Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Roxi napisał:

Zapewniem Cię, że nic mnie nie boli, a zazdrość jest akurat ostatnią cechą jaką można mi przypisać. Jak uznam za stosowne, to kupie sobie dowolny produkt. Nie podoba mi się natomiast perswazja jaką się posługujesz w stosunku do osób wyrażających jakieś niezadowolenie. Nie mam na to czasu, aby biegać po forum, ale z różnych Twoich postów wynika, że jesteś branżystą i nas tu na żywca przerabiasz. 

Tak jak pisałem prosiłem jak człowiek - człowieka, mało tego zapraszałem Cię na odsłuch jak będę miał umówiony, aby pokazać, że nie mam nic wspólnego z branżą, ale czasu nie masz...więc niestety Ty dalej swoje bzdury piszesz ....więc albo mi to udowodnisz, albo każdy tego typu post będę zgłaszał do moderacji o pomówienie mojej osoby.    I  nigdy nie bronię żadnych cen, tylko uważam, że nie wszystkie produkty są dla wszystkich, a to jest różnica.. diametralna, tylko Ty odnosisz to jakoby, ktoś to bronił, a to nie ma nic wspólnego z bronieniem... tylko to jest związane z życiem, bo nikt nie każe kupować takich czy innych rzeczy. Ja jak wiele osób np chciałbym w domu mieć liliumy, tylko na to potrzebny jest odpowiedni dom i pieniądze i nie ma problemu spojrzeć sobie w lustro i powiedzieć nie stać mnie na to.. a kupuja Ci, którzy mają .. i to jest proste.. 

 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lolek126 napisał:

Tak jak pisałem prosiłem jak człowiek - człowieka, mało tego zapraszałem Cię na odsłuch jak będę miał umówiony, aby pokazać, że nie mam nic wspólnego z branżą, ale czasu nie masz...więc niestety Ty dalej swoje bzdury piszesz ....więc albo mi to udowodnisz, albo każdy tego typu post będę zgłaszał do moderacji o pomówienie mojej osoby.

Zgłaszaj. Jesteś branżowcem, co widać na kilometr. Biegasz po forum i wklejasz linki z najnowszych sprzętów zachwalając dystrybutorów. Teksty typu nie zmieniała się cena i aby inni zrobili tak samo. Zlituj się człowieku, to z każdego postu aż przebija te zachwalanie. Dzwonisz niby po dystrybutorach, wszystko wiesz, piszesz nasza dystrybucja, ale nic nie zamierzasz kupować. Jaja jak berety. W zasadzie nic mi do tego, ale nie lubię być na żywca przerabiany.

l2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to bardziej wygląda na chęć zaimponowania ze strony Lolka, że się obraca w towarzystwie tak drogich klocków. Wielokrotnie pisał o tym czego słuchał i jak to pięknie gra, tylko od razu dawał do zrozumienia, że cena duża i nie wszyscy Polacy w naszym biednym kraju mogą sobie pozwolić na takie cudowności :)  Kolega Lolek lata, słucha, zawraca dupę tym sprzedawcom, ale chyba jednak nic z tego nie wynika. Lolek napisz może jaki masz ten hi-endowy sprzęt obecnie, czy nadal męczysz te Paradigm Studio 60v5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, don111 napisał:

Lolek napisz może jaki masz ten hi-endowy sprzęt obecnie, czy nadal męczysz te Paradigm Studio 60v5 ?

Lolek czeka jeszcze 1,5 roku aż mu się lokata skończy. Wtedy zamierza się zabrać za zakupy. Tymczasem dzwoni do Nautilusa dwa lata przed zakupem i wychwala ich politykę cenową publicznie, wie o tym, co wkrótce pojawi się w "naszej ofercie" i pacyfikuje wszystkich, którym nie podobają się dwa razy wyższe ceny. Czekam Lolek na punkty karne od moderacji ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Roxi napisał:

Zgłaszaj. Jesteś branżowcem, co widać na kilometr. Biegasz po forum i wklejasz linki z najnowszych sprzętów zachwalając dystrybutorów. Teksty typu nie zmieniała się cena i aby inni zrobili tak samo. Zlituj się człowieku, to z każdego postu aż przebija te zachwalanie. Dzwonisz niby po dystrybutorach, wszystko wiesz, piszesz nasza dystrybucja, ale nic nie zamierzasz kupować. Jaja jak berety. W zasadzie nic mi do tego, ale nie lubię być na żywca przerabiany.

l2.png

Jako osoba niegdyś związana z branżą, znam te wszystkie zagrywki i również mam przeczucie, że Lolek jest tutaj incognito.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don111 nie broń Lolka bo i Ciebie zacznę podejrzewać o pracę w salonie audio, i wcale nie w Axxx Mxxx XXX ?

Lolek sam pisze, że jest bardzo zapracowanym człowiekiem i w roku ma bardzo mało wolnego czasu na odsłuch swojego wymarzonego, przyszłego systemu a Ty tu piszesz, że on lata po salonach i zawraca dupę sprzedawcom. No nic tu się kupy nie trzyma a zaczyna brzydko pachnieć... 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, don111 napisał:

Mi to bardziej wygląda na chęć zaimponowania ze strony Lolka, że się obraca w towarzystwie tak drogich klocków. Wielokrotnie pisał o tym czego słuchał i jak to pięknie gra, tylko od razu dawał do zrozumienia, że cena duża i nie wszyscy Polacy w naszym biednym kraju mogą sobie pozwolić na takie cudowności ?  Kolega Lolek lata, słucha, zawraca dupę tym sprzedawcom, ale chyba jednak nic z tego nie wynika. Lolek napisz może jaki masz ten hi-endowy sprzęt obecnie, czy nadal męczysz te Paradigm Studio 60v5 ?

Don nie mam takiego sprzętu, ale też nie neguje  takich rzeczy.. Na dwóch innych forach w tym również i tutaj pisałem już jakiś czas temu , kiedy przymierzam sie do zakupu. A to , ze zawracam im gitarę to jeśli chcesz coś sprzedać to taka rola sprzedawców. Takie mam zdanie. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adam 38 napisał:

don111 nie broń Lolka bo i Ciebie zacznę podejrzewać o pracę w salonie audio, i wcale nie w Axxx Mxxx XXX ?

Lolek sam pisze, że jest bardzo zapracowanym człowiekiem i w roku ma bardzo mało wolnego czasu na odsłuch swojego wymarzonego, przyszłego systemu a Ty tu piszesz, że on lata po salonach i zawraca dupę sprzedawcom. No nic tu się kupy nie trzyma a zaczyna brzydko pachnieć... 

Weź Adam zacznij czytać ze zrozumieniem,  a nie wyrywasz jakieś zdania z kontekstu, ok ? Ja nie bronię Lolka i nie ja piszę że on lata po salonach - tylko on sam to opisuje czego słuchał i gdzie. Takie coś jak Lolek to też każdy z nas może robić, tylko nie wiadomo po co to wszystko, jak nic z tego nie wynika bo dalej siedzi w budżetowym sprzęcie. A czy on pracuje w branży to nie mam pojęcia, ale szczerze wątpię - może się mylę ale z tego co widać to raczej Lolek nie ma tej pasji ani smykałki do sensownego opisywania czy nawet przekonywującego zachwalania tego czego słuchał :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, don111 napisał:

A czy on pracuje w branży to nie mam pojęcia, ale szczerze wątpię - może się mylę ale z tego co widać to raczej Lolek nie ma tej pasji ani smykałki do sensownego opisywania czy nawet przekonywującego zachwalania tego czego słuchał ?  

Chyba nie piszesz tego poważnie?

Lolka wpisy, to zazwyczaj bardzo wyczerpujące opracowania. Dodatkowo zna doskonale wszystkie modele występujące w ofercie, premiery, ludzi powiązanych z branżą, na dodatek dba o aktualność swojej wiedzy systematycznie kontaktując się z dystrybutorami i śledząc nowinki w necie. Jest obecny na kilku forach i ma wieloletnie plany. To człowiek bezgranicznie i całkowicie oddany swojej pasji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, don111 napisał:

Weź Adam zacznij czytać ze zrozumieniem,  a nie wyrywasz jakieś zdania z kontekstu, ok ? Ja nie bronię Lolka i nie ja piszę że on lata po salonach - tylko on sam to opisuje czego słuchał i gdzie. Takie coś jak Lolek to też każdy z nas może robić, tylko nie wiadomo po co to wszystko, jak nic z tego nie wynika bo dalej siedzi w budżetowym sprzęcie. A czy on pracuje w branży to nie mam pojęcia, ale szczerze wątpię - może się mylę ale z tego co widać to raczej Lolek nie ma tej pasji ani smykałki do sensownego opisywania czy nawet przekonywującego zachwalania tego czego słuchał ?  

Don, dzisiaj ciężko o dobrego specjalistę w branży hifi, a jak nieurodzaj to wiesz jak jest... W sumie poniekąd to rozumiem, bo czego sensownego się nie dotkniesz to kosztuje więcej niż zarabiasz ?  

Edytowane przez Whyduck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Roxi napisał:

Chyba nie piszesz tego poważnie?

Lolka wpisy, to zazwyczaj bardzo wyczerpujące opracowania. Dodatkowo zna doskonale wszystkie modele występujące w ofercie, premiery, ludzi powiązanych z branżą, na dodatek dba o aktualność swojej wiedzy systematycznie kontaktując się z dystrybutorami i śledząc nowinki w necie. Jest obecny na kilku forach i ma wieloletnie plany. To człowiek bezgranicznie i całkowicie oddany swojej pasji !

Nie śledzę wszystkich jego wpisów i nie obserwuję wszystkich wątków klubowych, bazuję na tym co on pisze w klubie Dynaudio, gdzie się udziela dość często. I bardziej mi chodziło o jego własne wpisy a nie te na zasadzie kopiuj wklej (tych nie widziałem ale jeśli tak robił to faktycznie może to trochę pachnieć reklamą). 

 

16 minut temu, Adam 38 napisał:

Paweł nie prowokuj proszę....

Adam, przede wszystkim to mnie nie zaczepiaj bez powodu, jeśli coś źle wywnioskowałeś z moich poprzednich wypowiedzi. 

6 minut temu, Whyduck napisał:

Don, dzisiaj ciężko o dobrego specjalistę w branży hifi, a jak nieurodzaj to wiesz jak jest... W sumie poniekąd to rozumiem, bo czego sensownego się nie dotkniesz to kosztuje więcej niż zarabiasz ?  

Hehe :) Może on jest specjalistą, tylko nie czuć od niego po prostu tej pasji jaką bije od niektórych użytkowników, a w branży audio tak mi się wydaje chociaż trochę tego jest wymagane. Bardziej niż branżowca to ja widzę Lolka jako osobę która chciała trochę zaimponować na forum w jakim sprzęcie się obraca.  Ale nie wiem jak jest naprawdę i nie będę dalej ciągnął tego wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, don111 napisał:

Nie śledzę wszystkich jego wpisów i nie obserwuję wszystkich wątków klubowych, bazuję na tym co on pisze w klubie Dynaudio, gdzie się udziela dość często. I bardziej mi chodziło o jego własne wpisy a nie te na zasadzie kopiuj wklej (tych nie widziałem ale jeśli tak robił to faktycznie może to trochę pachnieć reklamą). 

Może to faktycznie takie niewinne hobby w którym większość wpisów wygląda jak szeptany marketing ? 

l3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się tu delikatnie wstawić za kolegą lolkiem mimo , że często się z Nim nie zgadam i nie lubię tekstów typu na co kogo stać itp. Znamy się od kilku lat z innego forum. Konkretnie hdtv.com.pl. Widziałem fotki jego systemu jakiś czas temu  i z tego co pamiętam ma to co w sygnaturze. Jeśli nic się nie zmieniło to nie jest z branży. Natomiast jeśli mogę wtrącić jedną refleksje to zauważyłem , że często powołuje się na kolegę z innego forum , a tym kolegą jest tutejszy forumowicz posiadający kilka (na pewno dwa) konta , który "delikatnie" wspierał pewnego dystrybutora.  Ktoś tu nawet pisał , że tam pracował. I chyba spełnił swoje zadanie bo musiał koledze Lolkowi galancie namieszać w głowie, albo mają taki sam gust. 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Silver_85 napisał:

Ktoś tu nawet pisał , że tam pracował. I chyba spełnił swoje zadanie bo musiał koledze Lolkowi galancie namieszać w głowie, albo mają taki sam gust. 

Mnie to nie interesuje, wręcz przeciwnie, nie mam nic przeciwko branżowcom, a nawet jestem za. Wolę tylko jak ktoś ściemy nie pisze, że niby też go coś boli itd. czyli drobne kłamstewka. Osobiście wolę centralna perswazję Szymona w której człowiek wie z kim ma do czynienia, a nie jakaś zakamuflowana kombinatorka i niby rozmawiamy jak koledzy itd. Tyle w temacie.

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Silver_85 napisał:

Muszę się tu delikatnie wstawić za kolegą lolkiem mimo , że często się z Nim nie zgadam i nie lubię tekstów typu na co kogo stać itp. Znamy się od kilku lat z innego forum. Konkretnie hdtv.com.pl. Widziałem fotki jego systemu jakiś czas temu  i z tego co pamiętam ma to co w sygnaturze. Jeśli nic się nie zmieniło to nie jest z branży. Natomiast jeśli mogę wtrącić jedną refleksje to zauważyłem , że często powołuje się na kolegę z innego forum , a tym kolegą jest tutejszy forumowicz posiadający kilka (na pewno dwa) konta , który "delikatnie" wspierał pewnego dystrybutora.  Ktoś tu nawet pisał , że tam pracował. I chyba spełnił swoje zadanie bo musiał koledze Lolkowi galancie namieszać w głowie, albo mają taki sam gust. 

Silver tenże Kolega nie był, nie jest i nie będzie pracownikiem tego Dystrybutora, zupełnie czym innym  się zajmuje ..tak jak i ja.. ale niektórym łatwo jest napisać, ze takowym jest, był itp.. to zdjęcie z góry, które nieprawnie Roxi kopiuje z mojego postu i wkleja na innym forum (bez mojego pozwolenia) właśnie jest z domu tego Kolegi jak miał na teście Accu.. to tylko tak nawiasem... Kolega nie namieszał mi w głowie odnośnie tego czego chcę, jeśli chodzi o sprzęt, bo on na to nie da mi pieniędzy.. To ja sam taką decyzję podjąłem i jak dobrze wiesz, bo pisałem to nieraz jak nic człowiekowi nie wypadnie to coś tam kupię, ale czy to będzi eintegra od Dystrybutora X, a kolumny od Y, a kable od dystrybutora Z, nie wspomnę o listwie itp to jak przyjdzie pora będę decydował. A na razie zostały mi jeszcze Dynki do przesłuchania, jeśli chodzi o kolumny... bo gdyby nie ten fakt to nie byłoby mnie ww klubie Dynaudio, bo nigdy tymi kolumnami  nie byłem zainteresowany. Pierwszy raz tak naprawdę się zainteresowałem, kiedy chciałem posłuchać 470 Accu i Gość zaproponował mi nowe Countury aby z tym Accu zagrały.. A na swój sposób mi się spodobały to nie mam zamiaru pisać, że jest inaczej tylko dlatego, ze komuś to się nie widzi z takich czy z innych powodów.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lolek126 napisał:

to zdjęcie z góry, które nieprawnie Roxi kopiuje z mojego postu i wkleja na innym forum (bez mojego pozwolenia)

?

Jakie znowu inne forum ?? Przecież, to wpisy z audiostereo. Mam prosić Cię o zgodę ??

 

14 minut temu, lolek126 napisał:

Kolega nie namieszał mi w głowie odnośnie tego czego chcę, jeśli chodzi o sprzęt, bo on na to nie da mi pieniędzy..

Jak będziesz tak uczciwie nadal pracował, to kto wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to faktycznie takie niewinne hobby w którym większość wpisów wygląda jak szeptany marketing  
l3.thumb.png.bc9bef8f29893e1ace03203efd8792b9.png


Wygrzewa się u kolegi, a zdjęcie rodem jak z sali odsłuchowej jednego z ekskluzywnych salonów...

Niby taki zapracowany,a wrzuca materiały marketingowe i siedzi na forum as nom stop, lecz z branża nie związany. Dla mnie zagrywki strikte branżowe. Lolek zdejmij maskę forumowego superbohatera i ujawnij swoją tożsamość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Whyduck napisał:

Wygrzewa się u kolegi, a zdjęcie rodem jak z sali odsłuchowej jednego z ekskluzywnych salonów...

Tu facebook właściciela tych fotek. Niby niezwiązanego z branża. 

 

https://www.facebook.com/HiFiHiendTest/

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej i tak Lolek ze Szpiegiem w klubie Accu buszują  


Zaglądam tylko do klubu Dynaudio, a szeptany marketing nigdy mnie nie interesował, nawet za czasów branżowych. Traktuje to forum czysto hobbystycznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Whyduck napisał:

Zaglądam tylko do klubu Dynaudio, a szeptany marketing nigdy mnie nie interesował, nawet za czasów branżowych. Traktuje to forum czysto hobbystycznie emoji4.png

 

I niestety ale takie trzeba mieć podejście. Przykre ale prawdziwe . To forum nie stoi dla pasjonatów.   Im bardziej człowiek się zagłębi w to wszystko, pozna lub dowie się jacy ludzie stoją za poszczególnymi nickami, tym bardziej wie jak to to śmierdzi. Szkoda, bo przez takie działania, pasjonaci dobrego brzmienia, ludzie doświadczeni, odchodzą w cień wypychani przez przyczajonych branżowców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Whyduck napisał:

Zaglądam tylko do klubu Dynaudio, a szeptany marketing nigdy mnie nie interesował, nawet za czasów branżowych. Traktuje to forum czysto hobbystycznie emoji4.png

Szpieg jest bardziej szkolony od Lolka, bo robi co ma robić i nie wdaje się w zbędne dyskusje. Lolek, nie dość, że kolumn nie ma Dynaudio, to ustawia nas to po kątach jak nam się coś nie podoba z ofertą. Odsłuch jednak może nam zorganizować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe Tobie zorganizować (bo Ty nie jesteś zainteresowany) , tylko sobie, a Tobie , aby co innego udowodnić.. tylko chęci brak z Twojej strony .. bo prościej jest pisać  z drugiej strony monitora i wmawiać komuś pewne rzeczy, które nie są prawdą. I po kątach to to ja Ciebie  nie rozstawiam to co pisałem to w innym kontekście i nie namawiałem nigdy do zakupy tego typu kolumn. Nie mam Dynek i nie wiadomo czy będę miał, bo są trzy inne kolumny, o których pisałem, które mogą być lepsze niż wspomniane Dynki. To Ty założyłeś z góry, że te kolumny zagrają zapewne  dobrze, a ja tak jak napisałem wcale tego pewny nie jestem... Bo w tych cenach są inne kolumny, które na dzisiaj już wiem , ze zagrały świetnie/bardzo dobrze jak dla mnie oczywiście... ale stwierdziłem to po odsłuchu, a nie przed... 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpieg jest bardziej szkolony od Lolka, bo robi co ma robić i nie wdaje się w zbędne dyskusje. Lolek, nie dość, że kolumn nie ma Dynaudio, to ustawia nas to po kątach jak nam się coś nie podoba z ofertą. Odsłuch jednak może nam zorganizować


Może faktycznie jest taki bezkompromisowy i strzeli sobie od razu nowe Confidence jako pierwsze Dynki, czego oczywiście mu życzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Whyduck napisał:

Może faktycznie jest taki bezkompromisowy i strzeli sobie od razu nowe Confidence jako pierwsze Dynki, czego oczywiście mu życzę.

Ja też mu życzę, Confidence, czy co tam woli najlepszy model SF ? 

Będzie od razu jak w bajce. Z "żaby" w księcia się Lolek przeobrazi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lolek126 napisał:

NIe Tobie zorganizować (bo Ty nie jesteś zainteresowany) , tylko sobie, a Tobie , aby co innego udowodnić.. tylko chęci brak z Twojej strony ..

Teraz Lolek będziesz musiał nam Dynie sprzedawać w głębokim hurcie, aby nam zrekompensować fakt, że nas przez taki długi okres wykorzystywałeś i jesteśmy w traumie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie dziwię że osoby z doświadczeniem nie udzielają się na forum bo jedyna rozsądna rada dla kogokolwiek przy kupnie czegokolwiek to "wypożycz do siebie i sam posłuchaj"... inne podpowiedzi mogą zrobić więcej złego niż dobrego :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.