Skocz do zawartości
IGNORED

zbalansowana integra do 10k


holy

Rekomendowane odpowiedzi

Rowniez uwazam ze z Krellem nie mozna spudlowac, aczkolwiek od siebie jeszcze dodam, ze integry Classe rowniez sa bardzo fajne - na uwage zasluguje szczegolnie model CAP-151.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety niczego z ww. nie słuchałem,

ktoś w innym temacie stwierdził że brzmienie classe i McIntosha jest bardziej analogowe niż krella czy można tak stwierdzić,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

witam,

obiecałem, że skrobnę parę słów jak już sie osłucham z Luxmanem L-505U, no to jestem. Tyle tylko, że będę pisał o 550A II bo 505U... wróciła, skąd przyjechała :)

Przez trzy tygodnie próbowałem przekonać się, na czym polega czar Luxmana i... poległem. Owszem, obiektywnie rzecz biorąc grał bez zarzutu, ładnie, równo i czysto, ale to wszystko, co można było o nim powiedzieć. Po prostu dobry wzmak, i tyle - nie wywoływał u mnie większych emocji. Brakowało tego "czegoś".

Na szczęście trafiłem na przyjaznego i chętnego do pomocy dilera (tu ukłon w stronę warszawskiego Audiopunktu), który - w przeciwieństwie do większości sklepów w tym kraju - nie zapomniał o mnie w momencie, w którym wpłaciłem pieniądze i pozwolił mi bez problemu dalej szperać w swoim asortymencie, i to mimo znacznego upływu czasu od zakupu. I tak po konsultacjach z p. Arturem na temat moich wciąż niezaspokojonych oczekiwań słuchowych trafił do mnie (wyceniony na tę samą kwotę co 550U) 550A II. I tu skończyłem marudzić :) 550A II to zupełnie inna bajka - dźwięk jest znacznie bardziej nasycony, barwny, przestrzenny, bas pełniejszy i niższy. I potrafi czarować! :) A to, że nominalnie ma "ledwie" 20 (ciepłych) watów, to jest jakieś nieporozumienie. Mam prądożerne i niskoefektywne kolumny, a 550A II robi z nimi, co chce - czapki z głów! Powiem tylko, że gdyby maluch miał takie 20KM jak Luxman 20W to by mógł zagrać głowną rolę w "Szybkich i wściekłych IV"... ;) Tak więc w moich poszukiwaniach Świętego Graala wzmak mogę już odhaczyć :)

pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.