Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sovereign napisał:

W prezencie w super promocji za ile poszły F380-ki w Black Friday 29 listopada 2019?

W PL chcieliby jak za pół darmo jak najlepsze i jeszcze jak najtaniej ?. Handlarze jak i prywatni klienci dzwonili ze śmiesznymi ofertami? Jakie były najśmieszniejsze i od kogo?

Takie jak Twoje 1000 Array ostatnio były za 16 000,00 zł.

1400 Array wcześniej w PL widziałem po 23 000,00 ~ 24 000,00 zł.

A te 1400 Array o których piszesz to w bdb cenie 16 900,00 zł - 1400 Array niemalże w cenie 1000 Array ?

Były ostatnio w ogłoszeniu tu na AudioStereo (za 17 900,00 zł) - autor ogłoszenia ''Gość'', a teraz od tego samego typa (kallas), są na ''allegrolokalnie'' za 16 900,00 zł

Sprzedający: kallas ''Na Allegro od 19 lat i 3 miesięcy''

Gość (Arek Kallas z Khozmo Acoustic) sprzedaje kolumny, a wrzuca same kradzione zdjęcia sprzedawanego towaru - w tym jedno, na którym widać system z elektroniką. To stare zdj. systemu jakiegoś Skandynawa.

Numer tel. który był na AudioStereo w ogłoszeniu, jest ten sam co na jego stronie Khozmo.

Powinno być OK jak preferuje odbiór osobisty: Warszawa, Białołęka.

Zapewne typ nawet nie miał/ nie ma czym ich napędzić choćby na 10% możliwości.

Zalecany FPB 700cx itd.,itp.

F380 poszły za dyszkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adam 38 napisał:

Korci mnie Cambridge azur 851n czy jakoś tak, taki strimerek sympatyczny w promce chociaż dalej drogo ale mam już kuna dość słuchania Spotify premium z PlayStation 4 zwłaszcza, że gra to po xxuju fest (sssyk, piach, kompresja bleee). A i gdzieś tam głęboko w świadomości - jak na audiofila przystało - żyć nie dają ATC scm7 ? Masz jakieś doświadczenie z tym Cambridge Azur 851n ? Warty ten klamot 4.400zl ?

Zdecydowanie warty, u mnie od 3 lat.B.wszechstronne urządzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pio-Maj napisał:

Zdecydowanie warty, u mnie od 3 lat.B.wszechstronne urządzenie

A możesz coś napisać o jego barwie? Q21 pisze , że to ciepło, muzykalnie grający klamot a recenzje, że to precyzja, kontur, dynamika, szorstkość i suchość. Jak Ty go odbierasz i z czym u Ciebie gra?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adam 38 napisał:

A możesz coś napisać o jego barwie? Q21 pisze , że to ciepło, muzykalnie grający klamot a recenzje, że to precyzja, kontur, dynamika, szorstkość i suchość. Jak Ty go odbierasz i z czym u Ciebie gra?

Ja jak kiedyś, kiedyś słuchałem to raczej to co  w recenzjach piszą co prawda było to odsłuchiwane z MA platinum 200, nie wiem jakby było z innymi kolumnami, ale daleko temu wzmacniaczowi do ciepła.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lolek126 napisał:

wzmacniaczowi do

Nie o piecyk mi chodziło tylko o odtwarzacz strumieniowy azur 851n czy jakoś tak. A wezmę go dzisiaj zamówię, może akurat będzie lepiej jak z PlayStation a może i nie bo np. mam za cienkie klamoty, żeby usłyszeć progres.  

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam 38 napisał:

Nie o piecyk mi chodziło tylko o odtwarzacz strumieniowy azur 851n czy jakoś tak. A wezmę go dzisiaj zamówię, może akurat będzie lepiej jak z PlayStation a może i nie bo np. mam za cienkie klamoty, żeby usłyszeć progres.  

Spróbować zawsze możesz , ja całość słuchałem i tak jak napisałem bardzo szorstko jak i technicznie było z tego zestawu.. A samo cd warto sprawdzić , zawsze to nowe doświadczenie.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam 38 napisał:

Nie o piecyk mi chodziło tylko o odtwarzacz strumieniowy azur 851n czy jakoś tak. A wezmę go dzisiaj zamówię, może akurat będzie lepiej jak z PlayStation a może i nie bo np. mam za cienkie klamoty, żeby usłyszeć progres.  

Jak tego progresu nie usłyszysz, to całkiem daj sobie z audio spokój lepiej :)...

A na poważnie, to jak? Światłowodem masz ps4 do DAC cytrusa? Jeśli DAC tam jest dobry, to po co streamer, bluesand lepiej kup jako transport ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adam 38 napisał:

A możesz coś napisać o jego barwie? Q21 pisze , że to ciepło, muzykalnie grający klamot a recenzje, że to precyzja, kontur, dynamika, szorstkość i suchość. Jak Ty go odbierasz i z czym u Ciebie gra?

U mnie z H360 i PrimaLuną Dialog Premium.Brzmienie lekko ocieplone z dużą ilością szczegółów.Doskonały bas, dynamiczny i rozdzielczy.Scena spłycona.

Edytowane przez Pio-Maj
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2019 o 15:37, Adam 38 napisał:

Korci mnie Cambridge azur 851n czy jakoś tak, taki strimerek sympatyczny w promce chociaż dalej drogo ale mam już kuna dość słuchania Spotify premium z PlayStation 4 zwłaszcza, że gra to po xxuju fest (sssyk, piach, kompresja bleee). A i gdzieś tam głęboko w świadomości - jak na audiofila przystało - żyć nie dają ATC scm7 ? Masz jakieś doświadczenie z tym Cambridge Azur 851n ? Warty ten klamot 4.400zl ?

U mnie już od kilku lat, Node2 go nie wygryzł (w sklepie super, w domu już bez zachwytu, zwłaszcza jeśli chodzi o praktyczne aspekty).
851N to fajny streamer, dość dopracowany, jest już Tidal (kiedyś jego brak był bolączką).
Zgadzam się z Poprzednikami odnośnie basu, moim zdaniem jest kapitalny. Ciepełka tu raczej nie uświadczysz, ale nie zauważyłem też jakiejś specjalnej suchości, z Dynkami dobrze się uzupełnia ?
Ze sceną fakt, można lepiej.
W tej cenie kapitalne urządzenie biorąc pod uwagę całokształt (nie tylko dźwięk ale możliwości, ergonomię itp.).
Kapitalne nadal, po kilku latach.
Używam zamiennie z Ariesem Mini (w zależności od potrzeb), sygnał z obydwu i tak leci do innego DACa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Dynki X14 już wystawiałem na sprzedaż ale coś mi ogłoszenie nie wskakuje na AS, może to znak, że jednak powinny zostać ? ? No ale na synergii z PMCtwenty mi zależy, posłucham i się zobaczy czy zostanie. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, konradwo napisał:

U mnie już od kilku lat, Node2 go nie wygryzł (w sklepie super, w domu już bez zachwytu, zwłaszcza jeśli chodzi o praktyczne aspekty).

Node2, to była mowa o transporcie, ale jak mówisz, że ten fajny, to nie mam powodów myślec inaczej ? Tym bardziej jak za 4 tys Adaś uhandlował to już super okazja ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxi , ja zawsze mówię - co mi po fajnej cenie jak urządzenie nie zgra się z moimi klamotami i akustyką ... Jeszcze raz przywołam wzmacniacz Dayens Menuetto, niedrogi a gra mi prześlicznie i lepiej niż wszystkie 8-10 tysięczniki jakie u siebie miałem. Jak Azur mi nie siądzie to i choćby był za 1000zl nowy i tak go zwrócę. Zresztą komu jak komu ale Tobie tego tłumaczyć chyba nie trzeba ? ps. A jak Twoje Excite po modzie, dalej cieszą każdego dnia?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adam 38 napisał:

Roxi , ja zawsze mówię - co mi po fajnej cenie jak urządzenie nie zgra się z moimi klamotami i akustyką ... Jeszcze raz przywołam wzmacniacz Dayens Menuetto, niedrogi a gra mi prześlicznie i lepiej niż wszystkie 8-10 tysięczniki jakie u siebie miałem. Jak Azur mi nie siądzie to i choćby był za 1000zl nowy i tak go zwrócę. Zresztą komu jak komu ale Tobie tego tłumaczyć chyba nie trzeba ? ps. A jak Twoje Excite po modzie, dalej cieszą każdego dnia?

Czyli jakieś okazje jednak były z tymi black friaday i cyber monday? ? Ja tego teraz nie śledzę, bardziej "poluje" na książki na Amazonie ? Teraz będzie dobry okres na muzykę... Tak się zastanawiam kiedy będą dostępne streamery darmowe w zamian za abonament za serwis strumieniowy na kilka lat, może już są takie oferty ? Ewentualnie koszt streamera dołożony do ceny abonamentu za Tidala... jak z telefonem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Roxi napisał:

 Tak się zastanawiam kiedy będą dostępne streamery darmowe w zamian za abonament za serwis strumieniowy na kilka lat, może już są takie oferty ? Ewentualnie koszt streamera dołożony do ceny abonamentu za Tidala... jak z telefonem. 

 

Nigdy. Model biznesowy nieadekwatny do rynku, na którym królują i będą królować urządzenia mobilne, a nie "audiofilskie" fanaberie w postaci dedykowanych streamerów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, macktheknife napisał:

Nigdy. Model biznesowy nieadekwatny do rynku, na którym królują i będą królować urządzenia mobilne, a nie "audiofilskie" fanaberie w postaci dedykowanych streamerów.

?

Model biznesowy jest taki jak sobie ktoś wymyśli. Drogie streamery oczywiście nie, ale coś tańszego nie widzę problemu. W dzisiejszych czasach, czyli produkt końcowy może kosztować zero, a jest finansowany poprzez usługi powiązane, to jest tylko sprawa organizacyjna... Jeśli Spotify może kosztować zero z reklamami, to czemu nie dodać streamera, aby zachęcić do subskrypcji ?Inna sprawa to przyszłość sprzętu audio w sensie masowego rynku... A ostatnio widziałem ogłoszenia cesji telewizorów do hotelu tylko za przejęcie cesji za HBO, tak wiec coś w tym jest. Sama usługa kosztuje, to czemu nie dodać darmowej i skrzyneczki, która zachęci do wejścia w ekosystem i płacenie? Szef Ryanaira stwierdził, ze jego celem są bilety lotnicze za darmo. Płacisz za bagaż, rezerwacje, napoje, prowizje od rezerwacji auta i wycieczki itd. W tym kierunku to idzie teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roxi napisał:

?

Model biznesowy jest taki jak sobie ktoś wymyśli. Drogie streamery oczywiście nie, ale coś tańszego nie widzę problemu. W dzisiejszych czasach, czyli produkt końcowy może kosztować zero, a jest finansowany poprzez usługi powiązane, to jest tylko sprawa organizacyjna... Jeśli Spotify może kosztować zero z reklamami, to czemu nie dodać streamera, aby zachęcić do subskrypcji ?Inna sprawa to przyszłość sprzętu audio w sensie masowego rynku... A ostatnio widziałem ogłoszenia cesji telewizorów do hotelu tylko za przejęcie cesji za HBO, tak wiec coś w tym jest. Sama usługa kosztuje, to czemu nie dodać darmowej i skrzyneczki, która zachęci do wejścia w ekosystem i płacenie? Szef Ryanaira stwierdził, ze jego celem są bilety lotnicze za darmo. Płacisz za bagaż, rezerwacje, napoje, prowizje od rezerwacji auta i wycieczki itd. W tym kierunku to idzie teraz ?

Truizm. Model biznesowy zawsze ktoś wymyśla. Model biznesowy zaproponowany (przeniesiony z innej branży) przez Ciebie nie jest biznesowy (czyt. dochodowy) ponieważ byłby niszowy. Poważne serwisy streamingowe żyją z mainstreamu, a nie z niszy. Nie rozumiem dlaczego - masowy, nie niszowy - użytkownik będący już w "ekosystemie" chciałby - masowo, nie niszowo - używać streamer. Masowy użytkownik ma w uszach słuchawki i/lub głośnik BT podłączone do smartfona. Liczy się mobilność i elastyczność, a nie niszowa "audiofilska" celebracja.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, macktheknife napisał:

Truizm. Model biznesowy zawsze ktoś wymyśla. Model biznesowy zaproponowany (przeniesiony z innej branży) przez Ciebie nie jest biznesowy (czyt. dochodowy) ponieważ byłby niszowy. Poważne serwisy streamingowe żyją z mainstreamu, a nie z niszy. Nie rozumiem dlaczego - masowy, nie niszowy - użytkownik będący już w "ekosystemie" chciałby - masowo, nie niszowo - używać streamer. Masowy użytkownik ma w uszach słuchawki i/lub głośnik BT podłączone do smartfona. Liczy się mobilność i elastyczność, a nie niszowa "audiofilska" celebracja.  

Rynek vinyli jest niszowy, a jednak branża nie pogardziła jego reaktywowaniem. Jak dostają ludzie dekodery za złotówkę do TV, to czemu nie mogliby dostać "chromecasta" za 1 zł z abonamentem na Tidala i 24 miesiące?

To oczywiście tylko rozważanie. Są też głosy, że muzyka powinna być dostępna cyfrowo za darmo, a artyści powinni zarabiać na koncertach itp. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Roxi napisał:

Rynek vinyli jest niszowy, a jednak branża nie pogardziła jego reaktywowaniem. Jak dostają ludzie dekodery za złotówkę do TV, to czemu nie mogliby dostać "chromecasta" za 1 zł z abonamentem na Tidala i 24 miesiące?

To oczywiście tylko rozważanie. Są też głosy, że muzyka powinna być dostępna cyfrowo za darmo, a artyści powinni zarabiać na koncertach itp. 

 

Nie będę pozbawiał Cię przyjemności posiadania ostatniego słowa. Dla mnie dalsza dyskusja nic nowego nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Roxi napisał:

Rynek vinyli jest niszowy, a jednak branża nie pogardziła jego reaktywowaniem. Jak dostają ludzie dekodery za złotówkę do TV, to czemu nie mogliby dostać "chromecasta" za 1 zł z abonamentem na Tidala i 24 miesiące?

To oczywiście tylko rozważanie. Są też głosy, że muzyka powinna być dostępna cyfrowo za darmo, a artyści powinni zarabiać na koncertach itp. 

 

Według mnie to wszystko zależy kto co lubi i dla jednych będzie to niszowy rynek (dla Ciebie), a dla innych jest to coś co pozwala im na nowo odkrywać muzykę. Znam osoby co mają wiele płyt i gro z nich za duże pieniądze i nie widzą nic innego niż czarny krążek. Od kilku lat sprzedaż wzrosła płyt winylowych i cieszą się one dużym uznaniem. 

A każdy wybierze coś dla siebie, natomiast jak gdzieś jestem kto ma gramofon to u takiej osoby staram się słuchać właśnie takowych płyt.  

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mushi

(Konto usunięte)

Hej,

stoję przed dylematem wyboru średnicy: 2x 18" średnio-niskotowy z dwudrożnego Focusa 260 vs 1x dedykowany 15" średniotonowy z trójdrożnego Focusa 340? Czy macie porównanie? Dopiero pod koniec grudnia będę miał okazję osobiście sprawdzić.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.