Skocz do zawartości
IGNORED

Prodigi 7.1 - Jak nagrywa?


Jack233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ! Czytając różne opinie na temat karty Prodigy 7.1 wnioskuje iż dźwięk odtwarzanej muzyki jest dobry. Natomiast ja chciałbym się dowiedzieć się jak karta nagrywa dźwięk i czy może być używana do studia domowego. Czy ktoś z was ma może taką kartę lub miał z nią kiedyś do czynienia.. ? (i próbował nią nagrywać) i z jakim rezultatem, chodzi mi o dynamike i czystość nagrania...

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą karte do systemu video(wesela,imprezy) jeżeli mam być szczery to jest ona taka sobie najgorsze są moim zdaniem sterowniki czasem potrafią robić rożne dziwne rzeczy, moim zdaniem lepiej dołozyć więcej kasy i kupić coś sprawdzonego do nagrywania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedz, myślę ze zrobię tak jak mi radzisz i dołożę trochę więcej grosza.. zastanawiam się nad ESI Juli@, co myślisz o tej karcie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam! Chciałem rozpocząć nowy temat ale nie mam pojecia jak to zrobić. Przepraszam za opisanie swojego problemu w czyjmś poście.

Moj problem polega na tym, że z głośników komputerowych dochodzi nieprzyjemne buczenie wtedy gdy komputer jest wyłączony. Głośniki przestają buczeć podczas uruchamiania XP. Problem pojawił się odkąd kupiłem nową kartę dźwiękową, a jest nią Creative X-Fi. Jest na to jakas rada? Generalnie, tak na chłopski rozum, brakuje jakiegoś filtra. Jak podłączam głośniki pod starą kartę, to wszystko jest w porządku, nic nie buczy. Problem nie jest poważny lecz denerwujący. Myślicie że ten model tak ma? a może tylko egzemplarz? Niestety jest już po gwarancji :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moj problem polega na tym, że z głośników komputerowych dochodzi nieprzyjemne buczenie wtedy gdy komputer jest wyłączony. Głośniki przestają buczeć podczas uruchamiania XP."

Mam tak samo w Audigy, miałem to samo w Live! 24-bit. Więc nie masz się czym martwić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwię się jednak to troche przykre mając najlepszą amatorską kartę dźwiękową. W zintegrowanej czegoś takiego nie było. Poza tym czasami szwankuje. Raz na kilka miesięcy zbiera jej sie na jakieś piszczenia, zgrzyty, mija kilka dni i wszystko wraca do normy samo z siebie. Nie wiem jak to się dzieje ale żadna interwencja nie pomogła - zmiana slotu, zmiana kabla, reinstalacja sterowników, zmiana głośników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.