Skocz do zawartości
IGNORED

Tact / Lyngdorf - KLUB


matee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz drzewiane to też nie ma problemu 

No chyba że tak tylko w przenośni powiedziałeś żebym już nic nie pisał ?

12 minut temu, maciekplacek napisał:

Musisz iść do lasu ?

 

1 minutę temu, Enzo79 napisał:

 

 

Edytowane przez Enzo79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szczypior88 napisał:

Panowie ciosajcie Standy i do Adama z Trimex oferta ? Kto wie może sam Lyngdorf wesprze przedsiewziecie? On lubi finansować takie działania proaktywne?

No, ciekawe ile tych mh 2 już się sprzedało i ilu klientów potrzebowało do nich standy. Boję się że po wykonaniu jednej pary, narzędzia rdza by zeżarła do czasu zamówienia kolejnej ?

Stąd pewnie ta cena, klient płaci za gotowość warsztatu. Jak ktoś zamówi to robią na bieżąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maciekplacek napisał:

Jak dla mnie subwoofer zawsze był nieodłącznym elementem stereo.

Są różne opcje. Jedni mówią że tak, sub musi być, a ja jestem z tej drugiej. Po prostu mam kolumny pełnozakresowe i dodając do nich suba jest po prostu koszmar. Nie da się słuchać. 

Do mniejszych kolumn które nie schodzą nisko pewnie ma to sens. 

Dlatego będę się pchał na odsłuch gdzieś tych bw2+mh2 bo coraz bardziej mnie to ciekawi. 

Suba generalnie mam, ale służy tylko do filmów. Jak czasem ryknie to trzeba się pod sofę kryć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy aby nie da się tych bw-2 podłączyć przez dpa-1?? Dzisiaj trochę kopałem w jego instrukcji i w zaawansowanych opcjach można stosować różne filtry oraz ustawić częstotliwość np subów od 40 do 9999..

Pytanie tylko czy da się zrobić tak żeby bw-2 grały w opcji bypass 

Screenshot_20210120_180115_com.android.gallery3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Enzo79 napisał:

A próbowałeś przepuścić sygnał w ten sposób żeby sub przefiltrował dla siebie niskie  a na kolumny puścił juz powiedzmy od wyższej częstotliwości? 

U mnie wszystko co poniżej 80hz idzie na subwoofer a to co powyżej 80hz idzie na kolumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.