Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Trab napisał:

Duża wrażliwość S25 na rodzaj sygnału dla mnie jest atutem a nie wadą

Dobre to chyba nie słyszałeś kolumn na accutonach to są dopiero przeźroczyste głośniki co podłączysz to dostaniesz a msp proszę Ciebie bardzo.

 

19 minut temu, Sonic990 napisał:

Zibi, co Ty tu za wojenke toczysz ; ] ?

S25 to tak specyficzne granie, że albo kochaj albo rzuć. Przeciwny biegun do Twoich accutonów w strojeniu YB ?

To racja raczej to drugie?. Nawet nie próbuje porównywać do skorup tylko odniosłem się do innej konstrukcji czyli 3 way na seasach wiesz, których.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest klub sympatyków Dynaudio i wszystkim niesympatykom tej firmy proponuję udział w innych fajnych wątkach poświęconych innym firmom. Chyba każdy miłośnik Dynek zdaje sobie sprawę zarówno z ograniczeń jak i zalet tych konstrukcji, więc pierdzenie o wyższości wielkanocy nad BN jest tak potrzebne jak wujowi dzwonek, albo jak umarłemu kadzidło - it doesn't matter. To tyle w temacie ?

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Chicago napisał:

Ale oczywiście lolku126-ty - na forum zawsze można powiedzieć co się chce, bo jest to w wielu punktach miejsce dezinformacji i audiofeelskiego brandzlowania. Co tam pomiary w Stereophile... ??? Opinie forum - to jest dopiero wiedza i wiarygodność!

Nie zrozumiałeś mnie,  mi chodzi o to , że będą tacy co nawet jeśli dany test/y potwierdzą coś innego  niż uważa dany użytkownik  o jakimś urządzeniu, to taka osoba może napisać, że to słabiutki test i do tego za kasę. Więc dalej swoje teorie ktoś będzie głosił. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Nautilusie, bo dostałem cynk, że przyszły nowe C10 i C30 według mojej skromnej opinii kolumny ładnie wyglądają, fornir to nie to co ja osobiście lubię ( ja jestem zwolennikiem ciemniejszych kolorów np czerwieni, brązu itp), ale tak sobie myślę, że ten konkretny kolor może niektórym przypaść do gustu, ale to kwestia indywidualnego podejścia do sprawy. Samo wykonanie kolumn, przypatrywałem się dosyć dokładnie i naprawdę nie ma czego się czepiać, bo jest to poziom z wysokiej półki i to naprawdę widać, pomimo, że te konkretne nie były  na wysoki połysk , gdzie taki fornir bardziej wpada ludziom w oczy. Chyba, że ktoś jest zwolennikiem matu to wtedy wiadomo żaden połysk nie robi na takiej osobie wrażenia. 
Mi kolumny naprawdę się podobają i pomimo, że dalej (chyba) jednak uważam, że z wyglądy SF ST bardziej do mnie przemawiają to nowa seria Confidence  podoba mi się. Napisałem chyba, bo muszę zobaczyć na żywo te kolumny w czerwieni i wtedy będę wiedział na 100%. Pytanie pozostaje jedno jak zagrają, ale to za kilka tygodni się człowiek przekona jak się umówię na odsłuch. Na razie się wygrzewają w salonie i to również mówię o tym słońcu naturalnym ? co na zdjęciach będzie widoczne za co z góry przepraszam. I niestety zdjęcia z tel. są robione , więc  niektóre zdjęcia troszkę przekłamują wymiar rzeczywisty szczególnie te z bliska .. To wiadomość dla znawców fotografii.
Warto też wspomnieć o monitorach w tym sensie, że jeśli ktoś myśli sobie, że to są takie od sobie monitorki to na żywo grubo się zdziwi, to są naprawdę duże, powtórzę duże monitory jeszcze większe niż monitory z serii "kontur".. a też tamte malutkie nie są ? to te robią naprawdę wrażenie.. są ogromne...  

Też fajnie, że nóżki kolumn w końcu wyglądają tak jak powinno to już być od dawna, oczywiscie dla mnie.. chociaż w SF ST fajniejsze nóżki, bardziej masywne i mają wbudowane absorbery dostrojone do masy i wibracji kolumny. 

IMG-1.jpg
IMG-2.jpg
IMG-3.jpg
IMG-4.jpg
IMG-5.jpgeastern bank locations and hours

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników marki Dynaudio. 

Jutro wybieram się z moim Roksanem Oxygene na odsłuch X34 (źródło to CA 851N). Chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze spostrzeżenia po odsłuchu tych kolumn (z jaką elektroniką słuchaliście)? Jestem ciekaw w jakim stopniu pokryją się z moimi ?

Pozdrawiam

Less is More

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej posłuchać  i mieć swoje spostrzeżenia, aby potem odnieść się do spostrzeżeń innych  ?  Idż i na nic się nie nastawiaj... :-)) 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lolek126 napisał:

A nie lepiej posłuchać  i mieć swoje spostrzeżenia, aby potem odnieść się do spostrzeżeń innych  ?  Idż i na nic się nie nastawiaj... :-)) 

Przeszło mi przez głowę, że wtedy mógłbym się za bardzo sugerować Waszymi opiniami ?

Less is More

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michaello napisał:

Witam wszystkich miłośników marki Dynaudio. 

Jutro wybieram się z moim Roksanem Oxygene na odsłuch X34 (źródło to CA 851N). Chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze spostrzeżenia po odsłuchu tych kolumn (z jaką elektroniką słuchaliście)? Jestem ciekaw w jakim stopniu pokryją się z moimi ?

Pozdrawiam

Mam x 34 ponad rok. Czekam na Twoje spostrzeżenia po odsłuchu aby móc  zamienić kilka zadań. Ciekawe jak je ocenisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, michaello napisał:

Z jaką elektroniką i w jakim pomieszczeniu grają u Ciebie?

16m2, zestaw rotela preamp rc995,końcówka rb03 mod. (2x70W), rcd12 (mógłby być lepszy cd), kable tara labs, cardas

Istotne ! Ostatnio głównie japońskie wydania cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...z całą pewnością głównym powodem przejścia z S25se na Harbeth m40.2 nie była ,,plastikowa góra,, czy ,,dudniący bas,,

S25se miałem ponad 2 lata i  te kolumny słuchałem  z wieloma wzmacniaczami...miedzy innymi dwie końcówki Accu

A65, 7100 + 3 integry 450, 550, 560 ostatnio monobloki EC AW400....( w warunkach domowych a nie gdzieś na AS)

Gryphon Callisto 2200, Krell KAV500i, Vitus ri-100 + dwie lampy Jadis i Leben...coś tam jeszcze było....

oczywiście są lepsze i gorsze połączenia ale na żadnym z tych wzmacniaczy nie słyszałem plastikowej góry

nie wykluczam że takowa mogła się pojawić ale tylko w jednym przypadku.....gdy coś jest spieprzone i system brzmi

plastikowo....wtedy S25 pięknie  to pokarzą....natomiast dudniący bas również można usłyszeć....jeżeli podepniemy

nieodpowiedni wzmacniacz lub akustyka pomieszczenie nie będzie ogarnięta....to wtedy.....tyle w temacie...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2019 o 11:45, m4tech napisał:

Jak już mowa o dziurach i decybelach to takie pytanie mi się ogólnie nasuwa, co Panowie robicie z basem 60-90Hz który w każdym pomieszczeniu jest podbijany ponad normę słuchu i krzywej pomieszczenia o czasami kilkanaście dB. Czy przez to nie macie czasem dziury w paśmie 90-20000Hz i krótkiej dziury między XX-60Hz ? ?

Bardzo proste. Adaptacja akustyczna panowie, adaptacja. 

A jak chcesz usłyszeć jej działanie na powyższy problem to zapraszam do mnie. 

Trochę dziwne jest to, że zachwycasz się brzmieniem swoich monitorów w warunkach które opisałeś powyżej. 

PS. 

Zabierz swoje monitorki, a ręcze Ci że usłyszysz na co je stać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miroslav1 napisał:

....gdy coś jest spieprzone i system brzmi

plastikowo....wtedy S25 pięknie  to pokarzą....natomiast dudniący bas również można usłyszeć....jeżeli podepniemy

nieodpowiedni wzmacniacz lub akustyka pomieszczenie nie będzie ogarnięta....to wtedy.....tyle w temacie...

Jak to dobrze przeczytać coś mądrego czasami, do tego popartego doświadczeniem. podpisuję się pod wpisem całym sobą ?.

gra cały system a każdy element ma swoją indywidualną charakterystykę, te charakterystyki się przenikają, nakładają i niektórym z tego na końcu cuda interpretacyjne wychodzą

Do tego już z czystej akustyki - poszczególne zakresy wzajemnie na siebie oddziaływają:

nie ma kontroli basu bez prawidłowego zakresu wyższej średnicy i wysokich

nie ma czystych wysokich bez kultury w paśmie średnicy

CAŁEGO SYSTEMU

itd. itp.

a widać że wielu kolegów tego nie rozumie,  że jak mamy problem w jednym miejscu to nie koniecznie trzeba szukać przyczyn w tym samym miejscu ? 

 

25 minut temu, Rafał.M napisał:

Trochę dziwne jest to, że zachwycasz się brzmieniem swoich monitorów w warunkach które opisałeś powyżej. 

hehe, a gdzie przeczytałeś że ja niby mam problem z warunkami? ogólnie potraktowałeś mój wpis zbyt dosłownie, on był w kontekście pewnej dziury ? 

dziękuję że się tak przejąłeś, ale ogarniam ten temat w swoim pomieszczeniu ?

już kiedyś napisałem: odsłuchiwanie swoich kolumn w obcym pomieszczeniu to raczej patologia niż doświadczenie ? 

z jednym masz rację, adaptacja akustyczna - dobra rzecz

Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2019 o 17:12, m4tech napisał:

...z czym porównywać to jedno, a mieć gdzie porównywać to inna sprawa,

ale rozumiemy, że referencyjne pomieszczenie z idealną odpowiedzią impulsowa na pewno dostępne, skoro taka pewność wyrokowania ? 

Czyli można wnioskować, że dostosowujesz swoje odpowiedzi do zaistniałej sytuacji. I wcale nie jesteś przeciwny sprawdzania,oceniania różnych głośników. Muszą być tylko spełnione Twoje powyższe kryteria.

Ja je spełniam z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m4tech

Użytkownicy

 242

staż: 1 rok i 6 miesięcy

836 odpowiedzi

Zgłoś

 

Napisano 30 Maja (edytowane)

  W dniu 30.05.2019 o 01:25, AnAm napisał:

m4tech wiemy , wiemy dopiero co zakupiłeś 20 i pewnie zachwyt po zakupowy  jeszcze nie minął☺Ale przypomnij z jakimi kolumnami je porównywałeś i jaką elektroniką je napędzasz...

to nie jest temat 20tek ale jak chcesz posłuchać jak to gra nie mam nic do ukrycia, a później możemy zrobić sesję u Ciebie, podejrzewam że masz jakieś ciekawsze klocki ?

Edytowane 30 Maja przez m4tech

 

To Twoje podejście bardzo sobie cenie i też jestem jego zwolennikiem.

Wspólne odwiedziny w celu zdobywania nowych doświadczeń ,poznawania preferencji innych kolegów.

Ja z takiego zaproszenia bym skorzystał ,oczywiście potem rewizyta u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafał.M napisał:

Ja z takiego zaproszenia bym skorzystał ,oczywiście potem rewizyta u mnie.

Kolega AnAm był miły i interesował go mój zestaw, a mnie interesował jego system, więc padła propozycja.

Ciebie nie zapraszam, bo chyba nie interesuje mnie Twój system, a przede wszystkim nasze avatary nie przepadają za sobą wzajemnie, także po co się męczyć.... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnAm

Użytkownicy

 8

staż: 2 lata i 3 miesiące

55 odpowiedzi

Zgłoś

 

Napisano 30 Maja

  W dniu 30.05.2019 o 09:38, m4tech napisał:

to nie jest temat 20tek ale jak chcesz posłuchać jak to gra nie mam nic do ukrycia, a później możemy zrobić sesję u Ciebie, podejrzewam że masz jakieś ciekawsze klocki ?

 

 

AnAm

Jak grają 20 to akurat wiem☺Więc daruje Sobie ich słuchanie , wolę raczej żebyś napisał z czym to gra u Ciebie oraz z jakimi głośnikami je porównywałeś ☺

 

Źle zrozumiałeś. Pisałem w kontekście wypowiedzi kol. AnAm

A z niej wynika że wbrew temu co napisałeś nie jest zainteresowany Twoim systemem,a tylko chciał poznać jego pozostałe elementy. A to błąd.

Bo widzisz mnie interesuje każdy system który ma coś do zaoferowania , i niema znaczenia avatar i to czy ktoś jest miły bardziej lub mniej.

Dźwięk jest dla mnie najważniejszy. Z osobą można się przemęczyć,a później zapomnieć o niej. Natomiast dźwięku nie zapomnisz nigdy. I tylko osoby które są emocjonalnie związane z klockami ,wręcz utożsamiając się z nimi myślą inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, m4tech napisał:

odsłuchiwanie swoich kolumn w obcym pomieszczeniu to raczej patologia niż doświadczenie ? 

Moim skromnym zdaniem odsłuchiwanie swoich kolumn w obcym zaadoptowanym akustycznie pomieszczeniu to doświadczenie.  W obcym przypadkowym pomieszczeniu to patologia tu zgoda. 

Dlatego moim zdaniem warto z takich okazji korzystać aby sprawdzić możliwości kolumn.  Wtedy dopiero można mówić o dziurach, podbiciach,  podbarwieniach itp. 

17 minut temu, Chicago napisał:

Wziąłbym pod uwagę, że jaka realizacja nagrania, jakie brzmienie artysty, taki dżwięk - system audio ma tu niewiele do powiedzenia ?

System ma wiele do powiedzenia aby te wszystkie informacje poprawienie przekazać. 

Edytowane przez MrSalieri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktokolwiek z audiofeelnego bractwa uczestniczył chociaż w małym procencie w sesjach, gigach i koncertach, wtedy teksty o poprawnym odtworzeniu schowałby sobie w buty. Z audiofeelnego punktu widzenia, to i owszem - można pokrakać, ale żeby mówić o poprawnościach, to brzmienie przede wszystkim trzeba znać z realu - tu leży sedno i zrozumienie  potencjału brzmienia w domenie domowego stereo - domenie domowego stereo w kontraście do realu - chodzi zarówno o brzmienia pojedyńczych instrumentów, całego bandu jak i indywidualnych muzyków. Jak się porówna kilka, albo kilkanaście systemów audio z górnej półki, to każdy z nich przedstawia inne brzmienie, które n/b może się podobać - i nie ma w tym nic niezwykłego. Ale poprawność może być tylko jedna - a w przypadku kilkunastu dobrze brzmiących systemów będzie ich kilkanaście, więc który będzie poprawny? I skąd akurat audiofeel będzie wiedział, że jest poprawnie w danym momencie? Domowe audio, to nie jest żadna poprawność - owszem jest, ale tylko z punktu widzenia audiofeela i jego feelingu w stosunku do reprodukowanej muzyki przez audio graty. To mniej więcej tyle w temacie ?

Poza tym system ma o wiele mniej do powiedzenia niż warunki w jakich się słucha - co mi po systemie w łazienkowej akustyce?

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Chicago napisał:

Poza tym system ma o wiele mniej do powiedzenia niż warunki w jakich się słucha - co mi po systemie w łazienkowej akustyce?

Dla mnie poważny system to także a może raczej przede wszystkim pomieszczenie a dopiero później graciwo. Dlatego system jako całość jest według mnie bardzo ważny między innymi ze względu na akustykę o której wspomniałeś.

Zdarza mi się bywać na różnych koncertach w różnych miejscach także pełna zgoda Panie @Chicago nic nie odda muzyki na żywo i całkowicie się zgadzam z Twoim wpisem.  Między innymi dlatego drażnią mnie wpisy o naturalności czy neutralności w domowych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby na każde pstryknięcie palcem odbywał się w naszym mieście koncert akurat w tym momencie upatrzonej kapeli rockowej czy jazzu to może nikt by się tak nie przejmował tym audio. Niestety tak nie jest ? nawet w Chicago tak nie mają... ? 

Właśnie dlatego to audio może być takie fajne, bo jest na pstryknięcie palca, do tego w domu, w słuchawkach, na spacerze itd.

Godzinę temu, Chicago napisał:

Ale poprawność może być tylko jedna - a w przypadku kilkunastu dobrze brzmiących systemów będzie ich kilkanaście, więc który będzie poprawny?

....na każdym etapie gust i preferencje odgrywają jakąś rolę, a na "szczycie" zostają tylko one,

ponieważ te też mogą być różne i zmienne, więc króliczka można gonić dalej ?  

Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To albo poprawność, albo gust. Można to połączyć, ale potrzebna jest realna świadomość muzyczna - bez niej, zostaje tylko gust. Tak sądzę, ale nie trzeba sobie tego brać do serca.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, MrSalieri napisał:

 

 

 

drażnią mnie wpisy o naturalności czy neutralności w domowych warunkach.

 

...nie żebym chciał zabić ćwieka, ale ......głównym/podstawowym powodem dla którego przesiadłem  się z S25 na Harbs

 to była właśnie ta drażniąca Ciebie ''naturalność'' ....co jednego wk***ia drugiemu może  sprawić  przyjemność ;-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Miroslav1 napisał:

 

...nie żebym chciał zabić ćwieka, ale ......głównym/podstawowym powodem dla którego przesiadłem  się z S25 na Harbs

 to była właśnie ta drażniąca Ciebie ''naturalność'' ....co jednego wk***ia drugiemu może  sprawić  przyjemność ?

 

 

 

Naturalność w domowych systemach to gust, osobiste preferencje,  czy coś nam się podoba bardziej od czegoś innego.  Chyba, że zapraszasz do siebie muzyków z instrumentami i tak robisz porównania.  Ale mniejsza o to.  Ważne że Ci się podoba.  Ja naturalności u siebie nie szukam ? sorki za off top. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, m4tech napisał:

Kolega AnAm był miły i interesował go mój zestaw, a mnie interesował jego system, więc padła propozycja.

Ciebie nie zapraszam, bo chyba nie interesuje mnie Twój system, a przede wszystkim nasze avatary nie przepadają za sobą wzajemnie, także po co się męczyć.... ? 

Panowie interesowało Mnie z czym grają te Dynaudio Contour 20 ,ponieważ kilku użytkowników pisało że są łatwe w napędzeniu.Tak się składa że ja je ruszyłem Mola Mola Kaluga z pre Mola Mola Makua, niestety mój Nad m32 zrobił z nimi wielką kupę hehe więc nie ma co łatwe jak cholera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, AnAm napisał:

anowie interesowało Mnie z czym grają te Dynaudio Contour 20 ,ponieważ kilku użytkowników pisało że są łatwe w napędzeniu.Tak się składa że ja je ruszyłem Mola Mola Kaluga z pre Mola Mola Makua, niestety mój Nad m32 zrobił z nimi wielką kupę hehe więc nie ma co łatwe jak cholera...

82dB trzeba czymś pędzić.

poza tym mają mniej wad odS25 a ich zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 37

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.