Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Miroslav1 napisał:

....ostatnio takie same słowa powiedziałem koledze....

Ty masz dwa zestawy, a ja mam hybrydowy ? MAC dodaje trochę tego czaru do tranzystora i jest wilk syty i owca cała. Dodatkowo zabawa z lampami do której się nie palę jest ograniczona do minimum. Nawet jeszcze nie wymieniłem tych fabrycznych z PRE. Z tym, że jak mam coś odkręcać, to jestem na sama myśl chory ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Roxi napisał:

Ty masz dwa zestawy, a ja mam hybrydowy ? MAC dodaje trochę tego czaru do tranzystora i jest wilk syty i owca cała. Dodatkowo zabawa z lampami do której się nie palę jest ograniczona do minimum. Nawet jeszcze nie wymieniłem tych fabrycznych z PRE. Z tym, że jak mam coś odkręcać, to jestem na sama myśl chory ? 

....dwa zestawy to tak nie do końca...jakbym miał również dwie pary kolumn wtedy można by tak powiedzieć....w grudniu będę miał tak do sprawdzenia/posłuchania Franco Serblin Essence a w styczniu/lutym planuję sprowadzić  KTEMY - tych już się trochę obawiam ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miroslav1 napisał:

....dwa zestawy to tak nie do końca...jakbym miał również dwie pary kolumn wtedy można by tak powiedzieć....w grudniu będę miał tak do sprawdzenia/posłuchania Franco Serblin Essence a w styczniu/lutym planuję sprowadzić  KTEMY - tych już się trochę obawiam ? 

Masz dwa super wzmacniacze, to miałem na myśli ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxi fajnie, że Ci się podoba po zmianach, widzę, że gustujesz w czerni ? to troszkę odwrotnie niż ja .. ? ale zestaw fajniutki, choć powiem Ci uczciwe, że na Twoim miejscu nie wrzuciłbym zdjęcia takiego sprzętu na otwartym forum.. duzo radosci zyczę ze słuchania muzyki ?

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, trafi się misiu który napisze , że się chwalisz i to lekko pisząc, a po drugie to myślę, że jak dobrze się zastanowisz to będziesz wiedział dlaczego ? podobnie jest z nie pisaniem w stopce tego co się ma, jeśli masz już sprzęt z pewnego pułapu. Jak to powiedział ochroniarz banku w filmie Vabank .."strzeżonego Pan Bóg strzeże..." 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, lolek126 napisał:

Po pierwsze, trafi się misiu który napisze , że się chwalisz i to lekko pisząc, a po drugie to myślę, że jak dobrze się zastanowisz to będziesz wiedział dlaczego ? podobnie jest z nie pisaniem w stopce tego co się ma, jeśli masz już sprzęt z pewnego pułapu. Jak to powiedział ochroniarz banku w filmie Vabank .."strzeżonego Pan Bóg strzeże..." 

Na szczęście nie wszyscy tak myślą. Osobiście bardzo lubię jak Mirek czy inni koledzy wstawiają zdjęcia ze swoich systemów. Jest to nasza pasja i człowiek zawsze jest ciekawy innych zestawów. Cieszę się jak ktoś ma coś fajnego i dobrze mu gra ? Jakoś się nie boje. Łatwiej zwinąć komuś merca niż bujać się z Transparentami.  

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno działać, że ludzie powinni się cieszyć z tego co inni mają, ale w Polsce to działa różnie.. dzisiaj po kilku akcjach, że tak powiem pewnych rzeczy przy otwartym forum już bym nie zrobił.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lolek126 napisał:

Tak powinno działać, że ludzie powinni się cieszyć z tego co inni mają, ale w Polsce to działa różnie.. dzisiaj po kilku akcjach, że tak powiem pewnych rzeczy przy otwartym forum już bym nie zrobił.. 

Nikt Cię Lolku nie zmusza abyś coś wstawiał. Regał taki zawsze mi się podobał i musiałem się pochwalić. Zresztą wielu artystów widziałem ma pokoje pełne płyt, jakiś gramofon czy coś podobnego i jest super. Co do forum, to miłości i wzajemności tutaj nie znajdziesz. Najwyżej możesz dostać bana i punkty karne. Ja dostałem obie wersje ale nie jestem z natury pamiętliwy  ?

Edytowane przez Roxi
...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko punkty karne....:-) Nie licząc pewnych ........ od kilku  "przyjaznych" użytkowników...ale co tam, ten się śmieje kto się śmieje ostatni... I coraz bliżej mi do ? aczkolwiek będzie z przerwami ? ... 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... babatular jest tak bardzo podszyty  strachem że nawet nie napisze jaki ma sprzęt - o fotce nawet nie wspominam ? 

moim zdaniem fajnie jak jest jakiś opis  i przy tym  fotka  - przynajmniej jest pewność że ktoś nie pisze jakieś  zmyślone farmazony ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, rambo54 napisał:

 

Poza portami bass refleks, nowe Heritage to kropka w kropke jak moje Dynaudio Craft. 

Tylko 20 lat później, i zamiast Esotar 1 jest Esotar 3

https://www.dynaudio.com/home-audio/heritage/heritage-special#tech-specs

https://dynaudiodata.blob.core.windows.net/media/2361/crafft.pdf

 

 

Edytowane przez rambo54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Miroslav1 napisał:

moim zdaniem fajnie jak jest jakiś opis  i przy tym  fotka  - przynajmniej jest pewność że ktoś nie pisze jakieś  zmyślone farmazony ? 

Lolek nam tu jakieś bajki na dobranoc opowiada znowu. Jak przyjechały do niego Confidence z Accuphase, to od razu się obfotografował. Z tego, co pamiętam, to zawsze miał najbardziej okazałą stopkę w formacie poematu z wymienionym każdym najdrobniejszym elementem toru. Teraz kreuje się na takiego skromnego i boi się napadu ? Starego misia Lolek chcesz przerobić na sztuczny miód ? 

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Roxi napisał:

Lolek nam tu jakieś bajki na dobranoc opowiada znowu. Jak przyjechały do niego Confidence z Accuphase, to od razu się obfotografował. Z tego, co pamiętam, to zawsze miał najbardziej okazałą stopkę w formacie poematu z wymienionym każdym najdrobniejszym elementem toru. Teraz kreuje się na takiego skromnego i boi się napadu ? Starego misia Lolek chcesz przerobić na sztuczny miód ? 

...i  jeszcze tekst z Vabank serwuje.....Kwinto nam się pojawił ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Roxi napisał:

Lolek nam tu jakieś bajki na dobranoc opowiada znowu. Jak przyjechały do niego Confidence z Accuphase, to od razu się obfotografował. Z tego, co pamiętam, to zawsze miał najbardziej okazałą stopkę w formacie poematu z wymienionym każdym najdrobniejszym elementem toru. Teraz kreuje się na takiego skromnego i boi się napadu ? Starego misia Lolek chcesz przerobić na sztuczny miód ? 

Roxi, ale przypomnij sobie jakie to było pierwsze  zdjęcie ...:-) drugie wstawiłem, po tym jak coś ktoś napisał...? sonusy wkleiłem również z pewnych powodów i również po pewnym wpisie...:-) A propo stopki to zobacz co w niej jest.... ? np. w stosunku do tego co Ty masz...:-) Ale pamiętam jak miałem wcześniejszy sprzęt to również stopka była okazała, nigdy się nie wstydziłem tego co mam z audio.. Kiedyś miałem inny stosunek do tej materii, aczkolwiek teraz też mam kilka innych fajnych zainteresowań. I wstawienie np kilku zdjęć z tego. innego hobby na innym forum troszkę zdrowia kosztowało mnie....widzisz ludzi wiele rzeczy boli, nie potrafią się cieszyć ludzkim szczęściem i że spełniają tym samym swoje marzenia.

Mam kumpla też jakiś czas temu kupił sobie takie samo Pre jak i Ty masz...? i  zestawik cały ma z Maka.

28 minut temu, Miroslav1 napisał:

...i  jeszcze tekst z Vabank serwuje.....Kwinto nam się pojawił ? 

Nie mów, że nie lubisz Vabank... Dla mnie rewelka....?

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lolek126 napisał:

Roxi, ale przypomnij sobie jakie to było pierwsze  zdjęcie ...:-) drugie wstawiłem, po tym jak coś ktoś napisał...? sonusy wkleiłem również z pewnych powodów i również po pewnym wpisie...:-) A propo stopki to zobacz co w niej jest.... ? np. w stosunku do tego co Ty masz...:-) Ale pamiętam jak miałem wcześniejszy sprzęt to również stopka była okazała, nigdy się nie wstydziłem tego co mam z audio.. Kiedyś miałem inny stosunek do tej materii, aczkolwiek teraz też mam kilka innych fajnych zainteresowań. I wstawienie np kilku zdjęć z tego hobby na innym forum troszkę zdrowia kosztowało mnie....widzisz ludzi wiele rzeczy boli, nie potrafią się cieszyć ludzkim szczęściem. 

Mam kumpla też jakiś czas temu kupił sobie takie samo Pre jak i Ty masz...? i też zestawik ma z Maka.

Są granice prywatności, które są dla mnie nieprzekraczalne. Myślę jednak, że wstawienie zdjęć kolumna regału z książkami i płytami na forum audio nie jest jakimś szczególnym nietaktem. Podobnie jak na forum o zwierzętach pochwaliłbym się zdjęciem mojego pieska gdybym takiego posiadał... Mam kilka na oku, ale jakiś hodowca musiałby mi dać na piśmie, że nie pogryzie mi kabli głośnikowych i puszek ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wit-told napisał:

Roxi - fajnie to sobie zorganizowałeś, ale czy monobloczi EC nie grzeją się tam za bardzo?

Nic się nie grzeje. Mają ze wszystkich stron wystarczający dopływ powietrza. Monobloczki EC grają Witek jak złoto ?

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Miroslav1 napisał:

.... babatular jest tak bardzo podszyty  strachem że nawet nie napisze jaki ma sprzęt - o fotce nawet nie wspominam ? 

moim zdaniem fajnie jak jest jakiś opis  i przy tym  fotka  - przynajmniej jest pewność że ktoś nie pisze jakieś  zmyślone farmazony ? 

Boje sie Mirku szczególnie Ciebie. Skoro masz czarny pas.......

Zresztą przeciez wiesz jaki mam sprzęt.

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Roxi napisał:

Są granice prywatności, które są dla mnie nieprzekraczalne. Myślę jednak, że wstawienie zdjęć kolumna regału z książkami i płytami na forum audio nie jest jakimś szczególnym nietaktem. Podobnie jak na forum o zwierzętach pochwaliłbym się zdjęciem mojego pieska gdybym takiego posiadał... Mam kilka na oku, ale jakiś hodowca musiałby mi dać na piśmie, że nie pogryzie mi kabli głośnikowych i puszek ? 

 

To nie chodzi nietakt, jak coś już przyjdzie to się odezwę do Ciebie to Ci opowiem 3 przypadki, które znam i wszystko zaczęło się bardzo niewinnie  od pewnych zdjęć umieszczonych w necie.. Nie ma nic złego w samym wstawianiu zdjęć , nie licząc  tego co pisałem wcześniej, bo niestety ludzie są zawistni i przy pewnych okazjach  potrafią wrócić do pewnych rzeczy.. czego już nie raz byłem świadkiem.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Roxi napisał:

Są granice prywatności, które są dla mnie nieprzekraczalne. Myślę jednak, że wstawienie zdjęć kolumna regału z książkami i płytami na forum audio nie jest jakimś szczególnym nietaktem. Podobnie jak na forum o zwierzętach pochwaliłbym się zdjęciem mojego pieska gdybym takiego posiadał... Mam kilka na oku, ale jakiś hodowca musiałby mi dać na piśmie, że nie pogryzie mi kabli głośnikowych i puszek ? 

 

Roxi daj spokój,wszystko gra, pokój piękny i nigdzie nie widzę przekroczenia granic dobrego smaku,wręcz przeciwnie. Przestań tłumaczyć się z dobrych uczynków. Kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, lolek126 napisał:

 

Nie mów, że nie lubisz Vabank... Dla mnie rewelka....?

...   bardzo lubię, dla mnie również rewelka ? 

10 godzin temu, lolek126 napisał:

  ...widzisz ludzi wiele rzeczy boli, nie potrafią się cieszyć ludzkim szczęściem i że spełniają tym samym swoje marzenia.

 

... chyba masz zbyt wielkie oczekiwania...jeżeli ktoś ma  bolączkę  to nie moje zadanie podać ''tabletkę'' - jego problem by sobie z tym poradził...natomiast ze wszelkiego rodzaju   ''miśkami''  jakoś  sobie  damy rade ? 

Edytowane przez Miroslav1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Miroslav1 napisał:

...   bardzo lubię, dla mnie również rewelka ? 

... chyba masz zbyt wielkie oczekiwania...jeżeli ktoś ma  bolączkę  to nie moje zadanie podać ''tabletkę'' - jego problem by sobie z tym poradził...natomiast ze wszelkiego rodzaju   ''miśkami''  jakoś  sobie  damy rade ? 

Mój kumpel mówi, że na takie objawy nie ma lekarza, jeszcze nikt nie wymyślił takiej specjalności.. ? dlatego żaden lekarz nie da rady pomóc takiej osobie.. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Roxi napisał:

Nic się nie grzeje. Mają ze wszystkich stron wystarczający dopływ powietrza. Monobloczki EC grają Witek jak złoto ?

Super, tak się tylko zastanawiałem, bo też lubię sprzęt EC i szkoda by było, gdyby coś się zagotowało;-)

A że grają u Ciebie jak złoto to nie wątpię!

Edytowane przez wit-told
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lolek126 napisał:

To się wstrzelili z ceną po środku pomiędzy MINIMA AMATOR II a ELECTA AMATOR III.

Myślę, że mają gdzieś cenę SF, raczej chodziło im o wypozycjonowanie tych paczek pomiędzy Contour 20i a Confidence 20.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.