Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  801 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu mieszka tam większa połowa Świata. Nie dziwota że półwysep ich tak zaopatruje :) Stylistycznie azjatyckie samochody też bardziej fikuśne. Jestem tego gustu że ładniejsze formy posiadają jedynie tylko to co niezbędne.

arcam 23t > synthesis ensemble el84 > excite x16 (mod.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Adam to nie chodzi o wrażenie tylko trzeba być pewnym.. Dynki wszystkie głośniki z wyglądu mają bardzo podobne. A różnica jest w graniu pomiędzy modelami.. Nawet jest różnica delikatna w tych samych seriach pomiędzy poszczególnymim moddelami.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy nowych Dynek na zagranicznym forum znalazłem dwa inne zdjęcia plus filmiki:

 

32235741_10160350491150427_3871989884373696512_o.jpg

 

 

Mnie tradycyjnie z Dynaudio interesują tylko monitory i to wystające szare coś na przedniej ściance monitorów wygląda paskudnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu jeśli chodzi o wygląd, mi tam to w sumie nie przeszkadza... wykonanie Dynek jest bardzo dobre, słuchałem counturów 30 i mi podeszły, aczkolwiek BR mają z tyłu więc nie chce takich kolumn, ale jakbym miał np duży salon to C4 na pewno by były brane pod uwagę. Teraz są nowe i ta 30 wpasowuje się do wielu salonów pod względem wielkości i BR mają do podstawy kolumny podobnie jak np B&W., aczkolwiek nie jest to dokładnie to samo. Kwestia tylko jak nowa seria zagra. Ale do listopada trzeba poczekać.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , sa lekko przyklejane. Musisz czyms rozporowym ostroznie podnosic glosnik za otwory po srubkach, ew srubokret w ten otwor i lekko ruszac na boki. Tylko nic na sile, bo srubokretem w fornir lub mocowanie wjedziesz. Jak juz pusci jedno z miejsc dalej latwo idzie.

 

601a9e7862f1ed6b243356aea5ce8720.jpg

 

Kleju nie jest duzo jak widzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąć rurę bas reflex. Odkręcić śrubki mocujące głośnik ze 3mm i przez tą dziurę wypchnąć głośnik.

Chyba że rura jest tak umiejscowiona, że sie nie da.

Drugi sposób to dopasować takiego wkręta żeby załapał tylko za głośnik i wyciągnąć za tego wkręta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ale w wypadku F260 mamy prawie legendarną trudność z ustawieniem i napędzeniem,

więc może rzeczywiście jeśli słuchamy nie tylko z fotela na wprost i czasem odkurzacz przestawi kolumnę x38 będzie mniejszym złem ?

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.