Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, lolek126 napisał:

teraz Kolega bierze ravkę nową za 200 tysi na dwa dni po 200 zł za dzień płaci, a nie płaci kaucję samochodu 100% ? Spisuje się dokumenty i nie powinno być żadnego problemu, tylko trzeba chcieć.

Jak zwykle porównanie motoryzacyjne i jak zwykle nietrafione. Dilerzy wszystkie samochody udostępniane klientom mają ubezpieczone OC+AC, a umowy takiego wypożyczenia obwarowane różnymi sankcjami, np. udziałem własnym w szkodzie. Ze sprzętem audio zwłaszcza tym drogim byłby problem i bardzo duże koszty takiego ubezpieczenia. Ryzyko uszkodzenia w transporcie istnieje plus ryzyko zniszczenia (np. przez nieuwagę obijesz kolumnę przy ustawianiu w domu albo dzieciak wciśnie kopułkę itp. ). Generalnie nie jest to takie proste jak w przypadku samochodów.

Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roxi napisał:

Z tego co wiem, to nie ma najmniejszego problemu aby ktoś z Nautilusa przywiózł Ci sprzęt do domu. Poznałem zresztą osobiście kilka osób od których coś kupowałem, które właściciel odwiedził nawet osobiście dostarczył jakieś droższe Accu. Problemy i niesnaski mają miejsce w których jakiś audiofil domaga się wypożyczenia sprzętu bez kaucji i później ma żal i pretensje, że sprzętu nie dostał. Jak nie chcesz likwidować lokat, to może trzeba wrócić do początku oferty. Emity też dobrze grają z tym, że tu kaucja na odsłuch też może być wymagana ?

Emity mnie nie interesują :-) ale poradzę sobie w taki czy w inny sposób.. duży chłopiec jestem dam radę.. Ale ja nigdy od sklepów nie chciałem, a by mi przywieźli sprzęt, to ja chciałem do nich jechać, tak jak pisałem jeden ze sklepów powiedział, że takie kolumny nie opłaca im się wygrzewać, bo i tak ich nikt nie kupi, bo są za drogie, a pomimo tego trzymali je pod ścianą.. i to ja bym przyjechał i posłuchał.. ba zapłaciłbym im za te 3 godziny odsłuchu jakby chcieli... ale nie bo nie.. to po co mają takie kolumny u siebie.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lolek126 napisał:

Emity mnie nie interesują :-) ale poradzę sobie w taki czy w inny sposób.. duży chłopiec jestem dam radę.. Ale ja nigdy od sklepów nie chciałem, a by mi przywieźli sprzęt, to ja chciałem do nich jechać, tak jak pisałem jeden ze sklepów powiedział, że takie kolumny nie opłaca im się wygrzewać, bo i tak ich nikt nie kupi, bo są za drogie, a pomimo tego trzymali je pod ścianą.. i to ja bym przyjechał i posłuchał.. ba zapłaciłbym im za te 3 godziny odsłuchu jakby chcieli... ale nie bo nie.. to po co mają takie kolumny u siebie.. 

Lolek, przyjmij moje przeprosiny w takim razie, że uznałem Cię za handlowca. Teraz widzę, że jesteś fantastą ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Roxi napisał:

Lolek, przyjmij moje przeprosiny w takim razie, że uznałem Cię za handlowca. Teraz widzę, że jesteś fantastą ? 

Luz, może jestem fantastą :-) ale wiem jedno Kolego sklep musi mnie i generalnie wszystkich szanować, że decydują się na wydanie takich, a nie innych pieniędzy na coś co ludzie mogą mieć, ale jak nie to też nic złego się nie stanie..bo to nie są produkty pierwszego użycia jak choćby mieszkanie, auto itp.. bo tak jak napisałem nie Polak to Niemiec za tyle samo mi sprzeda, albo i za mniej, a do tego podziękuje.. A przy okazji poczuje się, że komuś naprawdę zależało na tym aby sprzedać mi dobry produkt z którego będę się cieszył przez wiele lat.. I nie będę się czuł jak intruz, bo właścicielowi sklepu mówiłem, aby wygrzał kolumny, bo bez tego nie ma sensu odsłuchiwać takich kolumn jak SF, zresztą innych również.... I tyle by było... teraz poczekam na Dynki, których jestem bardzo ciekaw jak zagrają z ACCU. 

 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Lolku, proszę powiedz o co kurcze chodzi z tym wygrzewaniem kolumn? Dynaudio jest obecne w 3 salonach w Warszawie, nawet będąc tam 15 minut w każdym z nich można zauważyć wygrzewające się kolumny... to raz. Dwa po 2 zdaniach z Obsługą sklepu mamy pewność że każda kolumna która jest na ekspozycji swoje już pograła.. nawet najtańszy Emit.
Trzy proszę oderwij się od pracy i zastanów nad sytuacją. Jesteś obsługą sklepu, przyjeżdza nowa kolumna z wyższej półki.. rozpakowujesz ją i stawiasz w kąt do podziwiania? Czy w wolnym czasie jednak cię korci by posłuchać tego nowego cudeńka..
Cztery, ja miałem tylko 3 nowe kolumny.. ale żadna z nich po miesiącu grania nie zmieniła aż tak diametralnie sposobu prezentacji... bas nabiera konturów i tyle...

Moim zdaniem jeżeli takie niewygrzane kolumny nie podobają ci się na tyle by je zamienic z obecnie posiadanymi to sobie je powinieneś odpuścic i poszukać innych... a nie dzirlić włos na czworo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek to obecnie ma fajne kolumny, o których myślę zawsze ( w ramach odwetu...), gdy mi sąsiad z góry umila wieczory burczybasem z jakiegoś podłego jakościowo kina domowego czy innego soundbara. Czasem sekundy dzielą mnie od kliknięcia - kup teraz - jakichś "basomiotaczy" od Paradigma ale w ostatniej chwili przychodzi opamiętanie ? 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, Adam 38 napisał:

Lolek to obecnie ma fajne kolumny, o których myślę zawsze ( w ramach odwetu...), gdy mi sąsiad z góry umila wieczory burczybasem z jakiegoś podłego jakościowo kina domowego czy innego soundbara. Czasem sekundy dzielą mnie od kliknięcia - kup teraz - jakichś "basomiotaczy" od Paradigma ale w ostatniej chwili przychodzi opamiętanie ? 

Zeusy kup i w kosmos go wyślesz ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas czekam, aż sam kupisz Dyniaczki i podzielisz się wrażeniami na forum a Ty pomimo świetnych obecnie ofert i naszego namawiania  nawet nie raczysz ich u siebie sprawdzić:)

A poważnie już to jestem przekonany, że nie jedne Dynki w swoim życiu słuchałeś ?

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu Cię zaskocze. ?

Z żoną śmiejemy się że należymy do marginesu społecznego, ona nauczyciel stażysta, ja od kilku miesięcy opiekun osoby niepełnosprawnej, więc z kasą u mnie teraz krucho odkładam ale to są grosze. Co do dynaudio nie miałem styczności choć próbuje gdzieś się ruszyć jednak ciężko nawet teraz siedzę tydzień w domu bo jak wiesz jest strajk i przedszkola też są zamknięte więc opiekuje się 2 dzieci w domu. Nie jest łatwo ?. Ale Adam jak będę miał dynki w domu Ty pierwszy się dowiesz ?. Pozdrawiam 

Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, w takim razie życzę Wam (Żonie) tych chociaż 30% podwyżki bo faktycznie wysokość wynagrodzenia nauczyciela stażysty jest niepoważne oraz trafionego! zakupu w postaci Dyniaczków.  Nas nasze związki wykiwały i wyżebraliśmy aż 130 zł na rękę ?

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wracając do tematu Dynaudio. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy była więcej niż dwie wersja modelu Special 25? Jeśli to to czy różniły się tylko wykończeniem? I ostanie pytanie czy w 21mkw jest sens o nich myśleć i czy faktycznie są takie trudne jak legendy głoszą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Whyduck napisał:

I ostanie pytanie czy w 21mkw jest sens o nich myśleć i czy faktycznie są takie trudne jak legendy głoszą?

21 m2 to dobry dla nich metraż. Natomiast musisz mieć wzmacniacz, który zapanuje nad tym średnio-niskotonowym głośnikiem. Ja grałem zarówno na lamowych monoblokach 28 Watt jak i tranzystorze i słuchałem ich z jakąś integrą 100 Watt i też było dobrze. Jest jednak sporo wpisów gdzie ludzie narzekają na to, że nie potrafią nad tym głośnikiem zapanować. Jak chcesz wydać ok 10 tys, to na pewno bezpieczniej jest pierwszej generacji C1 kupić. S25 też super, do chwili jak nie podłączysz u siebie ze swoim wzmacniaczem, to nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 m2 to dobry dla nich metraż. Natomiast musisz mieć wzmacniacz, który zapanuje nad tym średnio-niskotonowym głośnikiem. Ja grałem zarówno na lamowych monoblokach 28 Watt jak i tranzystorze i słuchałem ich z jakąś integrą 100 Watt i też było dobrze. Jest jednak sporo wpisów gdzie ludzie narzekają na to, że nie potrafią nad tym głośnikiem zapanować. Jak chcesz wydać ok 10 tys, to na pewno bezpieczniej jest pierwszej generacji C1 kupić. S25 też super, do chwili jak nie podłączysz u siebie ze swoim wzmacniaczem, to nic nie wiadomo.


Dzięki Roxi,
C1 bardzo chętnie bym nabył, lecz ogłoszeń jak na lekarstwo w sieci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Whyduck napisał:

C1 bardzo chętnie bym nabył, lecz ogłoszeń jak na lekarstwo w sieci.

S25 pięknie grają jak wspominałem z lampą 845. Cudowne i zjawiskowe zestawienia. Za każdym razem robiło największe wrażenie nawet na osobach postronnych, które wcale audio się nie interesują. Już na wejściu do domu jak ktoś słyszał ten dźwięk, to mnie pytał, co tak gra? Moje Electrocompaniety grają dobrze z Dynaudio, podobnie jak Krelle i inne tranzystory, ale o takiej magii dźwięku nie ma już mowy oczywiście ? Dlatego lampy sobie zostawiłem do drugiego systemu... ? Mam jeszcze monobloki na El34, ale one już takich cudów nie potrafią jak 845 jeśli chodzi o barwę i wyrafinowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AndrzejPiaseczno napisał:

Drogi Lolku, proszę powiedz o co kurcze chodzi z tym wygrzewaniem kolumn? Dynaudio jest obecne w 3 salonach w Warszawie, nawet będąc tam 15 minut w każdym z nich można zauważyć wygrzewające się kolumny... to raz. Dwa po 2 zdaniach z Obsługą sklepu mamy pewność że każda kolumna która jest na ekspozycji swoje już pograła.. nawet najtańszy Emit.
Trzy proszę oderwij się od pracy i zastanów nad sytuacją. Jesteś obsługą sklepu, przyjeżdza nowa kolumna z wyższej półki.. rozpakowujesz ją i stawiasz w kąt do podziwiania? Czy w wolnym czasie jednak cię korci by posłuchać tego nowego cudeńka..
Cztery, ja miałem tylko 3 nowe kolumny.. ale żadna z nich po miesiącu grania nie zmieniła aż tak diametralnie sposobu prezentacji... bas nabiera konturów i tyle...

Moim zdaniem jeżeli takie niewygrzane kolumny nie podobają ci się na tyle by je zamienic z obecnie posiadanymi to sobie je powinieneś odpuścic i poszukać innych... a nie dzirlić włos na czworo.

Drogi Andrzeju rozumiem, że Ty mówisz ogólnie o Dynkach w ilu to sklepach są dostępne, a mi chodzi o nowe confidence 30, których na dzień dzisiejszy jeszcze chyba w Polsce nie ma , bo jak  by były to myślę, że na drugim forum Kolega by to napisał, gdyż  bierze je na odsłuch do siebie tak jak napisał i na tym forum. Sprawa wygrzewania to temat bardzo szeroki i do tego bardzo indywidualny jedni czują różnicę mniejszą, drudzy większą, a inni się z tego śmieją. Ja należę do tych osób , którzy czują, a właściwie słyszą różnicę na kolumnach, elektronice, kablach, które już troszkę pograły. Więcej nie będę się rozpisywał , bo szkoda czasu, jeśli chodzi o ten aspekt, a tym bardziej, że mówimy o Dynkach, które to słabo znam, bo nigdy nie byłem jakimś mega fanem tego Producenta w znaczeniu 100% tego słowa. Tak na dobre zacząłem się kolumnami tymi interesować, kiedy posłuchałem C2,C4 i coutury, a tutaj są Koledzy, którzy są oblatani w Dynkach i na pewno coś więcej są wstanie napisać czy wygrzewanie tych kolumn ma mniejszy czy większy wpływ na to jak potem te kolumny grają. 

Teraz odnośnie kolumn stojących pod ścianą, tak jak pisałem miało to miejsce z SF ST i kolejny raz już nie będę powtarzał, może tylko dodam tyle, że Gośćmi przez miesiąc walczyłem to znaczy ze 3 tel. wykonałem czy kolumny są wygrzewane, a pomiędzy nimi  mój Brat zadzwonił 2 razy na pewno tak aby zobaczyli, że ktoś jednak się interesuje.. Ewidentnie nie zależało nikomu na tym abym przyjechał i posłuchał..

Podobny przykład jeszcze podam, tylko w tym wypadku sklep Tophifi do nich nie mam żalu , bo naprawdę chcieli pomóc, tylko problem Producenta i jego dziwnego widzi mi się ...mianowicie jak dobrze wiesz w  B&W jest seria 800 i ona w dwóch modelach  występuje,  bodajże to się nazywa  limited edition - zwał jak zwał nie chodzi o nazwę, tylko o to , że w 802 i i w 805 te kolumny występują w mega fajnym fornirze na wysoki połysk (wrzucałem tutaj zdjęcia  802) taki ala brąz.  Poprosiłem sklep, by  wysłali do menago w Audioklanie prośbę, czy jeśli byłby chętny, aby 803 Producent zrobił w tym fornirze za dodatkową opłatą tak jak jest to w przypadku 802 i 805. Myslę, że domyślasz się jaka była odpowiedź Producenta.. nikt tego nie rozumie, ani w Dystrybucji jak i w tym konkretnym sklepie w którym wszystko zaczęło , patrząc , że dzisiaj już prawie każda szanująca się firma ma po kilka takich fornirów , a nie tylko jeden piano black jak to jest w przypadku B&W, a którego ja nigdy nie kupię. Mało tego większość osób nawet nie zdaje sobie sprawę jaka to jest dopłata do tego forniru , to tak dla przykładu,  w Mercedesie lakier perłowy wychodzi taniej na dużo większej powierzchni niż tutaj na tych kolumnach, a B&W i tak powiedziało nie, że tylko to jest dostępne w 802 i w 805. Co nie zmienia faktu, ze i tak B&W są w moim kręgu zainteresowania, bo bardzo mi dźwiękowo się podobają. Pytanie tylko czy nowe Dynki, które będą trochę droższe niż 803 zagrają na podobnym poziomie, bo wykonanie tych kolumn będzie na pewno ładniejsze niż to co ma do zaoferowania na dzisiaj B&W w serii 803. Tylko wygląd i fornir to jedno, a brzmienie to drugie i nie mniej istotne jak dla mnie. 

Dobrej nocy życzę. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Whyduck napisał:

U mnie na lampy póki co bez szans bo są małe dzieci. Raczej jakaś końcówka którą gdzieś skitram bądź integra tranzystorowa. Albo coś na IcePowerach typu Bel Canto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieci nie przeszkadzają, wzmacniacze lampowe mają osłony ( u mnie wnuczki gonią). Jeśli masz możliwość odsunąć te S25 od ściany to w 21 m2 może być OK nawet tylko z Octave V70SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, ps39 napisał:
Dzieci nie przeszkadzają, wzmacniacze lampowe mają osłony ( u mnie wnuczki gonią). Jeśli masz możliwość odsunąć te S25 od ściany to w 21 m2 może być OK nawet tylko z Octave V70SE.

 

Myśle, że w grę wchodzi wysuwanie na czas odsłuchu bo przy obecnych kolumnach jest to 50cm i w takim metrażu jest ok. Stwierdziłem, że z Focusów 110 na Evoke bądź podlogowego Focusa to takie dreptanie w kółko. Lepiej zrobić jakiś radykalny ruch do góry i mieć spokój.

 

Chciałbym sprawdzić jeszcze Special 40 u siebie, które zauroczyły mnie w przez pierwszą godzinę w salonie, a potem na AVS po wrzuceniu kilku swoich utworów okazało się, że są dość jasne i na pograniczu natarczywości (pamietam, ze grały z Octave 110 i jakimś Cd Accu) i odpuściłem temat. Ciekawe jak by zagrały w ciemno i gęsto grającym systemie. Wiele osób tutaj wypowiadało się bez entuzjazmu na temat tych głośników po odsłuchaniu, ale może warto dać im szanse i spędzić z nimi kilka dni w domu  

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edytowane przez Whyduck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać im szansę, ale jednak są bez szans w porównaniu z S25. Jak masz taki układ, że możesz wysunąć, to warto dać szansę S25. Jakby spasowało, to masz granie na lata.


Zawsze mnie ciekawiło bezpośrednie porównanie tych dwóch głośników. I nie chodzi tu o wolumen grania a o klasę. Twoim zdaniem 25tki bezapelacyjnie wygrywają tą batalie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem S25 i S40 z V70SE. 

Z S25 w pomieszczeniu 24 metry dość zaadoptowanym (kurtyny za kolumnami na oknach) bajka ! Octave dawał radę, a słuchałem ich z mocniejszą eletroniką. S40 w tym samym pomieszczeniu trochę grały mniejszym dźwiękiem, no i góra już nie taka jak w S25. Oba zestawienia fajne. Jak akustyka pozwoli to S25 świetne paczki na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem S25 i S40 z V70SE. 
Z S25 w pomieszczeniu 24 metry dość zaadoptowanym (kurtyny za kolumnami na oknach) bajka ! Octave dawał radę, a słuchałem ich z mocniejszą eletroniką. S40 w tym samym pomieszczeniu trochę grały mniejszym dźwiękiem, no i góra już nie taka jak w S25. Oba zestawienia fajne. Jak akustyka pozwoli to S25 świetne paczki na lata.


Czyli jednak teeeter w Special 40 to taki nie do końca pełnowartościowy Esotar?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Whyduck napisał:

 


Czyli jednak teeeter w Special 40 to taki nie do końca pełnowartościowy Esotar?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dokładnie. Może jakoś lepsza elektrownia to lepiej poruszy ale nie jestem pewien. 40stki słuchałem z Octave V70 SE i V80. 80 bez SE nie grała jakoś bardziej spektakularnie lepiej od 70 SE. Podobały mi się z 80 minitory 1.4 LE ale finalnie kupiłem S25. Myślę, że warto też C1 z drugiej ręki upolować. Wersja Platinum bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Whyduck napisał:

Czyli jednak teeeter w Special 40 to taki nie do końca pełnowartościowy Esotar?

Nie podlega dyskusji, że Esotar to super głośnik, ale Esotec też uchodzi za kultowego wysokotonowca. Miałem już trzy kolumny z Esoteckiem i w zależności od strojenia gra on trochę inaczej. Pamiętam jak miałem kolumny Aries od Studia 16 Hertz i pierwotnie brakowało mi wysokich tonów, a po niewielkiej modyfikacji przez Grzegorza zwrotnicy, to grały wybitnie z Krellem Kav 300i. Nawet Wojtek Szemis z Audio-Note jak przywiózł mi gramofon, to nie pytany o zdanie sam je chwalił. Inne kolumny jak dałem komuś do modyfikacji zazwyczaj efekt odwrotny od zamierzonego. Dlatego pomimo dostępności nawet najwyższej klasy komponentów zrobienie faktycznie dobrej kolumny to trudna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Może jakoś lepsza elektrownia to lepiej poruszy ale nie jestem pewien. 40stki słuchałem z Octave V70 SE i V80. 80 bez SE nie grała jakoś bardziej spektakularnie lepiej od 70 SE. Podobały mi się z 80 minitory 1.4 LE ale finalnie kupiłem S25. Myślę, że warto też C1 z drugiej ręki upolować. Wersja Platinum bajka. 


A jak oceniasz 1.4 LE kontra Special 40?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie podlega dyskusji, że Esotar to super głośnik, ale Esotec też uchodzi za kultowego wysokotonowca. Miałem już trzy kolumny z Esoteckiem i w zależności od strojenia gra on trochę inaczej. Pamiętam jak miałem kolumny Aries od Studia 16 Hertz i pierwotnie brakowało mi wysokich tonów, a po niewielkiej modyfikacji przez Grzegorza zwrotnicy, to grały wybitnie z Krellem Kav 300i. Nawet Wojtek Szemis z Audio-Note jak przywiózł mi gramofon, to nie pytany o zdanie sam je chwalił. Inne kolumny jak dałem komuś do modyfikacji zazwyczaj efekt odwrotny od zamierzonego. Dlatego pomimo dostępności nawet najwyższej klasy komponentów zrobienie faktycznie dobrej kolumny to trudna rzecz.


W Airesach na górze siedział morel czy esotec?

To prawda, że te tweetery grają różnie w zależności od aplikacji. Szkoda, że Pan Grzegorz ze S16hz nie robi monitorów z wysokotonowym esotarem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Whyduck napisał:

 


A jak oceniasz 1.4 LE kontra Special 40?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ciemniejsze dużo ale taka prezentacja mi się podoba. Ponoć 1.4 są bardziej ciemne co chętnie bym sprawdził.

40 też jest łatwiej ustawić niż S25, który jest potężnym monitorem. Mniej obeznani ludzie w salonie pytali, które to podłogówki grają ? Teraz bym poszedł chyba w C1, bo te nowe konstrukcje nie są jakieś lepsze, a jak grają fajnie to kosztują majątek jak Platinum. 30k za monitory, C1 z wcześniejszych lat też pięknie gra za 1/3 ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemniejsze dużo ale taka prezentacja mi się podoba. Ponoć 1.4 są bardziej ciemne co chętnie bym sprawdził.
40 też jest łatwiej ustawić niż S25, który jest potężnym monitorem. Mniej obeznani ludzie w salonie pytali, które to podłogówki grają  Teraz bym poszedł chyba w C1, bo te nowe konstrukcje nie są jakieś lepsze, a jak grają fajnie to kosztują majątek jak Platinum. 30k za monitory, C1 z wcześniejszych lat też pięknie gra za 1/3 ceny. 


Zwykłe s1.4 można nabyć z drugiej ręki za 5-6 tyś zł i mamy monitor ze świetnym stosunkiem jakość/cena. W przypadku pierwszych C1 jest jeszcze lepiej, ale ich podaż na rynku wtórnym jest bardzo mała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.