Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Adam 38 napisał:

Może  uda się je wypożyczyć, może nie. Ogólnie praktycznie każdy salon, gdzie o nie wcześniej pytałem subtelnie daje mi do zrozumienia, że Evoke u mnie nie zagrają/nie spodobają się co z jednej strony mnie zniechęca (wierzę ludziom z salonów) a z drugiej jest jeszcze większą ciekawość - to jak w końcu grają Evoke?.

Tylko tu wchodziłyby w grę jedynie Evoke 10. Evoke 20 to już "ocznie" za duży monitor. 

Na tę chwilę moim nr 1 do zakupu są Emity. A chcę jeszcze posłuchać czegoś z przeciwnego do Dynaudio Emit bieguna  (ATC). 

To już za dużo jak dla mnie. Jest Dynaudio, jest ATC i dla mnie wystarczy.

Rozumiem, kiedyś jakieś małe podłogówki słuchałem ATC, jak sprawdzałem listwę GW pf2/pf1 i ennera, przyjemnie to grało i byłem zdzwiony dobrym basem z tak małych kolumienek. Owocnych odsłuchów życzę.

A propo sonusów to tutaj w olimpijce cenowo lepiej udało się w stosunku do wcześniejszej wersji, niż to co zrobiło Dynaudio w serii confidence. Tutaj z ceną polecieli dużo bardziej w stosunku do poprzednich modeli.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam 38 napisał:

Może  uda się je wypożyczyć, może nie. Ogólnie praktycznie każdy salon, gdzie o nie wcześniej pytałem subtelnie daje mi do zrozumienia, że Evoke u mnie nie zagrają/nie spodobają się co z jednej strony mnie zniechęca (wierzę ludziom z salonów) a z drugiej jest jeszcze większą ciekawość - to jak w końcu grają Evoke?.

Tylko tu wchodziłyby w grę jedynie Evoke 10. Evoke 20 to już "ocznie" za duży monitor. 

Na tę chwilę moim nr 1 do zakupu są Emity. A chcę jeszcze posłuchać czegoś z przeciwnego do Dynaudio Emit bieguna  (ATC). 

To już za dużo jak dla mnie. Jest Dynaudio, jest ATC i dla mnie wystarczy.

Adam nie dawałbym nawet funta kłaków wiary w to co pisze lolek. To jest oczywiście moje zdanie.

2 godziny temu, lolek126 napisał:

Kłamco  

Choćby Ci pępek popuścił,to ja swoje zdanie i nie tylko  ja,mam. Pohasałeś sobie na tym forum udając bezstronnego doradcę,mnie nabierał nie będziesz. I nie strasz mnie sądem bo mnie to nie rusza. Takie mam zdanie na twój temat,wolno mi a jak Ci ono nie pasuje,to leć do sądu i wytaczaj mi proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Margol napisał:

Adam nie dawałbym nawet funta kłaków wiary w to co pisze lolek. To jest oczywiście moje zdanie.

Hah.

Nie no Lolek też walczy w środku czy Dynaudio czy Sonus Faber. Ja mu nie zazdroszczę...

U mnie jest o tyle łatwiej, że "moje" Dynki Emit i ATC kosztują ułamek ceny jego jednej paczki. Zawsze mogę kupić obie kolumny ?a jak piecyk (Cyrusek) w miarę dobry to zagra i z ATC i Dynaudio. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ,serce albo rozum. Jak kochasz Dynie,to nie ma co się zastanawiać,to w końcu przedmiot(kolumny)który potrafi u kochających muzykę wywołać stany euforyczne. Tego nie kupisz za żadne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Adam 38 napisał:

U mnie jest o tyle łatwiej, że "moje" Dynki Emit i ATC kosztują ułamek ceny jego jednej paczki. Zawsze mogę kupić obie kolumny ?a jak piecyk (Cyrusek) w miarę dobry to zagra i z ATC i Dynaudio.

Adam, rozważ też drobne acz na słuch znaczące poprawki w zwrotnicach Twoich ulubionych Dynek.

Pewnej bariery Dynki nie przeskoczą, póki prąd nie popłynie przez porządne komponenty, czy to z Cyrusa czy z Accu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Margol napisał:

Adam nie dawałbym nawet funta kła innym wątkuków wiary w to co pisze lolek. To jest oczywiście moje zdanie.

Choćby Ci pępek popuścił,to ja swoje zdan3 latie i nie tylko  ja,mam. Pohasałeś sobie na tym forum udając bezstronnego doradcę,mnie nabierał nie będziesz. I nie strasz mnie sądem bo mnie to nie rusza. Takie mam zdanie na twój temat,wolno mi a jak Ci ono nie pasuje,to leć do sądu i wytaczaj mi proces.

Mi nic nie popuszcza, to inni mogą zobaczyć na jakiego klamcę wyszedłeś w innym wątku, każdy może to zobaczyć i ocenić Twoją wiarygodność. ? I kolejny raz piszę detektywie pokaż mi wpis mój srzed powiedzmy trzech lat o tych rzeczach o których teraz pisze, bo jestem nimi zainteresowany. Konkrety, a nie pisanie dla pisania, bo ktoś jest czymś zainteresowany o czym Ty nawet nie pomarzysz - detektywie. ?

 

45 minut temu, Adam 38 napisał:

Hah.

Nie no Lolek też walczy w środku czy Dynaudio czy Sonus Faber. Ja mu nie zazdroszczę...

U mnie jest o tyle łatwiej, że "moje" Dynki Emit i ATC kosztują ułamek ceny jego jednej paczki. Zawsze mogę kupić obie kolumny ?a jak piecyk (Cyrusek) w miarę dobry to zagra i z ATC i Dynaudio. 

Adam jeszcze zapomniałeś o B&W ? ale tak jak kiedyś pisałem po wakacjach bedą testy w domu, a pod koniec roku decyzja o konkretnych zakupach. Część kabli już niedługo będę zamawiał, potestowałwm w kilku wariatach zarówno jeśli chodzi o elektronikę jak i kolumny. Pozostaje głośnikowy jeszcze do podjęcia decyzji, ale to jeszcze nie teraz. Ale już jest coraz bliżej.?

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rambo54 napisał:

Adam, rozważ też drobne acz na słuch znaczące poprawki w zwrotnicach Twoich ulubionych Dynek.

Pewnej bariery Dynki nie przeskoczą, póki prąd nie popłynie przez porządne komponenty, czy to z Cyrusa czy z Accu.

To oczywiście słuszna uwaga. Wystarczy zadać sobie pytanie - czemu im wyższa seria Dynaudio tym lepsze elementy zwrotnicy. 

Na moje uszy jednak ten większy fizycznie głośnik z Emit 20 vs mniejszy Excite x14 już ma przewagę w swobodzie grania, nie ma tego "żyłowania dużego/efektownego dźwięku z małej paczuszki (X14)" co objawia się tą ich przesadnie ekspresyjną górną średnicą, jej nerwowością ... i moją :).

Emity 20 mnie uspokajają a Excite x14 jednak troszkę męczą i zaczyna się nerwowe kręcenie gałką potka co utwór a nie o to w tym wszystkim chodzi.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lolek126 napisał:

Mi nic nie popuszcza, to inni mogą zobaczyć na jakiego klamcę wyszedłeś w innym wątku, każdy może to zobaczyć i ocenić Twoją wiarygodność. ? I kolejny raz piszę detektywie pokaż mi wpis mój srzed powiedzmy trzech lat o tych rzeczach o których teraz pisze, bo jestem nimi zainteresowany. Konkrety, a nie pisanie dla pisania, bo ktoś jest czymś zainteresowany o czym Ty nawet nie pomarzysz - detektywie. ?

 

 

Na prawdę,wszystko to takie kwadratowe,siermiężne i prymitywne. Nie wiem na podstawie czego wyobraziłeś sobie,że ja czegoś dla Ciebie będę szukał. Chyba zima jest dla Ciebie amigo za gorąca. Na koniec prośba,nie śmieć, w tym skąd inąd zacnym wątku. Wystarczająco dużo jest twoich fantasmagorii w innych miejscach tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam 38 napisał:

Na moje uszy jednak ten większy fizycznie głośnik z Emit 20 vs mniejszy Excite x14 już ma przewagę w swobodzie grania, nie ma tego "żyłowania dużego/efektownego dźwięku z małej paczuszki (X14)" co objawia się tą ich przesadnie ekspresyjną górną średnicą, jej nerwowością ... i moją :).

Kilka razy już o tym było, ta nerwowość na górnej średnicy to efekt zastosowania cewki rdzeniowej i marnego mkp w filtrze tweetera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Adam 38 napisał:

im wyższa seria Dynaudio tym lepsze elementy zwrotnicy. 

Niestety nie do końca.

O ile marne mkp da się przeżyć jakoś, to za plastik na wysokich tonach odpowiedzialne są w dużej mierze bardzo mizerne rezystory jakie stosuje Dynaudio, od najtańszych po najdroższe Dynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Margol napisał:

Na prawdę,wszystko to takie kwadratowe,siermiężne i prymitywne. Nie wiem na podstawie czego wyobraziłeś sobie,że ja czegoś dla Ciebie będę szukał. Chyba zima jest dla Ciebie amigo za gorąca. Na koniec prośba,nie śmieć, w tym skąd inąd zacnym wątku. Wystarczająco dużo jest twoich fantasmagorii w innych miejscach tego forum.

To ja zaśmiecam, ja odpowiadam na Twoje kłamstwa, a dlaczego masz szukać? Z prostego powodu bo w innym wątku, napisałeś, to co przeczytałem, więc czekam na te wpisy powiedzmy sprzed powiedzmy  trzech, czzterecgh lat.  Ale tak samo to jest prawdziwe jak to co zasugerowałeś ze zdjęciem. Udowodniłem i każdy mógł zobaczyć Twoje kłamstwa. I co z tego wyszło?.  Twoja mina musiała być bezcenna jak zobaczyłeś zdjęcia i film z prywatnego mieszkania.

Ale ok nie będę zaśmiecał kolejnymi wpisami dla szacunku innych osób, przyjdzie czas, sprzęt się kupi, tylko nie wiem co wtedy wymyślisz, bo trzeba dalej coś pisać, mając pewne zapędy do pisania kłamstw. Pożyjemy i zobaczymy kto komu udowodni.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Margol napisał:

Zalecam wizytę u urologa. 

Każdy rozsądny mężczyzna raz na kilka lat powinien odwiedzić tego specjalistę, a tym bardziej po 40 roku życia. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Margol napisał:

Nie troluj lolek. Twoje bredzenie nie zmienia mojej opinii o tobie. 

A Twoje  nie zmienia mojej opinii o Tobie jako o o kimś kto wprowadza ludzi w błąd.. dawaj tutaj te moje wpisy - detektywie skoro od x lat mnie obserwujesz to chętnie je poczytam.. ? Tylko musisz je sam napisać i jakoś wkleić, bo np w 2016 roku to jeszcze na oczy nie widziałem Accu, Esoterica czy Luxmana , bo o tych integrach piszę w ostatnim czasie.. ale Forumowy detektyw napisał to czekam na te wpisy .. ? Problem jest jeden nie ma ich tak jak i było specjalnie napisanie o zdjęciu i zrobienia zamieszania. Pech nie udało się i detektyw wyszedł na ... kierownika ds zamieszania na forum. Mogę jeszcze inne zdjęcia powklejać ? I jeszcze raz życzę miłego szukania i pewien specjalista również może się przydać, bo ciśnienie może być duże podczas szukania..  

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Antonio1974 napisał:

Adam

A ja dziwiłem się w salonie  w Koninie że nie oferowali mi odsłuchu dm 2/8 tylko podlączyli  excite x12.

Tu muszę coś wyjaśnić. Excite nie gra gorzej od Emit, gdyby tylko rozbijać dźwięk na audiofilskie parametry a wręcz wypadnie troszkę lepiej ( chociażby bardziej otwarta średnica czy ździebko mniej podkolorowująca góra ). Tu cały myk może być np. w tym, że w typowym pokoju o żywej akustyce Excite x14 trochę męczą okolicami górnej średnicy. Nie każdy model Excite tak gra, np. X18 u mnie nie piłowały górnej średni, nic się tam nie zlewało/nie wpadało w jakiś rezonans z pomieszczeniem/nie wychodziło przed szereg, to samo jest z Emit m 20, chociaż gdybym do siebie zaprosił A.M. Jopek i włączył jej "Farat" to na stówę powie, że Dynki Emit m20 subtelnie ale jednak  "cieniują na górze" jej barwę głosu. A że taki zabieg powoduje, iż u mnie gra to przyjemniej to i chwalę bardziej Emity. To tylko moja jednostkowa opinia, którą nikt nie powinien się kierować ?

Ps. Jeżeli myślimy o tym samym salonie z Konina to akurat właściciel zna perfekcyjnie każdy model Dynaudio, jest od wielu lat miłośnikiem tego brzmienia i jeżeli tylko dokładnie! wie czego klient szuka (i klient sam też wie czego chce) oraz z czym i w jakich warunkach będzie to miało grać to dobrze doradzi. 

No i na koniec - najgorszy jest taki audiomaniak jak ja, który chce w jednej kolumnie połączyć granie JMR, ATC i Dynaudio ? A takich głośników na naszej planecie jeszcze nikt nie stworzył ?

 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w koncu dopadlem F160. Zanim do mnie dotarly siedzialem jak na szpilkach. W glowie mialem jakies wyobrazenie jak zagraja bo na forum jest wiele informacji na ten temat. Do tego mialem stare F110, F140 i ostatnio w lecie 52SE i chociaz zdawalem sobie sprawe ze F160 nie zagraja jak te dawniejsze modele to jednak po 5 min pojawilo sie w mojej glowie pytanie "Czy to jeszcze Dynaudio"? ?Przyznam szczerze, ze sie nie moge do tego nowego Dynaudio dzwieku przyzwyczaic. Tweeter wydaje sie nie tak aksamitny i reszta pasma tak jakas rozjasniona, bardziej sterylna/chlodna. Kurcze mam zagwozdke...Liczylem na bardziej plastyczny, gesty dzwiek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Adam 38 said:

A jaki masz piecyk i jaki cedek? 

Wzmacniacze jakie mam do dyspozycji na dzien dzisiejszy to Sansui 607MR oraz 607NRAII i 707DR. Graja rowno, pradu im nie brakuje zwlaszcza 707. Nie graja jasno czy sterylnie wiec sie nie gryza z Dynkami. Wg mnie zmiana wzmacniacza niewiele tu da. Sygnatura glosnikow pozostanie ta sama. Ostatnio zrobilem eksperyment i poszedlem posluchac Xavianow 250 (ktore tez u siebie w tej chwili posiadam) z Heglem 360. U mnie najlepiej graly z Sansui 707DR. Pokoje o podobnym metrazu i ksztalcie bez upgradow. Wiec akustyka mniej wiecej taka sama czyli tak o ? Tylko zrodla troche inne. U mnie malina i Dac Gustard X10 a u kolegi byl jakis komputer do audio plus Dac ale nie pamietam jaki. Dzwiekowa sygnatura Xavianow pozostala ta sama. Moze z Heglem blyszczaly troszke bardziej ale to moze. Moim zdaniem wszytko ugrzezlo w slabej akustyce ale to temat do odrebnych rozwazan.

Zeby nie bylo ze jestem monotematyczny jesli chodzi o wzmacniacze. Za niedlugo bedzie u mnie koncowka w klasie D na module ICEpower 1200AS. Nie licze na jakas rewolucje w dzwieku ale warto to u siebie zweryfikowac.

2 hours ago, ps39 said:

Spotkałem się z tym u siebie, Focusy nie do każdego systemu, pomijając subiektywne odczucia.

Dla mnie subiektywne odczucia coraz czesciej sa najwazniejsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, luckyguliver napisał:

A ja w koncu dopadlem F160. Zanim do mnie dotarly siedzialem jak na szpilkach. W glowie mialem jakies wyobrazenie jak zagraja bo na forum jest wiele informacji na ten temat. Do tego mialem stare F110, F140 i ostatnio w lecie 52SE i chociaz zdawalem sobie sprawe ze F160 nie zagraja jak te dawniejsze modele to jednak po 5 min pojawilo sie w mojej glowie pytanie "Czy to jeszcze Dynaudio"? ?Przyznam szczerze, ze sie nie moge do tego nowego Dynaudio dzwieku przyzwyczaic. Tweeter wydaje sie nie tak aksamitny i reszta pasma tak jakas rozjasniona, bardziej sterylna/chlodna. Kurcze mam zagwozdke...Liczylem na bardziej plastyczny, gesty dzwiek.  

Mam bardzo podobnie z Naimem,nowy mnie po prostu gryzie a wręcz irytuje,serię oliwkową uwielbiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie proszę.

Od kilku lat grają u mnie Minas Anor III Studio 16hrtz razem Cayin a70 mkII i naszła mnie jakaś głupawka żeby zmienić kolumny. Za jakim modelem powinienem się rozejrzeć  żeby nie zrobić kroku wstecz? Kiedyś jeszcze przed zakupem Minasów chciałem spróbować kolumn focus 160. Z opisów wynikało, że  dźwiękowo by mi podeszły. Niestety nie udało się a po zakupie Studio 16 hertz dałem sobie spokój. Teraz powróciła chęć na zmianę  i pomyślałem, że może jednak coś z Dynaudio spróbować. Na pewno nie interesuje mnie nic co gra przesadnie wyższa średnicą i górą. Czy model Evoke 20 da mi jakiś progres, czy muszę szukać czegoś z wyższej półki?

Pomieszczenie odsłuchowe 24m2. Słucham Pop, rock, blues i trochę jazzu.

 

Stereo Cayin A70 MKII, Marantz 67SE, Studio Hertz 16 Minas Anor 2,5III

Kino Yamaha 767, Blu-ray Panasonic, Himedia 600, Dali concept 1, JBL ES 150, Epson TW 3200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, choina napisał:

Panowie doradźcie proszę.

Od kilku lat grają u mnie Minas Anor III Studio 16hrtz razem Cayin a70 mkII i naszła mnie jakaś głupawka żeby zmienić kolumny. Za jakim modelem powinienem się rozejrzeć  żeby nie zrobić kroku wstecz? Kiedyś jeszcze przed zakupem Minasów chciałem spróbować kolumn focus 160. Z opisów wynikało, że  dźwiękowo by mi podeszły. Niestety nie udało się a po zakupie Studio 16 hertz dałem sobie spokój. Teraz powróciła chęć na zmianę  i pomyślałem, że może jednak coś z Dynaudio spróbować. Na pewno nie interesuje mnie nic co gra przesadnie wyższa średnicą i górą. Czy model Evoke 20 da mi jakiś progres, czy muszę szukać czegoś z wyższej półki?

Pomieszczenie odsłuchowe 24m2. Słucham Pop, rock, blues i trochę jazzu.

 

NIe bierzesz pod uwagę kolumn podłogowych do takiego metrażu ? 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powinienem?

Podstawkowe nie nagłośnią takiego pomieszczenia? Czy na basie będzie za  cienko w porównaniu do Minas Anor? Nie wiem tez czy mój obecny wzmacniacz poradzi sobie z czymś większym. Podobno Dynaudio są wymagające pod względem zasilania.

 

Stereo Cayin A70 MKII, Marantz 67SE, Studio Hertz 16 Minas Anor 2,5III

Kino Yamaha 767, Blu-ray Panasonic, Himedia 600, Dali concept 1, JBL ES 150, Epson TW 3200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.