Jump to content
McGyver

ECC81 i zamienniki, wasze opinie i typy

Recommended Posts

24 minuty temu, marekw 76 napisał:

Już nie mogę edytować.

Chcę aby było jasne.

Nie mam Ci niczego za złe, rozumiem.

Czasem tak bywa, że ludzie wyłączają nas z naiwności...

Też się rozczarowałem. 

Sorry ze pominąłem PW, ale chciałem by inni wiedzieli o sprawie i koledze @matti_75 

Może .... jak mi wróci wiara w "Człowieka" to wrócimy do tematu pożyczenia Tobie lamp.

Edited by Bogusław_59825

19 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Też się rozczarowałem. 

Sorry ze pominąłem PW, ale chciałem by inni wiedzieli o sprawie i koledze @matti_75 

Może .... jak mi wróci wiara w "Człowieka" to wrócimy do tematu pożyczenia Tobie lamp.

Witam.

Widzę, że jesteś w gorącej wodzie kąpany..

Zanim zniszczysz komuś reputację wypadałoby się z tym kimś skontaktować i próbować dojść do porozumienia.

Wczoraj poszedłem już spać, bo o 5:00 do pracy wstaję, a dziś czytam takie zarzuty..

Oczywiście zwrócę Ci za zakup płyty w Qobuz, jestem człowiekiem honoru i słowo droższe od pieniędzy.

Na priv podaj numer konta i temat załatwimy.

Pozdrawiam.

Marcin

30 minut temu, matti_75 napisał:

Witam.

Widzę, że jesteś w gorącej wodzie kąpany..

Zanim zniszczysz komuś reputację wypadałoby się z tym kimś skontaktować i próbować dojść do porozumienia.

Wczoraj poszedłem już spać, bo o 5:00 do pracy wstaję, a dziś czytam takie zarzuty..

Oczywiście zwrócę Ci za zakup płyty w Qobuz, jestem człowiekiem honoru i słowo droższe od pieniędzy.

Na priv podaj numer konta i temat załatwimy.

Pozdrawiam.

Marcin

Przywracasz mi dobry humor na ten dzień i kolega @marekw 76 tez pewnie się ucieszy. 

I nie chodzi o kasę, różne rzeczy pożyczałem ..(umik1, kable) nigdy nie brałem zastawu, tylko transport pokrywał pożyczający, ot wsio. Szkoda tylko, że tak długo zwlekałeś z odpowiedzią, wczoraj wszystko podesłałem na PW.  

xavian

Jak mówi stare przysłowie "dobry zwyczaj nie pożyczaj" 😉 

Ktoś wyśle popsute lampy i obwini otrzymującego ,że popsuł i będzie kłótnia 😛  Ew. w transporcie się popsują i kto jest temu winien ?

300B DualMono SingleEnded by SinusAudio

Też jest taka możliwość z pożyczania, że może coś pójść nie tak.

Mój AQ Thunder czy Blizzard ma teraz o wiele więcej otarć na kablu, ale to tylko kabel, mikrofon Umik1 chyba z miesiąc odwiedzał Poznań, aż kolega skończył pełną adaptacje pomieszczenia, czy teraz działa? nie wiem, nie sprawdzałem, a lampy? a lampy nie są koszmarnie drogie, stratę jakoś się przecierpi. Sam pożyczałem lampy od Bazodruta, no ... właściwie to On ... mi pożyczał. Chodzi mi bardziej o nas samych o zaufanie. Kolega z Redy zawsze dostawał na dzień, dwa kabelki Furutecha z okolic 3k które pożyczałem testowo od RCM i wiem, wierze w to, że kolega nic głupiego nie zrobi. 

@marekw 76 nie ma problemu. Musisz czytać dalej, parę biednych zakupów każdy z nas zaliczył.

to chyba najlepsze z tańszych lamp muzycznego "środka" - w sensie: nie mają przechyłów w żadną stronę i mają powietrze.

wyżej są już tylko TFK - ale tylko te z przedziału powyżej 1000 za parę

zapomniałbym - jako równorzędne jakościowo do Telefunkena można uznać niebieskie - blue Valvo 6201 z lekkim przewężeniem bańki w górnej części - tzw. Pinch waist.

Raczej trudne do zdobycia - pomijając cenę. 🙂

GEC A2900 zamyka stawkę - i brzmieniowo podobno i cenowo 🙂

indeks.jpg

Edited by audiograde

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

pokazał opakowanie (podobne, z tego co pamiętam) a musiałbym zobaczyć lampę żeby potwierdzić na 100%  

ta:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tak jak napisałem - dla mnie najlepszy stosunek jakości do ceny

Edited by audiograde

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

warto upolować ECC801S z potrójną miką, kupiłem na testy , super sprawa. Potem kupiłem na zapas, póki są. Trochę kosztują, ale wartoECC801S.thumb.jpg.326f04fd21dd03608cabebd82742efc5.jpg

tak. i chińskie podróby.

dlatego stosunkowo bezpiecznie wziąć (jeśli się uda taniej) TFK z diamentem

chociaż teraz już wszystko jest możliwe

Edited by audiograde

W dniu 13.10.2020 o 23:32, Bogusław_59825 napisał:

60dych w plecy

Serio ta płyta kosztowała sześć stów?

W dniu 14.10.2020 o 17:18, marekw 76 napisał:

Panowie. Czy znacie lampy RTC?

Marka należąca do Philipsa, więc z tym logo najczęściej spotkasz lampy pochodzące z ich fabryk, w tym również z Heerlen gdzie produkowano Amperexy. Ale były też rebrandy, np. ja posiadam Siemensy opatrzone logiem RTC.

Nie działają mi PM. Kontakt na maila (w moim profilu).