Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, u mnie na chwilę obecną sprawa z Evoke 10 niestety zamknięta.
Przedzwoniłem do salonu Nautilus w Warszawie i po rozmowie z bardzo sympatycznym Panem dowiedziałem się, że jak najbardziej mogę wypożyczyć Evoke tylko muszę wiedzieć, iż została wprowadzona zasada dot. wypożyczenia sprzętu.  Chodzi o dodatkową opłatę w wysokości 3 % od wartości sprzętu (przy Evoke 10 jest to kwota 180 zł), którą ponosi wypożyczający w przypadku, gdy nie zdecyduje się na zakup kolumn. Jak sprzęt po wypożyczeniu kupujemy to te 3% są anulowane, ewentualnie jak nie kupimy Evoke 10 (czy innego wypożyczanego sprzętu) i będziemy musieli zapłacić np. te 180zł za wypożyczenie to w przypadku, gdy w ciągu pół roku dokonamy zakupu  jakiegokolwiek innego sprzętu audio w Nautilusie to ta wcześniejsza kwota 3% zostanie nam zwrócona. Tak to zrozumiałem (raczej dobrze). 
Druga bardzo ważna sprawa, Dynki Evoke potrzebują czegoś mocniejszego niż mój Cyrus 8.2DAC czy Atoll in 100 i z nimi nie ma sensu ich łączyć bo one tylko pokażą, że te wzmacniacze są kiepskie (chodzi o słabe zasilacze). Nie neguję tego, facet raczej wie co mówi. 
Porozmawialiśmy sobie miło i wobec powyższych faktów "mnie" się odechciało... chociaż kurna wcześniej w naszym Klubie kolega Arcin pisał, że mu Evoke 10 pięknie grają bodajże z Naim 5si a czy on taki mocarz przy Atoll-u 100, Cyrusie 8.2 DAC tego nie wiem, no ale w końcu to Naim i może faktycznie jest to wyższy poziom.
Ps. Zostałem bardzo serdecznie zaproszony do osobistego odwiedzenia salonu w Wa-wie i gdybym tylko nie mieszkał na drugim końcu kraju to bym skorzystał. 


Pier*****ie! Cyrus 8 już całkiem całkiem z Focusami 160 grał i x18. Po dokupieniu zasilacza było fajne stereo. Nie wydaje mnie się aby Evoke 10 przewyższały jakością znacząco powyższe modele. A napewno 10-tki są łatwiejsze do wysterowania. Ja bym sprawdził Evoke u siebie na Twoim miejscu. Chyba, że 180zł to dla Ciebie zapora niendo przejścia ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wiesz, chodzi o to, że zostałem "rozpuszczony" przez takie salony jak Audio On czy S16 hz i wiele innych (zobaczcie co "wyprawia" dystrybutor Lectora - to jest właściwe podejście!), gdzie nawet kaucji za wzmacniacze czy kolumny wartości 10 kzł nie musiałem płacić a gdzie dopiero jakieś dodatkowe 3 %. Takim opłatom mówię NIE. Widać, nikt w Wawie nie chce moich pieniędzy ? 

 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/22/2019 at 12:58 PM, Adam 38 said:

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jednak Evoke 10 nie będzie mi dane wypożyczyć...

Trzeci dzień i żadnej odpowiedzi na e-mail wysłany na wszystkie możliwe adresy Nautilusa. Albo się wszyscy pochorowali i są na zwolnieniu albo już nie wysyłają Evoke 10 za kaucją lub wszystkie zostały wykupione.

Co robić Koledzy, dzwonić jeszcze raz do Wa-wy czy dać na luz bo nic z tego wypożyczenia nie będzie?  

To jest właśnie podejście do klienta. 

Od dawna nie mieszkam w Polsce i nie chcę tutaj porównywać obowiązujących zasad sprzedaży czy też wypożyczenia sprzętu audio do domu między Polską a UK ale co tam. 

Sam jakiś czas temu zastanawiałem się jak grają Special 40 jak i nowe Contour 20. Te pierwsze raczej z ciekawości a drugie do porównania z 1.4le. 

Wiedząc o tym że sieć Acoustica ma te głośniki w sprzedaży napisałem maila do jednego ze sklepów i tego samego dnia dostałem odpowiedź. Na drugi dzień byłem w sklepie aby posłuchać jedna z par. Miły Pan od razu mnie poinformował że mogę je odsłuchać u nich  lub za kałcją wypożyczyć do domu. Zdecydowałem że wezmę Special 40 na domowy odsłuch bo w sklepie to nie to samo. Special 40 miałem ponad dwa tygodnie w domu i dopiero po tym czasie miałem dać odpowiedź czy chciałbym je kupić czy może zdecyduje się na coś innego ale bez żadnej presji a jeżeli chcę jeszcze je zatrzymać przez kolejny tydzień to żaden problem. Następnie po zwrocie S40 wziąłem Contour 20 i co ciekawe mimo różnicy w cenie nie poproszono mnie o dopłatę tejże kwoty. Contour 20 również miałem ponad dwa tygodnie co dało mi na spokojne zapoznanie się z jedną jak i drugą parą. Zwróciłem obie i w owym czasie nic nie kupiłem mimo to zostałem potraktowany z szacunkiem jako klient.

Po miesiącu jednak wróciłem i nabyłem Special 40 a z czasem Contour 20.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Adam 38 napisał:

Wiesz, chodzi o to, że zostałem "rozpuszczony" przez takie salony jak Audio On czy S16 hz i wiele innych (zobaczcie co "wyprawia" dystrybutor Lectora - to jest właściwe podejście!), gdzie nawet kaucji za wzmacniacze czy kolumny wartości 10 kzł nie musiałem płacić a gdzie dopiero jakieś dodatkowe 3 %. Takim opłatom mówię NIE. Widać, nikt w Wawie nie chce moich pieniędzy ? 

Takie podejście ma jakiś większy sens, w przypadku droższych sprzętów gdzie wysyłka ich nawet za kaucją powoduję realną utratę wartości. Podobnie w przypadku urządzeń lampowych itp. Tanie monitory, które mają fabryczne opakowanie to nie widzę tu ryzyka jakiegoś. Z drugiej strony firma będzie wydawała pieniądze na płatne recenzje, którym wielu ludzi nie ufa. Jak widać firma działa starymi metodami. Szeptany marketing, płatne filmy i recenzje zamiast naturalne i otwarte metody budowania relacji z klientami. Więcej na tym tracą niż zyskują. O te 200 zł nie ma też coś specjalnie się napinać. Jak się Tobie monitory nie spodobają, to możesz im powiedzieć, że te 200 zł mogą sobie wydać na jakąś akcję wspierającą głodne dzieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roxi napisał:

Jak widać firma działa starymi metodami

Mylisz się, ta opłata to nowość, jak wcześniej brałem rekomendowanego do Dynaudio potwora Heeda Obeliska to o żadnych 3% nikt jeszcze nie słyszał. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że powinni wysyłać wersje demo przeznaczoną do prezentacji. Tak robi wiele salonów czy dystrybutorów. Jak wypożyczałem wzmacniacz Haiku z Audio ON to uczciwie powiedziałem , że będę testował też inne więc nie ma pewności zakupu. Wysłali mi egzemplarz wykorzystywany do prezentacji. Kontakt wzorowy. Podobnie robi Rafko z produktami , które mają w dystrybucji. Wiadomo cwaniaczków wśród klientów też nie brakuje. Wysyłasz nowy zapakowany wzmacniacz/kolumny do odsłuchu. Klient posłucha go i z powrotem odsyła , a potem szuka na rynku wtórnym , żeby kupić taniej. Może to też zniechęcić po takich akcjach. Branie opłat jest moim zdaniem trochę słabe. Klient jak już powinien pokryć tylko koszty wysyłek, dojazdu, czy koszty samej prezentacji w domu jak robi ją sprzedawca. 

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam 38 napisał:

Mylisz się, ta opłata to nowość, jak wcześniej brałem rekomendowanego do Dynaudio potwora Heeda Obeliska to o żadnych 3% nikt jeszcze nie słyszał. 

?

Stare metody, to nie chodzi o to, że ktoś wcześniej nie brał kaucji. Tylko zasad zrozumienia wpływu niezależnej opinii vs firmowy przekaz. Rozumie stanowisko firmy, bo jest bardzo dużo bajkopisarzy, którzy tylko chcą coś pomacać i nic z tego nie wychodzi. Dlatego może to mieć sens w przypadku drogich sprzętów, ciężkich, demonstracji itd. ale nie tanich monitorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Silver_85 napisał:

Wydaje mi się , że powinni wysyłać wersje demo przeznaczoną do prezentacji. Tak robi wiele salonów czy dystrybutorów. 

Dokładnie Paweł.

Zamiast moich wypocin o Evoke 10 pewnie za niedługo przeczytamy o nich u Pacuły, hifiphilosophy lub hificlass i zobaczycie, że będą pisać, iż to pierwsze Dynaudio, które grają dobrze również z tanimi i słabowitymi wzmakami jak Heed ? Na sfinansowanie tych recek ja nie dorzucę swoich pieniążków.

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Adam 38 napisał:

Mylisz się, ta opłata to nowość

Z punktu widzenia dystrybutora wypożyczenie aktywnemu w jakiejś społeczności użytkownikowi sprzętu do przetestowania, to nic innego jak "Influencer marketing". Tobie jako, że latasz po forum jak kot z pełnym pęcherzem, to powinni poprosić, abyś pograł trochę na nich, a później je wychwalał ? 

Wbrew pozorom, to nie jest abstrakcja, bo tak gdzie jest prawdziwy marketing, to śledzą aktywnych userów w danej branży w różnych społecznościówkach i sami do nich uderzają ?

Skrajnością są ci bezczelni Influencerzy, którzy chcą za friko jechać na wakacje za wpis na blogu. Ty jednak nie chcesz nic za darmo ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, Pan z Nautilusa powiedział, że znają to pudełeczko (Cyrus 8 dac ?i że on kiepski jest bo słaby zasilacz, na co ja dumnie ?, że przecież 70 W a Pan, że 70W to mają piece, które ważą 70 kg a nie 7kg i to jest sprzęt do Dynaudio. 

 

Roxi, to prawda, że gdy chodzi o Dynaudio to jestem wyjątkowo mało obiektywny ( nic mi po nich nie gra bardzo dobrze, zawsze a to brakuje nasycenia i dźwięczności wysokich a to wokale jakieś zgaszone, a to wykonanie nie takie perfekcyjne itd.) więc tym bardziej warto było mi je wysłać. Dobra, nie ma co dalej męczyć konia... 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Adam 38 napisał:

Roxi, to prawda, że gdy chodzi o Dynaudio to jestem wyjątkowo mało obiektywny ( nic mi po nich nie gra bardzo dobrze, zawsze a to brakuje nasycenia i dźwięczności wysokich a to wokale jakieś zgaszone, a to wykonanie nie takie perfekcyjne itd.) więc tym bardziej warto było mi je wysłać. Dobra, nie ma co dalej męczyć konia... 

Ja bym się aż tak znowu nie napinał. Nie jest to jakiś wielki pieniądz, a może Tobie akurat podpasują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxi a wiesz co było najciekawsze - za cholerę nie wyciągniesz ani jednego słowa jak grają Evoke ? O tym jak grają klamoty, którymi handluje konkurencja dowiesz się wszystkiego nawet o to nie pytając, wystarczy podać nazwę (są ogólnie kiepskie, no ale to akurat zrozumiałe) ale na pytanie o brzmienie Evoke sprytne zejście z tematu ?

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxi a wiesz co było najciekawsze - za cholerę nie wyciągniesz ani jednego słowa jak grają Evoke O tym jak grają klamoty, którymi handluje konkurencja dowiesz się wszystkiego nawet o to nie pytając, wystarczy podać nazwę (są ogólnie kiepskie, no ale to akurat zrozumiałe) ale na pytanie o brzmienie Evoke sprytne zejście z tematu


Ja bym wypożyczył tak czy siak. Jest 90% szans, ze graja lepiej od x14. Piotr napisał, ze góra jest lepsza niż w Focusach wiec masz okazje przetestować mini monitor od dynaudio, z którym zmieścisz się w swoim pomieszczeniu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Adam 38 napisał:

Roxi a wiesz co było najciekawsze - za cholerę nie wyciągniesz ani jednego słowa jak grają Evoke ? O tym jak grają klamoty, którymi handluje konkurencja dowiesz się wszystkiego nawet o to nie pytając, wystarczy podać nazwę (są ogólnie kiepskie, no ale to akurat zrozumiałe) ale na pytanie o brzmienie Evoke sprytne zejście z tematu ?

Ładnie wyglądają, może fajnie grają. Wypożycz sobie, nie ma, co z siebie "dziada" robić o parę groszy ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whyduck, podeślesz 70 kg piecyk to wrócimy do tematu ? Ja za takie zasady u Nautilusa dziękuję. 

Fizycznie 90% salonów audio nie ma i nie miało Evoke fizycznie u siebie (co nie przeszkadza im twierdzić, że praktycznie to to samo co Excite ?) mimo, że widnieją w ich ofercie, trzeba jeszcze trochę poczekać, aż zejdą im Excite z magazynów i pewnie dopiero wtedy zamówią do siebie Evoke. 

A do tego czasu ja odpuszczam. Na aż taką rozrzutność i sponsorowanie recenzji Dynek mnie nie stać...

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że przedstawione  zasady wypożyczenia do odsłuchu są bardzo sensowne. 

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie muszę nikomu nic mówić. Jeśli Tobie takie zasady nie odpowiadają to wybierz sklep, który Ci wypożyczy do odsłuchu kolumny bez żadnych opłat/zobowiązań.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adam 38 napisał:

Powiedz to Lector Polska, Audio On, Q21 i wielu, wielu innym ?

 Jednak za dowcip miesiąca nalezy Ci się "polubienie" co niniejszym czynię.

Kto wie, czy jakbym nie miał sklepu audio, to tez nie pobierałbym takiej opłaty. Jest to jakaś forma zachęty i zwiększenia motywacji dla poważnie zainteresowanych. Nie musiałbym też się użerać z fantastami. A czasu każdy ma jak na lekarstwo. Od odsłuchów są w końcu salony. Różnie można na to patrzeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Roxi napisał:

Kto wie, czy jakbym nie miał sklepu audio, to tez nie pobierałbym takiej opłaty

Pytanie czy potencjalny klient chce faktycznie kupić dany produkt np. po wcześniejszym odsłuchu w salonie czy po prostu z ciekawości posłuchać u siebie w domu o oddać. Dlatego z jednej strony rozumiem podejście sprzedawcy a z drugiej strony faktycznie mogli by mieć jedną testową parę na wysyłki.  Chyba ich stać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adam 38 napisał:

hahaha Roxi Ty szczwany lisie...

 Edytowane 9 minut temu przez Adam 38

Nie martw się, nie jest tak źle na razie. Nie wyrzucili Cię na pysk z salonu ? jak mnie z jednego klubu na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Adam 38 napisał:

O to to, że też na to nie wpadłem. Dzięki baba i pozdrow chlopakow z Wa-wy.

Niestety. Nie znam chłopaków z Wawy.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% albo i więcej chce sobie tylko luźno posłuchać, bez zamiaru albo z mętnym zamiarem kupna, bo wiadomo jacy niezdecydowani jesteśmy. Przecież trzeba odsłuchać w ten sposób jeszcze wiele innych kolumn i musimy być absolutnie pewni że wybraliśmy najlepiej ? To i tak pół biedy bo to tylko stracony czas dla sprzedającego ale są też  tacy osobnicy,  że zamiast oficjalniego wypożyczenia - kupują tylko nowe na odsłuchy i od razu z zamiarem zwrotu, oczywiście chcą żeby im jeszcze za przesyłkę oddać. 10 takich klientów i na samych wysyłkach sklep ma kilkaset zł w plecy a do tego sprzęt po zwrotach mniej warty, który jest już używany, a my chcemy przecież funfel nówkę z nieotwieranego pudła ?  Najlepiej umówić się z jednym sklepem że bierzemy kilka kolumn i na pewno coś weźmiemy. Inaczej trudno się dziwić że salony krzywią się na wypożyczenia i kombinują z różnymi opłatami aby odzyskać część kasy za straty po zwrotach i finansowania darmowych odsłuchów nieuczciwym klientom (w imię prawa rzecz jasna bo takie mamy przepisy). Zdarzyło mi się zwrócić 1 czy 2 nowe rzeczy ale zawsze pisałem sprzedającemu że pokryję koszt wysyłki, bo z jakiej racji ma być przeze mnie stratny. Ale ludzie mają gdzieś uczciwość,  na Allegro jak się przegląda czasem opinie to widać masę komentarzy że super sprzedawca,  bo  oddał szybko kasę i za koszty wysyłki. Jaki kraj takie zwyczaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, don111 napisał:

To i tak pół biedy bo to tylko stracony czas dla sprzedającego ale są też  tacy osobnicy,  że zamiast oficjalniego wypożyczenia - kupują tylko nowe na odsłuchy i od razu z zamiarem zwrotu, oczywiście chcą żeby im jeszcze za przesyłkę oddać. 10 takich klientów i na samych wysyłkach sklep ma kilkaset zł w plecy a do tego sprzęt po zwrotach mniej warty, który jest już używany, a my chcemy przecież funfel nówkę z nieotwieranego pudła ?

Masz racje, ja też jestem zdania, że Adaś jest mało rokującym klientem. Widać dobrze znają się tam na ludzkich w tym Nautiliusie. W końcu tyle lat doświadczenia w handlu, to wiedza, co robią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don111 oplata za dwie strony wysylki ok, ale po co jeszcze te 3% przy jak na ceny audio raczej "tanim" klamocie? Przeciez nie biorę Contour i wyżej. I chodzi o dystrybutora, ktory z racji wysylek po blogerach/redakcjach czy jakichs wystawach i tak ma wersje demo. Jeszcze raz podkresle slowa klucz dystrybutor i glosnik - wersja demonstracyjna. A za przyklad jeszcze raz podam Lectora, RMS, Rafko. Jakos Ci dystrybutorzy mogą stosowac polityke wypozyczenia jaką stosuje cala Europa i nie wolac za to pieniedzy a jeszcze na forum zachecac do wypozyczenia i poznania brzmienia swoich sprzetow.

No ale co zrobic, u nas jest jeszcze czas "Szpiegów"...

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak cała Europa,ale mieszkając naście lat w Holandii,3 krotnie chciałem pożyczyć kolumny do domu na odsłuch (z różnych salonów) i za każdym razem bez powodzenia.Albo słucham na miejscu,albo kupuję.Oczywiście z możliwością oddania.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.