Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, hifi.rafa napisał:

Załamka to Forum jak tak sobie przeczytałem ostatnie wpisy. Czy sprzęt za 1000 czy 100.000 nic tu nie ma sensu się udzielać.... 

NIe ma, co tracić czasu na forum. Lepiej wybrać się z Lolkiem na odsłuch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AndrzejPiaseczno napisał:

Ja tam się nie dziwię że osoby z doświadczeniem nie udzielają się na forum bo jedyna rozsądna rada dla kogokolwiek przy kupnie czegokolwiek to "wypożycz do siebie i sam posłuchaj"... inne podpowiedzi mogą zrobić więcej złego niż dobrego :/.

Kolego to widzi wiele osób, tutaj nie ma sensu o niczym pisac co jest choć troszkę droższe, bo jeśli cokolwiek pochwalisz to od razu jesteś sprzedawcą /branżystą itp.. ba osoby kupujące droższe rzeczy były szkalowane, a nawet wyzywane i dlatego takie osoby zebrały się, wyszły z tego forum i założyły swoje forum... A szkoda, bo to forum straciło wielu zacnych ludzi z wielkim doświadczeniem, tylko ile można słuchać pewnych rzeczy... każdy ma swoje granice wytrzymałości. 

54 minuty temu, hifi.rafa napisał:

Załamka to Forum jak tak sobie przeczytałem ostatnie wpisy. Czy sprzęt za 1000 czy 100.000 nic tu nie ma sensu się udzielać.... 

Jak wyżej powtarzać się nie będę, ale najlepiej drwić z takich osób jak Ty i nie wyciągać wniosków, tylko żyć w swoim świecie.. ale za to możesz o filmach popisać i muzyce jakiej słuchasz, choć i tu różnie bywa... bo niektórzy uważają , że Twój gust w filmach powinien być taki jak ich... 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lolek126 napisał:

Jak wyżej powtarzać się nie będę, ale najlepiej drwić z takich osób jak Ty i nie wyciągać wniosków, tylko żyć w swoim świecie.. 

Kolejna jakaś ściema i to z kimś, co przez piec lat zamieścił 10 postów i narzeka na niska jakość forum. Lolek, ja na tym forum w wielu klubach i wątkach zamieściłem dziesiątki, recenzji ze zdjęciami mojego rożnego sprzętu. Na razie tylko wychwalasz dystrybutora i polecasz ofertę handlowa kolegi. Tak wiec przed narzekaniem, to może wpierw warto się czymś wykazać konkretnym, czyli swoim jednym czy drugim systemem, a nie linkowaniem do ofert handlowych. Wtedy nadejdzie czas, abyśmy mogli rozmawiać merytorycznie w tym i innym klubie. 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak z porządnego wątku zrobiło się gimnazjum. Co więcej? Ano to, że udział w gimnazjalnej spartakiadzie biorą udział uczniowie, którzy sprzętu Dynaudio nie posiadają. Ale nic to Baśka - najważnieszym jest, że są miłośnicy.

Edytowane przez Chicago
Edyt Stylista

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Chicago napisał:

I tak z porządnego wątku zrobiło się gimnazjum. Co więcej? Ano to, że udział w gimnazjalnej spartakiadzie biorą udział uczniowie, którzy sprzętu Dynaudio nie posiadają. Ale nic to Baśka - najważnieszym jest, że są miłośnicy.

Nieważne kto ma dostęp do wybiegu. Jeden i drugi lis w kurniku nie powinien być farbowany. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Roxi napisał:

Kolejna jakaś ściema i to z kimś, co przez piec lat zamieścił 10 postów i narzeka na niska jakość forum. Lolek, ja na tym forum w wielu klubach i wątkach zamieściłem dziesiątki, recenzji ze zdjęciami mojego rożnego sprzętu. Na razie tylko wychwalasz dystrybutora i polecasz ofertę handlowa kolegi. Tak wiec przed narzekaniem, to może wpierw warto się czymś wykazać konkretnym, czyli swoim jednym czy drugim systemem, a nie linkowaniem do ofert handlowych. Wtedy nadejdzie czas, abyśmy mogli rozmawiać merytorycznie w tym i innym klubie. 

To może warto się zastanowić  dlaczego ludzie będący tutaj kilka lat mają tyle wpisów, a nie więcej... wliczając to również moją osobę.. dlaczego tyle ludzi uciekło....Po co  się tu wykazywać i pisać to co się zaobserwowało na teście, skoro jak nie ma się tego sprzętu to nie ma prawa się człowiek wypowiadać, bo od razu jest sprzedawcą. Ba nawet Ci którzy kupowali drogie zabawki byli wyśmiewani, szkalowani  itp.. efekt taki, że tych ludzi już nie ma tutaj..

Jakie to kluby w których pisałeś swoje profesjonalne testy, chętnie poczytam w wolnym czasie.. ? Warto poczytać mądre rzeczy.. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lolek126 napisał:

Jakie to kluby w których pisałeś swoje profesjonalne testy, chętnie poczytam w wolnym czasie.. ? Warto poczytać mądre rzeczy.. 

Zacznij od wpisów w tym klubie, to będziesz wiedział jakie. Z mojej strony koniec dyskusji.

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dedal75 napisał:

Tylko się cieszyć i pogratulować. 

Emity też ładnie grają ? Poniedziałek, trzeba coś zarobić. Nie wiadomo jaką nam tu Lolek nowość zaserwuje, trzeba się finansowo szykować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emity też ładnie grają  Poniedziałek, trzeba coś zarobić. Nie wiadomo jaką nam tu Lolek nowość zaserwuje, trzeba się finansowo szykować

 

Pewnie, ze grają fajnie. Kiedyś na dobrej elektronice porównywałem m20 do f160, była różnica owszem, ale nie tak drastyczna jakiej się spodziewałem.

Lolek mógłby zaserwować jakieś solidne rabaty na Dynie w swoim miejscu pracy dla klubowiczów

 

PS Dlaczego pozbyłeś się S25, metraż i elektronika chyba się zgadzała?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Whyduck napisał:

PS Dlaczego pozbyłeś się S25, metraż i elektronika chyba się zgadzała?

U mnie za małe. Teraz są wiadomo jakie. Skończą nam się z Lolkiem lokaty, to pomyślimy o większych Confidence ? Choć jak mówię, X'y wiadomo, że jest to prawie początek oferty Dynaudio, ale spokojnie można by na nich zamknąć poszukiwania sprzętowe jeśli chodzi o kolumny. Grają bardzo dobrze ? Z tym, że nigdy nie mówię, że to ta sama klasa, ale niższe modele też imho całkiem dobre ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rambo54 napisał:

Kupie Dynaudio Confidence 5

https://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/dynaudio/35300-confidence-5/

Tutaj masz, może coś stargujesz. To chyba ten Azjata, od którego odbierałem JBL dla Triodego. Gość nad hurtownią ma taki grajdoł Vintage. Cyganie i Azjaci zdecydowanie lepiej się asymilują z Czechami za względu na ich większą tolerancyjność chyba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lolek126 napisał:

Kolego to widzi wiele osób, tutaj nie ma sensu o niczym pisac co jest choć troszkę droższe, bo jeśli cokolwiek pochwalisz to od razu jesteś sprzedawcą /branżystą itp.. ba osoby kupujące droższe rzeczy były szkalowane, a nawet wyzywane i dlatego takie osoby zebrały się, wyszły z tego forum i założyły swoje forum... A szkoda, bo to forum straciło wielu zacnych ludzi z wielkim doświadczeniem, tylko ile można słuchać pewnych rzeczy... każdy ma swoje granice wytrzymałości. 

 

dziękujemy.jpg

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pierwsze i ostatnie ostrzeżenie ze strony moderacji. Kolejne wycieczki personalne i zarzuty i pomówienia o jakieś interesy - bez podparcia w postaci konkretnych dowodów będą skutkować natychmiastowym banem w klubie osoby, która dopuszcza się pomówień. 

Mod.

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arkadowski napisał:

Panowie pierwsze i ostatnie ostrzeżenie ze strony moderacji. Kolejne wycieczki personalne i zarzuty i pomówienia o jakieś interesy - bez podparcia w postaci konkretnych dowodów będą skutkować natychmiastowym banem w klubie osoby, która dopuszcza się pomówień. 

Mod.

Przepraszam, a jakich oczekujesz dowodów? Wchodzi do klubu, na żywca linkuje często Nautilusa, nie ma kolumn Dynaudio na koniec pisze "biadolenia już starczy" ? po czy zapowiada "nowości". Trzeba mieć niezły tupet muszę przyznać. 

4.png

Zrzut ekranu 2019-04-15 o 14.27.42.png

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarlBjorn czyli co Emit-y m 20/30 zagrają konturowym, punktowym dołem ? o wzorowej szybkości jeżeli tylko damy im tak grającą elektronikę? Jeżeli tak to czemu cały świat w recenzjach pisze, że to sympatyczne ale misie? Nie mają odpowiedniej elektroniki, nie znają się na Dyniach? Czemu Szymon mając referencyjne wzmacniacze, źródła itd. pisze w swoich reckach, że dane kolumny z jego elektroniką mają taki a nie inny dół? Przecież wszystko jest w rękach elektroniki...i wszystkie głośniki u niego powinny być demonami na basie ?

I druga sprawa, wzmacniacze grające takim suchym, twardym, konturowym, szybkim dołem raczej takie są w całym paśmie a to na dobre Dynkom nie wyjdzie... a już na pewno nie tym obecnie produkowanym. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Roxi napisał:

Przepraszam, a jakich oczekujesz dowodów? Wchodzi do klubu, na żywca linkuje często Nautilusa, nie ma kolumn Dynaudio na koniec pisze "biadolenia już starczy" ? po czy zapowiada "nowości". Trzeba mieć niezły tupet muszę przyznać. 

4.png

Zrzut ekranu 2019-04-15 o 14.27.42.png

Co to ma wspólnego z klubem w sensie udowadniania, czy ktoś coś bierze, czy oddaje?

Trzymaj się tematu klubu - a resztę zgłaszaj moderacji. Na razie to mamy masę zgłoszeń, że są to zwykłe pomówienia.

Nie jestem od dochodzenia tego, o czym piszecie - ale klub nie jest od prowadzenia własnych rozgrywek.

I to na tyle.

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, arkadowski napisał:

Trzymaj się tematu klubu - a resztę zgłaszaj moderacji. Na razie to mamy masę zgłoszeń, że są to zwykłe pomówienia.

Dla mnie temat już dawno był zakończony. Niech sobie chłopcy handlują, zaszywają linki w treści do sklepów internetowych i co tam jeszcze, nawet z 10 klonów po parę postów na krzyż. Wszystko jest na screenach widoczne. Niech tylko robią to z kulturą jak oznaczeni branżowcy jak np. q21 czy inni w sposób oficjalny, a nie jakieś matactwa, że jeden kolega drugiemu, eliminacja obiekcji itd. Na nikogo nie będę donosił. Jestem 8 lat na forum i na nikogo się jeszcze nie skarżyłem, ani nigdy nie dałem nikomu bana. Jedynym dowodem jest wyłącznie zdrowy rozsądek. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Roxi napisał:

Dla mnie temat już dawno był zakończony. Niech sobie chłopcy handlują, zaszywają linki w treści do sklepów internetowych i co tam jeszcze, nawet z 10 klonów po parę postów na krzyż. Wszystko jest na screenach widoczne. Niech tylko robią to z kulturą jak oznaczeni branżowcy jak np. q21 czy inni w sposób oficjalny, a nie jakieś matactwa, że jeden kolega drugiemu, eliminacja obiekcji itd. Na nikogo nie będę donosił. Jestem 8 lat na forum i na nikogo się jeszcze nie skarżyłem, ani nigdy nie dałem nikomu bana. Jedynym dowodem jest wyłącznie zdrowy rozsądek. EOT

Dlatego takie rzeczy należy zgłaszać, nie wywoływać wojnę.

Pozdrawiam.

 

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat już dawno był zakończony. Niech sobie chłopcy handlują, zaszywają linki w treści do sklepów internetowych i co tam jeszcze, nawet z 10 klonów po parę postów na krzyż. Wszystko jest na screenach widoczne. Niech tylko robią to z kulturą jak oznaczeni branżowcy jak np. q21 czy inni w sposób oficjalny, a nie jakieś matactwa, że jeden kolega drugiemu, eliminacja obiekcji itd. Na nikogo nie będę donosił. Jestem 8 lat na forum i na nikogo się jeszcze nie skarżyłem, ani nigdy nie dałem nikomu bana. Jedynym dowodem jest wyłącznie zdrowy rozsądek. EOT

 

Roxi, wszystko jest ze sobą połączone w jedną wielką machinę. Szaremu użytkownikowi nie można tu nic podważać bo zaraz ban. Temat rzeka...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Whyduck napisał:

Roxi, wszystko jest ze sobą połączone ze sobą w jedną wielką machinę. Szaremu użytkownikowi nie można tu nic podważać bo zaraz ban. Temat rzeka...


Niby rzeka. Są przecież ustalone zasady, branżysta ma być niebieski. Wykryliśmy lukę w regulaminie, pomocnik branżowy ? Wracając, do samych EXCITE, to faktycznie należy być ostrożnym z tym okablowaniem i wysokimi tonami. Chwaliłem tą Suprę od Luka, ale coś mi się wydaje, że jednak ma za wiele ostrości i wróciłem do Transparenta, który wcześniej mi za bardzo ten dźwięk dosładzał. Ze starymi dyniami sprawa była jakby prostsza. Jasny kabel i po temacie. Tu trzeba kombinować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.