Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dużo "nowych" dźwięków pojawiało się po wpięciu do preampy PYTONA pana Edmunda ? Bardzo dobry kabel sieciowy muszę przyznać. Normalnie na takiego kabel DIY bym nie kupił, bo jest to pieniądz umoczony prawie tak mocno jak po zakupie dużych Excite czy Focusów Dynaudio, ale robiłem kiedyś z nim transakcję wiązaną i jeden taki kabel mi "wcisnął". Ciężki strasznie i nieporęczny. Wygładza jednak i nadaje więcej kultury i szlachetności do dźwięku ? Widzę, że Edmunda żona promuje go tam na hifi, i czasem są tam też jakieś używki. Lepiej kupić zawsze markowy kabel niż takie wynalazki, ale przyznać trzeba Edmundowi, że dobrze tego Pytona ukręcił. Mój waży chyba z 10 KG ? Prawdziwa bestia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ps39 napisał:

Lolek czy to ten adres voiceshop.pl bo coś tam przebudowują, a sam ciągnę bscd2 i shm z Japonii. Chętnie porównałbym ceny. Choć przyznam że to oczekiwanie na przesyłkę miłe jest.

Tak to jest ten adres, oni chyba przy dystrybucji mają swój sklep i tam sprzedają płyty. Tylko ja u nich kupowałem wyłącznie płyty SACD z wytwórni Analogue Productions, świetne płytki, ale drogie. Natomiast wszystkie Japońce  sprowadzane są z Japonii, USA, HK. 

Natomiast jest jeden sklep w Polsce co ma duży wybór japońskich płyt, ale od niego nie kupuje, bo właściciel jest ...... jak również obiecałem, że nigdy nikomu nie polecę tego sklepu przez to, że właśnie jest takie,  a nie inne podejście do klienta. I jest drogo.. Co do voice i SACD kupowałem tam dwa razy i za pierwszym razem podejście było świetne, za drugim było słabiej (inny pracownik), ale cena w ich sklepie  płyty, która mnie interesowała w stosunku do  cen jakie znalazłem np u Niemców tego samego wydania różnica była 100-200%, więc są konkurencyjni. Znam również kilka osób co kupowało u nich płyty cd/winyle  i byli zadowoleni. Również jest miła współpraca, jeśli chodzi o Cardasa, bo są dystrybutorem tego Producenta, gdyż jestem zainteresowany między innymi kablami Cardasa i kiedyś poprosiłem, aby coś dla mnie sprawdzili u samego Producenta, po tygodniu zadzwoniłem, Pan po otrzymaniu maila z USA wszystko mi powiedział co chciałem wiedzieć.. byłem zadowolony z obsługi. 

Natoamist, jeśli lubisz muzykę poważną znam sklep , gdzie obsługa jest wyśmienita i Pan ma dojście do wielu płyt SACD jak coś to służę pomocą.. ale tylko w tym sklepie jest  muzyka klasyczna.. 

Ps. A czekanie na płyty tak jak napisałeś ma swoje zalety.. :-), choć wiesz jak zapłacisz odpowiednio to i szybko przesyłka np. z USA przyleci ? 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roxi napisał:

U mnie dużo "nowych" dźwięków pojawiało się po wpięciu do preampy PYTONA pana Edmunda ?Wygładza jednak i nadaje więcej kultury i szlachetności do dźwięku ? Widzę, że Edmunda żona promuje go tam na hifi, i czasem są tam też jakieś używki. Lepiej kupić zawsze markowy kabel niż takie wynalazki, ale przyznać trzeba Edmundowi, że dobrze tego Pytona ukręcił. Mój waży chyba z 10 KG ?

Daniel a mi jednak ciągle brakuje więcej drapieżności, metaliczności, blasku, życia w Excite. W "żywych" kawałkach np. klubowych, muza jest jednak wyraźnie audiofilsko zmanierowana tj. przygaszona, wygładzona, spowolniona i rozmyta przez Excite, że wychodzą z tego jakieś psalmy... - porównując do brzmienia klamotów somsiada, gdzie jego 25 letnia wieża Technics-a rozstawia moje Dynki po kątach jak chce we wszystkim, gdzie potrzebny jest pazur, a już dynamika, wykop na basie to  jak porównanie Trabanta do Ferrari, ciężki nokaut w pierwszej rundzie ? Jednak kiedyś były lepsze czasy dla audiofili, za zaledwie 3 kzł potrafili nam sprzedać klamot kompletny (wzmak, cedek, dwie kasety, radio, korektor i kolumny), który nie dość, że przez 25 lat nie dał się zajechać (a somsiad od lat prawie codziennie robi koncert Schillera w bloku), do dzisiaj jest atrakcyjny dla oka, to jeszcze jest duuuużo bardziej uniwersalny, gdy chodzi o gatunki muzyczne od Excite. Mina somsiada jak do mnie przyszedł, posłuchał i dowiedział się ile trzeba zapłacić za moje zabawki.... ehhh

Zostaje  wrócić do Ani Dąbrowskiej itp. i nie "podskakiwać"  somsiadowi jak się nie ma argumentów  ? chyba, że bym tak wyjął zza szafki Twojego Pytona Daniel ? ? ?

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam 38 napisał:

Zostaje  wrócić do Ani Dąbrowskiej itp. i nie "podskakiwać"  somsiadowi jak się nie ma argumentów  ? chyba, że bym tak wyjął zza szafki Twojego Pytona Daniel ? ? ?

Kiedyś, to jak ktoś miał malucha czy trabanta, to był "gość". Teraz ludzie chcę Teslami jeździć ?

W Excite wysokich tonów CI brakuje? A masz tak podłączone te wysokotonowce ? ? hehe

Możesz się śmiać, ale u mnie właśnie dzięki kablom robi się głębia, czarne tło i dźwięk się wygładza oraz nabiera szlachetności i wyrafinowania jeśli mowa o tranzystorze ? tak więc Panie nie naśmiewaj sie z Pytonka. Może kiedyś wyślę Ci go na test przesyłką paletową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adam 38 napisał:

Nie wiem czy takie gady można przewozić w naszym kraju bez specjalnego zezwolenia ?

Najgroźniejszy on jest dla gniazdek w sprzęcie, bo swoją wagą może je uszkodzić. Dlatego normalnie trzymam się z daleka od takiego badziewia, ale co zrobić jak "gra"? Później trudno się go pozbyć, nawet jak krzywdy może narobić ? 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel a mi jednak ciągle brakuje więcej drapieżności, metaliczności, blasku, życia w Excite. W "żywych" kawałkach np. klubowych, muza jest jednak wyraźnie audiofilsko zmanierowana tj. przygaszona, wygładzona, spowolniona i rozmyta przez Excite, że wychodzą z tego jakieś psalmy... - porównując do brzmienia klamotów somsiada, gdzie jego 25 letnia wieża Technics-a rozstawia moje Dynki po kątach jak chce we wszystkim, gdzie potrzebny jest pazur, a już dynamika, wykop na basie to  jak porównanie Trabanta do Ferrari, ciężki nokaut w pierwszej rundzie Jednak kiedyś były lepsze czasy dla audiofili, za zaledwie 3 kzł potrafili nam sprzedać klamot kompletny (wzmak, cedek, dwie kasety, radio, korektor i kolumny), który nie dość, że przez 25 lat nie dał się zajechać (a somsiad od lat prawie codziennie robi koncert Schillera w bloku), do dzisiaj jest atrakcyjny dla oka, to jeszcze jest duuuużo bardziej uniwersalny, gdy chodzi o gatunki muzyczne od Excite. Mina somsiada jak do mnie przyszedł, posłuchał i dowiedział się ile trzeba zapłacić za moje zabawki.... ehhh
Zostaje  wrócić do Ani Dąbrowskiej itp. i nie "podskakiwać"  somsiadowi jak się nie ma argumentów   chyba, że bym tak wyjął zza szafki Twojego Pytona Daniel
 
Adam jeżeli brakuje Ci wysokich z Excite to faktycznie coś jest nie tak z resztą toru.... to najjaśniejsze Dynki z tych 5 modeli co słyszałem i bardziej bym szedł w stronę ich ocieplenia i wycofania basu i wysokich.


1. Atoll ma strasznie bas do przodu, trochę to może przygasić wysokie.
2. X14 też są do przodu z basem... ja Rela już mam wyłączonego

X14 słuchałem z CA cxa60 i wysokich było aż nadto... ale fakt że to przez wycofany bas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej,  Atoll u mnie stoi od 2 miesięcy tylko pod zasilaniem (nie Pytonem :)) ale nawet nie ma głośnikowych podpiętych, taka dekoracja :).

Lecę cały czas na Cytrusku i jego przetworniku. No poszedł ja do somsiada, włączyli my Schillera, przyszli do mnie i też włączyli Schillera i przy Technicsie było słabo jak cholera ? tak, jak to opisałem. Za to już Ania Dąbrowska całościowo ładniej u mnie, chociaż somsiad miał inne zdanie ?  No taki już charakter grania naszych Excite, gdzie na pierwszym miejscu jest zmiękczanie, nasycenie, zaokrąglanie, brak blasku i jednak spowolnienie na basie, które całościowo pasuje do charakteru reszty. Coś za coś ale do uniwersalności to Excite bardzo daleko, moim zdaniem - po nokaucie od Technics-a ?

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adam 38 napisał:

No taki już charakter grania naszych Excite, gdzie na pierwszym miejscu jest zmiękczanie, nasycenie, zaokrąglanie, brak blasku i jednak spowolnienie na basie, które całościowo pasuje do charakteru reszty.

A miałeś wcześniej jakieś też inne Dynaudio? Starsze modele być może były bardziej spójne dźwiękowo, bardziej to wynikało z realizacji określonej koncepcji przez producenta, a nowsze projekty są "przekombinowane" trochę w kieunku efekciarstwa i później takie problemy ze wzmacniaczem, bo góry jest za dużo, a dół przymulony i nie wiadomo, co tu zrobić. Może jakieś Audience lub Countour 1.1 sobie kup lepiej ?

P.S.

Swoją drogą, to trzeba uważać, co piszę się na forum. Jak ostatnie kolumny sprzedawałem jednemu koledze, to jeden handlarz, to chciał mu coś innego sprzedać prześledził wszystkie moje krytyczne wpisy na forum i do niego przesłał ? Dlatego nie dziwie się, że forum jest pełne hipokrytów obawiających się, że czegoś sprzedać później nie będą mogli i bezczelnie kłamią, czego ja nigdy nie robię. Przy okazji pozdrawiam z przeszłości przyszłego nabywca moich x44 przypominając, że są dosyć trudne do "zestawienia" i aby się 10 razy zastanowił, co by innych sobie nie kupić ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik Daniel, zawsze można powiedzieć, że w Technicsie każde pasmo żyje swoim życiem a dźwięk jest "poszatkowany" ale jednak jest tam wykop, życie, blask, energia, adrenalina a to też jest fajne ?

Daniel, ja od Ciebie wezmę X44  (i Pytonka), zdmuchnę to stare truchło somsiada razem z jego skórzaną  sofą heh

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam 38 napisał:

Luzik Daniel, zawsze można powiedzieć, że w Technicsie każde pasmo żyje swoim życiem a dźwięk jest "poszatkowany" ale jednak jest tam wykop, życie, blask, energia, adrenalina a to też jest fajne ?

Jakbyś jeszcze napisał, że brakuje Ci w nich tego uzależniającego magnetyzmu, to słyszałeś u kogoś z Esotara, to mógłbym to zrozumieć, ale jesteś chyba jedyną osobą, której w Excite brakuje góry, a gdzie raczej wydaje się jej być za dużo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Godzinę temu, Adam 38 napisał:

Andrzej,  Atoll u mnie stoi od 2 miesięcy tylko pod zasilaniem (nie Pytonem :)) ale nawet nie ma głośnikowych podpiętych, taka dekoracja :).

Lecę cały czas na Cytrusku i jego przetworniku. No poszedł ja do somsiada, włączyli my Schillera, przyszli do mnie i też włączyli Schillera i przy Technicsie było słabo jak cholera ? tak, jak to opisałem. Za to już Ania Dąbrowska całościowo ładniej u mnie, chociaż somsiad miał inne zdanie ?  No taki już charakter grania naszych Excite, gdzie na pierwszym miejscu jest zmiękczanie, nasycenie, zaokrąglanie, brak blasku i jednak spowolnienie na basie, które całościowo pasuje do charakteru reszty. Coś za coś ale do uniwersalności to Excite bardzo daleko, moim zdaniem - po nokaucie od Technics-a ?

 

Ale co tak słodzi i spowalnia Cytrus czy Dynia ?

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% Excite, one mają taki charakter tj. spokój, relaks. Wzmak ma w sobie życie, chociaż wbudowany DAC też go trochę uspokaja i ociepla (mając w pamięci Qutesta) ?

Daniel, nie mi jednemu brakuje więcej blasku, zadziorności w Excite ale nie drążmy i nie licytujmy komu za dużo a komu za mało itd. ? Cieszmy się Katie Melua ? Idealnego głośniczka nie ma. 

A najważniejsze, że w domu już wszystko posprzątane i można świętować ?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Adam 38 napisał:

Idealnego głośniczka nie ma. 

Pytona zapodasz i po sprawie. Zamów dwa od razu na zapas, albo do CD. Pan Edmund się ucieszy z takiego świątecznego zamówienia ? Pięknie teraz gra ten Excite z Pytonem. Skala zmian min tak jakbym wymienił transport na dwie klasy wyżej ? 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Adam 38 napisał:

Nie chwaliłem się ale u mnie tak to wygląda Daniel. Mój Pyton połknął Twojego ?

Adaś, jeśli jest jak mówisz, że brakuje Ci wysokich tonów, to pewnie nie muszę Ciebie pytać, jak to jest słuchać muzyki bez emocji ? Pytanie czy chcesz to zmienić? To nie jest dylemat na poziomie, czy kupisz nowy sprzęt, czy kolejny drobiazg żonie, ale czy w końcu będziesz szczęśliwy słuchając muzyki? Pamiętaj, że jeśli nic w tym nie zrobisz, to nie oznacza, że nie podejmujesz decyzji. Z każdym dniem tracisz cenny czas, a pan Edmunda wiecznie żył nie będzie, bo ma już swoje lata. Na szczęście jest rozwiązanie. Możesz to załatwić w bardzo prosty i szybki sposób który wybrała już całkiem spora grupa doświadczonych wieloletnim poszukiwaniem dźwiękowej nirwany melomanów. Możesz oczywiście nadal tracić Twój czas na ciągłe zmiany. Pytanie po co dalej się męczyć skoro jest PYTON ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, jesteś mistrzem od reklamy ?

A tak poważnie to w maju będą u mnie Usher-y, gdzieś tam na horyzoncie majaczą ATC (jedne i drugie powinny błyszczeć na wysokich przy Dynaudio ? ) a na somsiada można sprawdzić Phonary Veritas P2 Style hu hu

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% Excite, one mają taki charakter tj. spokój, relaks. Wzmak ma w sobie życie, chociaż wbudowany DAC też go trochę uspokaja i ociepla (mając w pamięci Qutesta) 
Daniel, nie mi jednemu brakuje więcej blasku, zadziorności w Excite ale nie drążmy i nie licytujmy komu za dużo a komu za mało itd. Cieszmy się Katie Melua  Idealnego głośniczka nie ma. 
A najważniejsze, że w domu już wszystko posprzątane i można świętować


Adam to może zapoluj na Focusa 110. Tam tej zadziorności jest więcej niż w 160-tkach, x14 i x18



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adam 38 napisał:

Panie, jesteś mistrzem od reklamy ?

To taki mały "call to decision" ? 

Lolek i tak nas tu perswazją kasuje w przedbiegach, on ma talent wrodzony do tych spraw ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się używek z nieznanego źródła, chociaż to wydaje się być dobrym tropem. 

 

Myśle, ze powinieneś spróbować tez Evoke 10.

Rozmawiałem ze znajomym który porównywał Excite z Evoke i powiedział, ze Excite zdecydowanie spokojniejsze granie. Natomiast Evoke bardziej żywe, rozdzielcze i szczegółowe. Ponoć Evoke to jeszcze nie poziom Focusów, ale są lepsze od Excite. Chociaż myśle ze przy wyborze tych trzech modeli najbardziej zadecyduje gust.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie, jesteś mistrzem od reklamy

A tak poważnie to w maju będą u mnie Usher-y, gdzieś tam na horyzoncie majaczą ATC (jedne i drugie powinny błyszczeć na wysokich przy Dynaudio ) a na somsiada można sprawdzić Phonary Veritas P2 Style hu hu

 

W ATC SCM7/11 góra aż iskrzy :) Nie jest to tak klasowy tweeter jak esotec moim zdaniem ale wysokie pokazują dużo informacji w sposób drapieżny. No i obudowa zamknięta i bas z niej super. Sam planuje sprawdzić 11-stki u siebie na wszelki wypadek zanim kupię coś nowego.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sobie tak czytam miłe recenzje to wysokotonowiec w Spacial 40 pewnie jest naprawdę wysokich lotów

pytanko jak się ma do niego głośniczek z Contour S 3.4 LE ? ?

czy możliwe żeby w dwukrotnie droższej kolumnie był słabszy tweeter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4tech z tymi najnowszymi Specjalami 40 to ciekawa sprawa, samo Dynaudio twierdzi, że wsadziło tam wszystko co na najlepsze, recenzje magazynów na całym świecie "właściwe" więc wabik jest a u nas jakoś nie widać, żeby się sprzedawały, teraz dali na zachętę Standy w cenie i też chyba chętnych brak. Ktoś tu miał S40 ale ostatecznie pogonił je dalej... Jak coś jest bardzo dobre to chyba się z tym zostaje? Nie widać też, żeby ludzie z Klubu wypożyczali je do siebie, kompletna cisza w interesie. Jak mi jakiś salon za 8kzl je podaruje to biorę w ciemno - info na priv poproszę ? Napiszę też co mi się w nich podoba a co nie, chociaż to akurat mało istotne będzie ?

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sobie tak czytam miłe recenzje to wysokotonowiec w Spacial 40 pewnie jest naprawdę wysokich lotów
pytanko jak się ma do niego głośniczek z Contour S 3.4 LE ?
czy możliwe żeby w dwukrotnie droższej kolumnie był słabszy tweeter?


Tweeter w 3.4 LE to zdaje się Esotec+ w technologii precisoin coating. W S40 siedzi Esotar Forty i słuchać, ze to Esotar.

Niektórzy mówią, ze wysokie w S40 są skompresowane i ze nie brzmią tak dobrze jak Esotara2, ale może to jest kwestia zwrotnicy. Podejrzewam, ze celowo ten głośnik wyhamowali zwrotnicą, aby nie grał lepiej niż te Eostary w Contourach, Confidence czy S25, których ceny są odpowiednio wyższe. Albo...Esotar Forty to okrojony twór na bazie Esotara2. Jedno z dwóch.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M4tech z tymi najnowszymi Specjalami 40 to ciekawa sprawa, samo Dynaudio twierdzi, że wsadziło tam wszystko co na najlepsze, recenzje magazynów na całym świecie "właściwe" więc wabik jest a u nas jakoś nie widać, żeby się sprzedawały, teraz dali na zachętę Standy w cenie i też chyba chętnych brak. Ktoś tu miał S40 ale ostatecznie pogonił je dalej... Jak coś jest bardzo dobre to chyba się z tym zostaje? Nie widać też, żeby ludzie z Klubu wypożyczali je do siebie, kompletna cisza w interesie. Jak mi jakiś salon za 8kzl je podaruje to biorę w ciemno - info na priv poproszę Napiszę też co mi się w nich podoba a co nie, chociaż to akurat mało istotne będzie


Adaś Special 40 mogły by Ci roznieść pomieszczenie basem i skałą dźwięku ale są łatwiejsze do napędzenia niż f160,a góra jest naprawdę z pazurem. 8 tysi to raczej za używki, choć zawsze możesz napisać do sam wiesz kogo, może Ci załatwi parkę w hurcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Wojciech P. stwierdził w recenzji, że tweeter w S40 był lepszy niż w jego Herbertach 40, a to chyba nie w kij pierdział ?. Ogólnie co do Special 40 w sieci raczej same ochy i achy, tylko gość w stereoplay dosłyszał się jakiegoś problemu na średnicy...

S40 ze stendami w Niemczech są do wzięcia za 2200€

Dynaudio Contour S 3.4 LE widzę w Polsce 17-18 tyś, miesiąc temu w Niemczech szły po 2600€

i jak tu żyć ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Wojciech P. stwierdził w recenzji, że tweeter w S40 był lepszy niż w jego Herbertach 40, a to chyba nie w kij pierdział . Ogólnie co do Special 40 w sieci raczej same ochy i achy, tylko gość w stereoplay dosłyszał się jakiegoś problemu na średnicy...

 

S40 ze stendami w Niemczech są do wzięcia za 2200€

Dynaudio Contour S 3.4 LE widzę w Polsce 17-18 tyś, miesiąc temu w Niemczech szły po 2600€

 

i jak tu żyć ...

 

Recenzje można czytać raczej hobbystycznie, najlepiej wypożyczyć kolumnę do domu i sprawdzić w swoim systemie. 3.4 LE wyglądają rewelacyjnie i sama budowa kolumny jest bardziej zaawansowana niż S40. Sam jestem ciekaw porównania bezpośredniego np 1.4 LE i S40.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Whyduck napisał:

Sam jestem ciekaw porównania bezpośredniego np 1.4 LE i S40.

Jakby ktoś taki odsłuch planował to się chętnie wproszę i jakiś dobry napitek przyniosę:) Uważam, że to bardzo ciekawe zestawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś taki odsłuch planował to się chętnie wproszę i jakiś dobry napitek przyniosę:) Uważam, że to bardzo ciekawe zestawienie.


Ha, jest to do zrobienia, jedna osoba wypożycza 1.4LE, druga S40 i spotkanie u kogoś z relatywnie najlepszą elektrownią :) Pośpiech wskazany, ze względu na znikomą już podaż 1.4LE.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mam dokładnie trzy pary Dynek. Zaczynając od 1.4le następnie Special 40 jak i Contour20. Każda z nich gra inaczej ale słychać że to jednak Dynaudio. Co do wysokich tonów w Special 40 to są tak samo dobre jak z Esotara2 w Contour 20. Natomiast contour 1.4le to troszkę inna góra co nie znaczy że gorsza co to to nie. Jak dla mnie wszystkie te modele są świetne.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.