Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, RCD napisał:

C1 zdecydowanie lepsze, EA1 to poziom S25.

C1 nie dane było mi słuchać. 
Wszystkie monitory dynaudio jakie miałam nie zbliżały się dźwiękiem do EA1. Poziom stolarki również Sonusa dla mnie jest na wyższym poziomie może inaczej trochę bardziej luksusowy bo dynaudio robi ładnie wykończone i solidne paczki.
Czym napędzasz c1?



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nautilus81 napisał:

C1 nie dane było mi słuchać. 
Wszystkie monitory dynaudio jakie miałam nie zbliżały się dźwiękiem do EA1. Poziom stolarki również Sonusa dla mnie jest na wyższym poziomie może inaczej trochę bardziej luksusowy bo dynaudio robi ładnie wykończone i solidne paczki.
Czym napędzasz c1?



 

 

Skąd wiedziałem, że zaraz pojawi się Pan Nautilus... 

Jak to lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, jbmar napisał:

Skąd wiedziałem, że zaraz pojawi się Pan Nautilus... 

Jak to lepsze...

Dla jednego lepsze dla innego nie.

Dla jednych najlepsze są harbeth dla innych audio physic a trzeci słucha na tubach.

Kazda z tych kolumn w czymś jest lepsza od innej.

Koledze bardziej spasowały c1. Nie słuchałem ich. Focus 140 i contour 1.4 były dla mnie krokiem w tył w stosunku do starej serii contour.
Być może c1 są lepsze ale sądząc po cenach na rynku wtórnym to mógłbym dyskutować nie mniej jednak ciekaw jestem z czym te kolumny grają u kolegi. Może kupię sobie je kiedyś dla porównania.
Dobre rzeczy trzymają cenę ale każdy ma swoje zdanie.

Pozdrawiam.

 

 


 

 

Edytowane przez nautilus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nautilus81 napisał:

C1 nie dane było mi słuchać. 
Wszystkie monitory dynaudio jakie miałam nie zbliżały się dźwiękiem do EA1. Poziom stolarki również Sonusa dla mnie jest na wyższym poziomie może inaczej trochę bardziej luksusowy bo dynaudio robi ładnie wykończone i solidne paczki.
Czym napędzasz c1?



 

 

Ja nie mówię o wykonaniu, średnica w EA1 jest lepsza od S25, bas jest lepszy w S25, góra jest porównywalna, ale całościowo dźwiękowo, porównał bym właśnie EA1 do S25. 

C1 to dla mnie wyższa liga, tylko jak się je podłącza do kiepskiego pieca czy lampy, to nie ma co marzyć o poprawnym dźwięku z C1.

Osobiście uważam że C1 pierwsza wersja, mogą konkurować z SF Extrema, C1 Platinum, to już inne granie, nie tak spójne. 

C1 stawiam również wyżej niż C2, ponieważ C1 potrafią przekazać więcej emocji, bardziej wciągają w nagrania. 

C1 słuchałem z Accu P7100, Krell FBI, Krell FPB 200, Gryphon Diablo, Karan, Cary, Circle Labs, i kilka innych o których nie warto wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, RCD napisał:

Ja nie mówię o wykonaniu, średnica w EA1 jest lepsza od S25, bas jest lepszy w S25, góra jest porównywalna, ale całościowo dźwiękowo, porównał bym właśnie EA1 do S25. 

C1 to dla mnie wyższa liga, tylko jak się je podłącza do kiepskiego pieca czy lampy, to nie ma co marzyć o poprawnym dźwięku z C1.

Osobiście uważam że C1 pierwsza wersja, mogą konkurować z SF Extrema, C1 Platinum, to już inne granie, nie tak spójne. 

C1 stawiam również wyżej niż C2, ponieważ C1 potrafią przekazać więcej emocji, bardziej wciągają w nagrania. 

C1 słuchałem z Accu P7100, Krell FBI, Krell FPB 200, Gryphon Diablo, Karan, Cary, Circle Labs, i kilka innych o których nie warto wspominać.

Dzięki za rzeczowa odpowiedz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RCD napisał:

C1 to dla mnie wyższa liga, tylko jak się je podłącza do kiepskiego pieca czy lampy, to nie ma co marzyć o poprawnym dźwięku z C1.

 

Godzinę temu, jbmar napisał:

A do jakiej lampy je podłączyłeś?

Pewnie nie pamiętasz.

Ja Ci przypomnę: Do słabej. 

Dobrze byłoby gdybyś nie wypowiadał się publicznie autorytatywnie nt "lepszości" jednym nad drugim, nie mając o tym pojęcia. 

"wydaje mi się": jest lepszym stwierdzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jbmar napisał:

 

Pewnie nie pamiętasz.

Ja Ci przypomnę: Do słabej. 

Dobrze byłoby gdybyś nie wypowiadał się publicznie autorytatywnie nt "lepszości" jednym nad drugim, nie mając o tym pojęcia. 

"wydaje mi się": jest lepszym stwierdzeniem. 

Pamiętam

Ale ok, nie wypowiadam się, mam inne podejście do tematu.

Pozdrawiam miłośników Dynaudio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.12.2021 o 16:09, jbmar napisał:

 

Pewnie nie pamiętasz.

Ja Ci przypomnę: Do słabej. 

Dobrze byłoby gdybyś nie wypowiadał się publicznie autorytatywnie nt "lepszości" jednym nad drugim, nie mając o tym pojęcia. 

"wydaje mi się": jest lepszym stwierdzeniem. 

Nie chcę wsadzać kija w mrowisko, ale jeśli lampa i Dynaudio to na co zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prosze o podpowiedź przed odsłuchem. Od kilkunastu lat słucham właściwie tylko na Dynaudio wcześniej 42, obecnie 52SE. Obecnie z uwagi na przeprowadzkę potrzebuje czegoś większego. Salon otwarty na jadalnie łącznie ok. 45m2 trochę zaadoptowany. Rózne typy muzyki plus czasem film. Wzmacniacz to zmodyfikowany NAD S300, CD Meridian 506 20bit. odtwarzacz  Pioneer N50AE.    Właściwie tak jak pisąłem wychowąłem sie na dynaudio, wiem że troche podbarwiają, czarują ale w sumie to lubie to przyjemne brzmienie bo można słuchać godzinami i nie męczą. pewnie kiedyś będe szukał coś lepszego ale na razie budżeto ograniczony powiedzmy 10tys. a musze kupić podłoówki bo 52ki nie dają rady. Nie słuchałem nowych dynaudio. Czy polecalibyście nowe np Emit 50 czy lepiej coś szukać używki z wyższych linii a może skok w bok 😉 i   jeszcze jakieś inne kolumny o podobnym brzmieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

............................

W 2021 pojawiły się nowe Emity 50 i przyznam zostały przyjęte chłodno. Poprzednik X38 był nazywany wikińskim mocarzem a E50 takie nijakie recki.

http://www.highfidelity.pl/@main-4124&lang=

Ktoś porównywał te 2 modele ?

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2021 o 23:56, stench napisał:

............................

W 2021 pojawiły się nowe Emity 50 i przyznam zostały przyjęte chłodno. Poprzednik X38 był nazywany wikińskim mocarzem a E50 takie nijakie recki.

http://www.highfidelity.pl/@main-4124&lang=

Ktoś porównywał te 2 modele ?

Sprzęt to wielkomasowa chińszczyzna, a bełkot Pana Pacuły to już możemy sobie odpuścić totalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.