Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  19 członków

Sonneteer Klub
IGNORED

Klub Miłośników SONNETEER


ArtiQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem, bo głupi byłem...natomiast widzę, że cała reszta to wszystkowiedzący i niebłądzący mądrale...nie uczą się na błędach, bo ich nie popełniają, ba jeszcze uczą innych...no i co Panowie, powinienem dostać po łapkach?

skąd biorą się tacy ludzie?!...no ale nie dowiem się, bo gdzie mi do Was domorośli detektywi...ech, a miało być tak przyjemnie w klubie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisuję się do klubu jako były właściciel (jajakobyły jednym słowem).

 

Odtwarzacz Byron - co kto lubi, ja nie bardzo :-)

 

Orton - bardzo zacne urządzenie do wysokoefektywnych głośników, duża klasa.

 

Kiedyś z guttenem stwierdziliśmy, że Alabaster to taki trochę Callisto dla uboższych, pod wieloma względami podobna stylistyka, choć możliwości oczywiście nie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś już zrezygnował z Pliniusa, którego już podobno zamówiłeś i płynie do Ciebie? YBA Integre też była "super" tylko na parę dni - i dobrze, teraz ja się ną cieszę (choć to bardzo nieładnie podbijać swoją aukcję). Coś za często zmianiasz obiekt swoich westchnień.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plinius czemu nie, może kiedyś...ale z tego co wiem, to poluje na niego raczej xniwax,

 

i jaka aukcja, nie wiem ile razy mam powtarzać, że nie wystawiam na sprzedaż Sonneteera!, ludzie czy już nie można tu dyskutować bez podejrzeń i podtekstów!?!

 

i nie sądziłem, że tylko ja na tym forum przerzuciłem wiele klocków...reszta jak widzę od lat trwa niezmiennie z tymi samymi sprzętami...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniam, jesli nie pammietasz -

Na aukcji http://allegro.pl/item316963529_yba_integre_rare_audiofilska_integra_bcm_.html kupiłem Ybę (notabene uważam, że to naprawde świetny sprzęcik za rozsadne pieniądze) - po skontaktowaniu sie ze sprzedawczynią dostałem numer telefonu do Ciebie (zgodny z numerem z aukcji Sonneteera) Więc jak widać licytowałeś we własnej aukcji (i po co - Yba sama by się sprzedała). Na pytanie co to za "nowe dziecko" za 3x wiekszą kasę kupiłeś (w opisie aukcji) odpowiedziałeś, że pliniusa i już do Ciebie płynie. Szkoda, bo po prostu kręcisz, a nieżle się czyta twoje posty - niestety teraz jesteś mało wiarygodny. A można było po prostu powiedzieć, że YBA była u Ciebie krótko, ale przegrała z Sonneteerem. Chyba sie trochę zapetliłeś w swoim kręceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Z całą pewnością nie jest za słodziutki czy też cieplutki.Kwestia polega na tym aby całość była odpowiednio dobrana i chciała ze sobą grać.Notabene w ostatnim czasie kiedy miałem do czynienia z różnymi lampami to brzmiały one właśnie mało kolorowo czy też ,że tak powiem za mało było tego ciepełka. W odbiorze były mniej przyjemne i bardziej męczące.A kilka z nich po prostu grało bardzo słabo. Ja lubię posłuchać bardzo długo, jak już mnie weźmie to niemal całe późne popołudnie, aż do godzin nocnych.Gdzie wtedy najlepiej mi się słucha.Ten Cd ma swój charakter i barwę charakterystyczną chyba dla całej serii SONNETTERA.Jak już mowa o Sonnetterze to bardzo podobał mi się wzmacniacz alabaster.Bił na głowę o wiele droższe tranzystory.Pięknie brzmiał jak na tranzystor szczególnie ta jego barwa i niesamowity spokój zawodowca-naprawdę fajne urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Alabastra zgadzam się z Tobą w 100%,

ja też lubię długie, wieczorne odsłuchy - gdy zapada zmrok muzyka brzmi najpiękniej :-),

 

a Byrona może uda mi się kiedyś wypożyczyć do testów - firmowe zestawienie może zagrać ciekawie choć nie jest to regułą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zestaw sonneterra świetnie wypada na zollerze.Ja kupiłem go od kolegi który miał PS.5,1 i do tego subasy wzmacniacz lampowy Burdiak i grało mu to naprawdę bardzo dobrze.Alabastera słuchałem z trudnymi kolumnami furioso i trochę się na nich męczył ale już na innych było dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> ArtiQ - za cygaro to dziekuje, ale zapraszam na szklaneczke znakomitego Taliskera ;-)

 

-> audio - dzieki :-) calosc brzmi rzeczywiscie znakomicie. jesli chodzi o kable to znajac zycie niedlugo zaczne kombinowac i wtedy sie okaze czy The Breeze wytrzyma probe czasu. poki co to on uratowal brzmienie w poprzedniej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.