Jump to content
IGNORED

Nagonka na niezalogowanych...i nie tylko

Dreamer_1

Recommended Posts

Czasem zaglądając na szanowne forum zauważam pewną nutkę nietolerancji wobec nawet niezbyt głupich pytań jak np. o subwoofer do samochodu. Zdaje sobie sprawę,że głównym tematem na forum są urządzenia Hi-End ale przecież nazwa grupy dyskusyjnej na to nie wskazuje:-) Zdarzają się więc i takie pytania.Swoją drogą nad tematem subwoofera do auta warto się zastanowić chociazby ze względu na "nietypową" akustykę panującą w samochodzie. Mogę tu zaproponować konkurs na najlepiej zorganizowane nagłośnienie do autka.Takie zeby osiągnąć chociażby klasę Hi-Fi :-) POZDRAWIAM

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Zaraz na mnie będzie nagonka!! :-( Swoją droga,znając życie to znajdzie się jakiś warjat,który wsiądzie do takiego malucha dołoży jeszcze jeden gramofon wraz z mikserem i będzie składał sample w drodze do ukochanej babci mieszkającej za 7 rzeką.

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Ten post do mnie wiec 2 zdania od "naganiacza"

Czesc jestm tu nowy ... chce zbudowac interkonekt grajacy na granicy 700-1000zl sklepowego ... projekty prosze na emaila. Czekam. Dzieki serdzeczne. Aaaaa chce wydac malo bo dopiero zaczynam i nie mam duzo kasy :))))

Audio, car-audio. W końcu do słuchania muzyki.

Na tym forum występował CASKP, który zawodowo zajmuje się sprzętem car-audio. Clariony, Audisony i Focale w białym Scorpio, o ile dobrze pamiętam.

Jesteśmy tolerancyjni. Mainstream forum to jednak audio / stereo. I na szczęście ciągle dużo muzyki.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.