Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Adam 38 napisał:

Skoro tak Wam się to podoba (placenie dystrybutorowi za wypozyczenie demówki) to oczekuję jakiegoś podziekowania z Wawy za to, ze teraz nie beda sie mogli opedzic od wypozyczajacych ?

Adaś, pożyczałeś już 12 par kolumn na odsłuch z tego, co piszesz, a te miały być trzynaste. Chłopaki zakładają, że nie kupisz, to za bieganie po poczcie chcą na dobrą flaszkę. Dla mnie jest sprawa jasna, że im się to należy, a Ty robisz z tego publiczną aferę. Bądź człowiekiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adam 38 napisał:

i Dynaudio u mnie caly czas nr 1 ? to raczej mila wiadomosc dla Nautilusa?

Jakbyś był poważnie zainteresowany, to nie robiłbyś takiego larma o 180 zł, które możesz później zamienić na dwie płyty ze Stocfisha. Zawracasz im tylko gitarę. Oby jak najmniej takich maruderów jak Ty, bo później normalny klient nic nie może załatwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z innej beczki.Są na giełdzie hifi Special 25 + standy za 7900zł. Myślę że to dobra cena ? Nigdy ich nie słuchałem ,ale z waszych opinii to chyba jeden z lepszych modeli ?

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Adam 38 napisał:

Az dostalem jakiejs wysypki na lapach ? to znak, ze juz wystarczy Roxi :)

Zostałeś publicznie przeprocesowany ? Od influencera do marudera ? 

To oczywiście żarty. Wiem, że chciałeś akurat te kurduple kupić ?

7 minut temu, misiek x napisał:

Panowie z innej beczki.Są na giełdzie hifi Special 25 + standy za 7900zł. Myślę że to dobra cena ? Nigdy ich nie słuchałem ,ale z waszych opinii to chyba jeden z lepszych modeli ?

Jak stan dobry, to okazja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Adam 38 napisał:

Az dostalem jakiejs wysypki na lapach ? to znak, ze juz wystarczy Roxi ?

Prawie popuscilem ? a myślałem że to dopiero po 70tce, Adam jesteś niezły typ ?. Pzdr 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Miroslav1 napisał:

puki co  usłyszałem ,, jest potworna moc i jest ciepło,,  i ,, jest to liga (brzmienie) której jeszcze u siebie nie słyszałem,, ?

A jaki Preamp do nich?

Godzinę temu, Adam 38 napisał:

Az dostalem jakiejs wysypki na lapach ? to znak, ze juz wystarczy Roxi ?

Nie rób fochów Adaś, chyba nikt poważnie nie odbiera naszej forumowej rozrywki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Adam 38 napisał:

Nie robię:) A zgrabne Evoczki prędzej czy później i tak u mnie zagrają.

Mają je wystawione na Allegro. Mógłbyś pograć i im zwrócić. To oni musieliby się starać o zwrot prowizji od Allegro i martwić się o negatywny komentarz. Widamo jednak, że Ty jesteś poważnym audiofilem i takich numerów nie zrobisz ?

https://allegro.pl/oferta/dynaudio-evoke-10-nowosc-dunskie-dobre-granie-7783589215

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ?

Evoczki też nie ?

Za to nie pospałem sobie dzisiaj bo o 4.40 obudziły mnie oknówki, które jako niedoszły ornitolog w moim bloku jednostkowo toleruję i pozwalam mieszkać przy oknie ?

Ps. Co się odwlecze to nie uciecze. A może jeszcze bardziej będzie smakowało.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topiąc smutki ? zerkam sobie na urodę zewnętrzną Dynek i bardzo podobają mi się białe Emity 10. Urocza biała skrzyneczka, perfekcyjna bryła i proporcje. No chyba, że to tylko moje zboczenie na pkt Dynek. Podobają się Wam te maluszki?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Adam 38 napisał:

Topiąc smutki ? zerkam sobie na urodę zewnętrzną Dynek i bardzo podobają mi się białe Emity 10. Urocza biała skrzyneczka, perfekcyjna bryła i proporcje. No chyba, że to tylko moje zboczenie na pkt Dynek. Podobają się Wam te maluszki?

Dynie są mega klasyczne:) i to w nich po części urzeka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych Confidensów, na razie nie ma szans aby posłuchać ich w Warszawie, dostałem informację, że jest dość duże zapotrzebowanie, a fabryka nie wyrabia,,,,,  więc na razie trafiają do  Państw z ludźmi o grubszych portfelach.. tak ja to zrozumiałem... W Krakowie  jedynie coś można posłuchać..  Trzeba poczekać do naszej Stolicy w końcu kiedyś dojadą ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Co do nowych Confidensów, na razie nie ma szans aby posłuchać ich w Warszawie, dostałem informację, że jest dość duże zapotrzebowanie, a fabryka nie wyrabia,,,,,  więc na razie trafiają do  Państw z ludźmi o grubszych portfelach.. tak ja to zrozumiałem... W Krakowie  jedynie coś można posłuchać..  Trzeba poczekać do naszej Stolicy w końcu kiedyś dojadą


Info z pierwszej ręki od szefa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lolek126 napisał:

Co do nowych Confidensów, na razie nie ma szans aby posłuchać ich w Warszawie, dostałem informację, że jest dość duże zapotrzebowanie, a fabryka nie wyrabia,,,,,  więc na razie trafiają do  Państw z ludźmi o grubszych portfelach.. tak ja to zrozumiałem... W Krakowie  jedynie coś można posłuchać..  Trzeba poczekać do naszej Stolicy w końcu kiedyś dojadą ?

Dynaudio Confidence jak Ferrari Enzo, sprzedaż reglamentowana....popyt tak duży, że w pierwszej kolejności obsługiwani są fani marki z już wypchanym po brzegi garażem na czerwono :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lolek126 napisał:

Co do nowych Confidensów, na razie nie ma szans aby posłuchać ich w Warszawie, dostałem informację, że jest dość duże zapotrzebowanie, a fabryka nie wyrabia,,,,,  więc na razie trafiają do  Państw z ludźmi o grubszych portfelach.. tak ja to zrozumiałem... W Krakowie  jedynie coś można posłuchać..  Trzeba poczekać do naszej Stolicy w końcu kiedyś dojadą ?

Czy nowa czy starsza seria sytuacja ma się podobnie. Czy w pl czy w innych bardziej zamożnych krajach tez może być podobnie. Na realizacje zamówienia czekałem 10 tyg plus wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Whyduck napisał:

 


Info z pierwszej ręki od szefa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Po głosie  domniemywam, że to był pracownik sklepu, ale tak sobie myślę, że to nie jest kwestia, że ta seria w pierwszej kolejności na razie leci np  do bogatszej Europy... wg mnie fabryka mniej robi tych kolumn z jakiś tam przyczyn... 

 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.