Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanko a zassdzie dwa do klubowiczów. A mianowicie:

1. Jakie są różnice w brzmieniu (jeżeli są jakieś) w modelu C1- C1 mk2 - C1 Platinum?

2. Jakie różnice w brzmieniu są pomiedzy C1 vs S25 ? 

Jeżeli ktoś mógłby pokrótce wyjaśnić nowicjuszowi byłbym wdzięczny:)

 

Dzięki!

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie u mnie, tylko ja oprócz Dymek to lubię wspomniane B&W to jeszcze ubustwiam Sonusy. Wybór trudny, ale przyjdzie czas, że trzeba będzie decyzję podjąć.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie do osób które modyfikowały Dynaudio DM 2/8 ,jakie kondy najlepiej się sprawdzają ? I jakiej firmy przewód zastosować zamiast org? Jeśli mógłbym prosić o kilka słów co wniosły zmiany ,chciałbym swoje DM zmodyfikować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do pokoju 616 wracałem wielokrotnie. Trafiałem na różne gatunki muzyczne, zwykle moje ulubione. Jazz, elektronika. Nie dziwi mnie, że tak mi się podobało. Grały Confidence 50 z monoblokami Octave i topowym pre. Utwierdziłem się, że podążam dobrą ścieżką. Dźwięk z klasą choć na pewno w tym pomieszczeniu dużo poniżej możliwości tego systemu. Sprawdzam totka, może akurat wygrałem i kupię ten set ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'616'  jak co roku beznadzieja, muzyka elektroniczna kicha, - płasko i za kotary,  pol godziny później jazz trochę lepiej, ale dalej  bez emocji... z takimi prezentacjami  klientów się nie zdobywa!!!  a gram i słucham  osobiście na różnych Dynaudio od 25 lat. Wielka szkoda
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jasio napisał:

'616'  jak co roku beznadzieja, muzyka elektroniczna kicha, - płasko i za kotary,  pol godziny później jazz trochę lepiej, ale dalej  bez emocji... z takimi prezentacjami  klientów się nie zdobywa!!!  a gram i słucham  osobiście na różnych Dynaudio od 25 lat. Wielka szkoda
 

Bo widzisz Kolego jak to jest, jeśli ktoś takim setem byłby zainteresowany to odsłuch na AS nie powiem w jakim miejscu ma, bo coś takiego słucha się w salonie odpowiednim, lub u siebie w domu. A Dynaudio w Polsce to akurat bardzo dobrze sobie radzi i przodujemy w sprzedaży jako kraj, więc tak o tych klientów to bym się nie martwił. Przynajmniej jeszcze tak było rok temu... oczywiście , dzięki sprzedaży kolumn z niższej półki, ale tak to już jest , że sprzedaje się bardziej to co jest tańsze. Ale na palcach można pewnie policzyć kto kupuje elektronikę czy też kolumny po tym co usłyszy na AS .. ?

Jest taki Producent kolumn, gdzie dystrybutor w Polsce, mniejsza o nazwę, ale co roku na AS robi taki set, że ich kolumny nie grają na AS, ewentualnie grają średnio, a ludzie pomimo tego kupują te kolumny w mniejszym, lub większym stopniu, bo jest gro ludzi, którzy lubią kolumny od tego Producenta. Ale nie dasz rady przekonać ludzi od dystrybutora, żeby coś innego podłączyli z elektroniki niż to co sami mają, a nie wspomnę o kablach.. choć wiadomo, że akustyka na AS tez robi swoje i to też trzeba brać pod uwagę. Dlatego dla mnie AS to jest wystawa, aby coś sobie zobaczyć, dotknąć itp, a nie ma to nic wspólnego w większości przypadków z odsłuchem danego sprzętu. 

Ps. Podobnie jest z B&W, ludzie piszą, że drogie, ze monopol, bo tylko w sklepach audio klanu są sprzedawane , a pomimo tego i tak sprzedają się dobrze w Polsce. Na pewne rzeczy ludzi nie trzeba namawiać, bo posłuchają i wiedzą za co płacą. Aczkolwiek szkoda, że ceny są takie, anie inne, chciałoby się aby było taniej, ale nikt nie mówił , że to hobby będzie tanie ?

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek ale chociaż Ty masz sprawę jasną, wg wszystkich nowe Sonusy błyszczały i to nawet na wystawie, gdzie jak sam mówisz nic nie zagra bardzo dobrze (akustyka). W Twoim wypadku wybór jest oczywisty, piękne te nowe Sonuski i jeszcze grają.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Adam 38 napisał:

Lolek ale chociaż Ty masz sprawę jasną, wg wszystkich nowe Sonusy błyszczały i to nawet na wystawie, gdzie jak sam mówisz nic nie zagra bardzo dobrze (akustyka). W Twoim wypadku wybór jest oczywisty, piękne te nowe Sonuski i jeszcze grają.

Adam, ale o których  sonusach mówisz ? O Olimpijskich nowych ? A jak te to II, III czy V są na AS ? Ja się zastanawiam też nad wyższą serią SF, która wizualnie jak i dźwiękowo mi podchodzi, tylko cena już mniej ? Ale nowe olimpijki są do odsłuchania i na pewno będę dzwonił , aby się umówić na odsłuch. 

Ale confidensy też mi się podobają, tylko myśle, że to nie są kolumny dla tych starych "wyznawców" dźwięku dynek, a bardziej dla tych co odkrywają dynaudio, czyli np moja osoba, bo ja powiedzmy 5-6 lat temu specjalnie zachwycony dynkami nie byłem. Ja zacząłem się interesować nimi, po tym jak odsłucham nowe countury..  natomiast wiele osób tutaj bardzo lubi tą starą szkołę grania dynek, dlatego może niekoniecznie ona podchodzi wszystkim pod gusta. Plus ceny są wyższe niż to było kiedyś, co i ja sam pisałem, że byłem przekonany na 100% , że cena nowej serii confidence będzie niższa na poszczególne modele niż to co widzimy dzisiaj. 

 

I ja nie twierdzę, że nic nie zagra ładnie, słuchałem kiedyś np. AID na AS i było fajnie, ale słyszałem te kolumny w warunkach domowych i jest dużo lepiej ? Mi Adam bardziej o to chodzi, że są tacy dystrybutorzy w RP, że wiedzą iż np dane kolumny nie zagrają z ich elektroniką , którą dystrybuują, a pomimo tego i tak na AS łączą takie kolumny z tymi klockami. A o kablach to nawet nie wspominam, bo w tej kwestii co u niektórych to dramat. Plus niestety akustyka jest w tych pokojach taka jak jest i nie można w nich nic zmieniać, co by nie uszkodzić ścian.

teraz kolejna sprawa, jesteśmy w temacie Dynek to  zapytam się Ciebie tak... masz kasę na nowe confidensy 30 ( o 50 czy 60  nawet nie wspominam) to czy kupiłbyś je, lub też nie  po tym jak one by się zaprezentowały na AS ? Bez względu czy wypadłyby właśnie  dobrze czy też  źle.. MYslę, że każda z takich osób chciałaby je posłuchać jak nie u siebie w domu to na pewno w dobrym pomieszczeniu w jakimś salonie. AS nie jest takim miejscem, dlatego też puszczana jest tam taka , a nie inna muzyka.. Weź tam zapuść w niektórych pomieszczeniach np Van halen, Nightwish itp ?

 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pokoje hotelowe posiadają w większości przypadków dużo lepsze warunki akustyczne niż większość mieszkań w wielkiej płycie, więc kolejne stękanie nad 'złymi warunkami' na wystawie, to bardziej stereotyp niż realna prawda. Nigdy na Axponie nie słyszałem, żeby coś żle zabrzmiało w pokojach hotelowych. Zawsze było co najmniej dobrze lub wręcz bardzo dobrze.

... mówiąc 'dobrze i bardzo dobrze' chodzi mi oczywiście o kontekst akustyki w pokojach.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adam 38 napisał:

wg wszystkich nowe Sonusy błyszczały

Oj tak. Było co najmniej dobrze. Lepiej niż Dynaki niestety i to znacznie. Nie wiem czy ten pokój w Sobieskim jest tak nieszczęśliwy czy też połączanie z Octave. Było lepiej niż w zeszłym roku , ale nadal jak sobie jak dla mnie. Wiadomo, że jak ktoś będzie nimi zainteresowany to wypożyczy do domu , ale na pewno  prezentacja za bardzo do tego nie zachęca jeśli ktoś bardzo bierze do siebie odsłuchy na Audio Show. 

To te Sonusy. 

SF.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Silver jestem tego samego zdania, bardzo dobrze zagrały te  Sonusy, wysoka kultura dźwięku, lepiej niż Dynki  akustyka akustyką  ,skopana była wszędzie i to bardzo,ale niestety to inna liga brzmienia na korzyść Sonusa,poza tym ich stolarka to bajka po prostu!!!!!No ale cena ich też bardzo wysoka,więc w niższej cenie znaleźli byśmy inne świetnie brzmiące, ale stolarki Sonusa to nikt nie pobije.

20191110_133815~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Silver_85 napisał:

Oj tak. Było co najmniej dobrze. Lepiej niż Dynaki niestety i to znacznie. Nie wiem czy ten pokój w Sobieskim jest tak nieszczęśliwy czy też połączanie z Octave. Było lepiej niż w zeszłym roku , ale nadal jak sobie jak dla mnie. Wiadomo, że jak ktoś będzie nimi zainteresowany to wypożyczy do domu , ale na pewno  prezentacja za bardzo do tego nie zachęca jeśli ktoś bardzo bierze do siebie odsłuchy na Audio Show. 

To te Sonusy. 

SF.jpg

 

 

Ja bym właśnie tak zrobił jak napisałeś takie kolumny zabrał do domu i wtedy podejmował decyzję, bo rozumiem, że mowa o Confidensach 50 ? 

A propo sonusów, powiedz jaki był metraż w tym pokoju co stał ten zestaw i czy nie czułeś zbyt dużej ilości basu ? Ten kolor na żywo bardzo jest jasny ? A wysokie tony były bardziej rozdzielcze niż to jest w starych modelach ? AR był w klasie A ? Nie jestem mocny z klocków tego Producenta.

6 godzin temu, Grutka napisał:

Silver jestem tego samego zdania, bardzo dobrze zagrały te  Sonusy, wysoka kultura dźwięku, lepiej niż Dynki  akustyka akustyką  ,skopana była wszędzie i to bardzo,ale niestety to inna liga brzmienia na korzyść Sonusa,poza tym ich stolarka to bajka po prostu!!!!!No ale cena ich też bardzo wysoka,więc w niższej cenie znaleźli byśmy inne świetnie brzmiące, ale stolarki Sonusa to nikt nie pobije.

20191110_133815~2.jpg

Ja też uwielbiam stolarkę sonusów i ich  "dizajn" , a im wyżej to tym jeszcze jest lepiej. Świetna robotę robią, a i dźwiękowo też mi pasują..  Ten kolor na żywo bardzo jest jasny ?

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ps39 napisał:

Jak zwykle w takich sytuacjach bardzo subiektywnie sie zrobiło. Ja po wyjściu z tej sali wyżej stwierdziłem, że za te pieniądze powinno zagrać lepiej.

I dobrze KOlego, bo ten Świat byłby nudny jakby każdemu to samo się podobało.. Tylko też trzeba rozgraniczyć ocenę powiedzmy kolumn.  Bo inaczej oceni ktoś kto wchodzi do takiego pokoju i wyjmuje z kieszeni powiedzmy 60 tyś i kupuje po tym jak dokonał odsłuchu, a inaczej oceni osoba dla której tego typu kolumny (nie mówię o sonusach, tylko ogólnie) ma w swoich marzeniach. Wobec czego też i inne ma spostrzeżenia i oczekiwania od takich kolumn, bo to są "tylko" kolumny, a kosztują lekko pisząc sporo... Ja zawsze oceniam pod względem, dźwięku , wyglądu itp i nie ważne , że mnie na dane kolumny może być nie stać, ale oceniam szczerze to co usłyszałem. Tak było np z SF model lilium, gdzie dźwiękowo jak i wizualnie to moje marzenie, ale nie stać mnie na takie kolumny i osprzęt do nich, o wielkości salonu nawet nie wspominam ? Ale nigdy nie napiszę, że tego typu kolumny,  za to co się zapłaciło to jeszcze powinny mieć w ofercie "podawanie piwa słuchającym"... Tylko mówię sobie, że nie wszystko jest dla wszystkich, a marzenia warto mieć ? Ale za to zawsze warto oceniać szczerze, nie patrząc przy tym do swojego portfela. 

Co nie zmienia faktu, że czasem drogie systemy są takie, a nie inne...bo drogo nigdy nie oznacza, że będzie zawsze dobrze lub bardzo dobrze.. bo po prostu czasem jest średnio czy też słabo. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grutka napisał:

A to już inna para kaloszy  ? ogólnie sprzęt za grubą  kasę, niestety znów nie położył  mnie na kolana, niestety król jest nagi.

to prawda , nudne plaskie granie prawie bez basu liniowe a przy tym smutne , byłem zdegustowany

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lolek126 napisał:

Ja bym właśnie tak zrobił jak napisałeś takie kolumny zabrał do domu i wtedy podejmował decyzję, bo rozumiem, że mowa o Confidensach 50 ? 

A propo sonusów, powiedz jaki był metraż w tym pokoju co stał ten zestaw i czy nie czułeś zbyt dużej ilości basu ? Ten kolor na żywo bardzo jest jasny ? A wysokie tony były bardziej rozdzielcze niż to jest w starych modelach ? AR był w klasie A ? Nie jestem mocny z klocków tego Producenta.

Tak mowa o Confidence 50. Niby duża kolumna  , ale dźwięk jak dla mnie suchy, płaski pod dobrego podparcia basu . Przynajmniej w muzyce z "żywymi" instrumentami. Nie wiem jak by to było w muzyce elektronicznej. Jak leciała klasyka to brzmienie było szczegółowe, dość jasne i klarowne, ale brakowało potęgi.  SF zupełne przeciwieństwo . Grali z Olympici Nova V , która jest sporo tańsza od Dynek i była energia , odpowiedni wolumen , barwa i duża przyjemność z odsłuchu mimo , że grali dość głośno. Jak to się mówi potocznie "była muzyka" i nie trzeba było się skupiać na pojedynczych dźwiękach doszukując się atutów. Basu owszem w tym pokoju było sporo ( ciężko mi określić ile m2. Na oko coś koło 30-35m2 ??) , ale mieścił się w miarę pomieszczaniu, a wiadomo pomieszczenia w kwestii basu raczej nie sprzyjają na narodowym. Co do AR to też nie jestem biegły. Była końcówka foundation vt80 i pre LS28 oraz dzielone źródło. 

AR.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Silver_85 napisał:

Tak mowa o Confidence 50. Niby duża kolumna  , ale dźwięk jak dla mnie suchy, płaski pod dobrego podparcia basu . Przynajmniej w muzyce z "żywymi" instrumentami. Nie wiem jak by to było w muzyce elektronicznej. Jak leciała klasyka to brzmienie było szczegółowe, dość jasne i klarowne, ale brakowało potęgi.  SF zupełne przeciwieństwo . Grali z Olympici Nova V , która jest sporo tańsza od Dynek i była energia , odpowiedni wolumen , barwa i duża przyjemność z odsłuchu mimo , że grali dość głośno. Jak to się mówi potocznie "była muzyka" i nie trzeba było się skupiać na pojedynczych dźwiękach doszukując się atutów. Basu owszem w tym pokoju było sporo ( ciężko mi określić ile m2. Na oko coś koło 30-35m2 ??) , ale mieścił się w miarę pomieszczaniu, a wiadomo pomieszczenia w kwestii basu raczej nie sprzyjają na narodowym. Co do AR to też nie jestem biegły. Była końcówka foundation vt80 i pre LS28 oraz dzielone źródło. 

AR.jpg

 

 

Dzięki, natomiast co do C50 to myślę, że w odpowiednim pomieszczeniu zagrają przyzwoicie, opieram się na tym co usłyszałem przy C30, choć też biorę poprawkę własnie na salkę w której odsłuchiwałem. Do takich kolumn musi być odpowiednie pomieszczenie, choć na pewno wdzystkim nie podpasują. 

A propo SF to, jeśli czułeś na 30-35 m. sporo basu to ja na 25m. muszę pewnie patrzeć na olimpijki III z dwoma przetwornikami basowymi, pewnie będzie bezpieczniej.

Napisz proszę w Twoim odczuciu ten kolor sonusów na tych kolumnach, na żywo on bardzo jasnym jest ten kolor? Czy jest on bardziej stonowany i nie daje zbytnio po oczach. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lolek126 napisał:

A propo SF to, jeśli czułeś na 30-35 m. sporo basu to ja na 25m. muszę pewnie patrzeć na olimpijki III z dwoma przetwornikami badowymi, pewnie będzie bezpieczniej.

Napisz proszę w Twoim odczuciu ten kolor sonusów na tych kolumnach, na żywo on bardzo jasnym jest ten kolor? Czy jest on bardziej stonowany i nie daje zbytnio po oczach. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.

Na 25m2 spokojnie poradzi sobie Nova III tym bardziej, że pewnie mówimy o pokoju mieszkalnym , a nie stricte pod audio. 

Co do koloru to nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd bo jednak tyle się tego sprzętu człowiek naoglądał przez te kilka godzin ?  Jak dla mnie ten orzech nie należy co najciemniejszych, ale nie ma mowy , że dawał on po oczach.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Silver_85 napisał:

Na 25m2 spokojnie poradzi sobie Nova III tym bardziej, że pewnie mówimy o pokoju mieszkalnym , a nie stricte pod audio. 

Co do koloru to nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd bo jednak tyle się tego sprzętu człowiek naoglądał przez te kilka godzin ?  Jak dla mnie ten orzech nie należy co najciemniejszych, ale nie ma mowy , że dawał on po oczach.  

 

Jeszcze raz dziękuję, salon niby w domu, więc jest wysoko, ale z 25 m salon nie zrobi się 35 metrowy ? więc patrzę na kolumn z dwoma przetwornikami basowymi, bo tak jak napisałem jest bezpieczniej. Ja żałuję dwóch rzeczy , jeśli chodzi o nowe olimpijki: 1) pozbycie się skóry na froncie kolumny 2) brak kloru w czerwieni, niestety ten odcień zostawiają dla wyższych serii. Co nie zmienia faktu, że te które zostały zaprzentowane wyglądają fajnie i na pewno wielu osobom się podobają. Najpierw posłucham w salonie, a w przyszłym rpku po małym remoncie na parterze zacznę testować w domu kilka kolumn.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2019 o 13:48, lolek126 napisał:

Dzięki, natomiast co do C50 to myślę, że w odpowiednim pomieszczeniu zagrają przyzwoicie, opieram się na tym co usłyszałem przy C30, choć też biorę poprawkę własnie na salkę w której odsłuchiwałem......

Odpuść już. Hajend żyje własnym życiem. Gra czy nie gra, zagra tu, a nie zagra tam... to bez znaczenia. Jest hajendem i tej wersji będzie się trzymać. A to czego już od dłuższego czasu i coraz powszechniej słucha "branża" to nie muzyka tylko subtelny, audiofilski szelest banknotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2019 o 10:18, slawek.xm napisał:

to prawda , nudne plaskie granie prawie bez basu liniowe a przy tym smutne , byłem zdegustowany

tak samo odebrałem te SF z AR, prawda że tylko z 10 minut tam siedziałem, ale było tak nijako, że nawet już nie pamiętam co puszczali akurat. Sala była dość pusta więc miałem najlepsze miejsce, w przeciwieństwie do Dynaudio, gdzie ciężko było znaleźć w ogóle miejsce, niestety repertuar też nie pod mój gust, jakaś nieznana mi muzyka elektroniczna, takie tam Audio Show ? jak sama nazwa wskazuje to jest POKAZ, ktoś chce odsłuchu to nie tam raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, m4tech napisał:

tak samo odebrałem te SF z AR, prawda że tylko z 10 minut tam siedziałem, ale było tak nijako, że nawet już nie pamiętam co puszczali akurat. Sala była dość pusta więc miałem najlepsze miejsce, w przeciwieństwie do Dynaudio, gdzie ciężko było znaleźć w ogóle miejsce, niestety repertuar też nie pod mój gust, jakaś nieznana mi muzyka elektroniczna, takie tam Audio Show ? jak sama nazwa wskazuje to jest POKAZ, ktoś chce odsłuchu to nie tam raczej...

Dziwne jest to, że są aż takie różnice  w odsłuchu u osób słuchających te kolumny , bo albo komuś się podobało, albo nie... nie ma pośrednich opinii, choć patrząc po wpisach jak i osób, które znam, a które były na AS i słuchały to dla większości nowe olimpijki tym osobom podpasowały. 

Niewątpliwie AS to nie miejsce na odsłuchu, a do zobaczenia sprzętu, zawsze to mówiłem i zawsze takie będę miał zdanie w tej materii.  

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2019 o 14:04, Silver_85 napisał:

Co do koloru to nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd bo jednak tyle się tego sprzętu człowiek naoglądał przez te kilka godzin ?  Jak dla mnie ten orzech nie należy co najciemniejszych, ale nie ma mowy , że dawał on po oczach.  

orzech SF jest jasny coś jak teak , bardzo przyjemny w odbiorze , " ciepły"  jesli ktos lubi oczywiscie

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.