Skocz do zawartości
IGNORED

Głośno pracujący komputer a słuchanie.


Kopczas

Rekomendowane odpowiedzi

Na avsforum w klasie budżetowej bardzo popularna jest plyta Gigabyte GA-MA78GM-S2H

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Podejrzewam ze bedzie kosztowala okolo 300zl.

 

Pamiec RAM jest teraz bardzo tania wiec warto zainwestowac w 2-3GB

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z osobistych doświadczeń nie polecam zasilacza CORSAIR - CMPSU-450VXEU.

Wiem że ma bardzo dobre opinie internecie (dlatego go kupiłem) ale bardzo łatwo trafic na trefne egzemplarze.

Pierwsza sztuka która miałem co jakiś czas "brzęczała". Wymieniłem od razu na inny egzemplarz - tym razem trafił mi się "klekoczący" wentylator. Z tego co wyczytałem na forach mój przypadek nie jest odosobniony.

Nie ryzykowałem ponownej wymiany na ten sam model - zdecydowałem sie na Be Quiet! Straight Power 400W (dopłaciłem 20 PLN) i w końcu mam ciszę i spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie kupuję jest duży wybór, ale Be Quiet nie ma. Natomiast widzi mi się jeszcze ten, lecz jest droższy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemski

(Konto usunięte)

W kwestii zasilaczy warto przyjrzeć się produktom Pentagram (ogólnie trudno zopiniować tę markę, ale zasilacze są bardzo chwalone), oprócz tego MODECOM FEEL, generacji III-ej (II-ga bardzo awaryjna wg. opinii na forach komputerowych).

Co do karty grafiki wszystko zależy od sposobu kodowania/dekodowania i stopnia kompresji. Dużo na ten temat było na tym forum, także kieruję do wyszukiwarki. Zintegrowana karta nada się do oglądania materiału H.264 w 720p, natomiast problemy zaczną się gdy będziemy chcieli oglądać film z płyty BluRay w 1080p. Tutaj kupiłbym coś na najtańszym chipsecie ze wsparciem dla HD, np ATI X2600HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemski, klopot w tym, ze sprzet komputerowy bardzo szybko ewoluuje i to co mozna znalezc na forum jest czesto nieaktualne. Podana przeze mnie plyta na chipsecie AMD 780G bardzo dobrze radzi sobie z najnowszymi formatami HD, nawet ze slabym procesorem. Plyty te sa dostepne od okolo 2 miesiecy wiec na forum nie znajdziesz duzo o nich, ale w sieci jest juz co poczytac.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim kompie slychac tylko wiatrak od procesora (ale juz sie przymierzam do pasywnego chlodzenia - tylko nie wiem, czy obudowa poimesci gigantyczny radiator:)

polecam zasilacze firmy Elan Vital - polpasywne chlodzenie - wiatrak wlacza sie tylko wtedy, gdy pobor mocy przekracza ok 250W - czyli na pewno nie przy sluchaniu muzyki:) trudne do dostania, ale naprawde warto:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Main: CD880, Alpha 9 ---> Arcus

Head: CD880, Alpha 9 ---> HD600, K340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskiem nie warto sie przejmowac - tak naprawde z nowych modeli sa slyszalne tylko te ultra-szybkie (10000rpm i wiecej)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Main: CD880, Alpha 9 ---> Arcus

Head: CD880, Alpha 9 ---> HD600, K340

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co piszesz.

Niesłyszalne są jedynie dyski typu SSD oparte na technologii flash. Ale ich cena póki co jest zaporowa tzn. ok. 3000 PLN na 64GB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama plyta na 780G powinna pozwolić Ci podlaczyc dwa monitory. Po dolozeniu odpowiedniej karty z oferty ATi mozesz podlaczyc nawet 4 monitory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr_1, 18 Maj 2008, 23:34

 

>A pójdzie komp z dwoma monitorami DVI? - jednym na grafie PCI Express, drugim z płyty głównej?

 

Lepiej użyć grafiki na PCI-E która posiada dwa wyjścia DVI, czyli większość współczesnych kart. Nigdy nie próbowałem takiego połączenia jak sugerujesz, ponieważ jest ono bez sensu i może wywołać konflikty sprzętowe, nie mówiąc już sterownikach. POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskami jak najbardziej TRZEBA się przejmować jak się chce zbudować cichy zestaw, tym bardziej jeśli ma się jakąś starą obudowę, której się nie chce wymieniać, a do tego często ludzie chcą zachować jakiś stary dysk (np. 80 czy 120GB - wyrzucać szkoda, a na nowy zestaw, szczególne serwer mediów, za mały). Niektóre serie nowych dysków wprost STRASZNIE drgają. Owszem, sam dysk jest cichy, głowica nie chrobocze, ale drgania przenoszą się na obudowę. Szczególnie dokuczliwe w słabo wytłumionych obudowach i przy łączeniu dysków różnych producentów (chociaż i na to nie ma reguły). Wiem co mówię, bo jak do obudowy Chiefteka, niby solidnej, grube blachy itd. do starego Samsunga dołożyłem nowego Seagate'a 750GB, to dwa pokoje dalej spać się nie dało. Cały efekt z cichego zasilacza, pasywnej grafiki, wolnoobrotowych wentylatorów itd. poszedł w diabły. Teraz Samsung wywędrował do zewnętrznej obudowy podłączony do routera i jest cisza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nigdy nie próbowałem takiego połączenia jak sugerujesz, ponieważ jest ono bez sensu i może wywołać

>konflikty sprzętowe, nie mówiąc już sterownikach. POZDRAWIAM:)

 

Czemu konflikty i bez sensu? Można wtedy wszystko w domu zrobić w oparciu o 1 komputer. Wystarczy długi dobry kabel hdmi do telewizora oraz myszka z dużym zasięgiem (logitech MX AIR). Komputer może pracować w innym pokoju z monitorem normalnie a w drugim pokoju telewizor

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr_1, 19 Maj 2008, 13:39

 

>>Nigdy nie próbowałem takiego połączenia jak sugerujesz, ponieważ jest ono bez sensu i może

>wywołać

>>konflikty sprzętowe, nie mówiąc już sterownikach. POZDRAWIAM:)

>

>Czemu konflikty i bez sensu? Można wtedy wszystko w domu zrobić w oparciu o 1 komputer. Wystarczy

>długi dobry kabel hdmi do telewizora oraz myszka z dużym zasięgiem (logitech MX AIR). Komputer może

>pracować w innym pokoju z monitorem normalnie a w drugim pokoju telewizor.

 

Po co używać zintegrowanej grafiki jednocześnie z grafiką zainstalowaną w PCI-E?

Używanie dwóch niezależnych grafik w obrębie jednego kompa, gdy praktycznie każda karta posiada dwa wyjścia D-SUB/DVI, jest pozbawione sensu. Karta będzie dysponowała wyższą wydajnością, dzięki temu odciąży główny procesor. W kartach ATI mamy hydravision, który rozdziela sygnał na dwa niezależne monitory. U Nvidii mamy nViev, który spełnia tą samą funkcję. Proste i skuteczne. Z jedną kartą zamiast dwóch. POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAF, 19 Maj 2008, 20:06

 

>Po co używać zintegrowanej grafiki jednocześnie z grafiką zainstalowaną w PCI-E?

>Używanie dwóch niezależnych grafik w obrębie jednego kompa, gdy praktycznie każda karta posiada dwa

>wyjścia D-SUB/DVI, jest pozbawione sensu. Karta będzie dysponowała wyższą wydajnością, dzięki temu

>odciąży główny procesor.

 

Czy slyszales o czyms takim jak polaczenie Crossfire? Polega ono na polaczeniu dwóch niezaleznych procesorow graficznych w celu zwiekszenia wydajnosci. Plyty z chipsetem 780G pozwalaja na takie polaczenie z nowymi kartami Ati z seri HD 3xxx i niektorymi HD 2xxx. Daje to wieksza wydajnosc oraz mozliwosc podlaczenia 4 monitorow. Przeczytaj artykol, ktory zalinkowalem powyzej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanczyk, 20 Maj 2008, 06:40

 

>RAF, 19 Maj 2008, 20:06

>

>>Po co używać zintegrowanej grafiki jednocześnie z grafiką zainstalowaną w PCI-E?

>>Używanie dwóch niezależnych grafik w obrębie jednego kompa, gdy praktycznie każda karta posiada

>dwa

>>wyjścia D-SUB/DVI, jest pozbawione sensu. Karta będzie dysponowała wyższą wydajnością, dzięki temu

>>odciąży główny procesor.

>

>Czy slyszales o czyms takim jak polaczenie Crossfire? Polega ono na polaczeniu dwóch niezaleznych

>procesorow graficznych w celu zwiekszenia wydajnosci. Plyty z chipsetem 780G pozwalaja na takie

>polaczenie z nowymi kartami Ati z seri HD 3xxx i niektorymi HD 2xxx. Daje to wieksza wydajnosc oraz

>mozliwosc podlaczenia 4 monitorow. Przeczytaj artykol, ktory zalinkowalem powyzej.

>

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie wiem o co Ci chodzi. Z komputerami mam do czynienia na co dzień i słyszałem o SLI oraz Crossfire, bo trudno tego nie wiedzieć. Kolega pytał o 2 monitory, więc podałem proste i dość tanie rozwiązanie problemu. Jak będzie chciał cztery monitory to też naturalnie sobie je podłączy w sposób podany przez Ciebie. POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanczyk, 20 Maj 2008, 14:17

 

>Dwa monitory mozna podlaczyc do zintegrowanej grafiki na plycie. Bedzie taniej, chlodniej i ciszej.

 

Nie wiedziałem, że integra ma dwa wyjścia, nie spotkałem się do tej pory z czymś takim, bo znacznie więcej uwagi poświęcam płytom bez integr. Rozwiązanie z integrą musi być tańsze i chłodniejsze (mniejsza wydajność), ale czy cichsze? Mamy grafiki z chłodzeniem pasywnym. W wielu modelach jest to chłodzenie o kiepskiej wydajności, ale są modele, takie jak sam na przykład posiadam, czyli GF7600GT Silent Pipe od Gigabyte'a, które zdają egzamin. POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak karta "śpi" to nie produkuje ona takich mocy jak podczas grania w Crysis na full detalach:) Kwestie emisji cieplnej kart są jednak dość poważnym problemem, bo nawet w spoczynku grzeją się tak jak nie powinny. POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie produkuje tyle samo:) Jak nie wierzysz to zapuść jakiegoś benchmarka w stylu 3dmarka i zobacz jak Ci temperatura podskoczy, a co za tym idzie moc pobierana z zasilacza. POZDRAWIAM:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Będę używał kompa do zestawu audio, więc podam poszczególne komponenty jakich użyłem do złożenia PC, może ktoś będzie chciał skorzystać.

Dodam, że komputer jest naprawdę cichy. Bije pod tym względem wszystkie laptopy jakie przewinęły się przez moje ręce.

 

Zestaw:

E2180 @3000mhz 1.237v chłodzony Scythe Katana2 oraz Xthermal 120mm @750rpm

Gigabyte GA-G33M-DS2R

2GB GoodRam 900 PRO @1000mhz cl5 1.95v

Samsung HD321KJ włożony do Scythe Quiet Drive

dvd Samsung SH-S183L

buda Silverstone Temjin TJ-08 Black na przodzie Xthermal 120mm @500rpm

PSU BQ P7 450W (wentyl kręci się ~450rpm.

 

Komputer jest mały, stoi w niewidocznym miejscu. Podłączony do TV oraz DACa. Jest źródłem dla filmów HD oraz już niedługo muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wyznacznikiem ciszy i niezawodności są laptopy od Apple :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was uzywal sieciowych odtwarzaczy multimedialnych? np cos takiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Komputer jest tu tylko serverem plikow, a samym odtwarzaniem zajmuje sie wlasnie to urzadzenie. Mozna je podlaczyc bezprzewodowo lubkablem w tanszych wersjach.

Pozwala to na postawienie glosnego komputera w innym pomieszczeniu niz nasz zestaw AV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aldam, 21 Maj 2008, 12:44

>Witam

>

>Będę używał kompa do zestawu audio, więc podam poszczególne komponenty jakich użyłem do złożenia PC,

>może ktoś będzie chciał skorzystać.

 

 

Łoo, może coś więcej o tych obudowach Silwerstone? Widzę że drogie, ale niektóre są wypaśne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanczyk, 21 Maj 2008, 14:58

 

>Czy ktos z was uzywal sieciowych odtwarzaczy multimedialnych? np cos takiego

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>Komputer jest tu tylko serverem plikow, a samym odtwarzaniem zajmuje sie wlasnie to urzadzenie.

>Mozna je podlaczyc bezprzewodowo lubkablem w tanszych wersjach.

>Pozwala to na postawienie glosnego komputera w innym pomieszczeniu niz nasz zestaw AV.

 

Co do LINKSYS 2100, to wygląda że nie jest drogi (250usd), ale czy są inne tego typu zabawki? Bo dla linsys widzę poważne wady:

 

-integracja tylko z Vista Bullshit Ediszyn i jej media center

-brak przekazu portu usb z kompa (mysz, klawa w innym pokoju - zapomnij)

-odtwarzanie tylko mp3 i wma

-niewiadoma jakość transmisji dźwięku

 

jednym słowem nieciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie tą! Jaki wypas, jakby stworzona do Arcama serii diva :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silverstone robi bardzo dobre obudowy. Generalnie można brać każdą budę i będziemy zadowoleni.

Niestety ceny nie są niskie. Moja TJ08 kosztuje obecnie ~300zł, więc do przyjęcia.

 

Imo warto wybierać spośród Silverstone, Lian Li czy Origen

A tutaj przykład totalnego hardcoru w wydaniu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze jakie znalazłem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.