Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, Roxi napisał:

Kontrowersyjne jest te rozjaśnienie góry w Excite. Nie wiadomo tak do końca, czy to dobrze, czy źle

Czyli mam rozumieć, że Excite grają jaśniej niż inne dynki. Jeśli tak to potwierdzałby to mój odsłuch.  To może nie koniecznie będzie w moim przypadku lepiej niż z Ariami.

Edytowane przez Andrzej Ł
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrzej Ł napisał:

Czyli mam rozumieć, że Exite grają jaśniej niż inne dynki. Jeśli tak to potwierdzałby to mój odsłuch.  To może nie koniecznie będzie w moim przypadku lepiej niż z Ariami.

Grają jaśniej. Kisiel i inni recenzenci uznali, że jest to progres, ale wiadomo jak jest. Kto płaci, ten wymaga ? Przyznam szczerze, że nie wiem na razie, co o tym powiedzieć. Nie jest to takie rozjaśnienie jak znasz z Focala. Miałem kiedyś bardzo dobre Zoller Temptation i kilka modeli w aucie ? Dynaudio krzykliwość się kończy tam, gdzie zaczyna się łagodność w Focalu. Tak więc jak usłyszysz Excite czy inne nowe dynie, to jak jesteś przyzwyczajony do Focala, to może brakować Ci góry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Andrzej Ł napisał:

A z ciekawości czym napędzasz te X44?

Electrocompaniet. ten x44, to u mnie taki był teoretycznie zapychacz chwilowy, ale ładnie gra i faktycznie Dynaudio tymi kolumnami zrobiło taki cenowy dumping. Kolumny są tanie i przez to niedocenione. Jednak bardzo fajnie grają i wiele nie kosztują. Jak to chłopaki trafnie z soundrebels napisali, ze cena byłaby okazyjna za jedna, a tyle kosztują dwie ? Z tym, że nie mam ich długo jeszcze i nie mam do końca zdania, czy faktycznie nie popsuli tam czegoś celowo w zwrotnicy, aby nie robić sobie konkurencji do wyższych modeli. Sprawdzić muszę z różnymi kablami... gra idzie oczywiście i mikroróżnice audiofilskie. Jak Rambo napisał, jeden rezystorów za 20 zł... Realia są raczej takie, że najważniejszy jest zysk firmy, a nie osiągniecie max z danej konstrukcji. 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rambo54 napisał:

Krell to Krell

Król jest jeden.

rambo54 i tu się zgadzam w 100%, przez ostatnie dwa lata szukałem dla siebie wzmacniacza miałem (mam) Cayina, Haiku Audio, Ayona, Octave i kilka innych, w końcu trafiłem na starego Krella i rozgonił wszystko co do tej pory było...., jedyny wzmacniacz który wysterował mi prawidłowo focusy 160 , aktualnie gram z Contour 1.1 i jest pięknie..., a obecne dynaudio... no cóż nawet nie mają startu do starego contoura .... i zgadzam się z Tobą, że żadna nowa seria (no może z wyjątkiem C1) nie jest w stanie podskoczyć starym Contourom.....

Edytowane przez kami1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Roxi napisał:
9 godzin temu, Andrzej Ł napisał:

 

Kolega Audiofan sprzedaje Focus 380, to może z nim się dogadaj, to przestanie nam klub ciągle spamować ? 

Edytowane 8 godzin temu przez Roxi

No jeszcze trochę pospamuję ?chyba, aż ktoś kupi ode mnie w końcu f380 przesiądając się okazyjnie na porządne kolumny zamiast rozpisywać się o potędze brzmienia jakichś dwudrożnych podstawkowców?Przewaga F380 na excite to esotar2, a pisanie o tym, że do nich i do excite44 potrzeba 50 mkw to dezinformacja. Ja mam "tylko" 38 kw. i problemu nie ma i myslę, że 20-25 też byłoby do opanowania bo to zależy nie tyle od wielkości ( poza oczywiście skrajnościami ) ale od specyfiki tego metrażu, czyli proporcje, możliwości ustawień, rodzaj ścian, podłogi itp.

Co do różnic excite44 vs. f380 to te drugie są subtelniejsze na górze i trochę "ciemniejsze".

Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rambo54 i tu się zgadzam w 100%, przez ostatnie dwa lata szukałem dla siebie wzmacniacza miałem (mam) Cayina, Haiku Audio, Ayona, Octave i kilka innych, w końcu trafiłem na starego Krella i rozgonił wszystko co do tej pory było...., jedyny wzmacniacz który wysterował mi prawidłowo focusy 160 , aktualnie gram z Contour 1.1 i jest pięknie..., a obecne dynaudio... no cóż nawet nie mają startu do starego contoura .... i zgadzam się z Tobą, że żadna nowa seria (no może z wyjątkiem C1) nie jest w stanie podskoczyć starym Contourom.....


A jak jak postrzegasz 1.1 na tle Focusa 160?
Wydaje mi się, po prostu bardziej cenisz starą sygnaturę brzmienia dynek i ta nowa, rozjaśniona i rozdzielcza Ci nie podchodzi. Według mnie postęp jakiś jest, ale kwestia odbioru tego to rzecz gustu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
26 minut temu, audiofan01 napisał:

Co do różnic excite44 vs. f380 to te drugie są subtelniejsze na górze i trochę "ciemniejsze".

Czyli w mocniejszym repertuarze to może być jednak lepszy kierunek niz x44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, audiofan01 napisał:

Przewaga F380 na excite to esotar2, a pisanie o tym, że do nich i do excite44 potrzeba 50 mkw to dezinformacja.

Ja nie napisałem, że potrzebują, tylko u mnie w takim pomieszczeniu grają. Oczywiście, że mogą też w mniejszym. Zresztą nagłaśniać duży salon można, ale odbiór muzyki jest całkiem inny niż w mniejszym pomieszczeniu. Wzmacniacz średniej klasy pewnie sobie tez z nimi poradzi. Mam takiego Vintage JVC i korekcja dźwięku ? i używam go do wygrzewania kolumn jak nie słucham... on spokojnie steruje dyniami. Natomiast z EC bas schodzi w rejony, którego z JVC się już nie usłyszy i to na pełnej kontroli. Czasem mam wrażenie, że są tam cztery małe suby, to nie oznacza, że jest słaba średnica. Wręcz przeciwnie, ten 15 cm głośnik robi świetna robotę. Dzięki temu, że to kolumna trójdrożny nie muszą tego odtwarzać te 17’ki razem z basem ? 

 

33 minuty temu, Andrzej Ł napisał:

O tym wlasnie teraz myślę.  Czy ten dzielony Rotel da radę 

Jak nie podłączysz, to nie będziesz wiedział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Roxi napisał:

Fakt, też jest taki, że uwzględniając wszystkie rabaty, 7 letnią gwarancję, solidną skrzynkę i bardzo dobre głośniki jakie są w tych x44, to cena jest za nie wręcz śmiesznie niska. Tak więc jak ktoś szuka stosunkowo niedrogich kolumn do dużego pomieszczenia, to jest dobra opcja. Tym bardziej, że są bardzo dobrze wykonane, mają fajne nóżki itd. W serii Evoke nie ma ich odpowiednika. Dopiero Contour 60 jest dedykowany do podobnego metrażu. 

Dynki na wszystkie modele dają 7 lat gwarancji? SF daje 5 lat, a inne, które również lubię czyli B&W oni pewnie standardowo 2 lata.. choć nigdy nie słyszałem o jakiś problemach z kolumnami od tego Producenta 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lolek126 napisał:

Dynki na wszystkie modele dają 7 lat gwarancji? SF daje 5 lat, a inne, które równi lubię czyli B&W oni pewnie standardowo 2 lata.. choć nigdy nie słyszałem o jakiś problemach z kolumnami od tego Producenta 

Czy na wszystkie, to nie wiem, na moje jest 7 lat, a  nawet jeszcze ze sklepu jej nie odebrałem ? Kolumny, to też nie delikatna elektronika w końcu. Choć dwa razy spalił mi się Scan Speak Iluminator nowy i to przy normalnym słuchaniu bez wariowania, tak wiec lepiej mieć ta gwarancje niż nie mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Roxi napisał:

Czy na wszystkie, to nie wiem, na moje jest 7 lat, a  nawet jeszcze ze sklepu jej nie odebrałem ? Kolumny, to też nie delikatna elektronika w końcu. Choć dwa razy spalił mi się Scan Speak Iluminator nowy i to przy normalnym słuchaniu bez wariowania, tak wiec lepiej mieć ta gwarancje niż nie mieć...

7 lat to ładnie, ja też wychodzę z założenia, że lepiej mieć gwarancję, bo jak to mówią strzeżonego Pan Bóg strzeże... ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Whyduck napisał:

 


A jak jak postrzegasz 1.1 na tle Focusa 160?
Wydaje mi się, po prostu bardziej cenisz starą sygnaturę brzmienia dynek i ta nowa, rozjaśniona i rozdzielcza Ci nie podchodzi. Według mnie postęp jakiś jest, ale kwestia odbioru tego to rzecz gustu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dokładnie to jest kwestia kto czego potrzebuje/oczekuje i jak odbiera dane kolumny, bo to, że dzisiaj wielu Producentów daje kolumny coraz bardziej rozdzielcze, szczegółowe to nie jest błędem, warunek jest tylko jeden, aby ilość słyszalnego dźwięku w górnych rejestrach pasma nie przełożyło się na pogorszenie tego co słyszymy. Przykładów można by było podać całą masę, ale choćby jedne z moich ulubionych kolumn olimpijki III nie wiem jakie kable bym podłączył do nich np choćby Siltechy "prinsy" to i tak nie wydobędę z nich tego co jest słyszalne np w SF ST, bo w tych kolumnach każde pociągnięcie palcem struny słychać  i to jak wybrzmiewa wokal  czy też instrumenty powoduje uśmiech na twarzy, przy czym nie ma natarczywości dźwięku, chyba, że dołożymy do tego choćby wspomniany kabel, który nie wybacza i pokazuje każdą niedoskonałość nagrania na danej płycie.. I na pewno przy piosenkach rockowych czy też metalowych jak ktoś wyłącznie takiego repertuaru słucha trzeba odpowiednio dobrać elektronikę jak i kable. 

I wracając do nowych Dynek, które są bardziej rozdzielcze i bardziej szczegółowe to i na 100% nowe confidensy  też takie będą, bo widać ludzie tego oczekują skoro wielu Producentów idzie tą drogą. Pytanie tylko jak będzie całościowo się dźwięk prezentował czy nie będzie  coś co człowiek odczuje jako natarczywość w górnych rejestrach pasma czy też w górnej średnicy, która to najbardziej kłuje nasze uszy. Ale  myślę sobie, że mają inżynierów na poziomie i skoro udało się innym to zrobić to i w nowych confidensach powinno być dobrze, a tak naprawdę powinno być bardzo dobrze, patrząc ile będą kosztować.  Cena nie wybacza i tu nie może być pomyłki.. bo ludzie płacą i wymagają. I nie zapomnijmy, że SF nie od kogo innego jak od Dynaudio za starych czasów kupował przetworniki wysokotonowe, oni umieją je robić ?

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jest kwestia kto czego potrzebuje/oczekuje i jak odbiera dane kolumny, bo to, że dzisiaj wielu Producentów daje kolumny coraz bardziej rozdzielcze, szczegółowe to nie jest błędem, warunek jest tylko jeden, aby ilość słyszalnego dźwięku w górnych rejestrach pasma nie przełożyło się na pogorszenie tego co słyszymy. Przykładów można by było podać całą masę, ale choćby jedne z moich ulubionych kolumn olimpijki III nie wiem jakie kable bym podłączył do nich np choćby Siltechy "prinsy" to i tak nie wydobędę z nich tego co jest słyszalne np w SF ST, bo w tych kolumnach każde pociągnięcie palcem struny słychać  i to jak wybrzmiewa wokal  czy też instrumenty powoduje uśmiech na twarzy, przy czym nie ma natarczywości dźwięku, chyba, że dołożymy do tego choćby wspomniany kabel, który nie wybacza i pokazuje każdą niedoskonałość nagrania na danej płycie.. I na pewno przy piosenkach rockowych czy też metalowych jak ktoś wyłącznie takiego repertuaru słucha trzeba odpowiednio dobrać elektronikę jak i kable. 

I wracając do nowych Dynek, które są bardziej rozdzielcze i bardziej szczegółowe to i na 100% nowe confidensy  też takie będą, bo widać ludzie tego oczekują skoro wielu Producentów idzie tą drogą. Pytanie tylko jak będzie całościowo się dźwięk prezentował czy nie będzie  coś co człowiek odczuje jako natarczywość w górnych rejestrach pasma czy też w górnej średnicy, która to najbardziej kłuje nasze uszy. Ale  myślę sobie, że mają inżynierów na poziomie i skoro udało się innym to zrobić to i w nowych confidensach powinno być dobrze, a tak naprawdę powinno być bardzo dobrze, patrząc ile będą kosztować.  Cena nie wybacza i tu nie może być pomyłki.. bo ludzie płacą i wymagają. I nie zapomnijmy, że SF nie od kogo innego jak od Dynaudio za starych czasów kupował przetworniki wysokotonowe, oni umieją je robić

 

Dokładnie, czasy się zmieniły i wychodzimy z analogowego, gęstego klimatu w cyfrowy, rozdzielczy i transparentny świat :) I tak jął do starszych dynek się szukało przejrzystych, rozdzielczych tranzystorów tak teraz trzeba działać w drugą stronę i poszukiwania zacząć od gęściej i ciemniej grających klocków.

Starasz szkoła Dynaudio ma wiele plusów i klimatu, ale kolumny z tego okresu potrzebują grać odpowiednio głośno aby wydobyć z nich to co najlepsze.

Przykładowo Special 40 grają przyjemnie już od najniższych skali głośności z pełna paletą niuansów, które są podane z bardzo dobra czytelnością, co mnie osobiście cieszy bo częściej ostatnio słucham wieczorami jak już dzieciaki śpią.

 

...no i nowe są łatwiejsze do napędzenia. Moim zdaniem to duży plus.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Whyduck napisał:

 

Dokładnie, czasy się zmieniły i wychodzimy z analogowego, gęstego klimatu w cyfrowy, rozdzielczy i transparentny świat ? I tak jął do starszych dynek się szukało przejrzystych, rozdzielczych tranzystorów tak teraz trzeba działać w drugą stronę i poszukiwania zacząć od gęściej i ciemniej grających klocków.

Starasz szkoła Dynaudio ma wiele plusów i klimatu, ale kolumny z tego okresu potrzebują grać odpowiednio głośno aby wydobyć z nich to co najlepsze.

Przykładowo Special 40 grają przyjemnie już od najniższych skali głośności z pełna paletą niuansów, które są podane z bardzo dobra czytelnością, co mnie osobiście cieszy bo częściej ostatnio słucham wieczorami jak już dzieciaki śpią.

 

...no i nowe są łatwiejsze do napędzenia. Moim zdaniem to duży plus.

 

To jest bardzo duży plus, myslę, że dla wielu :-) aczkolwiek i tak jakość takiej integry musi być na odpowiednim poziomie, aby Dynki czy SF zagrały na 100% swoich możliwości, bo skuteczność ich jest mniejsza, więc byle czego nie ma co podpinać, ale i tak jest prościej niż kiedyś i mówi to wiele osób.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lolek126 napisał:

To jest bardzo duży plus, myslę, że dla wielu :-) aczkolwiek i tak jakość takiej integry musi być na odpowiednim poziomie, aby Dynki czy SF zagrały na 100% swoich możliwości, bo skuteczność ich jest mniejsza, więc byle czego nie ma co podpinać, ale i tak jest prościej niż kiedyś i mówi to wiele osób.. 

Jednym słowem Lolek, w przyszłym roku słuchać będziesz min na Confidence 30 i adekwatnym do tego zestawie Accu. To trzymamy kciuki. A na czym teraz słuchasz teraz muzyki, bo masz tam wymienione połowę asortymentu sklepu RTV i za bardzo nie wiem o co tam chodzi. Jakieś konsole, suby i telewizory chyba czy jak? Masz już jakieś elementy przyszłego, planowanego systemu ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo duży plus, myslę, że dla wielu :-) aczkolwiek i tak jakość takiej integry musi być na odpowiednim poziomie, aby Dynki czy SF zagrały na 100% swoich możliwości, bo skuteczność ich jest mniejsza, więc byle czego nie ma co podpinać, ale i tak jest prościej niż kiedyś i mówi to wiele osób.. 


Wiadomo, ze integra musi być na odpowiednim poziomie. Ale nie potrzeba już końcówek, monoblokow, całej tony żelastwa :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda prawdomówność naszego kolegi Lolka, który nam tu ciągle techniki perswazji serwuje i jak twierdzi nic z branżą audio nie ma wspólnego
lolek.thumb.png.c466eaca9e86823dda943f44e91f33bf.png


Będzie miał fajny system jak opisywał, ale tylko w godzinach pracy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Whyduck napisał:

Wiadomo, ze integra musi być na odpowiednim poziomie. Ale nie potrzeba już końcówek, monoblokow, całej tony żelastwa ?

Generalnie, to chyba faktycznie nie potrzeba już ani Mercedesów klasy S, BMW serii 7OO i 800, Maybachów... czy też potężnych amerykańskich smoków, typu Dodge RAM, GMC Denali, Chevy Tahoe... Suburban, Ford F-150 wzwyż... itd. Wystarczą Smarty, motorowery i rowery, ewentualnie nowe Fiaty 120 '-) Podobnie z budownictwem - po kiego wille z basenem? Czyż nie wystarczą M2 i pół w bloku z pięciometrowym salonem? Ile miejsca można zaoszczędzić...??? Idzie nowe '-)

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Whyduck napisał:

Będzie miał fajny system jak opisywał, ale tylko w godzinach pracy ?

Jeszcze się pyta czy na wszystkie Dynaudio jest 7 lat gwarancji ? 

Zresztą było to widoczne choćby z ciągłego pacyfikowania każdego, kto poruszył sprawę wysokości cen, że jak go nie stać to ma siedzieć cicho. Jeszcze nie widziałem w życiu przyszłego klienta, który używałby takiej argumentacji i bronił tak znacznych podwyżek ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, to chyba faktycznie nie potrzeba już ani Mercedesów klasy S, BMW serii 7OO i 800, Maybachów... czy też potężnych amerykańskich smoków, typu Dodge RAM, GMC Denali, Chevy Tahoe... Suburban, Ford F-150 wzwyż... itd. Wystarczą Smarty, motorowery i rowery, ewentualnie nowe Fiaty 120 '-) Podobnie z budownictwem - po kiego wille z basenem? Czyż nie wystarczą M2 i pół w bloku z pięciometrowym salonem? Ile miejsca można zaoszczędzić...??? Idzie nowe '-)


Trochę się rozpędziłeś kolego, milem na myśli tylko i wyłącznie swój punkt widzenia, ale rozumiem Cię...american dream. Mam pomieszczenie 21m2 w którym żyje i słucham, więc minimalizm przy dwójce małych dzieci jest dla mnie koniecznością, a nie kwestią wyboru.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dream się skończył prawie trzydzieści lat temu jak wylądowałem w US. Tu trzeba za***rdalać - wtedy jest dream. Moja wypowiedż, to nie rozpędzenie się, tylko ironia i przekora. Ale oczywicie sorry, jak obraziłem uczucia, bez względu na uśmiech, który zostawiłem na koniec tej przygody '-)

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Roxi napisał:

A tak wygląda prawdomówność naszego kolegi Lolka, który nam tu ciągle techniki perswazji serwuje i jak twierdzi nic z branżą audio nie ma wspólnego ?

lolek.png

"Naszej" - chodziło mu chyba o naszą polską dystrybucję. Chyba nikt nie wierzy, że ktoś z taką wiedzą i doświadczeniem jak Lolek mógłby pracować w branży audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxi, a co widzisz w tym złego , że wkleiłem zdjęcie z netu jak była zapowiedź kabla z nowej serii Acrolinka ? Wklejałem również  wiele różnych innych zdjęć zarówno od tego jak i od innych dystrybutorów. Rozumiem, że Ciebie wszystko boli co drogie, ja się do tego przyzwyczaiłem, ale to nie oznacza, że cały czas będziesz pomawiał moją osobę jakoby coś miała wspólnego z branżą audio, tylko dlatego , że interesuje się droższymi rzeczami od kilku dystrybutorów. Ostatni raz użyję nawet słowa, proszę przestań pisać tego typu rzeczy, które nie mają nic wspólnego z moją zawodową pracą. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dream się skończył prawie trzydzieści lat temu jak wylądowałem w US. Tu trzeba za***rdalać - wtedy jest dream. Moja wypowiedż, to nie rozpędzenie się, tylko ironia i przekora. Ale oczywicie sorry, jak obraziłem uczucia, bez względu na uśmiech, który zostawiłem na koniec tej przygody '-)


Nie uraziłeś moich uczuć tylko wsadziłeś mnie do jednego worka z fanboyami tezy,ze nowe i mniejsze jest lepsze. Dla mnie to kompromis z chwilowej konieczności :) Mam świadomość, ze końcówka Levinsona czy Krella może więcej i mimo upływu lat to nadal są topowe rozwiązania. Pewnie kiedyś na takiej się skończy jak Bóg da.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, don111 napisał:

"Naszej" - chodziło mu chyba o naszą polską dystrybucję. Chyba nikt nie wierzy, że ktoś z taką wiedzą i doświadczeniem jak Lolek mógłby pracować w branży audio.

Don bo nigdy nie miałem, nie mam i nie mam zamiaru mieć wspólnego z branżą audio.. dlatego moja wiedza jest taka, a nie inna, choć nie jest ona całkiem mała, ale na pewno nie taka jak wielu ludzi (jak choćby Twoja osoba) , którzy interesują się audio w 100% znaczeniu tego słowa. 

Godzinę temu, Whyduck napisał:

 


Wiadomo, ze integra musi być na odpowiednim poziomie. Ale nie potrzeba już końcówek, monoblokow, całej tony żelastwa ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

I to jest ten właśnie plus nowych dynek od serii countur jak i nowych kolumn SF.. a nawet i B&W z serii 800 , bo pomimo, ze z 8 ohm potrafią spaść do 2 ohm to i tak do takich 803 nie potrzeba końcówki mocy , a wystarczy integra  np Passa 150, która dość spokojnie sobie wysterowuje te kolumny. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lolek126 napisał:

Roxi, a co widzisz w tym złego , że wkleiłem zdjęcie z netu jak była zapowiedź kabla z nowej serii Acrolinka ? Wklejałem również  wiele różnych innych zdjęć zarówno od tego jak i od innych dystrybutorów. Rozumiem, że Ciebie wszystko boli co drogie, ja się do tego przyzwyczaiłem, ale to nie oznacza, że cały czas będziesz pomawiał moją osobę jakoby coś miała wspólnego z branżą audio, tylko dlatego , że interesuje się droższymi rzeczami od kilku dystrybutorów. Ostatni raz użyję nawet słowa, proszę przestań pisać tego typu rzeczy, które nie mają nic wspólnego z moją zawodową pracą. 

Zapewniem Cię, że nic mnie nie boli, a zazdrość jest akurat ostatnią cechą jaką można mi przypisać. Jak uznam za stosowne, to kupie sobie dowolny produkt. Nie podoba mi się natomiast perswazja jaką się posługujesz w stosunku do osób wyrażających jakieś niezadowolenie. Nie mam na to czasu, aby biegać po forum, ale z różnych Twoich postów wynika, że jesteś branżystą i nas tu na żywca przerabiasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.