Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Mam czas a dokladnie kilka miesiecy po czym będę wybierał wzmak do 5-6 tyś pewnie z używek i na 90% kolumny to dynaudio(podstawki czy podłogowe też się sprawdzi) oddaje właśnie m20 ale bez konkretnego wzmocnienia nie mogę dużo o nich powiedzieć. Barwą jest super,góra aksamitna a bas jako taki jest ale czuje że można lepiej i dlatego sprawdzę m30-podlogowe ale po wymianie wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trab

To postaw jeszcze pod mosiężnymi krążkami platformy kwarcowe. Być może się zdziwisz, szczególnie, że grasz na S25 :)

Do jakiej wysokości masz zasypany stand? (2/3, 3/4, 1/1 wysokości?) Czy to jest stand6?

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest stand 6, wypełniony do połowy ołowiem a potem ligniną.

Opisz jakie były Twoje spostrzeżenia po postawieniu na granicie. Czytałem różne opinie na temat wpływu tego elementu.

 

Jeszcze co do 25SE, rzeczywiście mają dziurę na średnicy. W efekcie brzmią jakby z włączonym loudness. To jest aspekt, który szczególnie daje się odczuć gdy słucha się innych kolumn typu Spendor. Ja jednak tę manierę zaakceptowałem. Tak, to jest ich słaby punkt. Jednak chcę też napisać, że ten kompromis akceptuję. Świadomie. To jest granie daleko inne niż Harbeth. W tym miejscu pozdrawiam Cię Mirku ( Miroslav ) . Mirek przesiadł się właśnie z 25 na herbatniki. I żyje. I ponoć jest mu calkiem dobrze ; )

Edytowane przez Trab

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie.... macie największe doświadczenie z dyniami więc zapytam Was... problem mam taki - słucham na codzień emit20 z nad326 i jest dość uniwersalnie, za tą cenę nie mam powodów do narzekań... jednak chciałem coś poprawić i wybrałem się na odsłuchy (które się przedłużają 3ci miesiąc)... wzmaki które najbardziej mi zapadły w pamięc to:

- naim nait 5si - wszystko byłoby dobrze wręcz wyśmienicie ale ze względu na problemy z trafo oddałem;

- nad 375 - śliczna góra taka cukierkowa, ale bas burczał jak burczybrzuch;

- cayin a55tp - śliczny bas konturowy taki jak bym chciał, ale zrobił się za duży kontur, i góra potrafi zakłuć,

 

i teraz do konkretów, czy istnieje wzmacniacz do 5k, najlepiej tranzystor który poprawiłby zagrać górą nada i dołem cayina, żeby brzmienie nie szło ani za bardzo w konturowość ani za bardzo w mułowatość z lekkim plusem w strone ciepłoty i wypełnienia ?

 

innymi słowy mówiąc brzmienie nada z lepszym dołem, lub brzmienie cayina z mniejszym konturem i delikatniejszą górą :)

 

Z uporem maniaka będę powtarzał. Spróbuj Haiku Audio. Nie czytaj o wattach tylko podłącz ten wzmacniacz i posłuchaj. W końcu ma to dobrze grać a nie wyglądać w specyfikacji.

Mam Haiku Audio Bright MK3 z DM 3/7 i pewnie nie jeden by sie zdziwił słuchając tego.

Dlatego za "Adam 38" będę sugerował byś dał sobie szansę.

 

Słuchałem/miałem na testach Nad C388, Rotel A14 i Rotel RA 1572, Advance Acoustic x-i125 jeszcze nie znając Haiku i nie kupiłem ich. Nie robiły wrażenia.... a mają duuuuużo więcej wattów. ;)

 

Ps. od siebie dodam, że właśnie zamówiłem nowe, inne lampy by spróbować innego brzmienia. Koszty nie są duże a ciekawość zżera. :)

Edytowane przez Stefan Olszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Chcę teraz od siebie napisać, że to są genialne kolumny.

Na początku napędzałem je Cambridge Audio 840 i było bardzo, bardzo dobrze.

Potem był mocniejszy tranzystor a teraz mocna lampa. Od początku ich posiadania mam tylko dużo satysfakcji. Ustawisz je dokładnie - odwdzięczą się w stereofonii. Dasz lepszy prąd - od razu usłyszysz poprawę sybilantów i zejście na basie. Bas. One mają możliwości w tym zakresie takie, jakich brak niejednej podłogówce. Mogę zagwarantować, że nie będziecie mieli powodów aby z zazdrością patrzeć na to jak nisko podłogówka schodzi na basie. Grają w salonie o powierzchni 35m2, 60cm od ścian bocznej i tylnej. Właśnie sobie słucham i ... jest pięknie, przepięknie.

 

Dynki to wyjątkowe kolumny, jak przypasują to nie ma "zmiłuj się".

Pozdrawiam,

 

.....z przyjemnością czytam takie słowa...

lata temu kolega który słuchał u mnie S25 do dziś bardzo miło wspomina te kolumny ( miał również możliwość posłuchać je u siebie)

i po tylu latach nosi się z zamiarem zakupu S25 ;-) ...trzymam kciuki aby to zrobił bo ponownie będę miał okazję gościć S25 ....

....może być bardzo ciekawie ;-)

Pozdrawiam

Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako że szukam kolumn od jakiegoś czasu padło światło na C2 confidence.

 

Jaka jest Wasza opinia o wystawieniu ich do 22mkw i połączeniu z mocną lampą na Kt150?

 

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako że szukam kolumn od jakiegoś czasu padło światło na C2 confidence.

 

Jaka jest Wasza opinia o wystawieniu ich do 22mkw i połączeniu z mocną lampą na Kt150?

 

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

....z tego co przeczytałem to przerzuciłeś ileś tam kolumn i jakoś Accordo wpadły w ucho

powiem co ja bym zrobił na Twoim miejscu ;-) ....przy okazji przepraszam kolegów z klubu Dynaudio

ale bez wahania starałbym się o KTEMY....i temat kolumn zamknięty....pamiętam jak 3 lata temu na Audio Show zagrały z i88

...jeden z piękniejszych dźwięków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to S25 powinny nazywać się kontur. One z płynnością i przyjemnością z grania serii kontur nie mają nic wspólnego.

/.../

 

Odpowiedz na pytanie czemu tak roznimy sie w odbieraniu "starych" i "nowych" Dynaudio jest zapewne prosta: akustyka.

S25 graly u mnie w wyrownany sposob (oczywiscie biore na margines problemy z basem, ktore musialem czesto zalatwiac zatyczka w bassreflexie). Potwierdzaja to pomiary tych glosnikow, ktore pokazuje wyrownana charakterystyke:

"Moving higher in frequency, the Special Twenty-Five's overall response looks impressively flat, with little evidence of the 2.4kHz crossover point."

https://www.stereophile.com/content/dynaudio-special-twenty-five-loudspeaker-measurements

 

Zapewne akustyka Twojego pomieszczenia sprzyja podbiciu skrajow pasma, co tlumaczyloby tez dlaczego "stare" dynki graja u Ciebie zywiej, a dla mnie po prostu mulowato.

 

Do zalet nowej serii, ktore wymienilem wczesniej, dodam jeszcze jedno: w nowych Contourach usztywniono ogolna konstrukcje obudowy (m. in. przednia plyta aluminium) i to slychac (swoja droga 30-stki w 2 kartonach waza 100kg). Naprawde nie mam wrazenia, ze place coraz wiecej za coraz gorzej...

Edytowane przez saku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na pytanie czemu tak roznimy sie w odbieraniu "starych" i "nowych" Dynaudio jest zapewne prosta: akustyka.

 

Słuchałem wymienionych przeze mnie kolumn często w trzech różnych pomieszczeniach.

U sprzedającego kolumny przy kupnie.

U siebie

U kupującego.

 

Mam zupełnie odmienne zdanie, które dla Ciebie jest takie proste.

Wg mnie, jest to rzecz gustu :)

 

A to że w przypadku Dynaudio od jakiegoś czasu płacimy coraz wiecej za coraz mniej, to jest FAKT, vide - Special 40.

Budowa tych kolumn i walory dźwiękowe i korelacji ich ceny, najdobitniej temu dowodzi, a jest to kolumna rocznicowa,

wieńcząca CZTERDZIESTOLECIE osiągnięć firmy...

 

Moje Contoury 3.4 zamieniłem na S25 zupełnie przypadkowo, po prostu pod moim ogłoszeniem sprzedaży 3.4 napisał do mnie facet, który zaproponował mi S25 za Contoury, Zgodziłem się. Kwestie finansów odłóżmy.

Pamiętam że były właściciel pisał o dużej uldze, po przesiadce na 3.4.

Podobna sytuacja miała miejsce w nowym właścicielem moich 3.3 który zamienił je również w miejsce S25.

Pisałem o tym w wątku, bo w pięknym drewnianym domu, Contury 3.3 dosłownie rozwalcowały jego S25, czego byłem nausznym świadkiem, i to pod lampą i cd Mcintosh,

 

Także bede asertywny do bólu jednak, że nastąpił jednak jakoś zwrot pod drodze w Dynudio, i ludzkie gusta to weryfikują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukujcie się dalej, że płacicie za jakiś progres. Wystarczy spojrzeć na technikalia w tych kolumnach - nic, lub prawie nic nie zmienia się od lat. Tak jak sobie wymyślili plastik i szmatę to i dalej to klepią. Wzrost cen wynika z wyższych kosztów, większej marży i trochę droższego wykończenia, gdzie to ostatnie jest i tak tylko drobną składową.

 

A co do S25... to mam podobne zdanie jak Rambo. To imho nie jest to najbardziej udany model w karierze Dynaudio i tu nie ma co dyskutować a, że znajdą się ich amatorzy... znajdą się na wszystko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem tandem dzielonkę Naima z Dynaudio i moim zdaniem nie jest to najszczęśliwsze towarzystwo. Naim gra punktualnie basem, ale z Dynaudio już nie jest tak różowo, jest zbyt miękko i monotonnie. Dynki potrzebują stalowego uchwytu na basie, bo będzie nudno. I to jest dobry kierunek.

 

Skyrobin ..a masz jakieś konkretne sugestie w cenie chociaż 2x cena tych kolumn czyli 5k ? :)

 

Może słuchałeś na jakichś wyższych modelach tego naima.. może ja za krótko bo około tygodnia...

 

Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach wzmacniacza do dynek powiem szczerze chociaż większość uzna że to bluźnierstwo że w rozsądnych przedziałach cenowych (oprócz naima) najlepiej mi się z tymi emitami zgrywa w dalszym ciągu nad 326 ze względu na bejeczny środek i góre pasma, a przy tym muzykalność. Mówcie co chcecie ale tak to wygląda u mnie ;))

 

Dochodzę też powoli do wniosku, że mamy za dużo zmiennych oprócz akustyki pokoju i reszty toru (kable, źródło), dochodzą takie kwestie jak preferencje, czy sposób realizacji nagrań (każde nagranie ma inną) a na koniec jest jeszcze nastrój w danym dniu.. choinka to jest bardziej skomplikowane niż myślałem, ale coraz bardziej kieruję się do stwierdzenia że tak na prawdę przydałyby się dwa zestawy żeby można było słuchać muzyki "optymalnie".

Edytowane przez Svawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukujcie się dalej, że płacicie za jakiś progres. Wystarczy spojrzeć na technikalia w tych kolumnach - nic, lub prawie nic nie zmienia się od lat. Tak jak sobie wymyślili plastik i szmatę to i dalej to klepią. Wzrost cen wynika z wyższych kosztów, większej marży i trochę droższego wykończenia, gdzie to ostatnie jest i tak tylko drobną składową.

 

 

enzo,

czytam, że uważasz, że nie ma realnego postępu w budowie kolumn i że irytuje Cię, że wiele osób tego nie dostrzega i godzi się na zapłatę wzrastających cen sprzedaży. Ludzie są w stanie wmówić sobie do pewnego stopnia postęp techniczny, aby usprawiedliwić planowany spory wydatek.

 

Zgadzam się z Tobą, że w sferze kolumn brak przełomowych rozwiązań, ale rozumiem też chęć zakupienia sobie nowego produktu, nieużywanego i nie widzę w tym nic godnego potępienia. Tym bardziej, że dzięki takiej postawie bardziej atrakcyjny jest rynek wtórny.

 

tu nie ma co dyskutować a, że znajdą się ich amatorzy... znajdą się na wszystko :-)

 

 

Czytam, że zgadzasz się z rambo54 i tak jak on, masz wiele uwag do dźwięku prezentowanego przez 25SE.

 

Ja zanim zakupiłem kolumny słuchałem w Nautilusie bodajże 4 modele Dynaudio. Słuchałem też w dwóch innych salonach, w sumie około 15 kolumn. Brałem pod uwagę rynek wtórny. Koniec końców wybrałem kupno nowych 25SE.

 

Wolałbym, aby forum Audiostereo pozostało miejscem, gdzie dyskusja jednak jest mile widziana. Gdzie akceptuje się inne doświadczenia dyskutantów, szanuje gusta i nie szydzi. Zabieranie głosu w tonie głoszenia prawd objawionych jednocześnie zamykając innym usta jest nie na miejscu.

 

Trab

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę włączał się do dyskusji o postępie w kolumnach, bo wiele już o tym powiedziano... i wiele w tym prawdy.

Miałem 25-tki i znam C1

 

Wielu z nas wie, że Dynaudio wymagają mocnych pieców. To nie jest prawda. One wymagają... piekielnie mocnych pieców. Słyszałem wiele wzmaków, które jak mi się wydawało kontrolowały Dynki (m.in. Audionet, Accuphase czy ModWright... same zacne piece). I kilka razy udzielałem się, twierdząc że wiem co nieco na ten temat...

 

Dopóki nie trafiłem na Audię Flight (końcówka). To co robi ta włoska elektrownia z Dynkami dopiero otworzyło mi oczy na kontrolę basu. Dzisiaj wydaje mi się, że nigdy wcześniej nawet nie 'stałem' koło kontrolowanego basu z Dynaudio... (a już na pewno nie z A-klasowych Accu)

I to jest największy problem tych kolumn. Niełatwo o solidnego zamordystę dla nich który naprawdę zajmie się czule ich basem...

 

I absolutnie nie zamierzam podważać wcześniejszych połączeń. Miały wiele zalet, były szalenie przyjemne czasami (np. ModWright 100SE lub Accu A-klasowy). Ale to nie była pełna kontrola nad basem.

Dodatkowo 25SE gra znacznie większym wolumenem dźwięku niż wskazywałaby na to wielkość skrzynki. Dlatego w niewielkim pomieszczeniu z amplifikacją nie wyrabiającą może faktycznie rozczarowywać. Ale z drugiej strony te kolumny są po prostu... dobre. Jak tylko zapewni się im warunki (odległości od ścian) i właściwego partnera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

O a idąc tym tropem wzmaków o ponad przeciętnej wydajnosci/mocy ,jak sytuacja wyglądała by z mocarzem Audio Gd Master 10?

10kpln nowy Czyli tyle co używka h300.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki miłośnik Dynaudio w oczekiwaniu na kolejny ich model, który zagości u mnie w domu kupiłem niezwykle okazyjnie, czyli bardzo tanio, fabrycznie nowe, ciekawe kolumny :) Nie będę pisał, czy są lepsze niż 3,4LE, bo pomysł na realizacje dźwięku jest znacznie inny niż w Dynkach. Za odtwarzanie wysokich i średnich tonów odpowidzialny jest jeden głośnik coaxialny, a za bas głośnik dedykowany umieszczony w komorze z dwoma otworami bass-reflex. Pierwotnie mój zamysł był taki aby pograć na nich krótko zanim kupię C2, ale grają zaskakująco, bardzo dobrze. Rozciągnięty dźwięk, niesamowita scena i naturalność. Wklejam te kolumny bardziej jako ciekawostkę, bo sam jestem zawsze zainteresowany różnymi nowinkami. Kolumn nie można kupić w PL. To Niemiecko-Chiński produkt firmy Microlab. Były raz pokazane na AS i dostały w 2012 roku nagrodę na targach w Monachium za innowacyjność :) Uprzedzam również, że nie jest to ich reklama, nie są na sprzedaż. Normalna Cena w Chinach była ponad 5 tys USD. Bardzo ciekawy dźwięk, chyba trochę na nich pogram dłużej niż pierwotnie planowałem zanim mi się znudzą i wrócę do Dynek :) Wykonanie również bardzo ładne jak widać na foto:) To tak jako mały przerywnik od 25 :)

post-59356-0-31502100-1521741824_thumb.jpg

post-59356-0-76411200-1521741840_thumb.jpg

post-59356-0-27901100-1521741874_thumb.jpg

post-59356-0-87527100-1521741894_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan Olszak chciałbym żeby bright3 był tym jedyny ,skróciło by to moje poszukiwania. Wątpię jednak że zagra dynamiczniej i lepiej na dole niż ponad 200 watowa integra

 

tak wogóle to : Haiku-Audio:

Nadszedł czas, by oficjalnie pożegnać model Bright MK3. Z tej okazji przygotowujemy trzy ostatnie na świecie egzemplarze.

 

Roksana k3, haiku MK3, rotela a14, musical fidelity m5si

 

McKrisu, roksana jutro wypożyczę od s4home i posłucham w domu, to już będzie 3cie podejście, po dwa razy wcześniej w różnych salkach i kolumnach nie trafiły w mój gust, ale może być tak że gust się jeszcze kształtuje ;)

 

MF 5 poza moim zasięgiem, Mk3 już mi się z lenistwa nie chce sprawdzać, powoli jakoś zaczyna mi się wydawać że chyba nie trafię w tym wcieleniu ...

Edytowane przez Svawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie odmienne zdanie, które dla Ciebie jest takie proste.

Wg mnie, jest to rzecz gustu :)

 

Hmm, to ze kolumny graja w wyrownany sposob dla kogos, a w "konturowy" dla kogos innego, to chyba nie kwestia gustu? Jest to kwestia bardziej obiektywna, i chyba mierzalna...?

 

Swoja droga czy miales okazje posluchac nowych Contourow 30? Ja nie sluchalem niestety Contourow 3.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to ze kolumny graja w wyrownany sposob dla kogos, a w "konturowy" dla kogos innego, to chyba nie kwestia gustu? Jest to kwestia bardziej obiektywna, i chyba mierzalna...?

 

Swoja droga czy miales okazje posluchac nowych Contourow 30? Ja nie sluchalem niestety Contourow 3.3.

 

Tak, zgadzam się z Tobą. Zerknij na test 3.3 i s25 w Sterephile.com

 

Nie słuchałem C30,

Sluchałem C20 i widziałem cene.

Jest to dla mnie nieporozumienie, dalej nie brnąłem.

C30 nie są nawet trzy drożne jak ktoś zauważyłem, za ich rownowartość mamy na rynku już bardzo zacne konstrukcje trzy drożne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to, co stanowi o podstawowej różnicy w "starym" / "nowym" brzmieniu Dynaudio to =gęstość=.

 

Im nowszy model, tym mniej gęsto, a bardziej przezroczyście gra. Przy okazji ulatnia się niekiedy taki subiektywny pierwiastek stanowiący o niepowtarzalności tego starego grania, niekiedy dość chropowatego, ale docierającego do sedna muzyki. Dokładność nie równa się muzykalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjne ceny są tych których już nie produkują ale niedawno przestali więc można ładne sztuki znaleźć. Dla mnie budżetowa i przyzwoicie grają jest seria F, więc może zamiast nowych X44, F380 leciutko użyte. To oczywiście dla tych co salony duże mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Trab

 

Przecież napisałem, że na wszystko znajdą się amatorzy - to w kontekście gustów i oczekiwań. S25 ma pewne mankamenty i w historii Dynaudio były lepsze modele, ot tyle. Nikt nie broni Tobie (i innym) lubić te zestawy i być z nich zadowolonym.

 

 

Mając porównanie do wcześniejszych konstrukcji uważam, że cena za nowe Kontury jest nieadekwatna do ich brzmienia. Ponadto kierunek, w którym brzmieniowo (drobnymi kroczkami) usiłuje iść Dynaudio uważam za ślepą uliczkę. Z tej technologii nie da się zrobić grania konkurującego przejrzystością, szybkością oddawania drobnych zmian dynamicznych czy precyzją z dobrymi twardymi przetwornikami. Dynaudio ma inne zalety, które również są pochodną zastosowanej w nich technologii i imho te cechy decydują o ich wyborze.

 

Dobrym przykładem jest ewolucja modelu C1. Kto słyszał wszystkie wersje w kontrolowanych warunkach łatwo może zaobserwować efekty pewnych modyfikacji w brzmieniu pomiędzy poszczególnymi wypustami - na dobre i na złe.

 

Co do wzmacniaczy... jasne Dynki lubią wydajne piece, ale ten bas... Bas w Dynaudio ma wszystkie cechy plastikowych przetworników. Do tego w monitorach mamy często czyste efekciarstwo - wyciąganie basu ponad gabaryty co ma swoje dobre i złe strony. Ja jeszcze nie słyszałem z podstawkowych Dynek topowego basu, nawet jak zaprzęgniemy do napędu elektrownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając porównanie do wcześniejszych konstrukcji uważam, że cena za nowe Kontury jest nieadekwatna do ich brzmienia.

 

Masz rację. Niestety nie dotyczy to tylko Dynaudio. Coraz więcej firm woli sprzedać nawet mniej a drożej i jeszcze więcej zarobić. Dotycz to również DAC, listew, streamerów,o kablach nie wspominam, a nasi krajowi producenci często również w tym kierunku podążają niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to nie ten klub, ale skoro już tak polecałem wzmacniacze Haiku Audio to dokończę swoją myśl.

Mk3 po wymianie lamp "przyspieszył" (Dziękuję Audio On z rady i polecenie lamp). Atak jest szybszy i doszło trochę rozjaśnienia. Zmiany są subtelne, ale sprawiają, że prostą i szybką wymianą lamp możemy sobie kreować brzmienie. Zobaczymy co będzie jak się wygrzeją. Ale podoba mi się zmiana. Trochę przypomina mi granie Focus 110.

 

Ps. Svawo ma racje. Haiku kończy produkcję MK3. Ale czy to znaczy, że ten wzmacniacz przestaje grać? U mnie już nieprodukowane DM 3/7 nadal wydają dźwięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym przykładem jest ewolucja modelu C1. Kto słyszał wszystkie wersje w kontrolowanych warunkach łatwo może zaobserwować efekty pewnych modyfikacji w brzmieniu pomiędzy poszczególnymi wypustami - na dobre i na złe

 

Ale jaka ewolucja C1? Cały czas jest to ten sam głośnik, a właściwie głośniki, ta sama obudowa i ten sam podział częstotliwości.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.