Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Adam 38 napisał:

I jak widać , w każdym przedziale cenowym jest  coś kosztem czegoś a nie wszystko w jednym ? To powodzenia w odsłuchach. 

Dokładnie, chociaż znam takiego jednego (i nie istotne kto i jaki ma sprzęt), ale by powiedział że Ty czy ja bzdury gadamy, bo jak dobrze  cały tor zestroimy tak jak jest u niego to każdy gatunek muzyczny gra zaje.... szczęściarz.. ? nie każdy ma takie szczęście.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JarlBjorn napisał:

Dywagacje o A-klasowych integrach Accu w kontekście napędzenia Dynaudio wydają się dość abstrakcyjne, sorry, one się na monitorch wykładają, o czym tu w ogole rozprawiać...

Przeczytaj raz jeszcze o co chodziło z A klasową integrą z tego co napisałem.. bo głównym tematem były integry 470/480.

A teraz ja mam jeszcze pytanko o jakich integrach A klasowych Accu piszesz, które to się wykładają z monitorami  i z jakimi modelami tychże monitorów ? 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Wracam na forum z pytaniem do Was ?

Mam Dynaudio X14. Rozkochały mnie w sobie swoją górą, średnicą, sceną, barwą. Brakuje mi tylko trochę hmm, sam nie wiem jak to określić. Potrzebuję czegoś „potężniejszego”. Mam wrażenie, że są troszkę za małe do mojego pomieszczenia  i grają zbyt delikatnie. Rozpieszczają wokalami i przestrzenią ale brakuje mi przytupu. I tu pojawia się pytanie. Mój wzrok skierował się w stronę X18. Jak jest z nimi (mając na uwadze to co napisałem o X14)? ? Na pewno pod koniec września wypożyczę na test X18, ale chciałbym wiedzieć na co się mniej więcej nastawiać. Czy będzie tak jak na gorze i srednicy X14 + mocniej basowo, czy to zupełnie inne granie?

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X18 grają "dojrzalej" od X14 ( te robią pierwsze wrażenie podkręconym dołem i górną średnicą), źródła pozorne duuużo większe jak w X14, niskie tony schodzą trochę niżej ale nie ma tego podbicia z X14, moim zdaniem grają spokojniej od X14. Góra bardziej nasycona w X18, wokale to dopiero w osiemnastkach polubisz :). Nie wiem tylko czy na dole wystarczy tego (masy, kopa, zejścia?) czego Ci tam brakuje. Moim zdaniem - nie, a już na pewno nie z Atollem i nie piszę tego złośliwie. X18 są miękkie i spokojne na niskich a Atoll też gra miękko i trochę przeciąga ten dół, połączenie tego nie da kopiącego szybkiego, zwartego dołu, niestety. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu coś incognito sprzedać ? 

Tak Adam, pamietam co mówiłeś i miałeś rację. Z czasem dół w Atollu zaczął przeszkadzać ? 

Naim na dole radził sobie zdecydowanie lepiej, ale nie on mi chodzi po głowie. Pamiętam jak rozczarował mnie wąskością sceny i właśnie dlatego wtedy wybór padł na Atolla. 

Celuję w produkt od Simaudio. Trwa wyprzedaż Moon Neo 250i i chciałbym go wziąć na test do domu. 

Sprawdzę jak zgrywa się 250i + X14. Postaram się też wypożyczyć dla porównania X18. Z marką Dynaudio na pewno zostanę, wciąż jestem oczarowany.

Pogon za króliczkiem niestety trwa i znów zaczynam kombinować...

Edytowane przez jackobtone

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te Moony to 50W, czy to wystarczy by ożywić dół X18? Trzeba sprawdzić. A nie myślałeś o używce Tucany 2 do X18. Na czuja X18 przyda się trochę świeżości na wysokich i średnicy a dół Tucana powinna w X18 obudzić bez problemu ? Z tego co piszą to Moon 250i to ocieplone granie, a X18 z ciepłymi piecykami grają moim zdaniem średnio.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii mocy ponoć właśnie jej nie brak. To chyba trochę tak jak w Naimie, na papierze Wattów niewiele ale jak trzeba to kopnie. Ciepełko akurat mi pasuje i gdyby nie dół pasma to nie myślałbym o zmianie.

No ale wszystko wyjdzie w praniu.

Tucana to ciekawa propozycja tylko chciałbym posłuchać mimo wszystko w domu, a z wypożyczeniem tego modelu pewnie będzie ciężko.

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon neo 250 i , trafo 320 VA i 20.000 mikrofaradów ? Wg ludzi z Nautilusa - Panie z czym do Dynaudio ? a jeżeli dojdzie do tego kremowa barwa wzmaka to nic dobrego w połączeniu z X18 nie wyjdzie. One mają więcej ciepła od X14. Oczywiście sprawdź, może akurat to jakieś magiczne 50W w tym Moon-ie siedzi.

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem creeka a50 i mówili daje rade to nie te 50w to inne 50w ? i już go nie mam za mało pary miał a to musi być żeby dół ogarnąć ? sporo miał fajnych cech. Pzdr

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-20190821-142610.jpg

IMG-20190821-135323.jpgpic host

IMG-20190821-134524.jpgupload pics

 

W dniu dzisiejszym udało mi się odsłuchać nowe Dynki „konfidensy” 30 z Accu integrą 480 i z cd Accu 560, co prawda nie wszystko posłuchałem co miałem przygotowane, bo kolejni byli chętni na odsłuch wspomnianych kolumn, ale troszkę udało się posłuchać. Nie mam pojęcia do pisania testów, ale na szybkiego coś napisałem. W stosunku do niższej serii „konturów” można powiedzieć jednoznacznie, że rozdzielczość nowych kolumn poszła w tą samą stronę co i w SF w serii tradytion to oznacza tyle, że jakość wysokich tonów znacznie się poprawiła w stosunku do niższych modeli, mamy odczuwalnie więcej góry, więcej informacji dostajemy i do tego w dobrej jakości, a dodatkowo bez bólu uszu. Oczywiście, jeśli jest płyta słabo zrealizowana to przy tego typu zestawie, a dodatkowo z całym okablowaniem Siltecha, który bezwzględnie pokazuje błędy w nagraniu, co oczywiście nie jest winą kabli, a właśnie tego typu płyt. Choć osobiście tak jak i w przypadku SF ST na głośnikowy kabel zamienił bym z Siltecha na dobry kabel miedziany tak i w tym przypadku podobnie bym uczynił , a np. zostawiłbym sobie IC rocznicowego „prinsa”, który jest fajnym kabel pokazującym, że dobre srebro i inne technlogiczne smaczki potrafią dobrze zagrać, gdzie ludziom po przesłuchaniu może taki wybór właśnie podejść i w konsekwencji zakupić wspomniany IC.
Głos wokalistek (np. W. Houston, C. Dion, L. Lewis, T. Turner) jest bardzo czysty, niektórzy chyba mówią na coś takiego perłowy, aksamitny, ale mi osobiście bardzo się to podoba , a przy nagraniu płyty C. Gayle w szczególny sposób ten zestaw pokazał, że jest to bardzo wysoki poziom tego co słyszymy. A przy okazji pokazuje jak płyty z wytwórni abc records są nagrywane. Podobnie miało miejsce z płytami S.Taylor i Kenny G, gdzie grający saksofon naprawdę w jednym jak i w drugim wykonaniu bardzo mnie oczarował swoją naturalnością jak i barwą instrumentu. Natomiast uderzenie perkusisty pałeczkami w blachy powoduje uśmiech na twarzy, bo jest bardzo dźwięcznie i dobrze jest to słyszalne co osobiście bardzo lubię tego typu „efekty” dźwiękowe. Podsumowując wysokie tony reprodukowane poprzez głośnik esotar 3 z jedwabną membraną, robi kawal dobrej roboty, bo naprawdę to co pokazuje, a właściwie to co słyszymy wielu osobom się spodoba i nie dziwię się, że jakiś czas temu przestali sprzedawać swoje przetworniki włoskiemu Producentowi. .
Jeśli chodzi o bas, troszkę przypomina ten z „konturów” w sensie, że jest dosyć miękki i gęsty, kiedy jest potrzebny jest go odpowiednio dużo, tylko na wyższym poziomie i niżej schodzi przy dobrej kontroli co było słyszalne w mocniejszym graniu jak np. w Nightwish, Witchin Temptation, Van halen, Def Leppard. Nie uświadczyłem jakiegoś dudnienia, czy też pogrubiania basu, czego chyba najbardziej się bałem patrząc, na wielkość pomieszczenia jaka jest w sali odsłuchowej w Nautilusie w Warszawie. Bas był dosyć szybki choć nie taki jak w B&W w serii 800 i nie taki punktowy, ale jest to poziom jakości, który ja akceptuje i mogę śmiało powiedzieć, że to co usłyszałem usatysfakcjonowało moje zmysły.
Na koniec napiszę, że w mojej opinii są to kolumny dosyć proste do napędzenia o ile podłączy się coś o odpowiedniej jakości dźwięku i mocy tak jak np. w tym przypadku Accu 480, która na spokojnie sobie dała z nimi radę. A która z poprzednikiem swoim została utemperowana w wysokich tonach przy zachowaniu odpowiedniej  ilości szczegółów jak i dużej dynamiki i oczywiście  jakości w reprodukcji dźwięku. Podłączając do nich końcówkę mocy dźwięk będzie jeszcze ładniejszy i generalnie na wyższym poziomie, każdy ma swój wybór i kupi to co mu odpowiada. Dla mnie osobiście są to kolumny świetnie wykonane i bardzo ładne, jedynie w mojej ocenie powinny być jaśniejsze, wtedy faktura forniru byłaby bardziej widoczna na kolumnach. Co nie zmienia faktu, że na żywo jak się je widzi mogą się podobać zarówno pod względem wizualnym jak i dźwiękowym. To co się nie podoba to cena  i skrzynie na kolumny, ale to już inna bajka. Dla mnie osobiście są to kolumny pokroju SF ST czy też np. B&W 803, kwestia tylko co komu bardziej się podoba i jakiego dźwięku szuka dla swoich płyt, które będą odsłuchiwane w zaciszu domowym.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek a może ten bas był trochę miękki i nie taki super zebrany przez podłączony do niego wzmacniacz? 

Dzięki za opis, ogólnie w połączeniu z Accu 480 rysuje się z niego brzmienie jasne, bez pogrubienia, przerysowania średnicy i z miękkim dołem. Pewnie większość kręci teraz nosem, że nie takiego kierunku u Dynaudio oczekiwało ? Ale z innymi piecykami może być przecież inaczej. 

Ps. Lolek, Ty masz tam kumpli w Wawie to załatw mi wysyłkę Evoke 10 bez głupich opłat (koszty wysyłki pokrywam), w zamian napiszę rzetelną i najlepszą w moim życiu ? ich recenzję, również w odniesieniu do X14 i PMCusiów 20.21. Jak coś załatwisz to priv. Dzięks. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam znam ich bo raz na jakiś czas bywam, jakieś płyty kupuje, coś posłucham, ale wypożyczenie kolumn bez kaucji to i dla mnie byłoby niemożliwe, to trzeba znać i to dobrze zapewne prezesa (a ja Prezesa raz widziałem na oczy), aby wysłali kolumny w taki sposób. Pamiętaj, że ten kierownik sklepu (zreszta jest nowym pracownikiem) to tak naprawdę "tylko" pracownik, a decyzje podejmuje "Góra". Ale tego typu kolumny to raczej powinny być  w sklepach  gdzieś w Twoich rejonach zamieszkania.Najwyżej troszkę trzeba podjechać. Ja SF ST jechałem w obie strony w granicach 500 km aby posłuchać ? 

Wracając do testu - na pewno z każdym podłączonym urządzeniem te kolumny mogą pokazać coś innego, też trzeba brać pod uwagę jedną rzecz to jest małe pomieszczenie obsadzone całe w tej chwili różnymi absorberami, ustrojami, pułapkami basowymi itp, więc w domu u kogoś te kolumny na większej powierzchni  troszkę inaczej zagrają, to co najbardziej mnie zdziwiło to fakt, że nie było problemu z basem, był słyszalny i było go tyle ile trzeba było, dobrze kontrolowany. Być może, to jest zasługa, że BR jest do podłogi i kolumna inaczej ten bas pokazuje. Natomiast co do wysokich tonów dzisiaj już wszyscy idą w tą stronę, ludzie chcą słuchać detalu, a głos ma być krystalicznie piękny ? bez przerysowań , wyostrzeń itp..  Dynki zrobiły to co inni Producenci, teraz kwestia doboru elektroniki i kabli i można się cieszyć takimi czy innymi kolumnami. W przypadku wysokich tonów Dynki robią dobrą robotę, może nie dla tych co byli przyzwyczajeni do starszych kolumn od tego Producenta, ale wodę z ogniem da się połączyć tylko to połączenie musi być rozsądne. A tutaj naprawdę wysokie tony są na odpowiednim poziomie i lepiej to wygląda (tak przynajmniej mi się wydaje) niż u kilku innych Producentów, którzy to mnie interesują. 

Niedługo może raz jeszcze uda mi się posłuchać SF ST i focali sopry 2 , zobaczymy na gorąco porównanie, co prawda na innej elektronice, ale to też pokaże jak np SF ST zagrają z inną elektroniką. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie pytanie.

Czy słuchał ktoś z Was Dyniek z systemem All-in-one Cyrus Lyric? Wyczytałem że dobrze zgrywa się z Dynaudio. Co z mocą? Nie brakuje jej? Napędzi wymagające kolumny (to pytanie raczej przyszłościowe) ?

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym krajowym AV jest recka Evoke 20 a w kontrze Monitor Audio Gold100. I jestem zawiedziony. Ciężko się czyta, że średnica w MA lepsza jak u Dynek. Do tego nawet recenzent wytknął bidę na zwrotnicy Dynaudio a jak w płatnych reckach o tym piszą to daje do myślenia... Góra też nie chce wybrzmiewać jak w dawnym Dynaudio. Ale najważniejsze, że zmiany idą w "dobrym" kierunku czyli coraz mniej Dynaudio w Dynaudio .... 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał w stosunku do tego testu, bo nie słuchałem tych kolumn, a jedynie ze 20 min najmniejszych podłogówek Evoke i na pewno jedno można stwierdzić, że wysokie tony i po części średnica nigdy już nie będą grały tak jak za starej szkoły Dynek, bo ludzie chcą czegoś innego, a producenci idą naprzeciw tym wszystkim ludziom. To zrobiło Dynaudio czy też choćby SF, choć czekam z niecierpliwością co wypuszczą zamiast olimpijek, ale jeśli pójdą tą samą drogą co dzisiaj jest w droższych konstrukcjach to będzie potwierdzeniem tego co napisałem. Dla mnie nie ma znaczenia jak dzisiaj grają Dynki, bo wcześniej nigdy aż tak bardzo się nimi nie interesowałem, a to co jest dzisiaj mi pasuje w jakimś znaczeniu tego słowa. Dzisiaj inaczej się ocenia te kolumny bo są znacznie droższe niż to miało miejsce kiedyś, a Polacy są dosyć biednym narodem, ale jestem przekonany, że pewne kolumny od pewnych Producentów jak już na rynku będzie można je kupić za jakąś cząstkę tego co dzisiaj musimy zapłacić za nowe to ludzie będą kupować i wtedy będą się podobać ?. Mam kilku znajomych co  pozmieniało swoje kolumny z SF, Dynaudio na takich Producentów jak np Focal i łatwo sobie odpowiedzieć dlaczego to zrobili słuchając właśnie kolumn o d tego typu Producentów. Popatrzmy jaki monopol jest w Polsce na B&W i jaki drogimi są kolumnami, a pomimo tego sprzedają się  dobrze, a wystarczy iść i posłuchać jaka jest "góra" u tego Producenta w stosunku do starszych konstrukcji Dynaudio czy też SF. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adam 38 napisał:

W najnowszym krajowym AV jest recka Evoke 20 a w kontrze Monitor Audio Gold100. I jestem zawiedziony. Ciężko się czyta, że średnica w MA lepsza jak u Dynek. Do tego nawet recenzent wytknął bidę na zwrotnicy Dynaudio a jak w płatnych reckach o tym piszą to daje do myślenia... Góra też nie chce wybrzmiewać jak w dawnym Dynaudio. Ale najważniejsze, że zmiany idą w "dobrym" kierunku czyli coraz mniej Dynaudio w Dynaudio .... 

Aż sobie kupi i przeczytam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tą recenzja i faktycznie lekkim zwycięzcą zostały Goldy. To też może wynikać z gustu i preferencji testera. Co do brzmienia Evoke 20 to bardziej bym powiedział (z opisu tak wynika ) , że to stare sprawdzone brzmienie Dynek słodkie, gęste, masywne, wciągające. Nie nastawione na rozbieranie muzyki na części pierwsze (mniejsza precyzja) , ale  na przyjemność w odsłuchu. Dużo wybaczają. Ja tak odbieram ten ich opis w AV. A jak jest to trzeba by posłuchać. Trochę boli niższa jakość zwrotnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słodkiej góry znanej z dawnego Dynaudio, która teraz jest sypka, średnica która bardziej podoba się w Goldach i bas który wyraźnie bardziej kopie w MA czyli znowu wolny kapeć u Dynek, który nie sprawdzi się w każdej muzie, to tak z pamięci po przeczytaniu AV.

No ale jakby nie patrzeć MA całościowo lepsiejsze a najbardziej "boli" ten środek pasma. I nie rozumiem jednego, niby ciągle poprawiają tę dynamikę i rozdzielczość w nowszych Dynkach (już Excite były w reckach petardą na niskich a teraz piszą, że Excite były wolne a następca - Evoke są szybkie ? i to samo powtórzy się jak wyjdą następcy Evoke) a i tak dalej konkurencja jest w tym wyraźnie lepsza i dystans się nie zmniejsza. Do tego ŁATWE dla wzmacniaczy i nie trzeba 70 kg pieca jak twierdził Nautilus Wa-wa. Lekki niedosyt bo tyle marketingu było jak to te ultranowoczesne pomieszczenie wyniesie brzmienie nowych Dynek na galaktyczny poziom a tu jakieś MA bez tych wyjątkowych pomiarów w kosmicznym pomieszczeniu Dynaudio i tak całościowo wypada lepiej. 

Teraz rozumiem opis Piotra po testach u siebie Evoke 20, taki miłośnik Dynek a czytało się jego wrażenia i czuć było, że coś jest nie halo. Wtedy spoczęło na złym zgraniu Evoke z Octave. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jedź do najbliższego sklepu i sobie posłuchaj, niech podłączą pod coś co lubisz (elektronika) z odpowiednimi kablami i sam będziesz wiedział jak to gra, osobiście wszystkie testy traktuje tylko jako ciekawostka, natomiast nigdy nie biorę ich pod uwagę przy zakupie, nawet jeśli wszystkie przeczytane testy o danej rzeczy są dobrymi czy też bardzo dobrymi według oceniającego. To jest jego gust i jego preferencje, a nie moje i nigdy moimi nie będą. To samo napisał Kolega Silver, tylko w inny sposób. Dzisiaj, jeśli ktoś lubi słodkie granie to nikt nie wybierze nowych dynek czy SF.. bo te kolumny przestały być słodkimi i do tego wyłącznie do plumkania w jazzie czy w bluesie.. te kolumny poradzą sobie dzisiaj z każdą muzyką przy odpowiedniej elektronice i okablowaniu. Oczywiście zawsze będzie, że dana kolumna zagra w czymś lepiej, a w czymś gorzej, ale z każdą muzyką tego typu kolumny zagrają już na odpowiednim poziomie. Kwestia wyboru sprawdza się  do  wyglądu, wykonania kolumn jak i tego co oczekujemy od danych kolumn, czy np wysokie tony mają być takie jak np w nowych Dynkach, w nowych SF czy też np w nowych B&W... a jest tego od groma i każdy kto wybierze coś z tych Producentów stawiam dobrego "łyskacza" że będzie cieszył się muzyką słuchając jej w zaciszu swojego salonu. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że zawsze samemu trzeba posłuchać. Jednak pewne cechy i redaktor dobrze opisze. Mniejsza o to, widać MA zaczęło znowu robić dobrze grające kolumny. Ja po zapoznaniu z MA Silver byłem zniesmaczony i może stąd taka a nie inna moja reakcja ? 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kto co lubi... ? dla mnie niskie serie MA to szkoda kasy, a znowu Platinum niby całkiem całkiem, ale cena ich jest jak dla mnie nie do przyjęcia.. i te maskownice nakładane na poszczególne głośniki, nie moja bajka.. Aczkolwiek grają swoim dźwiękiem, który się różni od Dynek.. 

Kiedyś jeden ze sprzedawców od pewnego Producenta kolumn ( inny niz tutaj mowa ) był w fabryce, gdzie robią właśnie kolumny głośnikowe i to co usłyszał wyraźnie dało mu odczucie, że właśnie jest to co wyżej pisałem, czyli wszyscy starają się odejść od słodkiego grania, bo ludzie już tego nie chcą... więc zapewne robią Producenci różne badania i słupki pokazują czego ludzie chcą.. i widać, że tych ludzi jest więcej.. Tylko wiesz takie kolumny trzeba umieć zrobić . bo dać ludziom większą szczegółowość , nie przekraczają pewnej granicy to nie jedni się już wyłożyli.. podobnie jest w kwestii srebrnych kabli  i jak widać po pewnych Producentach srebro - srebru nie równe  i Ci co umieją robić kable, ewidentnie potrafią to wykorzystać w swoich kablach. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to taki oficjalny podryw:) 

Niestety jestem zajęty, wybaczysz? Hah

Piękna kobieta, wiesz kto to jest ? 

No to mała podpowiedź, ta pani lśniła w filmie Joe Black

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.