Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.01.2020 o 11:05, Tal napisał:

Od wczoraj słucham SOtM sMS-200 Neo, który poprawił przede wszystkim budowanie i kreowanie sceny. Obecnie dźwięk zyskał na głębi rysując poszczególne plany i wymiar konkretnych realizacji. Podoba mi się wyraźne i precyzyjne osadzenie instrumentów, czy wokalu przy zachowaniu odpowiednich kształtów i proporcji. Trudno mi opisać jedną rzecz i najbardziej odpowiednim określeniem będzie chyba efekt tzw. "czarnego tła" na tle którego to wszystko się dzieje.

Nie zwlekając z doinwestowaniem zamówiłem już zasilacz Tomanka zwłaszcza, że już teraz cieszę uszy pozytywnymi zmianami korzystając z fabrycznego zasilania impulsowego. Liczę, że efekty tylko się pogłębią i polepszą ?

Jeśli serwisy muzyczne, czy słuchanie z plików jest głównym źródłem muzyki to niewątpliwie wpływ transportu na jakość dźwięku w systemie jest nie do przecenienia.

Biorąc pod uwagę rynek wtórny trudno chyba znaleźć lepszy zoptymalizowany i opracowany transport.  

Nie ten klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jan Onufry napisał:

Zamówiłem dzisiaj M10 i w piątek będę testował?

Super, daj znać koniecznie jak wrażenia. Od siebie dodam, że polecam w serii Emit pozbyć się od razu maskownic jeśli masz taką możliwość. Wpływają na charakterystykę brzmienia, szczególnie na średnie tony. Jeśli uda Ci się odsunąć kolumny od ściany na te 30cm, zrezygnowałbym też z dołączonych zatyczek bass reflex. Jak to dokładnie wygląda na wykresach zobaczysz w tej recenzji: LINK

Zawsze też sceptycznie podchodziłem do tematu wygrzewania się kolumn czy słuchawek. Nie miałem ich też jakoś mega wiele, raptem kilka sztuk. W dynkach jednak coś jest na rzeczy i warto im dać pograć te kilkanaście godzin, żeby wydać opinię ?

Edytowane przez simopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno przy DM3/7 jak i obecnych F260, po zakupie było jakoś nie tak. Nie potrafię precyzyjnie określić po ilu godzinach się ułożyły, ale raczej bliżej kilkudziesięciu, a nawet stu niż kilkunastu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze ktoś z posiadaczy Dyniaczek nie słuchał albumu re: jazz /point of view/ to gorąco polecam. Ja jestem zakochany w tym albumie. 

A Ci miłośnicy muzyki, którzy dopiero będą się "zarażać" ?miłością do brzmienia Dynaudio, posłuchajcie proszę chociaż tych dwóch kawałków jw. a dowiecie się o co chodzi w stwierdzeniu, że... nic nie gra tak jak Dynaudio.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Adam 38 napisał:

posłuchajcie proszę chociaż tych dwóch kawałków jw. a dowiecie się o co chodzi w stwierdzeniu, że... nic nie gra tak jak Dynaudio.

nie trzeba akurat tych dwóch (choć słucham ich na S25 i niczego nie brakuje)

dzisiaj wzięło mnie na posłuchanie Proaców, słuchałem modelu D Two, to chyba najwyższy model monitora od Proaca. no fajnie grały, ale wróciłem do domu, włączyłem u siebie te same utwory, co w sklepie, he he... no cóż... ?

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje mikrusy Emit M10 słucham zaledwie od dwóch dni i banan nie schodzi mi z twarzy?

Powiem szczerze miałem nadzieję, że zagrają z moim Pianocraftem 640 lepiej od firmowych kolumienek, ale że będzie aż tak dobrze to nie sądziłem! Od pierwszej chwili jak wrzuciłem do odtwarzacza Dire Straits wiedziałem, że nie ma mowy o zamianie ich na coś innego a wcześniej brałem taką możliwość pod uwagę.

Dynamika, stereofonia, plastyczność wszystko jest na świetnym poziomie. Bas o który się trochę obawiałem, bo w jednej z recenzji zwracano uwagę, że jest słaby moim zdaniem jest idealny schodzi dość nisko, jest dobrze kontrolowany. Minusem, chociaż trudno nazwać to minusem, ale jakiś minus powinienem znaleźć jest niska efektywność zmierzona wynosi 84dB i faktycznie gałkę głośności trzeba ustawić trochę wyżej, ale to przecież żaden problem?

Jedna, ale za to istotna uwaga pokój w którym słucham muzyki ma tylko 12m2 i w tym metrażu dla mnie te dynki to mistrzostwo świata!

Przez kilka miesięcy pewnie będę korzystał z Pianocrafta, ale już chodzi mi po głowie trochę lepszy kompan dla Dynaudio Emit M10? Myślę, Marantz pm8005 byłby dla nich ok albo pm7005 lub nowy pm8006 tego ostatniego słuchałem z Emit M20 i było super.

Podziękowania za rady dla Adam 38 i  simopl?

Edytowane przez Jan Onufry
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jan Onufry napisał:

Przez kilka miesięcy pewnie będę korzystał z Pianocrafta, ale już chodzi mi po głowie trochę lepszy kompan dla Dynaudio Emit M10

Jak będziesz miał ochotę to sprawdź też u siebie piecyk Heed Elixir. 

A ja od dwóch dni słucham z ATC scm 11 i wokale to dla mnie zupełnie nowy poziom jeżeli chodzi o to co słyszałem do tej pory z głośników. Wręcz jest to praktycznie prawie ta sama jakość  co z najlepszych znanych mi słuchawek planarnych, żeby jeszcze ten mój Cyrus 8.2 chciał te wokale pokazać metr bliżej a  nie metr dalej... ale on jest nieugięty i gra po swojemu a nie mojemu ? Bardzo, bardzo kulturalne a zarazem bogate granie. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam a jak z dołem i góra w tych ATC scm11 ? Czy srednica dominuje na d pozostałymi pasmami ? Czy nadają się tylko do muzyki gdzie wokal gra główna rolę ? Czy do np. rocka- Pink Floyd , Dire Straits ...itp. też dadza radę ? No i pomieszczenie ….ok. 20 m ?

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, misiek x napisał:

Adam a jak z dołem i góra w tych ATC scm11 ? Czy srednica dominuje na d pozostałymi pasmami ? Czy nadają się tylko do muzyki gdzie wokal gra główna rolę ? Czy do np. rocka- Pink Floyd , Dire Straits ...itp. też dadza radę ? No i pomieszczenie ….ok. 20 m ?

Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że czasem porównujemy i opisujemy  tu produkty innych producentów (na szczęście są to paczki wyjątkowo dobre więc zasługują na taki sparing z Dynaudio i odwrotnie) , to tak na wstępie. 

Misiek, moim zdaniem jedenastki zagrają wszystko bardzo dobrze i bardzo ładnie, angażująco, nie ma tu żadnych  kłopotów z dynamiką, szybkością, basem. Kolumna wyjątkowa bo z jednej strony pokazuje faktury, które na innych paczkach gdzieś zaginęły a z drugiej strony grając dalej bardziej kulturalnie niż cała reszta kolumn jakie znam. A czego mi brakuje, trochę ale jednak - więcej wysokich tonów, więcej tego powietrza, które było w mniejszych atc 7 czy JMR a tu też jest ale... w wyraźnie mniejszych ilościach. Nie wiem czy nie nałożyła się tu cecha mojego wzmacniacza i samych ATC 11 ale w takim np. utworze - Matthew Halsall - it's what we do - wszystko jest oddane przepięknie ale chciałoby się troszkę mocniej oddanych blach i więcej tego powietrza. Gdybym nie posłuchał scm 7 to pewnie nawet nie brakowałoby mi tego ale, że zasmakowałem siódemek to teraz cierpię... To jedna jedyna rzecz, która na teraz każe mi się wstrzymać z zakupem ATC ale..  czy całościowo znajdę tak piękne granie jak w jedenastkach? Na tę chwilę takiego nie znam. Misiek sprawdź osobiście scm 11, warto i to bardzo! 

PS. W nadchodzącym  tygodniu szykuję się na jedne z najnowszych Dyniaczków, może nie będę miał już żadnego - ale. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jan Onufry napisał:

Jedna, ale za to istotna uwaga pokój w którym słucham muzyki ma tylko 12m2 i w tym metrażu dla mnie te dynki to mistrzostwo świata!

No i super, miło słyszeć, że jesteś zadowolony. Widziałem też Twoje posty na sąsiednim forum i sporo osób z tego co pamiętam namawiało Cię tam na model większy. Nadal będę obstawiał jednak przy swoim i uważam, że dobrze zrobiłeś wybierając jednak M10 zamiast M20 do takiego metrażu.

A tak z ciekawości - trafiły Ci się Dynki z Chin czy może jeszcze załapałeś się jakimś cudem na Made in Denmark?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, simopl napisał:

No i super, miło słyszeć, że jesteś zadowolony. Widziałem też Twoje posty na sąsiednim forum i sporo osób z tego co pamiętam namawiało Cię tam na model większy. Nadal będę obstawiał jednak przy swoim i uważam, że dobrze zrobiłeś wybierając jednak M10 zamiast M20 do takiego metrażu.

A tak z ciekawości - trafiły Ci się Dynki z Chin czy może jeszcze załapałeś się jakimś cudem na Made in Denmark?

Gdybym nie zapytał Was o zdanie to pewnie kupiłbym M20 i teraz martwił się co z nimi zrobić. Branża najczęściej poleca to co ma na stanie i nawet im się nie dziwię?

Dzisiaj słuchałem kilka godzin i są chwile, że zastanawiam się jakim cudem to maleństwo tak gra?!

Z tyłu dumnie pręży się napis Made in Denmark?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jan Onufry napisał:

Dzisiaj słuchałem kilka godzin i są chwile, że zastanawiam się jakim cudem to maleństwo tak gra?!

Z tyłu dumnie pręży się napis Made in Denmark?

No i elegancko, tak trzymać. Pograją parę dni to będzie jeszcze lepiej ?

Co do branży to niekoniecznie. Myślę, że często chłopaki mają dobre intencje, ale odsłuchują kolumny w idealnych wręcz warunkach i nie zawsze biorą pod uwagę, że nie każdy ma możliwość ustawienia sprzętu jak w salonie audio. Do tego dochodzi inny metraż i odsunięcie od ściany oczywiście.

ps. Czyli tylko mi się widać poszczęściło i dostałem Dynaudio Made in China. No cóż ?

 

Edytowane przez simopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/22/2020 at 6:04 PM, choina said:

Dokładnie mam takie samo odczucie co do kolumn. Jest trochę za jasno, chyba za dużo wyższej średnicy i to chcę wyeliminować. No i tego basu też jak by było więcej to bym się nie obraził. Przestrzeń rewelacja, jest szeroko i w miarę głęboko a kolumny nie są jakoś przesadnie odstawione od ściany bo ok. 80cm.

Można wiedzieć na jaki model teraz polujesz? Ja myślałem z nowych o Evoke albo special 40 Z używanych nie wiem dokładnie czego szukać. Nie wiem też czy dobrze robię szukając w podstawkowych. Z drugiej strony z opini wynika, że dynaudio dołem grają obficie w porównaniu do innych. Z używanych co myślicie o focusach 220, 260 lub Contour s?

 

Ps39 dziękuję ci za podzielenie się wrażeniami z odsłuchu. Czy możesz mi napisać jeszcze pod jakim względem Focusy wypadły gorzej od Minasów z tym wzmacniaczem? Może to co tobie przeszkadzało dla mnie by było ok.

Witaj.  W niedzielę miałem przyjemność słuchania kolumn Opera Grand Callas oraz Dynaudio Contour 30 w swoim ok 30 m2 pokoju. Oczywiście Dynki zostały?. A Ty coś już wybrałeś? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Adam 38 napisał:

Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że czasem porównujemy i opisujemy  tu produkty innych producentów (na szczęście są to paczki wyjątkowo dobre więc zasługują na taki sparing z Dynaudio i odwrotnie) , to tak na wstępie. 

Misiek, moim zdaniem jedenastki zagrają wszystko bardzo dobrze i bardzo ładnie, angażująco, nie ma tu żadnych  kłopotów z dynamiką, szybkością, basem. Kolumna wyjątkowa bo z jednej strony pokazuje faktury, które na innych paczkach gdzieś zaginęły a z drugiej strony grając dalej bardziej kulturalnie niż cała reszta kolumn jakie znam. A czego mi brakuje, trochę ale jednak - więcej wysokich tonów, więcej tego powietrza, które było w mniejszych atc 7 czy JMR a tu też jest ale... w wyraźnie mniejszych ilościach. Nie wiem czy nie nałożyła się tu cecha mojego wzmacniacza i samych ATC 11 ale w takim np. utworze - Matthew Halsall - it's what we do - wszystko jest oddane przepięknie ale chciałoby się troszkę mocniej oddanych blach i więcej tego powietrza. Gdybym nie posłuchał scm 7 to pewnie nawet nie brakowałoby mi tego ale, że zasmakowałem siódemek to teraz cierpię... To jedna jedyna rzecz, która na teraz każe mi się wstrzymać z zakupem ATC ale..  czy całościowo znajdę tak piękne granie jak w jedenastkach? Na tę chwilę takiego nie znam. Misiek sprawdź osobiście scm 11, warto i to bardzo! 

PS. W nadchodzącym  tygodniu szykuję się na jedne z najnowszych Dyniaczków, może nie będę miał już żadnego - ale. 

Adam ja tam będę Cię namawiał na nowe olimpijki :-), abyś posłuchał jak będziesz miał okazję, nawet, jeśli cenowo nie są w Twoim zainteresowaniu te kolumny. Bardzo jestem ciekawy co byś powiedział w stosunku do Dynek.. :-)  Ale tak generalnie życzę, abyś odszukał tych właściwych dla siebie kolumn. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lolek126 napisał:

Adam ja tam będę Cię namawiał na nowe olimpijki :-), abyś posłuchał jak będziesz miał okazję, nawet, jeśli cenowo nie są w Twoim zainteresowaniu te kolumny. Bardzo jestem ciekawy co byś powiedział w stosunku do Dynek.. ? Ale tak generalnie życzę, abyś odszukał tych właściwych dla siebie kolumn. 

Dziękuję ale wystarczy mi, że zastanawiam się nad ATC scm7, JMR Lucia a i pewnie nowe Dynaudio nie zawiodą. A najlepiej będzie jak Dynki zagrają u mnie tak, że nie będę musiał "rzucać monetą" wybierając z tej trójki. Jeżeli  Dynaudio choć trochę przyłożyło się do poprawy pewnych elementów brzmienia serii Excite a nie tylko wyglądu to wybór będzie formalnością i... przyjemnością ?  

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DJ LUCAS napisał:

Witaj.  W niedzielę miałem przyjemność słuchania kolumn Opera Grand Callas oraz Dynaudio Contour 30 w swoim ok 30 m2 pokoju. Oczywiście Dynki zostały?. A Ty coś już wybrałeś? 

Pozdrawiam 

Hej

Mógłbyś opisac callas jak zagrały w porownaniu do c30?

Z jakim wzmakiem graly?

 

Dzięki

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lolek126 napisał:

Adam ja tam będę Cię namawiał na nowe olimpijki ?

Miałem z poprzedniej serii Olympica I od mojego kolegi na parę dni. Nie wiem, jakiej wielkości pomieszczenie ma Adam, ale u mnie w gabinecie 12-13 m.kw. ze skosem za słuchaczem Olympica I się całkowicie udusiły, mam porównanie z większym salonem u kolegi. Ogólna prezentacja u mnie była bardzo ciemna, zupełnie inaczej, niż u kolegi. W tym samym małym gabinecie na co dzień słucham S25. Także ten. Trzeba sprawdzić.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DJ LUCAS napisał:

Witaj.  W niedzielę miałem przyjemność słuchania kolumn Opera Grand Callas oraz Dynaudio Contour 30 w swoim ok 30 m2 pokoju. Oczywiście Dynki zostały?. A Ty coś już wybrałeś? 

Pozdrawiam 

Super. Cieszy mnie ta wiadomość bo z tego co pamiętam to teraz contoury  grają razem z Cayin A 70? Wzmacniacz będziesz wymieniał czy radzi sobie z tymi kolumnami i zostaje?

Ja na razie drepcze w miejscu. Myślałem czy nie wejść w podstawkowe Special Forty ale obawiam się, że po przesiadce z Minasów może być za szczupło. Czytam o Evoke  30 i z opisów wynika, że powinna mi ta kolumna podejść tym bardziej, że w porównaniu do innych modeli Dynaudio nie jest tak wymagająca pod względem zasilania. 

Nie chce robić pochopnych ruchów żeby się nie okazało, że założyłem za mały budżet i wymienię siekierkę na kijek. Tym bardziej, że z Minasów jestem zadowolony. Z drugiej strony patrząc mam już je kilka latek i chciałoby się zrobić kroczek do przodu.

Edytowane przez choina

Stereo Cayin A70 MKII, Marantz 67SE, Studio Hertz 16 Minas Anor 2,5III

Kino Yamaha 767, Blu-ray Panasonic, Himedia 600, Dali concept 1, JBL ES 150, Epson TW 3200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam 38 napisał:

Dziękuję ale wystarczy mi, że zastanawiam się nad ATC scm7, JMR Lucia a i pewnie nowe Dynaudio nie zawiodą. A najlepiej będzie jak Dynki zagrają u mnie tak, że nie będę musiał "rzucać monetą" wybierając z tej trójki. Jeżeli  Dynaudio choć trochę przyłożyło się do poprawy pewnych elementów brzmienia serii Excite a nie tylko wyglądu to wybór będzie formalnością i... przyjemnością ?  

To pozostaje życzyć oby Dynki były naj, bo chyba sercu Twojemu jest im najbliższe ?, jak mi SF, ale niestety serce czasem może być za mało, bo kolumny muszą jednak zagrać w danym pomieszczeniu i nie zawsze spisze się to co serce by chciało. 

Niech wygra najleplszy ?

2 godziny temu, krzysiek napisał:

Miałem z poprzedniej serii Olympica I od mojego kolegi na parę dni. Nie wiem, jakiej wielkości pomieszczenie ma Adam, ale u mnie w gabinecie 12-13 m.kw. ze skosem za słuchaczem Olympica I się całkowicie udusiły, mam porównanie z większym salonem u kolegi. Ogólna prezentacja u mnie była bardzo ciemna, zupełnie inaczej, niż u kolegi. W tym samym małym gabinecie na co dzień słucham S25. Także ten. Trzeba sprawdzić.

Mój znajomy ma "stare" 3 i na 20 m bez skosów gra mu fajnie, ale to są kolumny po tej ciemniejszej stronie, te nowe już są bardziej detaliczne, ale dalej im bliżej do poprzedników niż np do serii wyższych w SF. Ale całościowo naprawdę kolumny zarówno pod względem wykonania jak i brzmienia są bardzo fajne. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, choina napisał:

Nie chce robić pochopnych ruchów żeby się nie okazało, że założyłem za mały budżet i wymienię siekierkę na kijek. Tym bardziej, że z Minasów jestem zadowolony. Z drugiej strony patrząc mam już je kilka latek i chciałoby się zrobić kroczek do przodu.

Według mnie zamiana Minasów na Evoke 30 to raczej krok w bok. To będzie inne granie, ale nie progres. Evoke jest jakąś mutacją Excite i Focus. Minasy są świetnie zestrojone z Twoim wzmacniaczem, z Evoke może już tak dobrze nie wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ps39 napisał:

Według mnie zamiana Minasów na Evoke 30 to raczej krok w bok. To będzie inne granie, ale nie progres. Evoke jest jakąś mutacją Excite i Focus. Minasy są świetnie zestrojone z Twoim wzmacniaczem, z Evoke może już tak dobrze nie wyjść.

Tego się właśnie obawiam.

Pozostaje odsłuch żebym sam mógł ocenić. Najlepiej u siebie, tylko nie wiem czy jest to możliwe i czy się uda.

A może coś z używanych. Co myślicie o Contour S 3.4?

Stereo Cayin A70 MKII, Marantz 67SE, Studio Hertz 16 Minas Anor 2,5III

Kino Yamaha 767, Blu-ray Panasonic, Himedia 600, Dali concept 1, JBL ES 150, Epson TW 3200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, simopl napisał:

No i elegancko, tak trzymać. Pograją parę dni to będzie jeszcze lepiej ?

Co do branży to niekoniecznie. Myślę, że często chłopaki mają dobre intencje, ale odsłuchują kolumny w idealnych wręcz warunkach i nie zawsze biorą pod uwagę, że nie każdy ma możliwość ustawienia sprzętu jak w salonie audio. Do tego dochodzi inny metraż i odsunięcie od ściany oczywiście.

ps. Czyli tylko mi się widać poszczęściło i dostałem Dynaudio Made in China. No cóż ?

 

Napis nie gra a jakość pewnie taka sama.

Zaraz zapodam sobie Claptona One more car, one more rider?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.