Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Adam 38 napisał:

No jakiś nowy zakup piecyka czy innego klamota ?

Od jakiegoś czasu nie mam już zwyczaju nikomu niczego prezentować. Szczególnie w temacie audio. Kiedyś szukałem jakiegoś uznania, ale osoby postronne zazwyczaj i tak nie odróżniają przeciętnego dźwięku od w naszym rozumieniu wybitnego. Z pastorem rozmawiałem jedynie o wierze ? W sumie tematyka jest dosyć podobna. Bo jak inaczej nazwać np. zakupu DAC za dziesiątki tysięcy, kabli itd. jak nie aktem bezgranicznej wiary wiary w cuda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Adam 38 napisał:
13 godzin temu, lolek126 napisał:

Właśnie , bo w tym wszystkim najważniejsza jest muzyka, o czym wielu zapomina.. jak już się ludzi nakręca na te ilości sprawdzania sprzętu, kabli, kolumn itp.. 

Ty lepiej się pochwal czy już podjąłeś racjonalną decyzję - SF czy Dynaudio? 

 

11 godzin temu, lolek126 napisał:

Adam jeszcze dali....

? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Roxi napisał:

Od jakiegoś czasu nie mam już zwyczaju nikomu niczego prezentować. Szczególnie w temacie audio. Kiedyś szukałem jakiegoś uznania, ale osoby postronne zazwyczaj i tak nie odróżniają przeciętnego dźwięku od w naszym rozumieniu wybitnego. Z pastorem rozmawiałem jedynie o wierze ? W sumie tematyka jest dosyć podobna. Bo jak inaczej nazwać np. zakupu DAC za dziesiątki tysięcy, kabli itd. jak nie aktem bezgranicznej wiary wiary w cuda ? 

Bo jak to mówią  - wiara czyni cuda, a nadzieja umiera ostatnia :- )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lolek126 napisał:

Bo jak to mówią  - wiara czyni cuda, a nadzieja umiera ostatnia :- )

Dlatego jako osoba wierząca gram tylko na Transparentach. Religia jest ugruntowana, ma wielu wyznawców, cuda są oczywistością. Może datki są wysokie, ale prawdziwe Bóstwo wymaga ofiary ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Roxi napisał:

Dlatego jako osoba wierząca gram tylko na Transparentach. Religia jest ugruntowana, ma wielu wyznawców, cuda są oczywistością. Może datki są wysokie, ale prawdziwe Bóstwo wymaga ofiary ? 

Bo to dobre kable czego sam doświadczyłem.. aczkolwiek jak wszystko inne nie każdemu muszą podejść, co nie zmienia faktu, że jak podejdą to na pewno jest radość z tego co czynią w danym systemie jak się z nim "sparują" ? A i bardzo dobrze wykonane.. ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, lolek126 napisał:

Bo to dobre kable czego sam doświadczyłem.. aczkolwiek jak wszystko inne nie każdemu muszą podejść, co nie zmienia faktu, że jak podejdą to na pewno jest radość z tego co czynią w danym systemie jak się z nim "sparują" ? A i bardzo dobrze wykonane.. ?

Kable jak kable Lolek. Za to z pewnością dobre do handlu nimi, jak uda się je sprzedać w ich fantazyjnych cenach ?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Adam 38 napisał:

Kable jak kable Lolek. Za to z pewnością dobre do handlu nimi, jak uda się je sprzedać w ich fantazyjnych cenach ?

Co nie zmienia faktu, że są dobre co widać choćby na ilościach  filmików na YT w różnych systemach ..  a ceny wiadomo takie są, a nie inne , najgorzej ja u nich nie rozumiem różnicy w cenie pomiędzy RCA, a XLR  , ceny innych kabli  jak u  wszystkich innych  Producentów dla każdego coś się znajdzie, jak komuś podejdzie dany kabel.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, lolek126 napisał:

Co nie zmienia faktu, że są dobre co widać choćby na ilościach  filmików na YT w różnych systemach ..  a ceny wiadomo takie są, a nie inne , najgorzej ja u nich nie rozumiem różnicy w cenie pomiędzy RCA, a XLR  , ceny innych kabli  jak u  wszystkich innych  Producentów dla każdego coś się znajdzie, jak komuś podejdzie dany kabel.. 

Dla każdego zdrowo myślącego człowieka ceny za te Transparenty to dobry wałek i tylko w takim kontekście użyłbym słowa - dobre - mówiąc o tych kablach. 

Lolek, traktujmy się poważnie a bajki, mity i akty wiary o Transparentach itp. bzdurach zostawmy dla ich sprzedawców, niech chociaż trochę się napracują jak chcą tym handlować. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Adam 38 napisał:

Dla każdego zdrowo myślącego człowieka ceny za te Transparenty to dobry wałek i tylko w takim kontekście użyłbym słowa - dobre - mówiąc o tych kablach. 

Lolek, traktujmy się poważnie a bajki, mity i akty wiary o Transparentach itp. bzdurach zostawmy dla ich sprzedawców, niech chociaż trochę się napracują jak chcą tym handlować. 

Traktujmy się poważnie tak jak napisałeś , więc jeśli ja uważam, że dla mnie ten konkretny kabel był dobry to dla mnie takim jest kablem czy też dla Roxiego  który ten kabel kupił..  i nie ma  w tym żadnej wiary czy ideologii.. Inni Producenci z tej półki mają w porównywalnych cenach kable, a zdarza się , że są i droższe.. nadmieniam z tej półki u konkurencji.. A prawda też jest taka kolego jak ktoś ma się interesować kablem np Ultra gen V za deko ponad 15 tysi  za 2x2,5 m wyjściowo jak ma np cały zestaw za 20 tyś.. To raczej nie do takich osób są skierowane takie kable.. I tak jak widać zbytnio nie muszą w sklepach nakłaniać ludzi do zakupu Transparentów bo sprzedają się całkiem spoko, oczywiście mają mniej  kabli z tej niższej półki , więc np taki TQ pewnie więcej sprzedaje, ale wiadomo co sprzedaje..  bo BD czy SD  a już o "stejtmencie" nie wspominam to również sprzedaje zdecydowanie mniej.. A taki np. BD za 2,5m.  kosztuje praktycznie tyle co Ultra , a to ta sama mniej więcej półka .. kwestia, który komu bardziej podpasuje.. do danego systemu.  Jeszcze do niedawana cenowo z tych lepszych kabli  był PAD, ale po podwyżce już jest taki jak inni.. tylko oni tez mają dużo kabli z niższych serii.

 

A propo cen ostatnio widziałem samochodzik z bursztynu wielkości powiedzmy 30 cm , cena jego była na poziomie bodajże 23-24 tyś..  dalej chcemy rozmawiać o cenach.. albo komuś coś  się podoba i kupuje, albo nie, tylko też nie oznacza to, że jeśli kogoś na coś nie stać to zaraz taka osoba  będzie w to mieszać wiarę, szamnów  itp..  a niestety u nas tak jest.. I to nie jest skierowane do Ciebie, żeby nie było.. ?

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lolek126 napisał:

Traktujmy się poważnie tak jak napisałeś , więc jeśli ja uważam, że dla mnie ten konkretny kabel był dobry to dla mnie takim jest kablem czy też dla Roxiego  który ten kabel kupił..  i nie ma  w tym żadnej wiary czy ideologii.. Inni Producenci z tej półki mają w porównywalnych cenach kable, a zdarza się , że są i droższe.. nadmieniam z tej półki u konkurencji.. A prawda też jest taka kolego jak ktoś ma się interesować kablem np Ultra gen V za deko ponad 15 tysi  za 2x2,5 m wyjściowo jak ma np cały zestaw za 20 tyś.. To raczej nie do takich osób są skierowane takie kable.. I tak jak widać zbytnio nie muszą w sklepach nakłaniać ludzi do zakupu Transparentów bo sprzedają się całkiem spoko, oczywiście mają mniej  kabli z tej niższej półki , więc np taki TQ pewnie więcej sprzedaje, ale wiadomo co sprzedaje..  bo BD czy SD  a już o "stejtmencie" nie wspominam to również sprzedaje zdecydowanie mniej.. A taki np. BD za 2,5m.  kosztuje praktycznie tyle co Ultra , a to ta sama mniej więcej półka .. kwestia, który komu bardziej podpasuje.. do danego systemu.  Jeszcze do niedawana cenowo z tych lepszych kabli  był PAD, ale po podwyżce już jest taki jak inni.. tylko oni tez mają dużo kabli z niższych serii, 

Jesteś za blisko sprzedawców i za dużo "różności" Ci opowiadają, moim zdaniem. Może wróćmy do Dynaudio... 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Adam 38 napisał:

Jesteś za blisko sprzedawców i za dużo "różności" Ci opowiadają, moim zdaniem. Może wróćmy do Dynaudio... 

Ja z nimi nie rozmawiam o produkcie , który od nich biorę , ani oni nie nakłaniają mnie do zakupu tego co wypożyczałem.. ja wiem , ze to ciężko może uwierzyć, ale nikt z nich nie mówił mi  np , że nie kupuj Dynek , bo SF je bije i na odwrót.. w przypadku kabli, elektroniki podobnie.. a tym bardziej, ze później coś jeszcze pewnie się sprawdzi,... przecież ja zanim coś już zabrałem na chatę to wcześniej X godzin spędziłem w salonach jak i u znajomych  i tam już wstępnej weryfikacji dokonałem..  Sprzedawca , który daje kolumny tego typu  klientowi jak powie, że co innego jest do bani to on już jest na straconej pozycji, bo nikt w takie cuda nie wierzy, nie licząc tych osób co kupują np. kolumny dla kaprysu, a nie dla muzyki. Zdrowy człowiek naprawdę zastanawia się i rozsądnie chce dokonać wyboru, bo to są pieniądze danego klienta, a nie sprzedawcy.. 

Napisałem Ci jak wyglądają ceny z tej półki u wszystkich "wielkich" wygląda to podobnie, problemem jest co innego, że ludzie w tym kraju są zgorzkniali i wielu mając to co ma, nie potrafi się przyznać, że coś innego na co ich nie stać jest fajne i warte zakupu i to bez względu o czym mówimy.  Tak u nas to działa, można poczytać wpisy na wielu forach.. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lolek126 napisał:

Ja z nimi nie rozmawiam o produkcie , który od nich biorę , ani oni nie nakłaniają mnie do zakupu tego co wypożyczałem.. ja wiem , ze to ciężko może uwierzyć, ale nikt z nich nie mówił mi  np , że nie kupuj Dynek , bo SF je bije i na odwrót.. w przypadku kabli, elektroniki podobnie.. a tym bardziej, ze później coś jeszcze pewnie się sprawdzi,... przecież ja zanim coś już zabrałem na chatę to wcześniej X godzin spędziłem w salonach jak i u znajomych  i tam już wstępnej weryfikacji dokonałem..  Sprzedawca , który daje kolumny tego typu  klientowi jak powie, że co innego jest do bani to on już jest na straconej pozycji, bo nikt w takie cuda nie wierzy, nie licząc tych osób co kupują np. kolumny dla kaprysu, a nie dla muzyki. Zdrowy człowiek naprawdę zastanawia się i rozsądnie chce dokonać wyboru, bo to są pieniądze danego klienta, a nie sprzedawcy.. 

Napisałem Ci jak wyglądają ceny z tej półki u wszystkich "wielkich" wygląda to podobnie, problemem jest co innego, że ludzie w tym kraju są zgorzkniali i wielu mając to co ma, nie potrafi się przyznać, że coś innego na co ich nie stać jest fajne i warte zakupu i to bez względu o czym mówimy.  Tak u nas to działa, można poczytać wpisy na wielu forach.. 

Lolek, sorry ale chyba nikt w to co tu teraz napisałeś Ci nie uwierzy. Nie chcę odgrzebywać brudów, każdy wie o co chodzi. Spory ciężar wziąłeś na swoje barki ale całkiem sprawnie pchasz ten wózek ?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni kupują kawałek drutu za kilka,kilkanaście tysięcy inni nie mają na suchy chleb.Świat jest szalony,warto czasami się zastanowić co w życiu jest ważne.Refleksja wskazana.I piszę to do nas wszystkich,do siebie też.

W dniu 7.09.2020 o 12:18, izapat napisał:

 

 

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, misiek x napisał:

edni kupują kawałek drutu za kilka,kilkanaście tysięcy inni nie mają na suchy chleb.Świat jest szalony,warto czasami się zastanowić co w życiu jest ważne.

Jak ktoś uczciwie zarobił, to nie można mu zabronić wydania pieniędzy na kable czy Confidence. Człowiek potrzebuje jednak motywacji jakiejś do działania. Nad pewnymi procesami nikt nie ma kontroli, bo one są już w naszych genach. Dużo się teraz mówi o tym, że zachód traci miejsca pracy na rzecz Chin, bo ludzka chciwość nie brała pod uwagę, że miliony ludzi straci pracę. Jeśli chodzi o rosnące ceny za luksusowe towary jak część audio, auta, telefony itd. to nikt nad tym również nie panuje i nic z tym nie zrobi. Lansowanie się i dominacja człowiekiem nad drugim jest pierwotnym instynktem stadnym do wyróżnienia się i pozyskania samicy. Mamy to w genach i nic z tym nie zrobisz. Altruiści oczywiście też są, ale w mniejszości ? 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Adam 38 napisał:

Lolek, sorry ale chyba nikt w to co tu teraz napisałeś Ci nie uwierzy. Nie chcę odgrzebywać brudów, każdy wie o co chodzi. Spory ciężar wziąłeś na swoje barki ale całkiem sprawnie pchasz ten wózek ?

Wcale mnie on nie męczy, bo ja wiem swoje.. jeden jedyny raz pewien sprzedawca przy B&W powiedział coś  co uważam za karygodne  w stosunku do innej firmy robiącej kolumny.. ale on jest specyficzny i gro ludzi zna tego pana z takich teorii. W innych sytuacjach nigdy nie byłem namawiany w taki sposób, że ktoś mi mówił kup to, bo tamto od Pana X to jest lipa.. być może na innych ludzi trafiałem.. a może są ludzie, którzy potrafią szczerze powiedzieć to co myślą. A dlatego tak jest, że rozsądna osoba kupująca kolumny od pewnego pułapu powiedzmy 30 tyś w górę wyjściowo nie da się takiej propagandzie, jak niektórzy sprzedawcy robią, chyba że mówimy o osobie, która chce sobie kupić kolumny do wystroju salonu, ale to inna bajka. 

3 godziny temu, misiek x napisał:

Jedni kupują kawałek drutu za kilka,kilkanaście tysięcy inni nie mają na suchy chleb.Świat jest szalony,warto czasami się zastanowić co w życiu jest ważne.Refleksja wskazana.I piszę to do nas wszystkich,do siebie też.

 

Ktoś by to nazwał demokracją.. a refleksja zawsze jest wskazana to fakt.. 

3 godziny temu, Roxi napisał:

Jak ktoś uczciwie zarobił, to nie można mu zabronić wydania pieniędzy na kable czy Confidence. Człowiek potrzebuje jednak motywacji jakiejś do działania. Nad pewnymi procesami nikt nie ma kontroli, bo one są już w naszych genach. Dużo się teraz mówi o tym, że zachód traci miejsca pracy na rzecz Chin, bo ludzka chciwość nie brała pod uwagę, że miliony ludzi straci pracę. Jeśli chodzi o rosnące ceny za luksusowe towary jak część audio, auta, telefony itd. to nikt nad tym również nie panuje i nic z tym nie zrobi. Lansowanie się i dominacja człowiekiem nad drugim jest pierwotnym instynktem stadnym do wyróżnienia się i pozyskania samicy. Mamy to w genach i nic z tym nie zrobisz. Altruiści oczywiście też są, ale w mniejszości ? 

Dokładnie to są pieniądze konkretnych ludzi i jeśli mają ochotę wydać takie czy inne pieniądze na coś to jest ich sprawa, ale nie można takim ludziom przyprawiać różnych ideologii i mieszać w dany zakup szamanów, wiary itp., bo to jest po prostu hipokryzja i pokazywanie siebie, że jak mnie nie stać to trzeba cos takiego napisać, aby inni zrozumieli, że Ci co kupują to są "idioci" którzy poszli do szamana nasłuchali się bredni , potem wpadli na głębszego i idą i wydają takie czy inne pieniądze.. I  z całego serca wszystkim "szamanom" życzę aby kiedyś wydali np 15 tyś wyjściowo na jeden kabel i niech sami zobaczą  czy to jest takie proste wydać tego typu pieniądze na jeden kabel i powiedzieć sobie, że wiara czyni cuda.. ? .... A zaznaczam to jest tylko jeden kabel, a takich potrzeba kilka do systemu.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem trochę XS2 vs 202/200dr Naima.Myślałem ,że różnica będzie subtelna,jednak dzielony Naim pokazał lepszy bas ,rozdzielczość,wypełnienie i głębie.Wracając do xs2 jest ta sama sygnatura brzmienia , ale uboższa. 202/200dr jest na razie faworytem.Zobaczę jak wyjdzie w walce z Accu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Margol napisał:

Lolek przestań robić tu z ludzi idiotów. Nawet słabo rozgarnięty obserwator widzi,że klepiesz tu teksty podyktowane gdzie indziej. Brak Ci wyrafinowania w ściemniactwie.

O detektyw się odezwał.. ? 

1 godzinę temu, baran napisał:

Ja akurat mam złe doświadczenie z B&W ?

Z kablami to akurat śmieszna rzecz... Te audiofilskie często mają słabe parametry ?

A dlaczego z B&w masz złe doświadczenia ? i z jakimi modelami ? 

49 minut temu, izapat napisał:

Posłuchałem trochę XS2 vs 202/200dr Naima.Myślałem ,że różnica będzie subtelna,jednak dzielony Naim pokazał lepszy bas ,rozdzielczość,wypełnienie i głębie.Wracając do xs2 jest ta sama sygnatura brzmienia , ale uboższa. 202/200dr jest na razie faworytem.Zobaczę jak wyjdzie w walce z Accu.

To już troszkę wiesz więcej. ? Ten Naim to jakaś dzielonka, więc powinno być najlepiej.. najważniejsze kolego to spokój, powolutku, a potem decyzja.. twoje pieniądze i twój wybór. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lolek126 napisał:

O detektyw się odezwał.. ? 

A dlaczego z B&w masz złe doświadczenia ? i z jakimi modelami ? 

To już troszkę wiesz więcej. ? Ten Naim to jakaś dzielonka, więc powinno być najlepiej.. najważniejsze kolego to spokój, powolutku, a potem decyzja.. twoje pieniądze i twój wybór. 

Tak.Wiem. Naim dobrze się zgrywa z C20i , ale mam okazję posłuchać jeszcze Accu i ewentualnie Octave,więc dlaczego nie miał bym skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, izapat napisał:

Tak.Wiem. Naim dobrze się zgrywa z C20i , ale mam okazję posłuchać jeszcze Accu i ewentualnie Octave,więc dlaczego nie miał bym skorzystać.

Oczywiście, że tak jak masz okazje to słuchaj, tylko czas tracisz jakby co.. ? zyskujesz doświadczenie.  Ja jakoś nigdy nie miałem okazji posłuchać Naima, a też nikt nie ma z moich znajomych, więc  bladego pojęcia nie mam jak te urządzenia grają. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lolek126 napisał:

O detektyw się odezwał.. ? 

A dlaczego z B&w masz złe doświadczenia ? i z jakimi modelami ? 

To już troszkę wiesz więcej. ? Ten Naim to jakaś dzielonka, więc powinno być najlepiej.. najważniejsze kolego to spokój, powolutku, a potem decyzja.. twoje pieniądze i twój wybór. 

Modelu już sobie nie przypomnę. Dawno temu, kiedy jeszcze żółte membrany dominowały. Z Ojcem odkryliśmy, że wysokotonówka jest nie w fazie. Potem sprawdziliśmy w prasie na pomiarach i... Ch-ka krzywa jak polskie drogi. I to było słychać jak diabli. Podobno nowe modele teraz grają dobrze, ale uraz pozostał.

Edytowane przez baran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, baran napisał:

Modelu już sobie nie przypomnę. Dawno temu, kiedy jeszcze żółte membrany dominowały. Z Ojcem odkryliśmy, że wysokotonówka jest nie w fazie. Potem sprawdziliśmy w prasie na pomiarach i... Ch-ka krzywa jak polskie drogi. I to było słychać jak diabli. Podobno nowe modele teraz grają dobrze, ale uraz pozostał.

Wiesz jak to jest, ja już słyszałem takie opinie, że grają niby nienaturalnie ? nawet nie będę tego komentował, patrząc to co mnie interesowało to poprzednia seria i odpowiednik wydaje mi się z tego co pamiętam, ze tak jakby lepiej do mnie przemawiał, aczkolwiek jakby 803 podpiąc pod Maka byłoby na pewno fajniej... niz np z Accu czy Luxmanem.. Mak jest bardziej stworzony dla B&W.  Oczywiście moim zdaniem. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lolek126 napisał:

Oczywiście, że tak jak masz okazje to słuchaj, tylko czas tracisz jakby co.. ? zyskujesz doświadczenie.  Ja jakoś nigdy nie miałem okazji posłuchać Naima, a też nikt nie ma z moich znajomych, więc  bladego pojęcia nie mam jak te urządzenia grają. 

Xs2 mam już trzy lata.Zaden inny tak długo nie zagościł w moim systemie.Wiem , że to już wyświechtane powiedzenie , ale potwierdzam, że Naim ,to przede wszystkim rytm i uderzenie , czego akurat Dynaudio potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, baran napisał:

O nowych ciężko mi się wypowiadać. Patrząc oo charakterystykach jest lepiej niż w starych. Choć rozumiem jak może komuś się taki dźwięk podobać. W końcu ludzie kupują Vienna Acoustics ?

 

Kupują i swojego czasu też ich słuchałem.. bethoveny czy cos takiego sie nazywały.. 

3 minuty temu, izapat napisał:

Xs2 mam już trzy lata.Zaden inny tak długo nie zagościł w moim systemie.Wiem , że to już wyświechtane powiedzenie , ale potwierdzam, że Naim ,to przede wszystkim rytm i uderzenie , czego akurat Dynaudio potrzebują.

Wiesz czasem jest tak, że człowiekowi podchodzi dana barwa urządzenia i nawet jak się słucha coś niby lepszego to i tak bardziej przemawia to do czego jesteśmy przyzwyczajeni i to co lubimy, więc w Twoim przypadku Naim ma szansę ? 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lolek126 napisał:

Kupują i swojego czasu też ich słuchałem.. bethoveny czy cos takiego sie nazywały.. 

Wiesz czasem jest tak, że człowiekowi podchodzi dana barwa urządzenia i nawet jak się słucha coś niby lepszego to i tak bardziej przemawia to do czego jesteśmy przyzwyczajeni i to co lubimy, więc w Twoim przypadku Naim ma szansę ? 

Coś w tym jest. Pewnie są inne lepsze , ale życia by zabrakło ,żeby wszystko przesłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, izapat napisał:

Coś w tym jest. Pewnie są inne lepsze , ale życia by zabrakło ,żeby wszystko przesłuchać.

Z niedawna znam przykład, opowiadał mi sprzedawca, który mi kolumny przywiózł, że klient miał dwie pary kolumn (żadne to nie były dynki) ? i jedne kolumny albo miał już kiedyś, albo miał duże parcie, aby  mieć kolumny od tego Producenta.. efekt był taki, że pomimo, że te drugie raczej bardziej mu się podobały to i tak wybrał właśnie te pierwsze :-) Czasem siła chęci posiadania czegoś co się pragnie jest bardzo duża.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.