Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Miroslav1 napisał:

...co myślicie o połączeniu (może ktoś ma, lub słuchał) S25se z Electrocompanietem AW400?

 

? 

Moim skromnym zdaniem lepszym będzie AW180 lub AW600, bo AW400 jest najmniej zróżnicowanym na basie wzmacniaczem z całej serii. A S25 jeśli mają jak wiemy tą 20'tkę, która ma tego basu czasem w nadmiernej obfitości. Z tym, że to tylko teoria, a realnie może wyjść różnie. Ogólnie jak mam wybrać, to wolałbym AW180 niż W400 osobiście. Kolega niech sobie Nemo kupi, najbardziej będzie zadowolony. Ja właśnie słucham Norah Jones i nie mogę się nadziwić jak one pięknie grają... znaczy Nemusie  hehe ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Roxi napisał:

? 

Moim skromnym zdaniem lepszym będzie AW180 lub AW600, bo AW400 jest najmniej zróżnicowanym na basie wzmacniaczem z całej serii. A S25 jeśli mają jak wiemy tą 20'tkę, która ma tego basu czasem w nadmiernej obfitości. Z tym, że to tylko teoria, a realnie może wyjść różnie. Ogólnie jak mam wybrać, to wolałbym AW180 niż W400 osobiście. Kolega niech sobie Nemo kupi, najbardziej będzie zadowolony. Ja właśnie słucham Norah Jones i nie mogę się nadziwić jak one pięknie grają... znaczy Nemusie  hehe ?

...kumpel z Nemo może finansowo się nie wyrobić, dlatego zapytałem o aw400

ale będę gorąco namawiał właśnie do Nemo....ten wzmacniacz  słuchałem tylko na Audio Show - to jest moje granie

...jeżeli zdecyduje się  Nemo i za jakiś czas będzie chciał zrezygnować bo coś nie przypasuję - to powiem że go odkupię ;-)

.. Nemusie bardzo się grzeją ?

 

Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miroslav1 napisał:

..jeżeli zdecyduje się  Nemo i za jakiś czas będzie chciał zrezygnować bo coś nie przypasuję - to powiem że go odkupię ?

 

Nemo, to wybitny granie. Imho lepsze niż Krell FBI ? Miałem FPB300cx z KCT z rok, a jako zestaw jest to teoretycznie wyższy poziom niż Krell FBI. Nemo, nawet z firmowym preampem, ma więcej barwy i klimatu. Nie brakuje mu również mikrodetali jak na wzmacniacz tranzystorowy oczywiście. Wielką zaletą jest również liniowe oddawanie mocy. Jeśli miałbym użyć analogii motoryzacyjnej, to może jedynie najmocniejsza mocny elektryk ? Jest to jednak dzielonka i jak wiadomo więcej trzeba się nagimnastykować z kablami, łatwo można zdegradować dźwięk jak czasem mi się zdarza różną "kombinatorką". Krell czy D'Agostiono ma więcej wejść, lepiej konfigrowalny PRE, itd. Całościowo i w tej klasie za tą kasę EC nie ma konkurencji. Kupuj Mirek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Miroslav1 napisał:

.. Nemusie bardzo się grzeją ?

Tak bardzo się nie grzeją, z tym, że jak widzisz ja je mam włożone w stoliku obok siebie. NIe jest to najlepsze rozwiązanie, ale nie podoba mi się robienie audiofilskich wystawek na połowę pokoju. 

Wracając do kolegi, to AW180 są bardzo dobre, a tyle nie kosztują. Do S25 nie potrzeba NEMO. Ja mam duży pokój i kupiłem je pod kolumny docelowe, aby już tego nie ruszać. Ciekawe opcja to też jakaś lampa 845 do tych S25. Spokojnie to można wysterować. Duże, trudne kolumny już niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo się nie grzeją, z tym, że jak widzisz ja je mam włożone w stoliku obok siebie. NIe jest to najlepsze rozwiązanie, ale nie podoba mi się robienie audiofilskich wystawek na połowę pokoju. 
Wracając do kolegi, to AW180 są bardzo dobre, a tyle nie kosztują. Do S25 nie potrzeba NEMO. Ja mam duży pokój i kupiłem je pod kolumny docelowe, aby już tego nie ruszać. Ciekawe opcja to też jakaś lampa 845 do tych S25. Spokojnie to można wysterować. Duże, trudne kolumny już niestety nie.


Pisząc duże, trudne kolumny masz na myśli swoje obecne x44? S25 są łatwiejsze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Whyduck napisał:

Pisząc duże, trudne kolumny masz na myśli swoje obecne x44? S25 są łatwiejsze?

x44, to kolumny, które potrafią duży salon nagłośnić skutecznie, ale więcej prądu potrzebują. S25 już tyle u mnie nie potrzebowały, aby skutecznie były wysterowane. Fajne kolumny i z perspektywy czasu miło je wspominam, ale też do max 30 m2 to 3,4LE. Widać, że też tak tanio używanych ich kupić ich nie można. Nie mają Esotara, ale ładnie są wykonane i zestrojone. Fajne kolumny, Twojej żonie bardziej mogą się spodobać ? Jak tanio kupisz, to bez problemu sprzedaż, bo do mnie nawet z Chorwacji pisali ludzie i innych krajów, aby je kupić. 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 21mkw będą chyba za duże. Prędzej 1.4le lub zwykle, bo tych jest więcej. Kuszą jednak te s25 bo relatywnie są niedrogie jak na głośnik z topowymi rozwiązaniami dynaudio.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba trzeba w ciemno kupić któreś i się bawić. Bo latać i słuchać po całym kraju to średnia opcja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Whyduck napisał:

Chyba trzeba w ciemno kupić któreś i się bawić. Bo latać i słuchać po całym kraju to średnia opcja.

Kup tylko z kartonami i papierami najlepiej z pewnego pochodzenia. Nawet jak z tysiąc czy dwa drożej. Taki z łapanki, z jakimś defektem itd. nie kupuj, bo nie wiadomo ile to ma lat, a później tego nikt nie chce nawet jak jest tanio. Choć ja bym kupił te C1 II, co dałem Ci link od Niemca ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..o ile się nie mylę to S25se (nowa wersja) w Polsce była tylko w kolorze mocca

z tyłu mają też takie czerwone lub szare papierki...czerwone  są trochę wcześniejsze - takie miałem

właśnie takie kolega kupił w idealnym stanie - pierwszy właściciel

...do tych kolumn trzeba mieć wszystko dopasowane, łącznie z kablami

wtedy mogą być najtańszym elementem toru a i tak będą błyszczeć ...i to nie ze względu na lakier

gość który kupił ode mnie S25 miał tak słabą elektronikę że powiedziałem w pewnym momencie

,,popełnia pan błąd kupując S25,,  myślał że to jakiś trik z mojej strony zabrał szybko kolumny i odjechał

 

po jakimś roku zadzwonił do mnie i powiedział  ,, miał pan rację,, ....wystawił na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Miroslav1 napisał:

może ktoś ma wzmacniacz EC AW180 lub AW400 i chciałby sprawdzić z S25 se

Audiostyl Katowice ma najbliżej... 

Godzinę temu, Whyduck napisał:

Chyba trzeba w ciemno kupić któreś i się bawić. Bo latać i słuchać po całym kraju to średnia opcja.

Dynaudio Special Forty -  a to nie gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynaudio Special Forty -  a to nie gra?


Teoretycznie w moim pomieszczeniu chyba są najrozsądniejsze. Łatwe do napędzenia i ustawienia, graja już z dobrą czytelnością od niskim poziomów głośności. Ale to już nie to gęste granie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Lolkowej "nagonce"  ? Tym razem napiszę coś w całkiem drugą stronę. W takim wątku / klubie jak ten, czy Accuphase, to spokojnie mógłby oznaczony jako branża, a nawet z nickiem niebieskim NAUTILUS w sposób otwarty i oczywiście nie zbyt natarczywy brać udział oficjalny przedstawiciel tej firmy. Zamiast przeznaczać pieniądze na sztuczne filmy reklamowe, reklamy do których ludzie stracili dawno zaufanie, to część tych środków przeznaczyć na pracownika, który w sposób partnerski rozmawia z użytkownikami. Normalnie, cierpliwie tłumacząc i pokazując pewne rozwiązania. Jest to niezrozumienie tego jak komunikować się z rynkiem z wykorzystaniem obecnych możliwości. Może Audiostereo wiązałoby się to z jakąś opłatą, ale jako tak duży dystrybutor, importer powinien tak do tematu podejść moim skromnym zdaniem. Oczywiście bez ciągłego zapraszania na odsłuchy z gotową ofertą handlową ? Alternatywnie, AS mogłoby zaproponować zamiast wątków sponsorowanych których nikt nie czyta, takie wersje oficjalnych klubów prowadzonych w umiejętny sposób przez danego dystrybutora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Lolkowej "nagonce"   Tym razem napiszę coś w całkiem drugą stronę. W takim wątku / klubie jak ten, czy Accuphase, to spokojnie mógłby oznaczony jako branża, a nawet z nickiem niebieskim NAUTILUS w sposób otwarty i oczywiście nie zbyt natarczywy brać udział oficjalny przedstawiciel tej firmy. Zamiast przeznaczać pieniądze na sztuczne filmy reklamowe, reklamy do których ludzie stracili dawno zaufanie, to część tych środków przeznaczyć na pracownika, który w sposób partnerski rozmawia z użytkownikami. Normalnie, cierpliwie tłumacząc i pokazując pewne rozwiązania. Jest to niezrozumienie tego jak komunikować się z rynkiem z wykorzystaniem obecnych możliwości. Może Audiostereo wiązałoby się to z jakąś opłatą, ale jako tak duży dystrybutor, importer powinien tak do tematu podejść moim skromnym zdaniem. Oczywiście bez ciągłego zapraszania na odsłuchy z gotową ofertą handlową  Alternatywnie, AS mogłoby zaproponować zamiast wątków sponsorowanych których nikt nie czyta, takie wersje oficjalnych klubów prowadzonych w umiejętny sposób przez danego dystrybutora. 


Oczywiście, w pełni się z Tobą zgadzam. Pracownicy jako osoby osłuchane i mające doświadczenie z różnymi kombinacjami sprzętowymi mogli by oficjalnie na forum i bez ogródek coś zasugerować osobom zainteresowanym, ze warto przetestować to czy tamto. Bo takie podszywanie się pod kogoś, szeptany marketing nie budzi zaufania jak ktoś chce wydać większe pieniądze moim zdaniem.

PS. Po tej całej nagonce oberwało mi się i dostałem bana na forum. Ale dzięki taptalkowi nadal jestem i piszę, ciekawa apka tak na marginesie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Whyduck napisał:

Pracownicy jako osoby osłuchane i mające doświadczenie z różnymi kombinacjami sprzętowymi mogli by oficjalnie na forum i bez ogródek coś zasugerować osobom zainteresowanym, ze warto przetestować to czy tamto.

Konieczna byłaby tylko osoba ze stalowymi nerwami, która nie da się sprowokować, ale też nie będzie chciała zaraz manipulować klubem czy innymi działaniami poprzez kłamstwa, donoszenie czy kasowanie postów. Gdyby jednak w sposób uczciwy i cierpliwy za każdym razem gdy jest taka potrzeba tłumaczyła wszystko o każdym rozwiązaniu, to mogliby tylko zyskać. Niestety, jak ktoś ma słabe nerwy, to wdaje się w pyskówki i pózniej na tym traci jak Michał z AA czy Harpia ? W efekcie wolą się trzymać z daleka i nagrywać ten reklamowy bełkot i sponsorowane recenzje w którym za każdym razem nowy model, to nowy KING ?

 

7 minut temu, Whyduck napisał:

PS. Po tej całej nagonce oberwało mi się i dostałem bana na forum. Ale dzięki taptalkowi nadal jestem i piszę, ciekawa apka tak na marginesieemoji57.png

Ciekawe za co Ty dostałeś bana? Biorę tą odpowiedzialność na siebie ? Proszę na mnie kierować zgłoszenia na panel moderacyjny i do pana Skrzypczaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe za co Ty dostałeś bana? Biorę tą odpowiedzialność na siebie  Proszę na mnie kierować zgłoszenia na panel moderacyjny i do pana Skrzypczaka


Nigdy nikogo nie zgłaszałem i nie zamierzam (ani w życiu, ani w sieci). Okres chowania się pod spódnice i tekstów „jesteś u pani”( bądź moder.)już minął :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Miroslav1 napisał:

..o ile się nie mylę to S25se (nowa wersja) w Polsce była tylko w kolorze mocca

z tyłu mają też takie czerwone lub szare papierki...czerwone  są trochę wcześniejsze - takie miałem

właśnie takie kolega kupił w idealnym stanie - pierwszy właściciel

...do tych kolumn trzeba mieć wszystko dopasowane, łącznie z kablami

wtedy mogą być najtańszym elementem toru a i tak będą błyszczeć ...i to nie ze względu na lakier

gość który kupił ode mnie S25 miał tak słabą elektronikę że powiedziałem w pewnym momencie

,,popełnia pan błąd kupując S25,,  myślał że to jakiś trik z mojej strony zabrał szybko kolumny i odjechał

 

po jakimś roku zadzwonił do mnie i powiedział  ,, miał pan rację,, ....wystawił na sprzedaż

To jest fakt. W sumie każde Dynki tego potrzebują. Dobrej elektroniki,czasami nawet dużo droższej.

Te nowsze były w Mocca w połysku. 

S25 jak dostaną te minimum 200 na kanał to zaczynają śpiewać ze świetna kontrolą dołu. Czasami zejścia ma jak podlogowka sporych rozmiarów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt. W sumie każde Dynki tego potrzebują. Dobrej elektroniki,czasami nawet dużo droższej.
Te nowsze były w Mocca w połysku. 
S25 jak dostaną te minimum 200 na kanał to zaczynają śpiewać ze świetna kontrolą dołu. Czasami zejścia ma jak podlogowka sporych rozmiarów


Ale wat watowi nie równy. 200W przy 4ohm to dzisiaj co druga integra posiada. Zawsze mi się wydawało, ze do S25 trzeba podejść ambitniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Whyduck napisał:

 


Ale wat watowi nie równy. 200W przy 4ohm to dzisiaj co druga integra posiada. Zawsze mi się wydawało, ze do S25 trzeba podejść ambitniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Zgadza się. Mialem Vincenta 237 to slizgal sie strasznie. Hegel h300 trzymał je za mordę konkretnie podobnie jak Lyngdorf 3400 czy Advantage A300. Tutaj zasilanie musi być dobre. Porządne trafo, bateria kondow. Jakoś lampy do tego nie widzę,chyba że jakieś Kt88. 

Podobno świetnie sobie radzi Leema Tucana II choć przyznam szczerze że nie słuchałem tego połączenia. Znam tylko z recenzji znajomego. 

Edytowane przez szczypior88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    już nie pamiętam  którego Hegla miałem na odsłuchu H300 czy  H360...

   ale żal było słuchać - prądowo kompletnie się wyłożył...wzmacniacz rozkręcony prawie na maksa a tu lipa

....nie był wstanie wysterować moich kolumn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2019 o 17:22, JarlBjorn napisał:

Bas jest w elektronice, nie w kolumnach.

+1

4 godziny temu, szczypior88 napisał:

Zgadza się. Mialem Vincenta 237 to slizgal sie strasznie. Hegel h300 trzymał je za mordę konkretnie podobnie jak Lyngdorf 3400 czy Advantage A300. Tutaj zasilanie musi być dobre. Porządne trafo, bateria kondow. Jakoś lampy do tego nie widzę,chyba że jakieś Kt88. 

Podobno świetnie sobie radzi Leema Tucana II choć przyznam szczerze że nie słuchałem tego połączenia. Znam tylko z recenzji znajomego. 

45kg w trafach we wznacniaczu SET na lampie 845 i S25se cudownie się odwdzięczają.

A zaczynałem od takiego Cambridge Audio że jak Miroslav usłyszał, że chcę od niego kupić te dynki i tym je napędzać, to o mało się nie rozłączył. Wspaniałe paczki. 

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
15 godzin temu, Miroslav1 napisał:

...co myślicie o połączeniu (może ktoś ma, lub słuchał) S25se z Electrocompanietem AW400?

 

Szukaj wzmacniacza z dobrze kontrolowanym basem. 

Te Dynki grają na prawdę fajnie, tyle że mają problem z buczącym basem w większości konfiguracji. Coś szybkiego i wyraźnie różnicującego poszczególne zakresu dołu pasma, byłoby dobrym tropem. 

Rzeczonego Electrocompaniament'a nie słyszałem więc się nie wypowiem. 

Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Roxi napisał:

W takim wątku / klubie jak ten, czy Accuphase, to spokojnie mógłby oznaczony jako branża, a nawet z nickiem niebieskim NAUTILUS w sposób otwarty i oczywiście nie zbyt natarczywy brać udział oficjalny przedstawiciel tej firmy.

nie mozemy na podstawie podejrzen blokowac userów za marketing szeptany - urok otwartego forum

szkoda ze oficjalnie nikt z Nautilusa nie udziela się w wątku co ostatecznie uspokoiłoby sytuacje ale widac nie widza potrzeby

forum się zmienia , pewne metody się najzwyczajniej juz przejadły i wywołuja wyłącznie niesmak

otwarty dialog z potencjalnym klientem w/g mojej osobistej opinii jest dobry dla obu stron

jesli chcecie ciagnąc temat proponuje osobny watek w stereo lub na bocznicy

EOT

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cir napisał:

nie mozemy na podstawie podejrzen blokowac userów za marketing szeptany - urok otwartego forum

szkoda ze oficjalnie nikt z Nautilusa nie udziela się w wątku co ostatecznie uspokoiłoby sytuacje ale widac nie widza potrzeby

forum się zmienia , pewne metody się najzwyczajniej juz przejadły i wywołuja wyłącznie niesmak

otwarty dialog z potencjalnym klientem w/g mojej osobistej opinii jest dobry dla obu stron

jesli chcecie ciagnąc temat proponuje osobny watek w stereo lub na bocznicy

Dzięki za przeniesienie wątku ?

Tematu nie ma sensu ciągnąć, sam doskonale wiesz jak to wygląda ?

Kolegi Whyduck'a moglibyście jednak odbanować, nie będziemy się już pastwić nad pokrzywdzonym i niewinnym Lolkiem ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Roxi napisał:

Kolegi Whyduck'a moglibyście jednak odbanować, nie będziemy się już pastwić nad pokrzywdzonym i niewinnym Lolkiem

nie zdejmuje banów innych modów a zgłoszenie i tak bedzie przyjete dopiero gdy Whyduck zgłosi sie do moderacji

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cir napisał:

nie zdejmuje banów innych modów a zgłoszenie i tak bedzie przyjete dopiero gdy Whyduck zgłosi sie do moderacji

Jak są jakieś konflikty wielbicieli klubowych lub różnych branżystów, alby konflikty biznesowe, to rozumie aby kogoś banować. A jak klubowicze piszą, aby im ktoś bajek nie opowiadał, to dziwne jest to banowanie, ale jak tam chcecie,  to róbcie w tej moderacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są jakieś konflikty wielbicieli klubowych lub różnych branżystów, alby konflikty biznesowe, to rozumie aby kogoś banować. A jak klubowicze piszą, aby im ktoś bajek nie opowiadał, to dziwne jest to banowanie, ale jak tam chcecie,  to róbcie w tej moderacji


Dzięki za wstawiennictwo! Ale chyba nie ma potrzeby bym zgłaszał się do moderacji. Jestem, żyje i mam się dobrze :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak są jakieś konflikty wielbicieli klubowych lub różnych branżystów, alby konflikty biznesowe, to rozumie aby kogoś banować. A jak klubowicze piszą, aby im ktoś bajek nie opowiadał, to dziwne jest to banowanie, ale jak tam chcecie,  to róbcie w tej moderacji


Dzięki za wstawiennictwo! Ale chyba nie ma potrzeby bym zgłaszał się do moderacji. Jestem, żyje i mam się dobrze :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.