Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  801 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I to najlepszą na rynku. Dodatkowo można ją całkowicie wyłączyć, zoptymalizować jej zasięg etc... No kombajn.

Dodatkowo bardzo porządny DAC i świetny Preamp gramofonowy. Najlepsza wersja, dzielona - Anthem STR jest droga, ale jest to wzmacniacz o ogromnych możliwościach. I moim zdaniem świetnie wygląda.

 

EDIT: STR dzielony to jest konstrukcja DUAL MONO ?

Edytowane przez baran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, izapat napisał:

Właśnie ,cena. Zależy jaka będzie różnica w cenie między 505 a 507 jeśli nie duża i akceptowalna, to wybiorę 507.No ,zobaczymy ,bo do poniedziałku z dwa razy mogę zmienić zdanie?

Znalazłem ceny, tylko nie wiem czy aktualne i jakoś troszkę mnie to dziwi, bo róznica w cenie między nimi jest około 2500 zł.. , więc bardzo mało, więc pytanie czym one się różnią.. ale na pewno nic nie szkodzi, aby sprawdzić.. ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, lolek126 napisał:

Znalazłem ceny, tylko nie wiem czy aktualne i jakoś troszkę mnie to dziwi, bo róznica w cenie między nimi jest około 2500 zł.. , więc bardzo mało, więc pytanie czym one się różnią.. ale na pewno nic nie szkodzi, aby sprawdzić.. ?

Na pewno 507 jest wydajniejszy ,na 4ohm , podwaja swoją moc.2500 , to rzeczywiście nie dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić cenę w poniedziałek, bo w necie różnie bywa... Troszkę musisz odczuć, bo w przeciwnym wypadku po co robić dwa modele, pomiędzy którymi nie słuchać różnicy. Albo różnica jest na zasadzie, że ...." mi dię wudaje..." choć bardzo ceny są zbliżone, chyba że ceny są inne...

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lolek126 napisał:

Musisz sprawdzić cenę w poniedziałek, bo w necie różnie bywa... Troszkę musisz odczuć, bo w przeciwnym wypadku po co robić dwa modele, pomiędzy którymi nie słuchać różnicy. Albo różnica jest na zasadzie, że ...." mi dię wudaje..." choć bardzo ceny są zbliżone, chyba że ceny są inne...

W rtv max jest różnica 8000zł między 505 a 507,ale nie wiem co to za sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, izapat napisał:

W rtv max jest różnica 8000zł między 505 a 507,ale nie wiem co to za sklep.

Nie kupuj w tym sklepie, to są ludzie, którzy sprzęt sprawdzają z zagranicznej dystrybucji.. kiedyś sporo było w necie o tym sklepie.. popatrz sobie to coś znajdziesz ?

Jak dla mnie różnica musi być inna niż te 2500 o których pisałem, w Tophihi jets to dziwne, że wielu cen nie mają na stronie, a w necie jak to w necie.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, lolek126 napisał:

Nie kupuj w tym sklepie, to są ludzie, którzy sprzęt sprawdzają z zagranicznej dystrybucji.. kiedyś sporo było w necie o tym sklepie.. popatrz sobie to coś znajdziesz ?

Jak dla mnie różnica musi być inna niż te 2500 o których pisałem, w Tophihi jets to dziwne, że wielu cen nie mają na stronie, a w necie jak to w necie.. 

Dzięki. Rzeczywiście , będzie kłopot z gwarancją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, baran napisał:

Ahb2? Genialny wzmach za rozsądne pieniądze, niedostępny w Polsce. Mają też dobre DAC i preampy. Problem tylko z wyglądem. Ale można zrobić Combo: Anthem STR preamp + Benchmark AHB2. Mamy jakość i wygląd ?

Rozumiem, że miałeś go (Ahb2) u siebie na testach? 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Adam 38 napisał:

Rozumiem, że miałeś go (Ahb2) u siebie na testach? 

Niestety nie ?

Czekam na wyjazd do USA z firmy, żeby go kupić. Opieram się tylko na Jakość Pomiarów / Cena. To jest końcówka za 3000 USD, czyli w zasadzie bym powiedział taki low-end, ale na pomiarach zdecydowanie hi-end.

Dodatkowo, moje "ucho" zostało tutaj zdyskredytowane bo ja sam posiadam tani wzmacniacz. WIęc co by dało, gdybym powiedział "mam i uważam, że świetny"? Opinie na tym forum są równoważne z opiniami na forach zagranicznych, a na audiosciencereview mają go pomierzonego i "zopiniowanego". To samo na Stereophile. Do tego stopnia im ufam, że biorę w ciemno jak tylko będzie okazja ? 

Edytowane przez baran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem kilka wzmacniaczy do odsłuchu,od jutra szukam.Atc sia150 , Hegel 360 , Luxman 505 , lub 507 , Acu 380 i Marantz pm-12se, dzielony Naim ,raczej 200DR. Coś byście odrzucili? Chodzi wyłącznie o parametry,bo wiadomo barwa,to już mój wybór.

Edytowane przez izapat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie spróbowałbym Anthema STR integrę i - tylko się nie śmiać - ROTEL RC-1572+RB-1582 MKII

 

https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/2899-rc-1572-rb-1582-mkii#laboratory

 

https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/3038-str#laboratory

Edytowane przez baran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, baran napisał:

Koniecznie spróbowałbym Anthema STR integrę i - tylko się nie śmiać - ROTEL RC-1572+RB-1582 MKII

 

https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/2899-rc-1572-rb-1582-mkii#laboratory

 

https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/3038-str#laboratory

Nie ma co się śmiać. Rotele słyną z wydajnych końcówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, ps39 napisał:

Jako wieloletni użytkownik tej marki, polecam Octave V70SE i do tego Black Box.

Ciekawe.Poczytałem trochę o Octave i widzę same superlatywy.Czyżby tak bardzo pasował do Dynaudio?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja bym w ogóle nie łączył Accu z Dynaudio, to połączenie zawsze gra nijako, kiedyś miałem Leeme Tucana 2, w prawdzie nie z Dynaudio, ale myślę że sygnatura Leemy pasuje do Dynaudio, poziom czy nawet dwa wyżej to wspominany Karan KAI 180mk2, 300W przy 4ohm w pływającej klasie A

Krell zły nie jest, jednak brak mu wyrafinowania i kultury

Pass czy Vitus to bardzo dobry kierunek w połączeniu z Dynaudio

Kol miał lampę 845 NAF z Special 25, grało to zjawiskowo

Wszystko zależy od budżetu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, izapat napisał:
22 godziny temu, izapat napisał:

Atc też ciekawa opcja,tym bardziej,że w przyszłości mam zamiar kupić Atc 11 jako drugi komplet.

 

2 godziny temu, izapat napisał:

Dzisiaj podzwoniłem i wybór raczej padnie na Accu e-380.

Chyba skrócę listę do Octave v70se vs Luxman 507

Izapat , więcej zdecydowania.....jutro moze jeszcze coś ?

4 minuty temu, aqs napisał:

Ja bym w ogóle nie łączył Accu z Dynaudio, to połączenie zawsze gra nijako

Zgadzam się

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, aqs napisał:

Wszystko zależy od budżetu 

I własnych upodobań. W związku z tym powstrzymuje się od stwierdzenia, że coś z czymś nie ma prawa zagrać. Oczywiście pomijam skrajności, np. wzmacniacz 2 W raczej nie zagra optymalnie z tymi kolumnami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.