Jump to content
IGNORED

Zestaw kolumn MAGNAT

Guest bolantus

Recommended Posts

Guest bolantus

(Konto usunięte)

W MEDIA-MARKT pojawil sie w superpromocji zestaw kolumn Magnat za 1600 zl kompet - 2x Front 2x Sat + 1 centralny (drewniane obudowy kolor jasny buk).

Komplet gral na Pionierze calkiem przyzwoicie ale zaskakujace to byly parametry tych kolumn bo wszyskie mialy pasmo przenoszenia do 32 000 Hz a przednie 20 Hz - 30 000 Hz !

Ciekawe ile w tym prawdy - bo w tej cenie to jeszcze niespotkalem kolumn o takiej charakterystyce.

Co sadzicie o tych kolumnach z takim pasmem przenoszenia ?

w takie parametry to chyba moja babcia by uwierzyła:) to jest poprostu mega oszustwo fronty z tego zestawiku napewno będą miały dolną czestotoliwiść jakieś 60 hz a te 30 Hz to przy spadku jakieś -10 Db czyli nie słyszalne ja mam przy moich kolumnach 40 hz ale odtważają gdzieś od 55 hz a kosztowały więcej bo 2700 zł,więc nie ma co wiezyć w te kosmiczne parametry.

Guest Przemski

(Konto usunięte)

Przede wszystkim nie podałeś modeli kolumn znajdujących się w tym zestawie, więc trudno o nich cokolwiek powiedzieć.

Na prawdę radzę nie sugerować się żadnymi parametrami, najważniejsze są wrażenia odsłuchowe, a jeśli chcemy się upewnić że sprzęt nie ma jakiś ukrytych wad to przeszukujemy prasę i internet, po czym porównujemy opinie innych z naszymi.

Do firmy nie mam przekonania i w tej cenie sugerowałbym coś konkretnego - Wharfedale Diamond 8.2 + 8.1 + 8C - pełnowymiarowe, wielokrotnie nagradzane kolumny - cena zestawu to 1720 zł; za tyle samo zakupić można również Moviestar 70+ wraz z bardzo dobrym subwoofer`em. Jeśli potrzebujesz podłogowych frontów to jest również zestaw z 8.3 zamiast 8.2 w cenie 1980 zł. Mimo wszystko odradzałbym zakup w tej cenie sprzętu takiego jak Jamo,Magnat,Cat,Pioneer itp a już na pewno "w ciemno".

Zgadzam sie z Przemskim. Kolumienki maga "garac ladnie" ale co to znaczy ? W markecie gdzie jest duzy tłum i wlasciwie slychac tylko srednie i czasem tumpniecie basu ... rozejrzyj sie po sklapach "typowo" audiofilskich lub markowych salonach. a jesli chodzi o cene to później szukaj w MM lub Allegro ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.