Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  801 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas pokaze czy wiedzieli co robia czy moze za pare latek Dynaudio zmieni nazwe na np. Monitor Audio...

 

Jak dla mnie Dunki zawsze będą Dynkami... i kto lubi tego typu granie to każdy coś znajdzie dla siebie.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chce wydać około 9 tyś na kolumny podłogowe. Słyszał u mnie dynaudio i chce te markę.

Ja nie umiem mu doradzić. Jedyne co znalazłem na portalu aukcyjnym:

1. Focus 260

2. Contour S3.4

 

Ceny podobne.

 

Czy może lepiej coś nowego, ale z niższej półki? A może jeszcze inny model?

Doradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc ceny najdroższych modeli nowych Dynek jednak wolałbym kupić taką KIA Stinger GT Line (black oczywiście), jakoś wydaje mi się, że byłyby to lepiej wydane duże pieniążki.

 

To są kolumny dla ludzi mających przynajmniej dobrego merca, a jazda KIA'a byłaby obciachem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to takie dziwne stworzenie, widzi świetne auto od KIA i widzi tej samej klasy auto od Audi ale wycenione razy trzy w stosunku do KIA i chociaż zdaje sobie sprawę, że KIA w niczym nie ustępuje AUDI to wybuli te trzy razy tyle tylko dla znaczka na kierownicy. To samo działa w świecie audio zabawek. Tylko, że o ile w motoryzacji wkład producenta w wyprodukowanie auta w jakiś sposób uzasadnia cenę tak w świecie klamotów audio cena jest brana całkiem z d..y a i tak znajdują się na to chętni - zabawna sprawa.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chce wydać około 9 tyś na kolumny podłogowe. Słyszał u mnie dynaudio i chce te markę.

Ja nie umiem mu doradzić. Jedyne co znalazłem na portalu aukcyjnym:

1. Focus 260

2. Contour S3.4

 

Ceny podobne.

 

Czy może lepiej coś nowego, ale z niższej półki? A może jeszcze inny model?

Doradźcie.

 

 

Zalezy z jaka elektronika to mialoby grac. Taki S3.4 to jest trudny glosnik i bez b.mocnego wzmacniacza bym sie na niego nie porywal.

Ze starszych podlogowych modeli D. warto polecic nieco zapomniany juz model 72SE, zakladam, ze kosztuje max. polowe zakladanej kwoty. Oraz rzecz jasna Contour 1.8 Mk. II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to takie dziwne stworzenie, widzi świetne auto od KIA i widzi tej samej klasy auto od Audi ale wycenione razy trzy w stosunku do KIA i chociaż zdaje sobie sprawę, że KIA w niczym nie ustępuje AUDI to wybuli te trzy razy tyle tylko dla znaczka na kierownicy. To samo działa w świecie audio zabawek. Tylko, że o ile w motoryzacji wkład producenta w wyprodukowanie auta w jakiś sposób uzasadnia cenę tak w świecie klamotów audio cena jest brana całkiem z d..y a i tak znajdują się na to chętni - zabawna sprawa.

Różnica pomiędzy tymi autami jest wyraźna.

Może nie jest warta tej różnicy cen, ale jest.

Tak sam w audio, nie zawsze wzrost ceny jest adekwatny do wzrostu jakości.

DCD 2010, PMA-2020AE, SR7007+ Diy MTM W15, focal be, W15 / ceol n9 + excite x16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kolega ma 9000zł to do 10 000zł kupi S25.

 

Gra ja podłogówka.

Wyraźnie lepszy dźwięk niż F260 i S3.4.

Ładne i łatwo odsprzedawalne bez strat większych.

 

Wybacz... ale co jest niezrozumiałe w zdaniu:

"Znajomy chce wydać około 9 tyś na kolumny podłogowe"

 

Uznaję zasadę. Nie mam nic do napisania na temat, to nie piszę.

Szkoda mojego a i Twojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mój znajomy ma do sprzedania prawie nówki Monitor Audio Gold 300 za około tą cenę.

Jak coś to pisz.

 

Znajomy chce wydać około 9 tyś na kolumny podłogowe. Słyszał u mnie dynaudio i chce te markę.

Ja nie umiem mu doradzić. Jedyne co znalazłem na portalu aukcyjnym:

1. Focus 260

2. Contour S3.4

 

Ceny podobne.

 

Czy może lepiej coś nowego, ale z niższej półki? A może jeszcze inny model?

Doradźcie.

 

Cześć

 

Mój znajomy ma do sprzedania prawie nówki Monitor Audio Gold 300 za około tą cenę.

Jak coś to pisz.

 

Znajomy chce wydać około 9 tyś na kolumny podłogowe. Słyszał u mnie dynaudio i chce te markę.

Ja nie umiem mu doradzić. Jedyne co znalazłem na portalu aukcyjnym:

1. Focus 260

2. Contour S3.4

 

Ceny podobne.

 

Czy może lepiej coś nowego, ale z niższej półki? A może jeszcze inny model?

Doradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 12:01

 

jak kolega ma 9000zł to do 10 000zł kupi S25.

 

Gra ja podłogówka.

Wyraźnie lepszy dźwięk niż F260 i S3.4.

Ładne i łatwo odsprzedawalne bez strat większych.

 

Ja za to bardzo chętnie bym je u siebie wypróbował :) Znowu jakieś doświadczenie nowe. Zresztą Ty Rambo i tak jeszcze szybciej niż ja sprzęt zmieniasz :) Może po wakacjach sobie może je kupię. W sumie dobry czas jest na nie, bo cena przystępna, a jak pisałeś. Mają swoją renomę i spokojnie można to sprzedać :)

Edytowane przez Roxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chce wydać około 9 tyś na kolumny podłogowe. Słyszał u mnie dynaudio i chce te markę.

Ja nie umiem mu doradzić. Jedyne co znalazłem na portalu aukcyjnym:

1. Focus 260

2. Contour S3.4

 

Ceny podobne.

 

Czy może lepiej coś nowego, ale z niższej półki? A może jeszcze inny model?

Doradźcie.

Z tych które podałeś, bezpieczniej będzie F260, bardzo przyzwoite paczki, grają u mnie już dwa lata. W tym przedziale cenowym miłośnik Dynek nie będzie miał im co wytknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to takie dziwne stworzenie, widzi świetne auto od KIA i widzi tej samej klasy auto od Audi ale wycenione razy trzy w stosunku do KIA i chociaż zdaje sobie sprawę, że KIA w niczym nie ustępuje AUDI to wybuli te trzy razy tyle tylko dla znaczka na kierownicy. To samo działa w świecie audio zabawek. Tylko, że o ile w motoryzacji wkład producenta w wyprodukowanie auta w jakiś sposób uzasadnia cenę tak w świecie klamotów audio cena jest brana całkiem z d..y a i tak znajdują się na to chętni - zabawna sprawa.

 

przesadziles! za audi czy bmw sie placi sie trzy razy wiecej, ale conajwyzej kilka % wiecej, i nigdy nie mialem niemieckiego auta :) ale od pewnego poziomu to w kia nie masz czego szukac :) bo nawet topowy stinger ma sie nijak do rs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jeśli tak to dlaczego nie sprzedają tak drogich i wyposarzonych aut.

 

Być może to inna strategia biznesowa, niewykluczone że na kształt projektów i potrzeb oddziałuje nieco inna kultura. Strategicznie Tesla zaczyna od aut drogich idąc do aut dostępnych dla "mas". Celem Henrego Forda była jak największa dostępność produktu, nie wszyscy mają cele burżuazyjne. Lamborghini możliwe że produkowałby same traktory jeśli nie doszłoby do spotkania z Ferrari

 

"Mówi się, że powstanie samochodów Lamborghini wynikło z dyskusji pomiędzy miłośnikiem wozów sportowych Ferruccim Lamborghinim (1916–1993) a Enzo Ferrarim. Lamborghini, który wówczas z powodzeniem produkował wyłącznie traktory, był niezadowolony ze swego samochodu Ferrari i zaproponował Enzo Ferrariemu wprowadzenie zmian konstrukcyjnych. Ten oburzony uwagami „jakiegoś traktorzysty” zakwestionował kompetencje Lamborghiniego. Wobec tego Lamborghini postanowił udowodnić mu kto jest lepszy i już po roku zademonstrował swój legendarny 12-cylindrowy model Lamborghini 350 GTV, wyraźnie przewyższający samochody marki Ferrari."

arcam 23t > synthesis ensemble el84 > excite x16 (mod.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak droga KIA,

Za żadne pieniądze, nie zrobisz z KIA AUDI RS.

To są lata pracy i opracowań.

Oczywiście, że masz rację, ale typowy Polak niestety nie przyzna wyższości droższemu produktowi na którego go nie stać. A potem się czyta historie z kosmosu typu Kia to jest to samo co np. Mesik Bmka, Audik itp. Marantz, Denon to jest ten sam produkt co Accu, Mac, Pass itp..bo serce boli przyznać wyższość produktowi na którego nie stać danej osoby.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że masz rację, ale typowy Polak niestety nie przyzna wyższości droższemu produktowi na którego go nie stać.

 

Lolek, nie ma czegoś takiego jak "typowy Polak". Stereotyp jest pewnym skrótem poznawczym, który poprzez kategoryzację, a podstawie wcześniejszych doświadczeń pozwala na wnioskowanie o nowych sytuacjach. Możesz jedynie mówić o tym, że znałeś takich Polaków :) Zapewniam Cię, że większość obywateli naszego kraju z pewnością rozumie jakie są omawiane różnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na rankingi... pewnie nie te co trzeba... ale ani w WRC ani w F1 Audi nie widzę.. a może za dobre żeby je katować na drodze czy torze.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Aaa KIA też nie ma.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.