Skocz do zawartości
IGNORED

Naprawa głośników


pawel

Rekomendowane odpowiedzi

odswieżam teamt, czy ktoś zna ta firme chce im oddać głosniki na centrowanie i wymiane zawiedszen

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam....polecam tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

chodziło mi o kogoś z warszawy. niestety zaniosłem do dorado i wiem ze już więcej tam niczego nie zaniosę !klej wylewający się nierówno poza krawędź pianki poza tym mimo moich próśb o scentrowanie cewki i dołączenia nowych "kapsli" nie zostało to wykonane panowie zwrócili kapselki bo jak twierdza nie nie da się tego ładnie zrobić a właściwie to tylko "niepotrzebna zabawa" i tyle, także temat pozostawiam otwarty..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna generalizowac, mimo ze samemu padlem ofiara "speca ze stolycy", jednak uwazam, ze pierwiastek wiesniactwa tkwi w czlowieku, a nie w miejscu jego pochodzenia, czy tez zamieszkania. Od siebie moge polecic P. Leszka Chmielewskiego z Konina. Zna sie na rzeczy i uratowal juz sporo glosnikow. Wielokrotnie korzystalem z jego uslug i bylem zadowolony. Obawiam sie jedynie, ze z terminami moze byc krucho, bo zjezdzaja do niego zlecenia z calej Polski. Na PW moge dac namiary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o kogoś z warszawy. niestety zaniosłem do dorado i wiem ze już więcej tam niczego nie zaniosę !klej wylewający się nierówno poza krawędź pianki poza tym mimo moich próśb o scentrowanie cewki i dołączenia nowych "kapsli" nie zostało to wykonane panowie zwrócili kapselki bo jak twierdza nie nie da się tego ładnie zrobić a właściwie to tylko "niepotrzebna zabawa" i tyle, także temat pozostawiam otwarty..

Podałem sprawdzony namiar na fachmana, który nie odwali fuszery, nie jest z Warszawy, ale można wysłać głośniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna generalizowac, mimo ze samemu padlem ofiara "speca ze stolycy", jednak uwazam, ze pierwiastek wiesniactwa tkwi w czlowieku, a nie w miejscu jego pochodzenia, czy tez zamieszkania. Od siebie moge polecic P. Leszka Chmielewskiego z Konina. Zna sie na rzeczy i uratowal juz sporo glosnikow. Wielokrotnie korzystalem z jego uslug i bylem zadowolony. Obawiam sie jedynie, ze z terminami moze byc krucho, bo zjezdzaja do niego zlecenia z calej Polski. Na PW moge dac namiary.

 

Tak się właśnie składa, że ja też miałem nieprzyjemności. Na całe szczęście bywam w wawie i osobiście sprawę mogłem wyprostować, tylko nauczka i niemiłe wspomnienia zostały.

Oczywiście dobrzy fachowcy pewnie też tam są ale ja i moi znajomi z firmy nie mieliśmy okazji takiego spotkać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Witam, nie chcę zakładać nowego wątka więc piszę tutaj.

Kupiłem kolumny JBL-L36, dotarły wczoraj kurierem, są w naprawdę ładnym stanie jak na swój wiek - rocznik ok '77. Jest jednak problem.. W podróży odkleił się jeden magnes od głośnika niskotonowego.. Kolumny mi się podobają i nie chciałbym ich odsyłać.. Czy naprawa takiego głośnika to duży problem? Wygląda na to, że magnes tylko się odkleił. Cewka wygląda ok. Wszystko inne gra super... Wydaje mi się, że wystarczyłoby to przykleić, tylko jak to idealnie wycentrować...?

Moje pytanie: Naprawdę nie ma nikogo kogo można polecić w Warszawie?

Może ktoś z forum dałby radę mi pomóc?

Czy taka naprawa jest kłopotliwa/droga? Czy warto naprawiać taki głośnik? (JBL 125A)

Proszę o jakąś poradę/pomoc.

pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Proponuje firme dragons head. Nie jest w warszawie, ale w radziejowicach, mozna wyslac kuriera. kosztuje to jakis grosze. czlowiek zrobil mi pare glosnikow i chyba zna sie na rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna generalizowac, mimo ze samemu padlem ofiara "speca ze stolycy", jednak uwazam, ze pierwiastek wiesniactwa tkwi w czlowieku, a nie w miejscu jego pochodzenia, czy tez zamieszkania. Od siebie moge polecic P. Leszka Chmielewskiego z Konina. Zna sie na rzeczy i uratowal juz sporo glosnikow. Wielokrotnie korzystalem z jego uslug i bylem zadowolony. Obawiam sie jedynie, ze z terminami moze byc krucho, bo zjezdzaja do niego zlecenia z calej Polski. Na PW moge dac namiary.

Chętnie wyrzuciłbym ten wpis. Jakiś czas temu zawiozłem facetowi do naprawy głośniki i totalnie spieprzył sprawę. U mnie od teraz na czarnej liście. Unikać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Chętnie wyrzuciłbym ten wpis. Jakiś czas temu zawiozłem facetowi do naprawy głośniki i totalnie spieprzył sprawę. U mnie od teraz na czarnej liście. Unikać.

a ja wręcz zrobiłbym to samo z Twoim wpisem - kurde, akurat jestem z tych okolic i wiem, że facet jest całkiem solidny i na prawdę nie znam NIKOGO kto by był niezadowolony. Sam wróciłem do gościa i nie dlatego że głośniki się zrąbały ale po prostu sprzedałem samochód z nimi i potrzebowałem coś nowego..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

a ja wręcz zrobiłbym to samo z Twoim wpisem - kurde, akurat jestem z tych okolic i wiem, że facet jest całkiem solidny i na prawdę nie znam NIKOGO kto by był niezadowolony. Sam wróciłem do gościa i nie dlatego że głośniki się zrąbały ale po prostu sprzedałem samochód z nimi i potrzebowałem coś nowego..

 

Ja jestem niezadowolony, więc znasz (swoją drogą dziwne, trzy wpisy na forum i przypadkiem znasz ten zakład... co za zbieg okoliczności ;) ). Na chwilę obecną mogę polecić ARsound z Radomska. Zaryzykowałem współpracę od momentu sparzenia się na "fachowcu" z Konina. Wolę wysyłać głośniki. P. Adam z ARsound naprawił dla mnie w sumie już z 20 głośników i... ani jednej wtopy. Nie widać śladów kleju, części wysokiej jakości. Gdy zależy mi na zachowaniu oryginalnego wyglądu - u niego da się to zrobić (na tym własnie poległ wcześniejszy polecany zakład - prosiłem kilkakrotnie by naprawa została dokonana z zachowaniem oryginalnego wyglądu - nie dało się - a raczej nie chciało się). Są inni, którzy są w stanie zrobić dobrą robotę, dokładnie tak jak klient sobie życzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.