621 to czuje pokuse aby moze skompletowac sobie caly Mbl reference system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak ktoś szuka fajnych monobloków to na ebay są MBL 8011AM. Wersje wcześniejszą M mam już z 10 lat i pod Zollery Solution nie znalazłem lepszych urządzeń. A teraz bez żadnego problemu napędzają cebulki. Więc tak jak gdzieś napisali  moc ciągnika, przejrzystość kryształu. I dorzuca od siebie magiczna średnica. Gdyby były białe to czarne byłyby do sprzedania 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.